Įstrigote pasiruošti „Windows“? Paimkite išsamų vadovą, kad jį išspręstumėte

 • „Windows“ diegimo procesas buvo nuolat supaprastinamas kiekvieną kartą paleidus naują versiją.
 • Bet tai ne visada garantuoja sklandų atnaujinimą. Pavyzdžiui, galbūt susidūrėte su vis įkraunamu ekranu „ Pasiruošimas„ Windows “
 • Nereikia laukti amžinybės - peržiūrėkite keletą greitų pataisymų, kaip išeiti iš šios naujinimo ciklo. Kalbėdami apie savo OS atnaujinimą, norėdami greitai pasiekti, būtinai pažymėkite „Windows“ naujinimo klaidų puslapį.
 • Nesidrovėkite ieškoti daugiau sprendimų ir ekspertų vadovų ir mūsų „Windows 10“ trikčių šalinimo centre.
„Windows“ diegimo problemos

„Windows“ diegimo procesas palaipsniui tampa lengvesnis kiekvieną kartą įdiegus naują sistemą. Daugelis iš mūsų prisimena ilgą „XP“ diegimo procedūrą su visais garsais apie tvarkykles ir pradinę sąranką. Laimei, „Windows 10“ taip nėra.

Tačiau yra rimtų argumentų, kodėl vartotojai nemėgsta pernelyg supaprastintų diegimo procesų. Pirma, dauguma jūsų tvarkyklių automatiškai įdiegiamos sąrankos metu.

Antra, diegiant gali būti kažkas negerai. Kai tai atsitiks, galite paleisti atgal į „Windows 7“ ar net seną gerą „Windows XP“.

Viena iš daugeliui vartotojų nerimą keliančių problemų yra ta, kad „ Windows“ paruošimas užstrigo „Windows 10“ nešiojamojo kompiuterio ar asmeninio kompiuterio ekrane. Numatoma laukimo trukmė yra maždaug 5 minutės. Tačiau kai kurie vartotojai laukė amžių.

Vis dėlto sunku išspręsti šią problemą, nes negalite pasiekti savo sistemos ir atlikti trikčių šalinimo. Čia yra keletas būdų, kuriuos galite išbandyti toliau.

Pasiruošiate „Windows“ įstrigti? Čia yra 4 galimi pataisymai:

 1. Palauk
 2. Sunkiai išjunkite kompiuterį
 3. Atlikite švarų pakartotinį diegimą
 4. Pašalinkite neseniai įdiegtą programinę įrangą

Ištaisyti: pasiruošti langus. Neišjunkite įstrigusio kompiuterio

Yra įvairių problemų, susijusių su „Windows“ naujinimais, ir šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime šioms problemoms:

 • Pasiruošimas „Windows“ begalinei, atnaujinimo, įkrovos ir perkrovimo linijoms - anot vartotojų, tai yra viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų. Daugelis vartotojų pranešė, kad yra įstrigę iš naujo paleisties cikle, kuris neleidžia jiems pasiekti „Windows“.
 • Pasiruošimas „Windows“ iš naujo paleidus - Pasak vartotojų, šis klaidos pranešimas taip pat rodomas iš naujo paleidus kompiuterį. Šią problemą greičiausiai sukelia neišsamus naujinimas, o „Windows“ bandys baigti diegti kiekvieną kartą, kai iš naujo paleisite kompiuterį.
 • Įšaldytas ruošiantis „Windows“ - Daugelis vartotojų pranešė, kad jų kompiuteris atrodo sustingęs ekrane „Pasiruošti„ Windows “. Šis procesas gali užtrukti, kartais net kelias valandas, todėl nenuostabu, kad vartotojai mano, kad jų kompiuteris yra užšalęs.
 • Pasiruošimas „Windows“ dirbti su naujinimais - tai yra šio pranešimo variantas, kuris paprastai pasirodo po pagrindinio „Windows“ naujinimo. Norėdami išspręsti šią problemą, būtinai išbandykite keletą šio straipsnio sprendimų.
 • Pasiruošimas „Windows“ įstrigimui po atnaujinimo - tam tikrais atvejais ši problema gali pasirodyti įdiegus naujinimą. Kartais diegimo procesas nėra baigtas, todėl šis pranešimas gali pasirodyti.

1. Tiesiog palaukite

Taip, iš tikrųjų tai pataria kai kurie „Microsoft“ palaikymo specialistai. Be jokios tikros priežasties, kai kuriems vartotojams reikia laukti ilgiau nei kitiems, kol šis ekranas užbaigs tai, ką jis daro. Prieš atšaukdami patariame palaukti ne daugiau kaip 2–3 valandas.


2. Sunkiai išjunkite kompiuterį

Pasiruošimas „Windows“ iš naujo paleidus

Po kurio laiko turėtumėte sunkiai išjungti kompiuterį. Atminkite, kad tai nėra taip pavojinga, kaip kai kurie pasakytų. Procedūra gali būti baigta po kurio laiko, tačiau ekranas liks nenaudojamas.

Geriausias būdas nustatyti tinkamą kietojo paleidimo / išjungimo laiką yra pažvelgti į HDD aktyvumo lemputę. Jei lemputė nemirksi, tai reiškia, kad procedūra baigta ir turėtumėte išjungti kompiuterį.

Jei sistema paleidžiama taip, kaip numatyta, turėtumėte būti tinkami. Jei taip nėra, jūsų vienintelė perspektyvi galimybė yra pradėti iš naujo įdiegimo procedūrą.

Tačiau šį kartą patariame iš naujo įdiegti švarų. Yra rimtas pavojus, kad po tokio pobūdžio gedimo jūsų sistema neveiks taip, kaip turėtų.


3. Švariai įdiekite iš naujo

Galų gale, švarus pakartotinis įdiegimas turėtų jus paskatinti. Nepamirškite sukurti atsarginių duomenų iš sistemos skaidinio ir paruoškite licencijos raktą, nes priešingu atveju turėsite daug problemų.

Be to, pakartotinio diegimo procesas nėra toks ilgas, todėl turėtumėte sugebėti jį užbaigti mažiau nei per valandą, įskaitant vairuotojo patikrinimą ir sistemos pritaikymą pagal savo skonį.

Norėdami atlikti švarų „Windows 10“ diegimą, turėsite sukurti „Windows 10“ diegimo laikmeną naudodami „Media Creation Tool“. Kadangi negalite prisijungti prie savo kompiuterio, turėsite sukurti diegimo laikmeną kitame kompiuteryje. Tai atlikę turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Prijunkite „Windows 10“ diegimo laikmeną prie savo kompiuterio ir paleiskite iš jos. Atminkite, kad norint paleisti iš „Windows 10“ diegimo laikmenos gali tekti paspausti atitinkamą klavišą arba pakeisti įkrovos prioritetą BIOS.
 2. Pasirinkite norimą kalbą ir spustelėkite Pirmyn .
 3. Spustelėkite Diegti dabar ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas. Atminkite, kad švarus diegimas pašalins visus failus iš pasirinkto disko, todėl prieš tai būtinai sukurkite svarbių failų atsarginę kopiją.

Be to, norėdami atlikti švarų diegimą, turite pasirinkti tinkamą diską. Jei netyčia pasirinkote netinkamą diską, pašalinsite visus failus iš to disko, todėl būkite ypač atsargūs.

Baigus sąrankos procesą, problema turėtų būti visiškai išspręsta. Jei nesate tikri, kaip atlikti švarų pakartotinį diegimą, šiame vadove bus pateiktas išsamus paaiškinimas. Kadangi švarus diegimas gali būti sudėtinga procedūra, daugelis vartotojų siūlo iš naujo nustatyti „Windows 10“.

Norėdami tai padaryti, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Atlikite 1 ir 2 veiksmus iš viršaus.
 2. Dabar spustelėkite Taisyti kompiuterį .
 3. Pasirinkite Trikčių šalinimas> Atstatyti šį kompiuterį> Pašalinti viską .
 4. Pasirinkite „Windows“ diegimą ir pasirinkite Tik diskas, kuriame įdiegta „Windows“> Tiesiog pašalinkite mano failus .
 5. Dabar spustelėkite mygtuką Reset, kad pradėtumėte iš naujo nustatyti „Windows 10“ diegimą.

Ir iš naujo nustatę, ir išvalę diegimą, visi failai bus pašalinti iš jūsų sistemos disko ir iš naujo įdiekite „Windows 10“, todėl drąsiai naudokite bet kurį iš šių metodų. Jei norite sužinoti daugiau apie „Windows 10“ atstatymą, parašėme išsamų vadovą, kaip atkurti „Windows 10“ kompiuterį.

4. Pašalinkite neseniai įdiegtą programinę įrangą

Jei jūsų „Windows“ naujinimo procesas vyko sklandžiai prieš įdiegiant tam tikrą programinę įrangą į savo kompiuterį, galbūt mes radome kaltininką. Jei atitinkami programinės įrangos sprendimai nėra visiškai suderinami su naujausia „Windows 10“ OS versija, galite susidurti su naujinimo klaidomis.

Taigi, prieš atsisiųsdami bet kokią programinę įrangą į savo kompiuterį, įsitikinkite, kad ji visiškai suderinama su jūsų OS.

Tokiu atveju naudokite maitinimo mygtuką, kad išjungtumėte kompiuterį, vėl jį įjungtumėte ir pašalintumėte neseniai įdiegtas programas ir programas. Tada paleiskite kompiuterį iš naujo ir dar kartą patikrinkite, ar nėra naujinių.


Mes tikrai tikimės, kad tai padės jums atnaujinti į naujausią „Windows“ versiją ir atblokuoti kompiuterį, įstrigusį ruošiant „Windows“.

Jei turite kokių nors komentarų ar klausimų apie atnaujinimo patirtį, būtinai paskelbkite juos toliau.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Windows“ naujinimo klaidas

 • Kaip ilgai turėčiau laukti, kol „Windows“ bus paruošta?

Pasak pačios „Microsoft“, kai kuriems vartotojams reikia laukti ilgiau nei kitiems, kol bus baigtas langas „ Pasirengimas„ Windows “paruošti“ . Mūsų rekomendacija būtų palaukti ne daugiau kaip 2–3 valandas, kol atšauksite.

 • Ką daryti, jei mano kompiuteris užstringa ruošdamasis „Windows“?

Galite pabandyti išjungti kompiuterį arba apsvarstyti galimybę iš naujo įdiegti diegimo laikmeną. Kaip greitesnę alternatyvą, kai kurie vartotojai siūlo iš naujo nustatyti „Windows 10“ gamyklines vertes.

 • Kodėl taip ilgai užtrunka paleisti kompiuterį?

Kai kurie kompiuteriai ilgą laiką užstringa iš naujo paleisties sekoje (arba paleidimas yra lėtas, arba perkrovimo procesas visiškai užšąla). Galite pabandyti nutraukti nereaguojančius procesus per „Task Manager“ ir paleisti iš naujo, neprisijungę periferinių įrenginių. Peržiūrėkite šį išsamų trikčių šalinimo vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.