7 geriausia internetinės kameros stebėjimo programinė įranga [2020 vadovas]

 • Jei dažnai naudojatės savo interneto kamera kalbėdami su draugais ar verslo partneriais, jums reikia patikimos internetinės kameros programinės įrangos
 • Norėdami apsisaugoti nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų programų atakų, apsaugokite savo interneto kamerą saugos programine įranga
 • Jei kyla problemų įjungiant ir veikiant fotoaparatui, štai kaip išspręsti interneto kameros ryšio problemas sistemoje „Windows“
 • Apsilankykite mūsų internetinės kameros skiltyje ir peržiūrėkite daugiau šaunių mūsų redaktorių parengtų vadovų!
geriausia internetinės kameros stebėjimo programinė įranga

Ar norite savo namuose ar versle suteikti papildomą saugumą, nereikėdami per daug investuoti į specializuotus aparatinės įrangos sprendimus?

Jei nerimaujate dėl savo asmeninės erdvės arba norite tiesiog nuotoliniu būdu patikrinti tam tikras vietas, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti savo „Windows 10“ asmeninį kompiuterį kaip saugos kamerą.

Taip, teisingai; jūsų kompiuteris gali būti tikra saugos paslauga namams ir verslui, nereikia pirkti ir nustatyti realaus saugos tinklo.

Vietoj to galite pasirinkti naudoti kompiuterio įmontuotą žiniatinklio kamerą arba kitas išorines interneto kameras, kurias galima prijungti prie „Windows 10“ sistemos.

Kaip tai įmanoma? Kaip pamatysite, naudoti kompiuterį kaip apsaugos kamerą nėra taip sudėtinga. Tačiau kompiuteryje turite įdiegti specialią programą.

Ši programa leis įjungti internetinę kamerą ir pridės specialių funkcijų, kurios įmontuotą kamerą galės paversti saugumo stebėjimo paslauga ir sprendimu.

Taigi šiose gairėse apžvelgsime geriausias programas, kurias galima naudoti „Windows 10“ OS ir kurios gali valdyti įmontuotą interneto kamerą kaip saugos stebėjimo kamerą.

Kaip galiu naudoti „Windows 10“ kompiuterį kaip saugos kamerą?

1. „EyeLine“ vaizdo stebėjimo programinė įranga (mūsų rekomendacija)

 „EyeLine“ vaizdo stebėjimo programinė įranga

Vaizdo stebėjimo programinė įranga „ EyeLine“ padeda nustatyti kiekvieną fotoaparatą vos vienu mygtuko paspaudimu ir įspėja, kai aptinka bet kokį judesį. Jūs taip pat turite žiniatinklio valdymo skydą, kad galėtumėte nuotoliniu būdu pasiekti ir peržiūrėti įrašus internete.

Čia yra pagrindinės „EyeLine“ savybės :

 • Vienu metu įrašo iki 100 ir daugiau fotoaparato šaltinių
 • Palaikomos ir USB, ir tinklo IP kameros
 • Judesio aptikimo įrašymas taupo vietą įrašant tik tada, kai kažkas vyksta
 • El. Pašto ar SMS įspėjimai galimi judesio aptikimui
 • Pasirenkamas įrašytų vaizdo kadrų žymėjimas laiku
 • Išsaugokite vaizdo įrašus tinklo aplanke arba sukurkite atsargines kopijas per FTP
 • Vaizdo įrašą galima stebėti tiesiogiai, kai jis įrašomas
 • Rodykite vaizdo įrašo peržiūros galimybes antrame monitoriuje, televizoriuje ar kituose ekranuose
 • Raskite ir paleiskite stebėjimo įrašus, išdėstytus pagal kamerą, datą, trukmę ir aptiktą judesį.

→  Gaukite „EyeLine“ nemokamą versiją


2. „iSpy“

10 langų„iSpy“ yra bene sudėtingiausia „Windows“ platformai prieinama atvirojo kodo vaizdo stebėjimo programinė įranga.

Programa valdys jūsų interneto kameras ir leis jums pasiekti įrašytą turinį iš bet kurios pasaulio vietos - tai galite padaryti naudodami nešiojamąjį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, darbalaukį ir net iš nešiojamojo įrenginio.

Jis turi savybių tiek vidutinės klasės, tiek aukščiausios klasės vartotojams, o tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas įvairiose situacijose ir sprendžiant įvairius saugumo iššūkius.

Programą taip pat galima pritaikyti ir optimizuoti naudojant specialius įskiepius. Joje yra įmontuota judesio aptikimo, judesio apdorojimo, įrašymo, planavimo, garso, nuotolinės prieigos, tinklo garso transliavimo, slaptažodžio apsaugos, darbalaukio įrašymo, debesies įkėlimo ir daug daugiau funkcijų.

Nors jo vartotojo sąsaja gali būti šiek tiek bauginanti, pripratę prie jos galimybių ir visko, ką galite sukonfigūruoti, būsite labiau nei patenkinti savo pasirinkimu.

Ir viskas neinvestuojant nė cento - kaip jau aprašyta, „iSpy“ yra atvirojo kodo programa, todėl ją galima atsisiųsti ir naudoti nemokamai.

→ Atsisiųskite „iSpy“


Ieškote geriausios vaizdo stebėjimo programinės įrangos? Peržiūrėkite šį straipsnį ir pasirinkite savo mėgstamiausią.


3. „ContaCam“

„contacam windows“ 10

„ContaCam“ yra dar viena atviro kodo vaizdo stebėjimo programa, puikiai veikianti „Windows 10“ OS.

Skirtingai nuo „iSpy“, ši programinė įranga suteikia vartotojui patogesnę sąsają su intuityviais įmontuotais nustatymais ir tokiomis pagrindinėmis funkcijomis kaip: istorijos stebėjimas, nuotolinis stebėjimas per prievadų persiuntimą ar „Dropbox“, garso palaikymas, judesio aptikimas ir keletas kitų funkcijų, kurios gali pasirodyti esančios naudinga, ypač jei neieškote kompleksinės / pilnos paslaugos - negausite papildomų papildinių ar kitų panašių patobulinimų, kaip paaiškinta „iSpy“ apžvalgoje.

Tačiau „ContaCam“ yra lengva ir greita programa, puikiai veikianti net esant silpnam apšvietimui. Be to, tam nereikės per daug energijos, todėl jį galima sėkmingai naudoti net ir žemos klasės konfigūracijose.

→ Atsisiųskite „ContaCam“


Jei norite stebėti savo darbuotojus, peržiūrėkite šį sąrašą su geriausia šiandien prieinama stebėjimo programine įranga.


4. „Yawcam“

„yawcam“ langai 10

„Yawcam“ yra „dar viena internetinės kameros programinė įranga“, tačiau tai daugiau. Parašyta „Java“ kalba, ši programa užtikrina puikų internetinės kameros valdymą, kai reikia sukurti pagrindinį vaizdo stebėjimo tinklą.

Kaip ir kitos jau peržiūrėtos programos, „Yawcam“ naudos įmontuotą interneto kamerą ir išorines kameras, pritvirtintas prie jūsų „Windows 10“ kompiuterio, ir įrašys viską, kas vyksta numanomame perimetre.

„Yawcam“ galima įdiegti ir sukonfigūruoti per kelias minutes. Jame yra intuityvių nustatymų, kuriuos gali sumaniai pritaikyti net vartotojai, kurie nenaudojami atliekant tokias operacijas.

Taip, jame yra visos pagrindinės funkcijos, tokios kaip judesio aptikimas, „ftp“ įkėlimas, apsauga slaptažodžiu, vaizdo srautas ir daugiakalbė kalba.

→ Atsisiųskite „Yawcam“


Redaktoriaus pastaba : Šis straipsnis tęsiamas kitame puslapyje. Jei jus domina kiti internetinių kamerų produktai, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.