AutoKMS.exe: štai kaip tai veikia ir kaip jį pašalinti

 • „AutoKMS“ yra įsilaužimo įrankis, kurį tyčia atsisiuntė dauguma vartotojų, bandančių suaktyvinti neregistruotus „Microsoft“ produktus.
 • Norėdami atsikratyti, galite pabandyti pašalinti „AutoKMS“ iš valdymo skydo, kaip ir bet kurią kitą programą.
 • Jei nepavyksta, atsikratykite to naudodami geriausius šiuo metu prieinamus kenkėjiškų programų įrankius.
 • Taip pat galite pažymėti šį šalinimo centrą ir naudoti jį bet kada, kai jums reikia pagalbos šiuo klausimu.
kaip pašalinti AutoKMS.exe

Viruso grėsmė visada buvo, tačiau šiais laikais tai tampa pagrindine problema tiek individualiems vartotojams, tiek didelėms įmonėms.

Yra daugybė kenkėjiškų programų parašų, kurie laisvai cirkuliuoja, tačiau dažniausiai žinomas yra „AutoKMS“.

Šiandien jums pateikėme išsamią informaciją apie šią specifinę kenkėjišką programinę įrangą ir būdus, kaip ją visam laikui pašalinti iš savo sistemos. Taigi, jei susiduriate su „AutoKMS“, patikrinkite toliau pateiktą paaiškinimą.

Kas yra AutoKMS.exe ir kaip jį pašalinti?

1. Sužinokite, kas yra AutoKMS.exe

kas yra AutoKMS.exe

AutoKMS virusas nėra virusas per se, jis labiau yra įsilaužimo įrankis. Dažniausiai vartotojai ją atsisiunčia tyčia.

Jie nori nulaužti arba suaktyvinti neregistruotus „Microsoft“ produktus, todėl apeiti saugumo priemones ir išvengti mokėjimo.

„AutoKMS“ vertinama kaip maža ar vidutinė grėsmė. Dažniausiai su juo susijusi neregistruota programinė įranga kelia realią grėsmę, pavyzdžiui, Trojos virusas.

Kita vertus, tai vis dar yra neteisėtas trečiųjų šalių įrankis, todėl niekada negalite būti tikri, į ką žiūrite. Kadangi jis prisijungia prie nuotolinio kompiuterio, yra keliolika nepageidaujamų scenarijų.

Tai gali suteikti prieigą įsilaužėliams arba atsisiųsti kenkėjišką programinę įrangą ir daug daugiau. Kai kurie „Microsoft“ technikai teigia, kad „AutoKMS“ yra „Troyan“ viruso atmaina, tačiau ne viskas taip toli.

Paprasčiausiai todėl, kad galite jį pašalinti bet kada, o taip nėra su Trojos virusais.

Dabar galite paklausti, kaip tai veikia. Iš esmės, atsisiųsdami, tarkime, „Microsoft Office 2016“ piratinę versiją, jums reikės „AutoKMS“, kad ją suaktyvintumėte.

Jums patars išjungti antivirusinę programą, ir tai nėra protingas dalykas. Įrankis gali veikti fone su nešiojamąja versija arba jį galima įdiegti kaip ir bet kurią kitą programą.

Jis prisijungia prie nuotolinių serverių, kad imituotų „Microsoft“ KMS aktyvinimo procesą. Tada ji suaktyvina jūsų licenciją iki 180 dienų.

Pasibaigus galiojimo laikui, turite jį paleisti dar kartą ir, voila, gausite naują licenciją 180 dienų.

Tai skamba puikiai, bet taip nėra. Dėl įvairių priežasčių. Pirma, piratinės „Windows“ ar „MS Office“ versijos nėra saugios. Dauguma jų gali būti bandymų poligonas, bet ne daug daugiau.

Antra, dideli diegimo paketai yra įsilaužėlių dangus, kur jie gali sugadinti failus ir pridėti viską, ko nori.

Be to, jei naudojate „AutoKMS“ su originaliais „Microsoft“ produktais, yra didelė tikimybė, kad jums viskas eis į pietus.

Dėl saugumo priemonių visa konstrukcija gali sugesti arba iš esmės pablogėti. Todėl patariame kuo greičiau jį pašalinti.


2. Pašalinkite „AutoKMS“, kaip ir bet kurią kitą programą

pabandykite pašalinti „AutoKMS“

 1. Į paieškos juostą , įveskite kontrolės ir atidarykite Valdymo skydas .
 2. Be kategorijos nuomone, spustelėkite Pašalinti programą .
 3. Raskite „ AutoKMS“ ir pašalinkite.
 4. Pašalinkite atsisiųstus diegimo failus.

Kaip jau minėjome aukščiau, galite paprasčiausiai jį pašalinti. Eikite į Valdymo skydą ir pašalinkite jį, kaip ir bet kurią kitą programą. Jei nežinote, kaip tai padaryti, vykdykite aukščiau pateiktas instrukcijas.


Jūs negalite atidaryti valdymo skydo? Pažvelkite į šį išsamų vadovą, kad rastumėte sprendimą.


3. Atsikratykite AutoKMS naudodami „Malwarebytes“

atsisiųsti „Malwarebytes“

Kiekvieną dieną aptikus ar užblokavus daugiau nei 8 mln. Grėsmių, „Malwarebytes“ vardas pats pareiškia.

Tačiau ar neįsivaizduojate, kad kalbame apie įrankį pažengusiems vartotojams. Šią kenkėjiškų programų ir kenkėjiškų programų šalinimo priemonę lengva naudoti ir tai gali padėti pamiršti viską apie „AutoKMS.exe“.

Kadangi tai modernus „viskas viename“ sprendimas, jis yra lengvas ir pagrįstas dirbtiniu intelektu bei mašininiu mokymusi, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti net nuo naujausių grėsmių internete.

Malwarebytes

Malwarebytes

„Malwarebytes“ yra paprastas ir efektyvus įrankis, kuris padės pašalinti AutoKMS.exe. Pasiruošę išbandyti? Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

4. Atlikite gilų nuskaitymą naudodami „Windows Defender“

 1. Atidarykite „ Windows Defender“ iš pranešimų srities.
 2. Pasirinkite apsaugą nuo virusų ir grėsmių .
 3. Spustelėkite mygtuką Nuskaityti neprisijungus .
 4. Išsaugokite viską prieš tęsdami, nes kompiuteris bus paleistas iš naujo.
 5. Spustelėkite Nuskaityti .

Vykdykite aukščiau pateiktas instrukcijas, kad atliktumėte gilų nuskaitymą naudodami „Windows Defender“. Jūsų kompiuteris bus paleistas iš naujo ir nuodugniai ieškos kenkėjiškos programinės įrangos ir ją pašalins.


Reikia daugiau informacijos, kaip atlikti pilną sistemos nuskaitymą tiesiai iš „Windows Defender“? Peržiūrėkite šį vadovą.


Po to turėtumėte būti aiškiai. Be to, jūs nuspręsite, ar pašalinsite ir ištrinsite piratinę programą, ar ne. Tačiau visada turėkite omenyje, kad nemokamos programinės įrangos įrankiai ne visada yra saugūs.

„AutoKMS“ yra tik vienas įtartinas piratinės programinės įrangos gabalas ir yra kitų, daug pavojingesnių failų, atidžiai paslėptų diegimo metu.

Kokia jūsų patirtis naudojant „AutoKMS“? Pasakykite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Rugsėjo mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Kad būtų aiškus, tikslus ir visapusiškas.