Kaip atidaryti PNG failus „Windows 10“ kompiuteriuose

 • PNG failas yra vienas iš populiariausių šiandien naudojamų bitmap vaizdų formatų.
 • Išnaudokite visas PNG galimybes naudodamiesi galingu vaizdų žiūrikliu iš toliau pateikiamo sąrašo ir mėgaukitės visomis papildomomis privilegijomis, kai tuo užsiimate.
 • Naršykite arba „Photo Editors“ puslapyje rasite daugiau naudingos programinės įrangos.
 • Peržiūrėkite mūsų „File Openers Hub“, kad gautumėte geriausius sprendimus atidarant bet kokio tipo failų plėtinius.
PDF dokumentų logotipas

PNG failas yra vienas iš populiariausių bitų žemėlapių vaizdų formatų, naudojamų šiandien, nes tai yra duomenų be sugadinimo formatas, sukurtas pakeisti GIF vaizdo formatus, nors PNG failai nepalaiko animacijų.

PNG, kuris yra „Portable Graphics Format“ santrumpa; jame nėra autorių teisių apribojimų, jis turi puikių funkcijų, tokių kaip galimybė rodyti skaidrų foną, jame yra 24 bitų RGB spalvų paletės (plius pilkų spalvų vaizdai) ir aukštos kokybės grafika.

Be grafikos turinio bendrinimo internete, PNG vaizdai, be daugelio kitų, taip pat yra daug naudojami su tokių nuotraukų redaktoriais kaip „CorelDraw“ ir „PaintShop Pro“.


Ieškote geriausios nuotraukų redagavimo programinės įrangos? Čia yra mūsų geriausi pasirinkimai.


Kaip galiu atidaryti PNG failus „Windows 10“?

 1. Adobe Photoshop
 2. „FileViewer Plus“
 3. „FastStone“ vaizdų peržiūros priemonė
 4. „XnView“
 5. „IrfanView“
 6. Kiti įrankiai

Pagal numatytuosius nustatymus „Windows 10 Photo Viewer“ programa kartais naudojama PNG failams atidaryti, nes ji iš anksto įdiegta kartu su „Windows“.

Tačiau yra keli būdai, kuriuos galite naudoti PNG failams peržiūrėti ir (arba) atidaryti.

Žiniatinklio naršyklės, įskaitant „Internet Explorer“ ir (arba) „Microsoft Edge“, be kitų, automatiškai peržiūri PNG failus iš interneto, tačiau jas taip pat galima naudoti norint juos atidaryti paspaudus CTRL + O, kad rastumėte failą.

Taip pat galite nuvilkti failą, kad atidarytumėte jį savo naršyklėje.

Kaip minėta, yra daugybė kitų būdų atidaryti PNG failus, ypač naudojant programinę įrangą ir atskirus failų atidarymo įrenginius. Kai kurie iš labiausiai paplitusių:

1. „Adobe Photoshop“ (rekomenduojama)

„Adobe Photoshop CC 2020“

Geriausia pasaulyje vizualizavimo ir grafinio dizaino programinė įranga yra natūralus pasirinkimas taisant nuotraukų redagavimo ir grafinio dizaino sprendimus.

Kadangi grafikos failų formatai skiriasi tuo, kaip jie atvaizduoja vaizdus kaip taškus ar vektorius, „Photoshop“ palaiko skirtingus glaudinimo formatus:

 • 16 bitų vaizdų formatai („Large Document Format“ (PSB), „Cineon“, DICOM, IFF, JPEG, JPEG 2000, „Photoshop PDF“, „Photoshop Raw“, PNG , „Portable Bit Map“ ir TIFF)
 • 32 bitų vaizdų formatai („Photoshop“, „Large Document Format“ (PSB), „OpenEXR“, „Portable Bitmap“, „Radiance“ ir TIFF)

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Apkirpkite, pašalinkite objektus, retušuokite (spalvas ir efektus) ir sujunkite nuotraukas
 • Neriboti sluoksniai, kaukės, dažų teptukai
 • Kelių platformų funkcionalumas („iPad“ ir darbalaukis)
 • Objektyvo suliejimas ir patobulintas turinio suvokimas
 • Objekto pasirinkimo įrankis
 • Patobulintas transformacijos metmenis
 • Patobulintų savybių skydelis su patogiais greitais veiksmais
 • Švieži gradientai, raštai, pavyzdžiai, sluoksniai, stiliai ir formos

⇒ Atsisiųskite „Adobe Photoshop“ nemokamai čia


2. „FileViewer Plus“

atidaryti png failus windows fileviewer

„FileViewer Plus“ yra itin galinga programinė įranga, kuri atvers daugiau nei 300 failų formatų, įskaitant visus populiariausius vaizdo formatus.

Jūs galėsite atidaryti, konvertuoti ir redaguoti PNG, TIF, JPEG, ICO BMP, TIFF, RAW failus tiesiogiai jo sąsajoje.

Geriausias dalykas, susijęs su šiuo įrankiu, yra tai, kad jį galima naudoti ne tik vaizdams.

Taip pat galite atidaryti ir redaguoti vaizdo ir teksto formatus nereikalaudami atsisiųsti įvairių keitiklių, kurie gali pakenkti jūsų kompiuteriui.

Atsisiųskite dabar „FileViewer Plus 3“

3. „FastStone Image Viewer“

Šis įrankis turi įvairias funkcijas, įskaitant vaizdų redagavimą, peržiūrą ir valdymą. Taip pat galite naudoti PNG failams peržiūrėti. Taip pat gausite puikių funkcijų, tokių kaip skaidrių demonstravimas ir kiti pereinamieji efektai.

Verta paminėti, kad ši programinė įranga taip pat palaiko šiuos formatus: PNG, JPEG, BMP, TIFF, ICO, GIF, TGA ir daugumą RAW formatų.

Naudodami šį įrankį taip pat galite palyginti iki 4 vaizdų, kad galėtumėte pakeisti nuotraukas, kad jas būtų galima geriau peržiūrėti.

Taip pat nemokamai atsisiųsti ir naudoti, be to, negaunate kvailų skelbimų iššokančiųjų langų, reklaminių programų ar šnipinėjimo programų, atsirandančių naudojant nemokamas programas.

Gaukite „FastStone“ vaizdų žiūriklį


Vaizdo peržiūros priemonė geriausiai veikia su vaizdo optimizavimo įrankiu. Pasirinkite vieną iš mūsų sąrašo!


4. „XnView“

„XNView“

„XnView“ yra dar viena puiki priemonė PNG failams atidaryti. Taip pat galite naudoti vaizdams konvertuoti, nes jis palaiko daugiau nei 500 vaizdo formatų.

Jei jums reikalingas paveikslėlių redagavimo priemonė, „XnView“ priklauso nuo užduoties. Be to, galite redaguoti vaizdus, ​​keisti jų dydį, pasukti ir apkarpyti nuotraukas arba koreguoti ryškumą ir kontrastą.

Šis įrankis leidžia eksportuoti 70 vaizdo formatų, kurti skaidrių demonstracijas, tinklalapius ir dar daugiau.

⇒ Gaukite „XnView“ vaizdo peržiūros priemonę

5. „IrfanView“

„Irfanview Windows 7“ nuotraukų peržiūros priemonė

Šis įrankis sukurtas siekiant sukurti naujas, unikalias ir įdomias jūsų grafikos funkcijas. Be PNG nuotraukų peržiūros, ji taip pat palaiko „Adobe Photoshop“ filtrus.

Jį galite naudoti norėdami atidaryti PNG failus, atlikti failų paieškas, el. Pašto ir spausdinimo parinktis, paketines konversijas pažangesniam vaizdų apdorojimui, greitą peržiūrą per katalogus, „Paint“ parinktį, neryškumą, taip pat galite užfiksuoti ekrano kopijas, pakeisti iškirpimą / apkarpymą ir pridėti vandenženklių plius daug daugiau.

Gaukite „IrfanView“ vaizdo peržiūros priemonę


Sukurkite geriausias nuotraukas naudodami šiuos „Windows 10“ nuotraukų tvarkymo ir redagavimo įrankius!


6. Kiti įrankiai

Kiti įrankiai, kuriuos galite naudoti PNG failams atidaryti, yra „Google“ diskas ir „gThumb“.

Geriausia redaguoti yra aukščiau paminėta „XnView“ programinė įranga, taip pat „Paint“ (pridedama prie „Windows“), GIMP ir „Adobe Photoshop“.

Bet kurią iš šių programų galite nustatyti kaip numatytąją, kad atidarytumėte PNG failus „Windows 10“.

Jei norite konvertuoti PNG failą, galite naudoti skirtingus vaizdo failų keitiklius, kurie, be kitų formatų, gali pakeisti JPG, PDF, GIF, BMP ar TIF ir atidaryti failus.

Kai kuriose iš šių vaizdo keitiklių programinės įrangos yra „FileZigZag“ ir „Zamzar“, kurie yra internetiniai PNG keitikliai.

Taip pat galite naudoti bet kurį iš aukščiau paminėtų vaizdų žiūrovų, kad galėtumėte konvertuoti savo PNG failą ir atidaryti jį peržiūrėti ar redaguoti.


PNG failai nebūtinai naudojami kiekvieno tipo scenarijuose, nes kai kurie gali būti per dideli ir užima daug vietos jūsų diske arba yra per dideli, kad juos būtų galima pridėti prie el. Pašto, o kiti gali sulėtinti tinklalapių atidarymą.

Prieš atidarydami ar konvertuodami, pagalvokite apie vaizdo kokybę ir vietos ar tinklalapio įkėlimą, tačiau gražiausia tai, kad PNG formato vaizdo kokybė nesumažėja, nes failo formatas nesuspausto paties vaizdo, skirtingai nei JPG formatas.

Ar turite kitų čia nenurodytų būdų, kaip atidaryti PNG failus „Windows 10“? Pasidalinkite su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie PNG failus

 • Kam naudojamas PNG failas?

Naudojamas skaitmeninei grafikai ir vaizdams su skaidriu fonu laikyti, PNG yra bitų žemėlapio failas, išsaugotas nešiojamojo tinklo grafikos (PNG) formatu ir suglaudintas be nuostolių. Tai reiškia, kad atvaizdo duomenys visiškai atkuriami, kai peržiūrint failą išpakuojamas failas.

 • Kuo skiriasi PNG ir JPEG?

Nors abu yra formatai, naudojami vaizdams saugoti, PNG naudojami be nuostolių glaudinimo metodai. Priešingai, JPEG naudoja nuostolingus glaudinimo algoritmus, o tai reiškia, kad vaizdo duomenys gali būti neatkurti dekompresuojant failą peržiūrai.

 • Kaip peržiūrėti PNG failą?

Galite naudoti bet ką - nuo įmontuoto „Windows Photo Viewer“ iki trečiųjų šalių programų, kurios taip pat siūlo papildomas nuotraukų peržiūros ir redagavimo funkcijas, pvz., „Adobe Photoshop“.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Arba atnaujintas, tikslus ir visapusiškas.