Atsisiųskite „MyIPTV Player“, skirtą „Windows 10“ - pramogų programinei įrangai

„MyIPTV Player“ IPTV programinė įranga / Nemokama programa / „Windows 10“ / Versija Naujausia versija / Atsisiųskite dabar

„MyIPTV Player“ yra vienas iš populiariausių pasirinkimų jūsų IPTV poreikiams patenkinti. Šis įrankis iš tikrųjų yra medijos leistuvas, įgalinantis EPG, leidžiantis sklandžiai leisti IPTV kanalus. Viskas, ko reikia, kad jis veiktų, yra įkelti M3U grojaraštį ir leisti jam groti.

Nors ši programa veikia „Windows 10“ kompiuteriuose, ją galite naudoti ir kituose įrenginiuose. Pavyzdžiui, „MyIPTV“ grotuvą galite naudoti „Xbox One“, „HoloLens“, mobiliuosiuose įrenginiuose ar „Hub“.

„MyIPTV Player“ sistemos reikalavimai

Paprastai „Windows 10“ parduotuvių programos nėra tokios pretenzingos, kai kalbama apie sistemos reikalavimus. Tačiau mes vis tiek paimsime grobį „sys req“ ir jums apie tai viską papasakosime. Tokiu būdu jūs tikrai žinosite, ar jūsų kompiuteris gali valdyti „MyIPTV“ grotuvą, net jei jūs netgi jį įdiegsite.

MinimumasRekomenduojamas
OS„Windows 10“ versija 17763.0 arba naujesnė„Windows 10“ versija 17763.0 arba naujesnė
ArchitektūraARM, x64, x86ARM, x64, x86
Atmintis1 GBNenurodyta
PastabosŽemų specifikacijų mobilieji telefonai nerekomenduojamiNenurodyta

Kaip matote, dėl būtinų sąlygų nėra ko jaudintis. Esmė: jei jūsų kompiuteryje gali veikti tinkama „Windows“ versija, tikriausiai jis gali valdyti ir „MyIPTV Player“.

Nors parduotuvės puslapyje tai nenurodyta, verta paminėti kažką. Jei norite mėgautis IPTV turiniu, jums reikės interneto ryšio. Ir stabilus, nepamirškite.

Ekrano nuotraukos

 • Kanalai MyIPTV grotuvas
 • Mėgstamiausių sąrašas „MyIPTV Player“
 • „MyIPTV Player“ nustatymai
‹›
 • Kanalai MyIPTV grotuvas
 • Mėgstamiausių sąrašas „MyIPTV Player“
 • „MyIPTV Player“ nustatymai
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Galite lengvai mėgautis IPTV turiniu
Jis ateina su EPG palaikymu
Leidžia naudoti VOD funkcijas
„MyIPTV Player“ leidžia groti laikmenas iš išorės VLC ar „Media Player“
Minusai
EPG neveikia iš toli
VOD neveikia, nebent pasikliaujate VLC
Jei naudosite VLC, kanalo spalva taps žalia
Pranešta apie daug buferio
Negalite greitai persukti filmų

Mūsų apžvalga padės jums atrasti keletą svarbiausių „MyIPTV Player“ funkcijų net jos neįdiegus. Jei reikia, aptarsime tokius dalykus kaip diegimas, naudojimas ir net konfigūravimas.

Kaip nustatyti „MyIPTV Player“

Kaip teigiama pavadinime, gana lengva pasiekti, kad šis įrankis veiktų jūsų kompiuteryje. Sąrankos metu nereikia atlikti be reikalo sudėtingų operacijų, ir viskas dėl parduotuvės programos.

Taigi, viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti produkto parduotuvės puslapį, iš pradžių paspausti mygtuką „Gauti“, tada, kai jis bus pasiekiamas, spustelėkite „Įdiegti“. Baigę diegimą galėsite be jokių problemų paleisti „MyIPTV Player“.

IPTV turinys nepateiktas

Prieš pradėdami jį naudoti, turėtumėte žinoti, kad „MyIPTV Player“ nėra jokio IPTV turinio. Tiesą sakant, jokiame kitame medijos leistuve nėra medijos turinio, kuriuo galėtumėte mėgautis. Taigi šis neturėtų jaustis toks skirtingas.

Jei manote, kad „MyIPTV Player“ nėra tai, ko ieškote, pažvelkite į mūsų „4 Best IPTV“ programinę įrangą, skirtą „Windows 10“.

Jei norite žiūrėti tam tikrus kanalus, turėsite pateikti įrankį su savo IPTV kanalais arba srautiniais URL. Be to, „MyIPTV Player“ nėra susijęs su jokiais IPTV operatoriais ar kanalų teikėjais.

Kaip naudotis „MyIPTV Player“

Jei nerimaujate dėl to, kad negalite orientuotis įrankyje, nesijaudinkite. Kai paleisite jį pirmą kartą, „MyIPTV Player“ nebus kanalų. Tačiau jis nurodo, kaip įkelti kanalus, jei juos kažkur paruošėte.

 1. Eikite į skirtuką Nustatymai
 2. Spustelėkite mygtuką „Pridėti naują grojaraštį ir EPG šaltinį“
 3. Įveskite nuotolinį URL arba vietinių kanalų sąrašo failą (M3U)
 4. Grįžkite į skirtuką Nustatymai
 5. Suraskite išskleidžiamąjį meniu „Pasirinkti kanalų grojaraštį“
 6. Kombinuotame meniu pasirinkite savo kanalų sąrašą
 7. Spustelėkite atnaujinimo mygtuką

Štai ir viskas! „MyIPTV Player“ jau turėjo įkelti jūsų kanalus. Jei turite kažkur paruoštą M3U ir (arba) URL, šis procesas jums turėtų būti labai lengvas.

Konfigūruoti gali būti šiek tiek sudėtinga

„MyIPTV“ grotuvą galite pritaikyti įvairiais būdais, tačiau tai yra pagauti. Šis įrankis turi keletą gana konkrečių terminų ir santrumpų konfigūracijos skyriuje. Tinkinti parinktis nėra sunku, tačiau suprasti, ką daro kiekviena parinktis, galėtų būti.

Tačiau, išskyrus kanalų ir EPG šaltinių apibrėžimą, daugeliu turimų parinkčių yra gana lengva bendrauti. Pavyzdžiui, galite pakoreguoti kai kuriuos kanalo nustatymus, tiesiog juos įjungdami arba išjungdami.

DUK: sužinokite daugiau apie „MyIPTV Player“

 • Ar IPTV yra neteisėtas?

Trumpai tariant, ne visos IPTV paslaugos yra legalios. Yra keletas paslaugų, kurios transliuoja kanalus be jų leidimo. Tai lengva pastebėti, nes jie yra anonimiški ir ne taip lengva suklupti.

 • Ar galite įrašyti į IPTV?

„MyIPTV Player“ suteikia galimybę įrašyti kanalus. Panašiai kaip DVR IPTV, šį įrankį galite naudoti įrašydami ir atkurdami IPTV turinį. Tačiau darydami įsitikinkite, kad nepažeidžiate jokios autorių teisių sutarties. Svarbiausia, nebendrinkite įrašyto turinio su kitais, nes tai gali būti vertinama kaip autorių teisių pažeidimas.

 • Kaip išvengti buferizavimo „MyIPTV Player“?

Norėdami įsitikinti, kad „MyIPTV Player“ srautas nėra buferis, galite atlikti keletą veiksmų. Patikrinkite interneto ryšį, įsitikinkite, kad neveikiate pralaidumo reikalaujančių programų, uždarykite visas atminties reikalaujančias programas ir visada paleiskite „MyIPTV Player“ palaikomoje aparatinėje įrangoje.

„MyIPTV Player“ funkcijų apžvalga

  • Jis gali valdyti HTTP tiesioginį srautą (HLS) ir MPEG TS
  • „MyIPTV Player“ automatiškai grupuoja kanalus pagal kanalo duomenis
  • Apima EPG („Electronic Program Guide“) palaikymą
  • Suteikia galimybę įrašyti kanalus
  • Galite tvarkyti mėgstamus kanalus
  • Galima atsisiųsti VOD („Video On Demand“) srautus
  • „MyIPTV Player“ turi VOD atsisiuntimo centrą ir istorijos funkciją
  • Filtrus galite pritaikyti prieinamų kanalų sąraše
  • Tai leidžia jums nustatyti PIN kodą dėl apsaugos priežasčių
  • Palaiko VLC biblioteką arba „Windows 10 Media Player“ kaip išorinius medijos leistuvus
  • Kanalus galite pridėti rankiniu būdu programos nustatymų skiltyje

Visos specifikacijos

Programinės įrangos versija
Naujausia versija
Licencija
Nemokama programa
Raktažodžiai
IPTV, laikmena, grotuvas, EPG, VOD, įrašas
„MyIPTV Player“ IPTV programinė įranga

„MyIPTV“ grotuvas

Parsisiųsti dabar
 • „Windows 10“
 • Srautas