7 puikūs komiksų skaitytuvai, skirti „Windows 10“

 • Su naujuoju skaitmeniniu amžiumi nenuostabu, kad internetiniai komiksai per pastaruosius kelerius metus sulaukė didelio populiarumo
 • Mūsų geriausias sąrašas padės jums pasirinkti tinkamą programinę įrangą, kuri leis jums peržiūrėti ir tinkamai tvarkyti savo komiksus
 • „Adobe Reader“ yra puikus komiksų skaitytuvas, jei neturite tokių failų tipų kaip CBZ ar CBR
 • Taip pat patikrinkite mūsų dokumentų valdymo centrą, jei norite rasti daugiau populiariausių sąrašų
komiksų skaitytojai

Komiksai dabar plačiai prieinami skaitmeniniu formatu, kurį pirmą kartą sukūrė nuoseklių vaizdų žiūrėjimo programinė įranga. Taigi yra daugybė programinės įrangos paketų, kuriuos naudodami galite atidaryti ir naršyti komiksus „Windows“, „Mac OS X“, „Linux“ ir kitose platformose. Šios programos palaiko archyvuotus komiksų failų formatus, tokius kaip CBZ, CBR ir CB7.

Tai vieni geriausių „Windows 10“ skaitmeninių komiksų skaitytuvų.

Geriausi skaitmeninių komiksų skaitytuvai kompiuteriui

„Icecream Ebook Reader“ (redaktoriaus pasirinkimas)

„Icecream Ebook Reader“ yra tinkamas pasirinkimas jums, jei kartais esate komiksų skaitytojas. Programoje taip pat yra keletas labai naudingų funkcijų, kurios leidžia geriau tvarkyti savo komiksų biblioteką.

Kitos skaitymo funkcijos apima vieno ir dviejų puslapių palaikymą, viso ekrano skaitymą, mastelio keitimą, puslapio naršymą, tęsimą ten, kur baigėte, ir dar daugiau.

Palaikomų formatų turėtų pakakti, kad galėtumėte perskaityti įprastus komiksų failų formatus (CBR ir CBZ, FB2, EPUB, PDF, MOBI ir kt.).

Taip pat galite pridėti pastabų ar paryškinti tekstą, jei jums patinka konkretus puslapis ir norite jį perskaityti dar kartą. Taip pat palaikomos žymės.

Jei skaitote komiksą, kurio kalba nėra jūsų kalba, galite naudoti kopijavimo, vertimo ir paieškos parinktis norėdami pasirinkti tekstą, nukopijuoti jį ir išversti arba ieškoti „Google“.

Šis įrankis palaiko ir naktinį režimą, kuris yra puikus, jei dažnai skaitote esant silpnam apšvietimui.

 • Atsisiųskite „Icecream Ebook Reader Pro“ nemokamai

„Adobe Digital Editions“ (siūloma)

komiksų skaitytojas

„Adobe Digital Editions“ buvo viena iš ankstyviausių „ePub“ formato naudotojų, kurie šiandien yra vieni populiariausių el. Knygų formatų kartu su PDF ir „Kindle“.

Geriausia tai, kad ji yra visiškai nemokama ir ją galite naudoti savo kompiuteryje, „Mac“, planšetiniame kompiuteryje ar telefone, kad galėtumėte sinchronizuoti knygas įvairiuose įrenginiuose.

Jis palaiko populiariausius komiksų tipo failus, tokius kaip „ePub“ ir PDF. Taip pat galite lengvai pažymėti visas mėgstamiausias mangos dalis, kurias skaitote.

Kurkite filtruotas grupes ir nestandartines knygų lentynas pagal autorių, leidėjus ar bet kokius asmeninius kriterijus.

Atsisiųskite „Adobe Digital Editions“ nemokamai

„ComicRack“

„ComicRack“ skaitytuvo langai 10

„ComicRack“ svetainė giriasi, kad ši programa yra „geriausias komiksų skaitytojas pasaulyje“. „ComicRack“, be abejo, yra vienas labiausiai vertinamų programinės įrangos paketų, leidžiančių atidaryti skaitmeninius komiksus. Tai apima viso ekrano režimą su daugeliu mastelio keitimo režimų, duomenų bazių valdymo parinktimis, keliais rodinio formatais, pritaikomais sparčiaisiais klavišais ir dar daugiau.

Tai nemokama programa, kurią galite pridėti prie „Windows“, „iOS“ ir „Android“ platformų iš šio svetainės puslapio.

„ComicRack“ yra vienas geriausių komiksų žiūrovų, nes jis palaiko įvairius formatus, tokius kaip CBZ, PDF, CBR, RAR, TAR, ZIP, CB7 ir CBT. Naudodami šią programinę įrangą galite atidaryti daugiau komiksų nei dauguma alternatyvų; „ComicRack“ palaiko ZIP ir RAR, todėl nereikia išpakuoti komiksų failų.

Jo paketo konversijos parinktis taip pat yra puikus priedas, leidžiantis vartotojams archyvuoti daugybę komiksų faile CBZ, CBT ar CB7 ir eksportuoti juos į kitus įrenginius.

„ComicRack“ taip pat turi intuityvų kelių skirtukų vartotojo sąsają. Taigi tai leidžia jums atidaryti kelis komiksus tame pačiame lange. „ComicRack“ vartotojo sąsaja yra pritaikoma ir apima pažangias naršymo parinktis, pvz., Integruotą „Explorer“ langą, ir lengva organizuoti komiksų kolekcijas naudojant tvirtą biblioteką.

 • SUSIJ :S: 4 geriausios animacijos programinės įrangos, skirtos naudoti anime, skirtos naudoti "Windows" kompiuteriuose

MComix

komiksas

„MComix“ yra „Comix“ vaizdų žiūrovo šakutė. Komiksų skaitytuvas „MComix“ tapo vis geresnis ir reguliariau atnaujinamas. Tai yra atvirojo kodo programinė įranga, suderinama tiek su „Windows“, tiek su „Linux“.

Spustelėkite Atsisiųsti šiame „Sourceforge“ puslapyje, kad išsaugotumėte jo diegimo programą. Atminkite, kad tai taip pat nešiojama programa, kurią galite paleisti iš USB atmintinių.

Kūrėjai sukūrė „MComix“, kad būtų galima atidaryti tiek vakarietiškus, tiek mangos komiksus įvairiais archyvų formatais, tokiais kaip CBZ, CBR, CBT, PDF, ZIP ir RAR.

Jis taip pat palaiko JPEG, PNG ir GIF vaizdo failų formatus. Vienas puikus šios programos dalykas yra intuityvus vartotojo sąsajos išdėstymas, rodantis komiškų puslapių miniatiūras, einančias kairėje lango pusėje, o dešinėje esančioje didelėje srityje yra dabartinis puslapis.

Vartotojai gali perkonfigūruoti vartotojo sąsają pašalindami įrankių juostas, koreguodami miniatiūrų skales, pasirinkdami fono spalvas ir pasirinkdami vartotojo sąsajas, kurias norite įtraukti į viso ekrano režimą. „MComix“ taip pat suteikia vartotojams keletą komiškų vaizdų, tokių kaip dvigubas puslapis, vaizdo pritaikymas langui ar rankinio priartinimo režimai.

Vaizdo įrankiai, skirti pagerinti paveikslėlius, palaikyti žymes ir pritaikyti skaidrių demonstravimą, yra dar keletas puikių dalykų, kuriuos apima „MComix“.

 • SUSIJ :S: 10 geriausių „Windows 10 ePub“ skaitytojų

Komiksų matytojas

komiksas2

„Comic Seer“ yra daugialypė programinė įranga, laisvai prieinama „Windows“ ir „Linux“, pasižyminti efektyviu vartotojo sąsajos dizainu ir pakankamai plačiomis galimybėmis. Taip pat yra „Windows“ programos versija, kurią galite pridėti prie planšetinių kompiuterių.

Šiame tinklalapyje spustelėkite „ Windows x86“ ir „x64“ , kad išsaugotumėte darbalaukio sąrankos vedlį sistemoje „Windows 10“.

Naudodamiesi šia programine įranga vartotojai gali atidaryti naujus grafinių failų formatus CBZ, CBR, RAR ir ZIP. Programa turi paprastą vartotojo sąsają, kurioje yra naršymo skydelis su skirtukais, su kuriuo viename lange galite atidaryti septynis komiksus.

Pagrindiniame žiūriklyje yra patogios pasukimo, mastelio keitimo, dvigubo ar vieno puslapio rodymo ir naršymo režimo parinktys. „Comic Seer“ taip pat yra bibliotekos valdymo skydelis, kuriame galite nustatyti ir tvarkyti komiksų duomenų bazes.

komiksas5

Programa taip pat automatiškai išsaugo ir įkelia komiksus, jei neuždarote jų failų taip pat, kaip „Chrome“ atkuria ankstesnius naršymo seansų skirtukus. Tai gali būti naudinga, nes sutaupysite laiko vėl atverti komiksus kiekvieną kartą iš naujo paleidus programinę įrangą.

Be to, „Comic Seer“ netgi atkuria paskutinius perskaitytus komiksų puslapius, kuriuos uždarėte prieš išeidami iš programinės įrangos.

 • SUSIJ :S: 5 geriausia komiksų peržiūros programinė įranga, skirta „Windows PC“

„YacReader“

komiksas4

„YacReader“ yra komiksų skaitytuvas, laisvai prieinamas „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“. Šioje svetainėje galite pridėti šią programą prie stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių. Taip pat yra „YacReader Portable“ versija, kurią galite pridėti prie USB atmintinių ir kitos išorinės atminties.

„YacReader“ gali atidaryti komiksus ir žurnalus su RAR, CBR, CBZ, TAR, PDF ir CB7 archyvų formatais ir vaizdo failais. Programinėje įrangoje taip pat yra daugybė pritaikomų sparčiųjų klavišų, leidžiančių greičiau naršyti, vaizdo koregavimo parinktys, vertėjo žodynas ir komiksų žymės.

Programoje yra pašalinta vartotojo sąsaja su minimaliomis įrankių juostomis, kurios išsaugo kuo daugiau vietos komiksui rodyti. Tiesiogiai žemiau esančiame momentiniame vaizde pateiktame kontekstiniame meniu galite pasirinkti daug „YacReader“ parinkčių.

komiksas3

„YacReader“ taip pat įtraukia naujus komiškų srautų perėjimus į savo bibliotekos tvarkyklę. Tai yra perėjimo efektai, rodomi, kai slenkate viršelio miniatiūrose, kaip parodyta toliau pateiktoje nuotraukoje.

Skirtuke „Puslapio srautas“ galite pasirinkti penkis alternatyvius efektus, tokius kaip „ Classic“ , „ Stripe“ ir „ Roulette Look“ ; ir kiekviename puslapio sraute yra išplėstiniai tinkinimo nustatymai.

 • SUSIJ :S: geriausi „Chrome“ plėtiniai, skirti peržiūrėti, redaguoti ir išsaugoti PDF failus internete

MangaMeeya

Komiksų skaitytojas „MangaMeeya“

„Manga“ yra japoniški komiksai, o „MangaMeeya“ (kitaip MMCE) yra programinė įranga, specialiai sukurta mangai. Kadangi tai yra nešiojamas įrankis, diegti nereikia. Spustelėkite Atsisiųsti šiame puslapyje, kad išsaugotumėte „MMCE Zip“ sistemoje „Windows“.

Nors kūrėjai sukūrė MMCE mangai rodyti, vis tiek galite atidaryti visų tipų komiksus, nes jis palaiko kelis vaizdo formatus ir CBR, CBZ, ZIP ir RAR archyvus. „MangaMeeya“ turi nemažai variantų, kuriuos vartotojai gali ištirti, pvz., Tris komiško ekrano režimus, skaidrių demonstravimo režimą, filtrus ir formato konfigūraciją. Jame yra puslapių vartymo animacijos efektai, kurie yra geras prisilietimas. Kaip lengva programa, kuriai reikalingi minimalūs sistemos reikalavimai, MMCE yra stabili ir greita programa. Vienintelis pastebimas dalykas, kurio trūksta „MangaMeeya“, yra bibliotekos valdymo galimybės, tačiau, be to, tai tvirtas komiksų skaitytuvas.

ATNAUJINIMAS : Dabar atliekama „MangaMeeya“ atsisiuntimo svetainės priežiūra. Atnaujinsime šį vadovą, kai tik įrankį vėl bus galima atsisiųsti.

Taigi dabar galite atidaryti mėgstamus skaitmeninius komiksus naudodami aukščiau pateiktą programinę įrangą. Tos programos palaiko daugumą archyvų formatų ir apima plačias ekrano ir vaizdo koregavimo parinktis.

Atkreipkite dėmesį, kad taip pat galite atidaryti komiksus su kai kuriais „ePub“ skaitytuvais, tačiau jiems tikriausiai trūksta kai kurių parinkčių, esančių „YacReader“, „MangaMeeya“, „Comic Seer“, „MComix“ ir „ComicRack“.

DUK apie „Windows“ komiksų skaitytuvus

 • Kuo skiriasi CBR ir CBZ?

Abu jie yra komiški archyvo failai, CBR yra tas pats kaip RAR, o CBZ yra tas pats kaip ZIP failas. Tai leidžia įrenginiui susieti tuos failų formatus su komiksais.

 • Kokia programa gali skaityti CBR failus?

„Icecream Ebook Reader“ gali atidaryti CBR failus ir yra viena geriausių programinių priemonių komiksams skaityti.

 • Ar yra nemokama komiksų programa?

Taip, jų yra daug, rekomenduojame „Adobe Digital Editions“ kaip geriausią nemokamą komiksų skaitytojų programą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.