6 geriausios „Windows 10“ kalendoriaus programos

  • Nesvarbu, ar jie fiziniai, ar virtualūs, kalendoriai yra puikios laiko planavimo priemonės.
  • Gera kalendoriaus programa taip pat yra puikus priminimas ir failų tvarkyklė, kaip pamatysite žemiau.
  • Mūsų komunalinių paslaugų ir įrankių centre rasite geriausią programinę įrangą, kurios jums reikia skaitmeniniame gyvenime.
  • Gaukite daugiau įkvėpimo apie kompiuterio įrankius iš mūsų „Windows 10“ puslapio.
kalendoriaus viršelis

„Windows 10“ yra puiki operacinė sistema, kartu su naudingų funkcijų paketu, viena iš jų - kalendoriaus programa.

Nors vietinis „Windows 10“ kalendorius puikiai tinka savo tikslui, kai kurie iš mūsų gali norėti daugiau pritaikymo parinkčių ir papildomų funkcijų. Kiti gali norėti to paprasčiau, galbūt su įspūdinga išvaizda ir puošniomis gyvomis plytelėmis.

Nepaisant to, „Microsoft Store“ yra puikus pasirinkimas „Windows 10“ skirtų kalendoriaus programų.

Geriausi yra su papildomomis galimybėmis, yra labai pritaikomi ir siūlo įvairias peržiūros parinktis.

Kai kurias iš šių programų galima įsigyti „Windows“ kompiuteryje ir mobiliuosiuose įrenginiuose, suteikiant jums visą lankstumą, kurio jums reikia biure ir už jo ribų.

Šiame straipsnyje aptarsime geriausias „Windows 10“ kalendoriaus programas, kurios suteikia jums papildomų galimybių žaisti.

Reklama

Kurios yra geriausios „Windows 10“ kalendoriaus programos?

Efektyvus kalendorius

geriausios kalendoriaus programos

Efektyvus kalendorius sužavės jus intuityvia sąsaja. Svarbiausias jums reikalingas funkcijas rasite šio tipo įrankiuose kairėje prietaisų skydelio pusėje.

Kalendorius, užduotys ar įvykiai yra lengvai pasiekiami. Taip pat turite iššokantį į asistentą panašų įrankį, kad galėtumėte pasirinkti planuojamų įvykių datas.

Programa padeda nustatyti prioritetus savo užduotims, siekiant supaprastinti sprendimų priėmimo procesą, ypač darbo metu.

Šis kalendorius leidžia pakviesti kitus prisijungti prie jūsų renginių ir tvarkyti jų priėmimą. Be to, prie susitikimo renginių galite pridėti dokumentus ir failus, kad jie būtų patogūs bet kuriuo metu.

Efektyvus kalendorius

Efektyvus kalendorius

Būkite veiksmingi ir turėkite visus susitikimus, failus ir kontaktus ranka pasiekdami šią kalendoriaus programą. Nemokamai apsilankykite svetainėje

Laiko daktaras

laiko gydytojo sekimo programa

„Time Doctor“ yra labai efektyvi produktyvumo programa su CRM funkcijomis, kuri gali puikiai tikti komandoms „darbas namuose“. Pirmiausia ji naudojama kaip darbuotojų kaupimo programinė įranga.

Be pagrindinių laiko stebėjimo galimybių, programoje yra įspėjimo apie dėmesį nukreipimo arba stebėjimo neprisijungus įrankių, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti savo darbo valandas.

Tuo pačiu metu kelios pagrindinės projekto valdymo funkcijos padeda supažindinti su vienu veiksmu, tokiu kaip užduočių kūrimas, projektų paskyrimas ir kiekvieno komandos nario pažangos peržiūra.

Programa puikiai integruota su „Asana“, „Google“ kalendoriumi, „Basecamp3“ ar „Wrike“ ir veikia „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“, „iOS“ ir „Chrome“ operacinėse sistemose.

Apskritai, tai gali būti tobula programa griežtoms įmonėms su griežtesnėmis įmonės taisyklėmis ir griežtais kalendoriais.

Laiko daktaras

Laiko daktaras

Stebėkite savo komandos darbo laiką tiek internete, tiek neprisijungę naudodamiesi šia funkciją turinčia programa. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

Vienas kalendorius

geriausios „Windows 10“ kalendoriaus programos

„Vienas kalendorius“ yra dailiai apsirengusi programa, leidžianti visus kalendorius sutraukti po vienu stogu.

„Windows 10“ mobiliesiems ir asmeniniams kompiuteriams skirtą „One Calendar“ galima labai lengvai pritaikyti ir pateikti daugybę patrauklių funkcijų.

Tai siūlo centrinę vietą, kur galite peržiūrėti visus savo kalendorius, pvz., „Google“ kalendorių, „Exchange“ kalendorių, „Live / Outlook“ kalendorių, taip pat „Facebook“ įvykius.

Vienas kalendorius leidžia pridėti, ištrinti ir atnaujinti susitikimus su diena, savaite, mėnesiu ir metais.

Kai kurios patraukliausios funkcijos yra užrakinimo ekranas, pritaikomas palaikymas, tiesioginiai elementai, semantinis priartinimas, kalendoriaus temos ir lengva paieška, leidžianti greitai ieškoti visų susitikimų.

Tačiau dauguma šių funkcijų yra prieinamos su aukščiausios kokybės versija.

Vienas kalendorius palaiko kelias kalbas, o geriausia tai, kad norint peržiūrėti ir tvarkyti susitikimus nereikia interneto ryšio.

⇒ Gaukite vieną kalendorių iš „Microsoft Store“ 

Mano kalendorius

best_windows_10_calendar_apps_my_calendar

Mano kalendorius yra viena iš geriausių „Windows 10“ kalendoriaus programų. Programą galima labai pritaikyti ir pateikiama daugybė naudingų funkcijų.

Galite perjungti kalendoriaus rodinius, atsižvelgdami į tai, kaip norite tvarkyti dienas. Kiekvienam vaizdui pasirinkti yra keletas gražiai suprojektuotų gyvų plytelių.

Mano kalendoriaus programa yra dviejų versijų; nemokama ir mokama. Nemokama versija yra palaikoma skelbimų ir turi puikių funkcijų.

Pro versija yra be skelbimų ir turi papildomų funkcijų, tokių kaip užduočių valdymas, patobulintas vidinis gimtadienio kalendorius ir patobulinti kalendoriaus rodiniai.

⇒ Gaukite mano kalendorių iš „Microsoft Store“

„Chronos“ kalendorius +

best_windows_10_calendar_apps_chronos

Pasveikintas kaip viena gražiausių „Windows 10“ kalendoriaus programų, „Chronos Calendar +“ yra stilingas ir turi daugybę patrauklių funkcijų.

Unikalus sinchronizavimas tarp visų jūsų kalendoriaus paskyrų yra daugiau nei sveikintinas. Jūs netgi galite pritaikyti kalendoriaus išvaizdą, kad ji atitiktų jūsų stilių.

Jo švari sąsaja kviečia jus susipažinti su skirtingais kalendoriaus vaizdais ir netgi su gausiais tiesioginių plytelių tinkinimais.

Be to, jei esate astrologijos gerbėjas, prie pagrindinės informacijos suvestinės galite pridėti mėnulio fazes ir zodiako kalendorius.

Išmaniojo pridėjimo funkcija leidžia užrašyti greitus tekstus, kai pridedate naujų įvykių, o tiesioginis plytelių pritaikymas leidžia pakeisti fono spalvą, šrifto dydį ir turinį, kurį norite rodyti.

„Chronos“ kalendorius + kainuoja 2,49 USD ir yra prieinamas „Windows 10“ mobiliesiems ir asmeniniams kompiuteriams.

Atsisiųskite „Chronos“ kalendorių

Maitinimo planuotojas

best_windows_10_calendar_apps_power_planner

„Power Planner“ yra visų studentams skirtų kalendorinių programų „Holy Grail“ įrankis, kuriame pateikiami įrankiai, skirti įvertinti pažymius, planuoti namų darbų valandas ir sekti klases.

Naudodamiesi „Power Planner“ internetine paskyra, viską galite tvarkyti iš bet kur, tiek darbalaukyje, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose.

Kalendoriuje taip pat yra kitų patrauklių funkcijų, tokių kaip tiesioginiai elementai, internetinis sinchronizavimas ir automatiniai priminimai.

Jūs netgi galite prisegti tvarkaraščio plytelę, kurioje bus parodyta, kada ir kur vyks jūsų kita klasė.

Programa sklandžiai integruojasi su „Outlook“ kalendoriumi ir gali viską sinchronizuoti skirtingose ​​platformose ir įrenginiuose.

„Power Planner“ galima nemokamai (su apribojimais), tačiau galite atnaujinti, kad atrakintumėte visas funkcijas.

⇒ Gaukite „Power Planner“

Kaip matyti, geriausios „Windows 10“ kalendoriaus programos pasižymi tiek išvaizda, tiek funkcijomis. Jie taip pat gerai integruojami su kitais jūsų kalendoriais, leidžiančiais juos visus peržiūrėti iš vienos centrinės konsolės.

Tikimės, kad šiame straipsnyje buvo pateikta įžvalga apie geriausią „Windows 10“ įrenginių kalendoriaus programą.

Redaktoriaus pastaba: Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Gruodžio mėn., O atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn.