Garso lizdas neveikia nešiojamame kompiuteryje, skirtame „Windows 10“ [Full Fix]

 • Jei garso lizdas nustojo veikti, galite atsisveikinti su savo mėgstamais takeliais.
 • Bet to nereikia - patikrinkite keletą lengvų pataisymų, kad per trumpą laiką atkurtumėte nešiojamojo kompiuterio garso pajėgumus.
 • Naršykite mūsų garso trikčių šalinimo centrą, kad gautumėte patogesnių sprendimų, kaip sustiprinti garsą.
 • Nesivaržykite naršyti po mūsų techninius vadovus ir gaukite visus jums reikalingus kompiuterio patarimus vienoje vietoje.
„Cowin E-7 Bluetooth“ ausinių „Windows 10“ telefonas

Garso lizdas yra jungtis tarp garso įrenginių ir kompiuterio. Tačiau kartais tai gali staiga nustoti veikti.

Kai taip atsitiks, prijungtos ausinės ir garsiakalbiai neturi garso. Taigi, jei ausinių lizdas nustojo veikti arba garsiakalbių lizdas neveikia, tai galite išspręsti.

Ką daryti, jei garso lizdas nustojo veikti?

1. Atnaujinkite garso plokštės tvarkyklę sistemoje „Windows 10“

Dauguma garso problemų yra OS ir garso plokštės nesuderinamumo pasekmė. Atnaujinus garso plokštę ir kitas garso įvesties tvarkykles sistemoje „Windows 10“, garso lizdas gali būti pataisytas.

Yra keli būdai, kaip atnaujinti tvarkykles.

Pirmasis skirtas įrenginių tvarkytuvei ir štai kaip tai padaryti:

 • Paspauskite „Win“ klavišą + X spartųjį klavišą, kad atidarytumėte „Win + X“ meniu. Galite pasirinkti atidaryti „ Device Manager“ iš ten.

 • Pirmiausia  „Device Manager“ pasirinkite garso, vaizdo ir žaidimų valdiklius .
 • Tada galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite garso plokštę ir pasirinkite Atnaujinti tvarkyklės programinę įrangą .
 • Norėdami ieškoti tvarkyklės naujinių, pasirinkite Ieškoti automatiškai, jei norite ieškoti atnaujintos tvarkyklės programinės įrangos . Jei „Windows“ randa kokių nors naujinių, ji juos automatiškai atsisiunčia.
 • Net jei „Windows“ neranda jokio tvarkyklės atnaujinimo, vis tiek gali būti verta patikrinti, ar garso plokštės tvarkyklės atnaujinimai yra įrenginio gamintojo svetainėje.
 • Jei negalite atnaujinti tvarkyklės, įdiekite ją iš naujo, kad paleistumėte. Tai galite padaryti dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami garso plokštę įrenginių tvarkytuvėje ir pasirinkdami Pašalinti .
 • Dabar, kai iš naujo paleisite darbalaukį ar nešiojamąjį kompiuterį, „Windows“ automatiškai iš naujo įdiegs garso tvarkyklę.

Antrasis metodas, kuris taip pat yra mūsų pasirinktas metodas, apima specializuoto trečiųjų šalių įrankio naudojimą darbui. Tai paprasčiau, efektyviau ir be rūpesčių. Be to, tai yra NEMOKAMAI.

Įdiekite „IObit Driver Booster“

Jei jūsų garso lizdas neveikia, bloga garso kokybė arba visai nėra garso. „Driver Booster“ tikslas yra užkirsti kelią tokioms problemoms užtikrinant, kad jūsų adapteriai ir garso plokštė būtų vietoje, atnaujinti ir be korupcijos.

Šis įrankis atsisiųs tik tvarkykles iš oficialių gamintojų svetainių, visada atitinkančių „Microsoft WHQL“ ir „IObit“ autoriteto ir saugumo testus bei visada prilygstantį teisingai versijai.

Tai reiškia, kad jūsų dienos, kai nuobodžiai ieškote tinkamos tvarkyklių versijos, baigėsi. Be to, galite netgi nustatyti „Booster“, kad jis suaktyvintų automatinį tvarkyklės atnaujinimą ir realiuoju laiku ieškotų naujausių atnaujinimų.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Išorinio įrenginio tvarkyklės atnaujinimai („Bluetooth“, valdikliui, modemui, monitoriui, periferiniams įrenginiams ir dar daugiau)
 • Taisymo funkcijos (sistema sugedo, BSoD, garso ar tinklo gedimai paprastai yra susiję su pasenusiais ar sugadintais tvarkyklėmis, o „IObit“ gali lengvai pasirūpinti tokiomis problemomis)
 • Efektyviai aptinka ir atnaujina pasenusias tvarkykles ir netgi galite nustatyti, kad ji veiktų automatiškai
 • Tikrinkite atnaujinimus realiuoju laiku
„IObit“ vairuotojo stiprintuvas

„IObit“ vairuotojo stiprintuvas

Pamirškite viską apie pasenusius ir dingusius vairuotojus ir mėgaukitės ramybe naudodamiesi „IObit Driver Booster“! Nemokamai apsilankykite svetainėje

2. Vėl įdėkite garso įrenginį į „Audio Jack“

Jei staiga dingsta garsas prijungus garsiakalbius ar ausines, pirmiausia vėl įdėkite garso įrenginį.

Atjunkite įrenginį, išvalykite kištuką ir iš naujo paleiskite „Windows“. Po iš naujo paleiskite ausines ar garsiakalbius į darbalaukio ar nešiojamojo kompiuterio garso lizdą.

3. Paleiskite garso trikčių šalinimo įrankį sistemoje „Windows“

Jei garso lizdas vis dar neveikia, paleiskite garso trikčių šalinimo įrankį. „Windows“ turi daugybę trikčių šalinimo įrankių, kurie gali išspręsti programinės ar aparatinės įrangos problemas. Taip galite paleisti garso trikčių šalinimo įrankį sistemoje „Windows 10“.

 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite garsiakalbio piktogramą sistemos dėkle, kad atidarytumėte kontekstinį meniu. Čia galite pasirinkti Garso problemų šalinimas, kad atidarytumėte trikčių šalinimo įrankį žemiau esančioje nuotraukoje.

 • Jei negalite rasti šios parinkties garsiakalbio kontekstiniame meniu, užduočių juostoje spustelėkite mygtuką „Cortana“ ir įveskite garso trikčių šalinimo įrankį . Tada pasirinkite atidaryti garso atkūrimą ir pataisyti.
 • Spustelėkite Išplėstinė ir pasirinkite Taikyti taisymą automatiškai .
 • Paspauskite mygtuką Kitas, kad paleistumėte garso trikčių šalinimo įrankį.

4. Įjunkite „Line-in“ ryšio garsą

Gali būti, kad nutildėte prisijungimą prie savo darbalaukio garso plokštės. Vadinasi, prietaisai, prijungti prie garso lizdo, nesukels jokio garso. Linijinio ryšio garsą galite sukonfigūruoti taip.

 • Užduočių juostoje spustelėkite mygtuką „Cortana“, tada paieškos laukelyje įveskite garso įrenginius .
 • Pasirinkite Tvarkyti garso įrenginius, kad atidarytumėte žemiau esantį langą.

 • Spustelėkite skirtuką Atkūrimas, pasirinkite Garsiakalbiai (arba kitą išorinį garso įrenginį) ir paspauskite mygtuką Ypatybės .
 • Tada pasirinkite skirtuką Lygiai ir tada paspauskite Mute po Line in, kad įjungtumėte prisijungimo prie linijos garsą.

5. Išjunkite garso patobulinimus

„Windows 10“ turi garso patobulinimus, kurie tariamai pagerina garso efektus. Tačiau tai gali būti ir garso kliūtis. Taigi galbūt verta išjungti patobulinimus, kad sužinotumėte, ar tai sutvarko garsą.

 • „Cortana“ paieškos laukelyje įveskite garso įrenginius . Pasirinkite Tvarkyti garso įrenginius, kad atidarytumėte žemiau esantį langą.

 • Dabar galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ausines arba garsiakalbius, prijungtus prie garso lizdo, ir pasirinkite Ypatybės .
 • Pasirinkite skirtuką Priedai, parodytą toliau pateiktoje momentinėje nuotraukoje.

 • Panaikinkite ten esančią parinktį Išjungti visus garso efektus. Arba galite rankiniu būdu panaikinti pažymėtų žymimųjų langelių žymėjimą.
 • Paspauskite lango mygtukus Taikyti > Gerai .

6. Patikrinkite, ar prijungtas garso įrenginys yra numatytasis atkūrimo įrenginys

Gali būti, kad ausinės arba garsiakalbiai, prijungti prie garso lizdo, nebuvo automatiškai nustatyti kaip numatytasis įrenginys. Tokiu atveju iš jų neišgirsite.

Numatytąjį atkūrimo įrenginį galite pasirinkti taip.

 • Atidarykite langą „Garsas“, „Cortana“ paieškos laukelyje įvesdami „garso įrenginiai“. Spustelėkite Tvarkyti garso įrenginius, kad atidarytumėte kitas parinktis.
 • Dabar spustelėkite skirtuką Atkūrimas, kad atidarytumėte prijungtų garso įrenginių sąrašą. Pasirinkite įrenginį, prijungtą prie garso lizdo, ir spustelėkite mygtuką Nustatyti numatytąjį .
 • Paspauskite mygtuką Taikyti > Gerai, kad patvirtintumėte naują numatytąjį nustatymą.

Tai yra keli būdai, kaip galima ištaisyti garso lizdą, kuris nustoja veikti. Jei nė vienas iš anksčiau pateiktų pasiūlymų to nepašalina, garso įrenginio lizdą gali tekti taisyti arba pakeisti.

Jei garsiakalbiams ar ausinėms vis dar taikoma garantija, grąžinkite juos gamintojui taisyti. Praneškite mums, kaip sekėsi ieškoti problemų, ieškodami toliau pateikiamo komentarų skyriaus.

DUK: Sužinokite daugiau apie garso lizdo problemas sistemoje „Windows 10“

 • Kaip išbandyti ausinių lizdą?

Atidarykite „Control Panel“ -> „Hardware and Sound“ -> „Sound“ -> „Playback“ skirtuką ir vėl prijunkite ausines prie jo lizdo. Jei jūsų kompiuteris neatkurs ausinių, atlikite šiuos paprastus taisymo veiksmus.

 • Kodėl nustoja veikti ausinių lizdai?

Jungties paviršiai gali laiku susidėvėti arba gali trukdyti jūsų „Bluetooth“ modulis. Pažvelkite į šį išsamų vadovą, kad pamatytumėte, ką daryti, jei „Windows 10“ nepavyksta rasti „Bluetooth“ ausinių.

 • Kaip išspręsti priekinio garso lizdo neveikimą?

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra atnaujinti garso plokštės tvarkyklę. Šiam darbui rekomenduojame specializuotą įrankį. Šiame išsamiame vadove rasite daugiau naudingų sprendimų.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn.