Kaip pataisyti msvcr110.dll trūksta „Windows 10“

 • MSVCR110.dll yra „Microsoft Visual C ++ Redistributable dll“, kaip siūloma jo pavadinime. Jei trūksta šio failo, tai gali trukdyti programoms paleisti. Greitas sprendimas yra atnaujinti „Windows“. Perskaitykite šį straipsnį apie šį išsamų sprendimą ir dar daugiau.
 • Sprendimas, galintis išspręsti šią ir kitas našumo problemas, yra iš naujo įdiegti „Visual C ++ Redistributable“. Daugiau apie šį metodą patikrinkite toliau pateiktose eilutėse.
 • Jei šią klaidą sugadino kenkėjiška programinė įranga, jums gali prireikti pagalbos pasirenkant tinkamą antivirusinę programą.
 • Jei jums reikia kitų sprendimų, panašių į tuos, kurie pateikti šiame straipsnyje, galite savo naršyklėje pažymėti specialų „Windows 10“ klaidų centrą.
Ddkmd.sys mėlyno ekrano klaidos sistemoje Windows

MSVCR110.dll yra „Microsoft Visual C ++ Redistributable dll“, kaip siūloma jo pavadinime. Šis DLL failas reikalingas norint paleisti bet kurią programą / programą, sukurtą naudojant „Visual Studio 2011/2012“. Jei šio failo nėra, „Windows“ pateikia klaidą: „ Programa negali būti paleista, nes jūsų kompiuteryje trūksta MSVCR110.dll. Pabandykite iš naujo įdiegti programą, kad išspręstumėte šią problemą . “

Nors labiausiai viliojantis sprendimas gali būti tiesiog atsisiųsti DLL failą, vartotojas turi būti atsargus, iš kur jį atsisiųsti. Be to, tai nebūtinai gali išspręsti problemą. Išbandykite šiuos sprendimus, kad išspręstumėte „MSVCR110.dll“ klaidą sistemoje „Windows 10“:

Turinys:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite msvcr110.dll
 2. Atkurkite msvcr110.dll iš šiukšliadėžės.
 3. Iš naujo įdiekite „Visual C ++“, platinamą „Visual Studio 2012“
 4. Iš naujo įdiekite programą, kuri sukelia msvcr110.dll klaidą
 5. Vykdykite visos sistemos virusų / kenkėjiškų programų nuskaitymą
 6. Norėdami anuliuoti naujausius sistemos pakeitimus, naudokite sistemos atkūrimą

Kaip ištaisyti „Msvcr110.dll“ klaidas sistemoje „Windows 10“?

1. Atsisiųskite ir įdiekite msvcr110.dll

dll atsisiųsti

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte pabandyti, yra atsisiųsti ir įdiegti msvcr110.dll. Dažniausiai tai išspręs jūsų problemą. Spustelėkite šią nuorodą. Slinkite žemyn iki versijų sąrašo ir atsisiųskite savo operacinei sistemai skirtą versiją.

Kai atsisiuntimas bus baigtas, ištraukite failą. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite msvcr110.dll ir spustelėkite Kopijuoti. Dabar eikite į savo kompiuterio aplanką „System32“ (vietinis diskas> „Windows“> „System32“) ir įklijuokite failą ten.

Dabar eikite į aplanką SysWOW64 (vietinis diskas> Windows> SysWOW64) ir ten taip pat įklijuokite msvcr110.dll.

Dabar pabandykite paleisti programą. Tikimės, kad tai išspręs problemą. Jei ne, atlikite šį sprendimą.

2. Atkurkite msvcr110.dll iš šiukšliadėžės.

šiukšliadėžė

Dažniausia klaidos „trūkstama msvcr110.dll“ priežastis yra ta, kai vartotojas netyčia ištrina failą. Nebent neseniai ištuštinote šiukšliadėžę, yra didelė tikimybė, kad failas vis tiek išsaugomas šiukšliadėžėje.

Tiesiog atidarykite šiukšliadėžę ir raskite failą msvcr110.dll. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir spustelėkite Atkurti. Tai turėtų išspręsti jūsų problemą.

3. Iš naujo įdiekite „Visual C ++“, perskirstomą „Visual Studio 2012“

vc ++

1. Eikite į Valdymo skydas> Programos ir funkcijos.

2. Pasirinkite „Visual C ++ Redistributable for Visual Studio“ ir lango viršuje spustelėkite Pašalinti. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad pašalintumėte programą.

3. Dabar eikite į šią nuorodą ir atsisiųskite naujausią „Visual C ++ Redistributable for Visual Studio“ versiją.

4. Baigę atsisiųsti atidarykite sąrankos failą ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte diegimą.

Tai beveik neabejotinai išspręs klaidą. Nauja instaliacija pakeis / atkurs naujausią „msvcr110.dll“ kopiją. Jei tai neišsprendžia jūsų problemos, pereikite prie kito sprendimo.

4. Iš naujo įdiekite programą, kuri sukelia msvcr110.dll klaidą

Jei msvcr110.dll klaida pasirodo kiekvieną kartą, kai naudojate tam tikrą programą, pabandykite iš naujo įdiegti tą programą.

Eikite į Valdymo skydas> Programos ir funkcijos. Pasirinkite programą ir spustelėkite pašalinti. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte procesą.

 • TAIP PAT SKAITYKITE:  Kaip pataisyti „Trūksta„ Xinput1_3.dll ““ paleidžiant žaidimą ar programą

5. Vykdykite visos sistemos virusų / kenkėjiškų programų nuskaitymą

Norėdami įsitikinti, kad jūsų sistemoje nėra kenkėjiškų programų, sukeliančių msvcr110.dll klaidą, atlikite greitą sistemos nuskaitymą. Kenkėjiškos programos dažnai yra atsakingos už DLL failų ištrynimą. Naudokite pasirinktą antivirusinę programinę įrangą. Tikimės, kad tai atpažins kaltininką ir išspręs jūsų problemą.

Yra daugybė puikių saugos įrankių, tačiau geriausi yra „  Bitdefender“ , „  BullGuard“  ir „  Panda Antivirus“ , todėl drąsiai išbandykite bet kurį iš jų.

Taip pat galite naudoti „Windows“ integruotą antivirusinę programą „Windows Defender“. Štai kaip paleisti visą sistemos nuskaitymą naudojant „Windows 10 Creators Update“:

 1. Eikite į Pradėti> įveskite „gynėjas“> dukart spustelėkite „Windows Defender“, kad paleistumėte įrankį
 2. Kairiojoje srityje pasirinkite skydo piktogramą
 3. Naujame lange spustelėkite parinktį Išplėstinis nuskaitymasWindows Defender
 4. Norėdami pradėti visą sistemos kenkėjiškų programų nuskaitymą, pažymėkite viso nuskaitymo parinktį.

6. Norėdami anuliuoti naujausius sistemos pakeitimus, naudokite sistemos atkūrimą

Jei visa kita nepavyksta, pabandykite naudoti sistemos atkūrimą, kad atkurtumėte kompiuterio būseną nuo ankstesnės datos. Paskutinis atnaujinimas arba sistemos pakeitimas gali būti priežastis, kodėl trūksta failo msvcr110.dll. Atlikite šiuos veiksmus:

1. Spustelėkite Pradėti ir paieškos laukelyje įveskite „System Restore“.

2. Paieškos rezultatuose pasirinkite „System Restore“.

3. Naujai atidarytame lange vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas.

sistemos atkūrimo

Dabar prasidės sistemos atkūrimo procesas. Kai procesas bus baigtas, iš naujo paleiskite kompiuterį. Greičiausiai tai ištaisys šią klaidą.

Tikimės, kad vienas iš šių sprendimų jums pasiteisino. Jei ne, pabandykite susisiekti su „Microsoft“ palaikymo tarnyba.

DUK: Norite sužinoti daugiau apie DLL failus?

 • Kas yra įprastas DLL?

Dažnas. DLL - DLL failas, vadinamas „Bing Common Client Library“, yra „Microsoft“ sukurtos „Bing Panel“ programos dalis. Kai kurioms programoms ar žaidimams gali reikėti, kad šis failas veiktų tinkamai. Jei įprasta. dll trūksta, paleidus programą / žaidimą gali kilti įvairių klaidų.

 • Ką reiškia DLL?

DLL reiškia „Dinaminių nuorodų biblioteka“. DLL (. DLL) faile yra funkcijų biblioteka ir kita informacija, prie kurios gali prisijungti „Windows“ programa. Paleidus programą, sukuriamos nuorodos į reikiamus DLL failus.

 • Kas sukelia DLL klaidas?

Dažniausios priežastys yra: naujesnio DLL failo perrašymas, DLL ištrynimas dėl programos pašalinimo, sugedusios aparatūros, sugadinto registro ir kenkėjiškų programų užkrėtimo.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Spalio mėn. Jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.