MEMZ virusas: kas tai yra ir kaip jį visam laikui pašalinti

  • MEMZ virusas yra simbolinis anekdoto, žengto per žingsnį per toli, pavyzdys. Iš pradžių nekenksmingas šis Trojos arklys gali rimtai pakenkti jūsų kompiuteriui.
  • Pvz., Jei bandysite naudoti užduočių tvarkyklę, kad jos atsikratytumėte, jūsų kompiuteris užstrigs vietoje. Patikrinkite saugesnę alternatyvą, kad ją pašalintumėte šiame straipsnyje.
  • Pasirengę pašalinti daugiau klaidų? Geriau tada pasirenkate! Pirmiausia užsukite į mūsų skyrių „Virus“ ir gaukite visus reikalingus patarimus.
  • Taip pat naršykite mūsų šalinimo vadovus ir pradėkite šalinti kenkėjiškas programas vienas po kito.
pašalinti MEMZ Trojan

MEMZ yra Trojanas, pastaruoju metu sulaukiantis daug „Windows“ kompiuterių vartotojų, kuriuos domina sūkuriniai vaizdai, kuriuos jis sukuria savo kompiuteriuose. Iki šios dienos MEMZ vis dar išlieka neaiškus virusas daugeliui „Windows“ vartotojų, o galimybė gauti daugiau informacijos iš „Microsoft“ dabar yra lygi nuliui.

Technologijų milžinė užrakino originalią giją apie šį W indows 10 MEMZ virusą. Vienintelė „Microsoft“ bendruomenėje aktyvi gija yra ši. Panašu, kad viskas prasidėjo kaip pokštas, tačiau tai paveikė daugelį vartotojų.

Leurakas, viruso kūrėjas, ketino tai padaryti tik savo malonumui, ir tai buvo skirta „Youtuber danooct1“ serijai „Viewer-made malware“. Jis privačiai išsiuntė kai kuriems kitiems, o kai kurie iš gavėjų neįvykdė Leurako prašymo NESKELBTI savo bendraamžiams ar nepažįstamiems žmonėms.

MEMZ virusą sraute iš pradžių sukūrė „Leurak“, skirtas „YouTuber danooct1“ serijai „  Viewer-Made  “. Dabar jis prieinamas visuomenei ir „GitHub“ galite rasti kelias versijas: kai kurios yra „MEMZ virus Clean“, kitos - „Destructive“.

Kas yra MEMZ virusas?

MEMZ yra pagal užsakymą pagamintas Trojanas, kuris naudoja labai sudėtingus ir unikalius naudingus krovinius, kurie aktyvuojami iš eilės. Pirmieji keli kroviniai yra nekenksmingi, tačiau dėl galutinės naudingos apkrovos jūsų kompiuteris gali būti visiškai netinkamas naudoti.

Kai kompiuteris bus užkrėstas, virusas parodys pranešimą, informuojantį vartotojus, kad jie negalės naudotis savo mašinomis, jei jie paleis iš naujo. Taigi nepamirškite niekada nepaleisti kompiuterio su jame esančiu MEMZ.

Jei jums įdomu, kaip šis trojanas pasireiškia, kai kurie efektai apima automatines žiniatinklio paieškos užklausas naršyklėje, pelės žymeklio formos keitimą ir atsitiktinį spustelėjimą arba atsitiktines programų atidarymą arba uždarymą.

Daugybė kitų keistų klaidų ir nesklandumų, padarytų ekrano tuneliu iš nesuskaičiuojamų ekrano kopijų, taip pat gali perimti jūsų ekraną. 

Be to, „MEMZ Trojan“ gali padaryti įdomų ir labai žalingą dalyką: perrašyti pirmuosius 64 KB standžiojo disko. Tai reiškia, kad tai turės įtakos jūsų pagrindiniam įkrovos įrašui ir jums reikės išsamesnių trikčių šalinimo.

Jūsų mašina negalės paleisti OS, o vietoj to bus rodomas šis pranešimas: „MEMZ“ Trojan įkėlė jūsų kompiuterį į šiukšliadėžę. Dabar mėgaukitės Nyano kate ...

Po to „Nyan Cat“ perims jūsų kompiuterį. „MEMZ“ prekės ženklas yra „Nyan Cat“ animacija, veikianti kaip įkrovos priemonė.

Didelis iškylantis klausimas yra tai, kaip sustabdyti MEMZ virusą? Na, jei nuspręsite atsikratyti MEMZ per „Task Manager“, jūsų kompiuteris suges vietoje. Galutinė naudingoji apkrova pradedama iš naujo paleidus kompiuterį.

Yra dvi „MEMZ“ versijos: nekenksminga, kurią žmonės naudoja pramogai, ir kenkėjiška programa, kuri veikia pagrindinį įkrovos įrašą. Antrasis yra pavojingas ir gali padaryti kompiuterį netinkamu naudoti.

Kaip pašalinti MEMZ virusą?

  • Komandų eilutėje įveskite komandą taskkill / f / im MEMZ.exe . Tai užmuša visus MEMZ procesus, nesužlugdant sistemos. Neigiama yra tai, kad „Nyan Cat“ vis tiek bus rodoma po to, kai iš naujo paleisite kompiuterį.
  • Įdiekite „Windows“ naudodami ISO failą.

Jei norite sužinoti, kaip MEMZ veikia jūsų kompiuterį, galite žiūrėti toliau pateiktą vaizdo įrašą.


Jei kada nors susidūrėte su MEMZ virusu savo asmeniniame kompiuteryje, papasakokite mums, kaip su juo elgėtės, toliau pateiktame komentarų skyriuje. Be to, jei žinote kitų būdų, kaip pašalinti Trojaną, nedvejodami paminėkite juos.

DUK: Sužinokite daugiau apie MEMZ virusą

  • Ar MEMZ virusas yra kenksmingas?

Yra dvi MEMZ versijos: nekenksminga ir kenkėjiškų programų versija, turinti įtakos pagrindiniam įkrovos įrašui. Perrašydamas pirmuosius 64 KB standžiojo disko, žalingas MEMZ paliks jūsų kompiuterį negalėdamas paleisti OS.

  • Ar galite atsikratyti MEMZ viruso?

Taip, tačiau atkreipkite dėmesį, kad neperkrauktumėte kompiuterio. Vietoj to, naudokite komandą taskkill / f / im MEMZ.exe padidintoje komandų eilutėje, kad išvengtumėte sistemos gedimo . Kaip alternatyvą, galite iš naujo įdiegti „Windows“ iš ISO failo.

  • Kas sukūrė MEMZ virusą?

MEMZ virusas iš pradžių buvo sukurtas kaip tam tikras pokštas, kuris vėliau išėjo iš rankų. Jį „Leurak“ sumanė sukurti „YouTuber danooct1“ serijai „Viewer-Made Malware“.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn.