9 geriausi MP4 į MP3 keitikliai, skirti „Windows 10“ [nemokama, mokama]

 • MP4 į MP3 keitiklį galite konvertuoti savo mėgstamą muzikos vaizdo įrašą į garso takelį, kurį galite atkurti savo garso muzikos grotuve.
 • Norėdami konvertuoti MP4 į MP3, galite atsisiųsti įdiegiamą vaizdo keitiklį arba naudoti nemokamus internetinius vaizdo keitiklius.
 • Jei norite sužinoti daugiau apie tokio tipo įrankius, apsilankykite mūsų garso programinės įrangos centre.
 • Norėdami gauti dar daugiau puikių straipsnių, apsilankykite mūsų Garso puslapyje.
Geriausia „MP4 to MP3“ keitiklio programinė įranga „Windows 10“

Nors šiuolaikiniai išmanieji telefonai ir staliniai kompiuteriai gali valdyti visų rūšių aukštos kokybės garso formatus, MP3 vis dar yra vienas iš populiariausių garso formatų, kurį naudoja vidutiniai vartotojai.

Jei esate vienas iš tų vartotojų, kurie nori paleisti klausytis savo muzikos, o ne žiūrėti, galite naudoti MP4 į MP3 keitiklio programą, jei norite konvertuoti mėgstamus vaizdo įrašus į MP3 formatą.

Naudodami MP4 į MP3 keitiklį galite konvertuoti vaizdo įrašo failą į garso failą. Yra keli internetiniai ir neprisijungę MP4 į MP3 keitikliai, kurie gali padėti akimirksniu pakeisti medijos failą į garso failą.

Šiame straipsnyje mes sukūrėme MP4 į MP3 keitiklio programinės įrangos sąrašą, kad galėtumėte iš karto konvertuoti mėgstamus vaizdo įrašus į garso formatą.

Reklama

Kokios yra geriausios priemonės norint konvertuoti iš MP4 į MP3?

„Adobe Audition“

„Adobe“ turi ilgą laiką gamindama aukščiausio lygio produktus tvarkydama daugialypės terpės failus ir formatus.

Taigi „ Adobe Audition“ yra „Adobe“ atsakas į rinkos poreikį turėti garso redaktorių. Tiesiog galvokite apie viską, ką gali padaryti įprastas garso redaktorius, o „Audition“ atliks dar daugiau ir geriau.

Profesionalai įvertins, kaip joje yra daugialypė, neardanti mišinio / redagavimo aplinka ir destruktyvaus požiūrio bangos formos redagavimo vaizdas.

Kiekviename naujame leidime programa nuolat atnaujinama vis naujomis funkcijomis, o dabar ji pateikiama su tokiais patogiais įrankiais kaip:

 • Atkūrimo ir įrašymo patobulinimai
 • „Multitrack Clip“ patobulinimai
 • Trečiųjų šalių poveikio migracija
 • „Mulitrack“ vartotojo sąsajos patobulinimai
 • Pridėti arba ištrinti tuščius takelius
 • Didinti laiką

Žinoma, norint atlikti tokias paprastas užduotis kaip išgauti garsą iš MP4 failų ir konvertuoti juos į MP3, „Abobe Audition“ pakanka.

„Adobe Audition“

„Adobe Audition“

Jei jums reikia įrankio, kuris ištrauks garsą iš MP4 ir pavers jį MP3, tada „Adobe Audition“ yra jums reikalingas profesionalus įrankis! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„Adobe Premiere Pro“

Kaip „Adobe Audition“ yra skirtas „Adobe“ garso redaktorius, „ Adobe Premiere Pro“ yra de facto vaizdo įrašų redaktorius.

Kadangi mes ieškome įrankio, kuris konvertuotų MP4 failus į MP3, tai atrodo natūralu.

Žinoma, norint įsigyti „Adobe Premiere pro“ tik tam būtų švaistomos jos galimybės, nes tai yra vienas iš labiausiai naudojamų vaizdo redaktorių pasaulyje, tiek profesionalų, tiek kasdienio lygio.

Nesvarbu, ar norite tik paversti filmą juodu ir baltu, ar redaguoti ir sukurti savo mini Holivudo populiariausių filmų filmą, „Adobe Premiere Pro“ turi viską, ko jums reikia.

Štai keletas „Adobe Premiere Pro“ įrankių:

 • Laiko juostos vaizdo redagavimas
 • Vaizdo įrašų apkarpymas ir sujungimas
 • vaizdo efektai ir dildės.
 • Garso takelio papildymas
 • Pagrindiniai specialieji efektai

Kaip ir „Audition“, taip ir „Adobe Premiere Pro“ galima nemokamai išbandyti 7 dienas, todėl nedvejodami pabandykite, nes bus verta pasistengti!

„Adobe Premiere Pro“

„Adobe Premiere Pro“

Gaukite geriausią vaizdo įrašų redaktorių pasaulyje, kad MP4 failus konvertuoti į MP3 būtų taip lengva! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„WinX HD Video Converter Deluxe“

„WinX HD Video Converter Deluxe“ , kaip rodo pavadinimas, yra vaizdo keitiklis, kuris taip pat pateikiamas kartu su MP4 į MP3 failų konvertavimo funkcija.

„WinX HD Video Converter Deluxe“ siūlo panašias funkcijas kaip „Uniconverter“. Taip pat yra pagrindinė nemokama ir pažangi aukščiausios kokybės versija.

Jis siūlo pažangias funkcijas, tokias kaip visas 4k palaikymas, leidžiantis vartotojui konvertuoti 4K UHD vaizdo įrašus, galimybė pritaikyti išvesties profilius su įmontuotu nustatymu ir be nuostolių perkodavimas, norint konvertuoti neprarandant kokybės.

Paketinės konvertavimo funkcijos leidžia vienu metu konvertuoti kelis MP4 failus į MP3 formatą.

Įtaisytas lengvas vaizdo įrašų rengyklė leidžia lengvai kurti ir redaguoti asmeninį vaizdo įrašą. Jis siūlo visas pagrindines vaizdo įrašų redagavimo funkcijas, įskaitant apipjaustymą, pasukimą, apkarpymą, efektą, patobulinimą ir vandens ženklą.

Turėdamas intuityvią vartotojo sąsają ir nemokamą pagrindinę versiją, „WinX HD Video Converter Deluxe“ yra puikus MP4 į MP3 keitiklis, kad galėtumėte pradėti.

Be to, verta paminėti, kad „WinX HD Video Converter Deluxe“ gali konvertuoti MP4 į kitus formatus, išskyrus MP3. Pvz., AAC, AC3, WMA, OGG, FLAC, ALAC, todėl būtinai patikrinkite tai jau šiandien!

„WinX HD Video Converter Deluxe“

„WinX HD Video Converter Deluxe“

Jei turite MP4 vaizdo failą ir jums tiesiog reikia iš jo išgauti garsą, galite pasikliauti „WinX HD Video Converter Deluxe“!

Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

Bet koks „Video Converter Pro“

Kaip sako pavadinimas, „Any Video Converter Pro“ gali būti laikoma universalia priemone, kai reikia konvertuoti vaizdo įrašus iš vieno formato į kitą.

Jis turi itin lengvai naudojamą sąsają, leidžiančią konvertuoti DVD, kompaktinius diskus ir vaizdo įrašus į 200 formatų beveik visiems įrenginiams.

Be to, lengviau gauti vaizdo įrašus, nes šis įrankis taip pat leidžia atsisiųsti vaizdo ir muzikos failus iš „YouTube“ ir šimtų kitų svetainių.

Galų gale galite suteikti savo galutiniams produktams asmeninį atspalvį naudodamiesi keliomis vaizdo redagavimo priemonėmis.

Štai keletas „Any Video Converter Pro“ naudojimo privilegijų:

 • Leidžia atsisiųsti vaizdo įrašus ir muziką iš interneto
 • Suderinamas su šimtais formatų ir įrenginių
 • Komplekte yra įmontuoti DVD įrašymo įrankiai
 • Lengvas ir lengvai naudojamas
 • Didelės spartos konversija

⇒ Atsisiųskite bet kurį „Video Converter Pro“ 

Perjungti MP3 keitiklio programinę įrangą

Kitas įrašas mūsų sąraše yra dar vienas įrankis, sukurtas atsižvelgiant į paprastą vartotoją, nes jis gali pasigirti supaprastinta sąsaja ir valdikliais bei gana nesudėtingu tikslu: galimybe konvertuoti į MP3 formatą ir iš jo.

Pavyzdžiui, ši programa gali lengvai konvertuoti WMA, WAV, CDS, AIFF, MPEG, AVI ir dar daugiau į MP3 failus arba konvertuoti MP3 failus į kitą garso formatą.

Be to, tai leidžia vienu metu paketiškai konvertuoti tūkstančius MP3, tačiau jis pateikiamas su procesoriaus optimizatoriumi, kad tokios didelės konversijos nereiškia, kad jūsų kompiuteris apskritai bus vangus.

Štai keletas „MP3 MP3 Converter“ programinės įrangos naudojimo privalumų:

 • Gali išgauti MP3 failus iš importuotų vaizdo įrašų ar DVD, įskaitant MP4
 • Jis gali prisijungti prie internetinės duomenų bazės, kad pridėtų informaciją apie dainas prie MP3
 • Leidžia groti garso takelius prieš konvertuojant MP3
 • Automatiškai normalizuokite MP3 garso lygį
 • Paketiniu būdu konvertuokite tūkstančius MP3 vienu metu

⇒ Atsisiųskite „MP3 Converter“ programinę įrangą

„Uniconverter“

Geriausias mp4 į mp3 keitiklis

 • Kaina - nemokama / „Premium“

Palaikydamas daugiau nei 150 ir daugiau vaizdo formatų ir galimybę atsisiųsti vaizdo įrašus iš daugiau nei 1000 internetinių vaizdo įrašų svetainių, „Uniconverter“ yra populiarus MP4 į MP3 keitiklis, kurį galite naudoti aukštos kokybės konversijai.

„Uniconverter“ siūlo labai optimizuotą laiko juostą, leidžiančią konvertuoti garso įrašą iš įvairių formatų į MP3. Tai daugiafunkcis failų keitiklis su integruotomis vaizdo įrašų redagavimo ir atsisiuntimo funkcijomis.

Norėdami konvertuoti bet kokius MP4 failus, turite nuvilti failus į laiko juostą. Išskleiskite profilių sąrašą, kad gautumėte visus profilius. Skiltyje Bendrasis garsas nustatykite MP3 kaip norimą išvesties formatą. Nustatykite MP4 failo apkarpymo pradžios ir pabaigos laiką ir spustelėkite „Clip“, kad patvirtintumėte.

Taip pat galite pritaikyti išvestį keisdami eksporto parametrus. Galiausiai spustelėkite Konvertuoti, kad pradėtumėte konvertuoti failą. Nors „Uniconverter“ siūlo daugiau funkcijų su aukščiausios kokybės licencija, pagrindinį garso konversiją galima atlikti naudojant nemokamą įrankio versiją.

⇒ Gaukite „Uniconverter“

Vidmore vaizdo keitiklis 

Videmore vaizdo keitiklis 

Kaip rodo pavadinimas, „Videmore Video Converter“ yra vaizdo keitiklis, kuris taip pat pateikiamas su MP4 į MP3 failų konvertavimo funkcija. „Videmore Video Converter“ siūlo panašias funkcijas kaip „Uniconverter“. Taip pat yra pagrindinė nemokama ir pažangi aukščiausios kokybės versija.

„Videmore“ yra pažangių funkcijų, tokių kaip visas 4k palaikymas, leidžiantis vartotojui konvertuoti 4K UHD vaizdo įrašus, galimybė pritaikyti išvesties profilius su įmontuotu nustatymu ir be nuostolių perkodavimo, kad būtų galima konvertuoti neprarandant kokybės.

Paketinės konvertavimo funkcijos leidžia vienu metu konvertuoti kelis MP4 failus į MP3 formatą.

Įtaisytas lengvas vaizdo įrašų rengyklė leidžia lengvai kurti ir redaguoti asmeninį vaizdo įrašą. Jis siūlo visas pagrindines vaizdo įrašų redagavimo funkcijas, įskaitant apipjaustymą, pasukimą, apkarpymą, efektą, patobulinimą ir vandens ženklą.

Turėdamas intuityvią vartotojo sąsają ir nemokamą pagrindinę versiją, „Videmore Video Converter“ yra puikus MP4 į MP3 keitiklis, kad galėtumėte pradėti.

⇒ Gaukite Videmore Video Converter

Dabar naršo garso keitiklis

Geriausias mp4 į mp3 keitiklis

„Online Audio Converter“ yra dar vienas paprastas, tačiau nemokamas internetinis garso keitiklis, turintis patogiausią vartotojo sąsają tarp visų internetinių garso keitiklių. Jis taip pat gali gauti MP4 failus iš debesies saugojimo paslaugų, įskaitant „Google“ diską, „Dropbox“ ir net URL.

Naudotis programa yra paprasta. Atidarykite „Online Audio Converter“ ir spustelėkite „Open Files“. Jei norite importuoti iš „Google“ disko ar „Dropbox“, spustelėkite atitinkamą piktogramą.

Pasirinkite formatą, į kurį norite konvertuoti importuotą failą (MP3, WAV, M4A ir kt.). Vilkite slankiklį, kad nustatytumėte išvesties kokybę. Spustelėkite mygtuką Išplėstinis nustatymas, jei norite pakeisti bitų greitį, imties dažnį, kanalus, išblukimą ir parinktis.

Norėdami pradėti konvertuoti failą, spustelėkite mygtuką Konvertuoti. Baigę atsisiųskite konvertuotą failą į savo kompiuterį.

⇒ Gaukite internetinį garso keitiklį

„VLC Media Player“ 

„VLC Media Player“ yra vienas populiariausių nemokamų ir atvirų šaltinių medijos leistuvų, prieinamų visose pagrindinėse kompiuterių platformose. Viena ne taip žinoma VLC savybė yra jos sugebėjimas konvertuoti MP4 failus į MP3 formatą.

Kompiuteryje atidarykite „ VLC Media Player “. Spustelėkite „ Media“ ir pasirinkite „ Convert / Save“ parinktį. Spustelėkite Pridėti > Naršyti ir pasirinkite MP4 failą, kurį norite konvertuoti į MP3.

Dar kartą spustelėkite Konvertuoti / išsaugoti . Pagal Parametrai, ir profilis, pasirinkti Audio kaip MP3. Spustelėkite Naršyti ir pasirinkite failo paskirtį . Norėdami konvertuoti failą, spustelėkite Pradėti .

„VLC Media Player“ gali būti ne pats turtingiausias turimas MP4 į MP3 keitiklis; tačiau tai, kad dauguma vartotojų ją įdiegė savo sistemoje, tampa geriausiu keitikliu pagrindinėms konversijos užduotims atlikti.

⇒ Gaukite „VLC Media Player“

Taigi, tai yra mūsų populiariausios nuotraukos norint konvertuoti MP4 į MP3 sistemoje „Windows“ ir kitose platformose. Nors „Uniconverter“ ir „Videmore“ siūlo daugiau funkcijų, internetinių keitiklių įrankių nereikia diegti ir jie gali veikti bet kuriame įrenginyje ir iš bet kur.

DUK: Sužinokite daugiau apie MP4 į MP3 keitiklį 

 • Koks yra geriausias MP4 ir MP3 keitiklis?

Yra keli MP4 į MP3 keitikliai, kuriuos galite atsisiųsti, įskaitant „Uniconverter“ ir „Videmore“. Tačiau taip pat galite naudoti „VLC Media Player“ ir konvertuoti MP4 failus į MP3 formatą.

 • Kaip nemokamai konvertuoti MP4 į MP3?

Norėdami nemokamai konvertuoti MP4 failus į MP3 formatą, galite naudoti internetinius garso keitiklio įrankius. Taip pat galite naudoti neprisijungus veikiančius garso keitiklio įrankius, tokius kaip „Uniconverter“ ir „Videmore“, kartu su „VLC Media Player“.

 • Kada turėčiau konvertuoti MP4 į MP3?

Konversija yra naudinga, kai nenorite išsaugoti vaizdo komponento ir domitės tik garsu. Be to, tai gali būti naudinga, jei jūsų kompiuteryje kyla problemų atidarant MP4 failus.