Kaip pataisyti lėtą „WiFi“ ryšį nešiojamame kompiuteryje atlikdami 6 paprastus veiksmus

  • Lėtas nešiojamųjų kompiuterių „WiFi“ ryšys yra labai paplitęs ir tai gali sukelti daugybė problemų.
  • Maršrutizatorius, jūsų įrenginys ar net paslaugų teikėjas gali būti kalti, tačiau šiame vadove bus išspręstos visos galimos problemos.
  • Dėl bet kokių kitų tinklo problemų ieškokite skyriuje Tinklas ir internetas.
  • Jei turite kokių nors kitų problemų su savo kompiuteriu, apsilankykite „Tech Troubleshooting Hub“ ir ieškokite sprendimų.

Lėtas „WiFi“ ryšys nėra neįprasta nešiojamųjų kompiuterių problema. Daugeliu atvejų problema kyla iš jūsų interneto paslaugų teikėjo.

Kartais tai gali sukelti techniniai nesklandumai dėl jūsų įrenginio ar maršrutizatoriaus. Nors pirmasis yra tai, ko negalite tiksliai išspręsti, antrasis susijęs su problemomis, kurias galite išspręsti patys.

Čia mes siūlome keletą įprastų praktikų ir problemų sprendimo būdų, kurie padės jums išspręsti lėtą „WiFi“ ryšį nešiojamame kompiuteryje.

Kodėl internetas toks lėtas tik nešiojamame kompiuteryje? Nešiojamojo kompiuterio „WiFi“ greitis yra lėtas, nes jis yra per toli nuo maršrutizatoriaus. Paprastai sienos, dideli daiktai ir kiti dalykai, kuriuose naudojami radijo dažniai, gali sugadinti „WiFi“.

Jei tai neišsprendžia problemos, atnaujinkite tvarkyklės programinę įrangą ir iš naujo nustatykite maršrutizatoriaus konfigūraciją į gamyklinę numatytąją.

Kaip nustatyti lėtą „WiFi“ greitį nešiojamame kompiuteryje?

  1. Padidinkite „Wi-Fi“ signalą
  2. Padėkite nešiojamąjį kompiuterį šalia maršrutizatoriaus
  3. Išjunkite programas ar įrenginius, kurie sunaudoja didelį pralaidumą
  4. Iš naujo paleiskite įrenginį ir maršrutizatorių
  5. Atnaujinkite tvarkyklės programinę įrangą
  6. Įsitikinkite, kad belaidžio ryšio kortelei netaikomi jokie energijos taupymo nustatymai
  7. Iš naujo nustatykite maršrutizatoriaus konfigūraciją pagal gamyklinius nustatymus
  8. Patikrinkite, ar jūsų įrenginiai prijungti prie tos pačios juostos
  9. Pradėkite galvoti apie investicijas į naują „WiFi“ kortelę

1. Padidinkite „Wi-Fi“ signalą

Nesijaudinkite, nes mes neatliksime jokių jūsų maršrutizatoriaus modifikacijų. Tai daug paprasčiau, nes galite sustiprinti „Wi-Fi“ signalą naudodami nuostabią programinę įrangą, vadinamą „ Connectify Hotspot“ .

Ši programa leidžia jums paversti savo kompiuterį „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašku, kaip ir tik su maršrutizatoriumi, su kuriuo dirbti yra daug lengviau, nes jis turi labai išsamią vartotojo sąsają ir meniu.

O jei pasirinksite „Hotspot PRO“ arba „MAX“ versijas, taip pat galėsite dalytis savo 3G ar 4G LTE tinklais. Taip, jums taip pat bus leista dalytis interneto ryšiu per laidinį Ethernet.

Geriausia tai, kad signalas bus sustiprintas, todėl turėsite atsisveikinti su lėtu interneto ryšiu nešiojamuoju kompiuteriu.

Taip pat gerai paminėti, kad galite apriboti kitų įrenginių pralaidumą, kad galėtumėte mėgautis internetu norėdami.

Prijunkite „Hotspot“

Prijunkite „Hotspot“

Nebereikia lėtojo interneto ryšio nešiojamame kompiuteryje, nes „Connectify Hotspot“ sustiprins jūsų signalą! 17,99 USD Gaukite tai dabar

2. Įsigykite naują „WiFi Extender“

Lėto interneto ryšio problemas gali sukelti akloji zona arba kintantis signalas. Tai galite išspręsti naudodami „WiFi“ diapazono plėtiklį.

Mes rekomenduojame „ SETEK Superboost“  dėl daugelio priežasčių, bet daugiausia todėl, kad jis sukuria stiprų ir pastovų „WiFi“ signalą, būtent tai, ko ieškote.

Tai labai lengva nustatyti ir prisijungti prie savo maršrutizatoriaus, naudojant mygtuką WPS, ir tai tikrai nedidelis įrenginys, kuris netrukdys jokiai kitai jūsų sąrankai.

„SETEK Superboost“ turi dvi antenas, kurios vienu metu dengia 2500 kvadratinių pėdų, ir iki 15 įrenginių.

300 Mbps sparta ir WEP / WPA / WPA2 saugumo apsauga rekomenduoja tai naudoti kaip profesionalų įrenginį.

  • Tai pratęsia „Wi-Fi“ signalą iki 15 įrenginių
  • Signalas apima iki 2500 kvadratinių pėdų
  • Apsauga nuo viršįtampio
  • WEP / WPA / WPA2 saugumo apsauga
  • Tai gali užblokuoti kitus maitinimo lizdus iš savo artimųjų
Patikrinkite kainą

3. Padėkite nešiojamąjį kompiuterį šalia maršrutizatoriaus

Galbūt nepastebėjote, kad jūsų nešiojamas kompiuteris yra toli už jūsų „WiFi“ tinklo ribų. Tokiu atveju turite perkelti savo įrenginį tik arčiau maršrutizatoriaus.

Taip pat įsitikinkite, kad tarp jūsų kompiuterio ir maršrutizatoriaus nėra kliūčių, pavyzdžiui, sienos. Tokios kliūtys žymiai sumažina „WiFi“ signalus.

Pavyzdžiui, jūsų ryšys gali smarkiai susilpnėti, jei naršote viršuje, o maršrutizatorius yra apačioje.

Norint išspręsti problemą, reikia, kad maršruto parinktuvu persikeltumėte į vietą, kur yra netrukdoma matyti.


4. Išjunkite programas ar įrenginius, kurie sunaudoja didelį pralaidumą

Jei pirmoji rekomendacija neveikia, pabandykite ieškoti programų ir (arba) įrenginių, kurie naudoja didelį pralaidumą.

Šie pralaidumo šernai, be abejo, lemia, kad „WiFi“ ryšys lėtai veikia jūsų nešiojamajame kompiuteryje, ypač jei kažkas kitas jūsų tinkle žiūri filmus ar atsisiunčia didelę laikmeną.

Kai kurios programos taip pat gali užimti daug pralaidumo, įskaitant „Dropbox“ ir kitas debesų paslaugas, kurios veikia fone.

Štai kodėl galite jų kartais nepastebėti ir liekate įdomu, kas lemia jūsų lėtą „WiFi“.


5. Iš naujo paleiskite įrenginį ir maršrutizatorių

ištaisykite klaidą „Err_name_not_resolved Chrome“Jei įsitikinę, kad nėra interneto paslaugų teikėjo problemų arba kad joks pralaidumo šernas nenaudoja pralaidumo, vis tiek neištaisėte savo lėto „WiFi“ ryšio, pabandykite iš naujo paleisti nešiojamąjį kompiuterį ir maršrutizatorių.

Mes labai rekomenduojame šalinti naudojamo įrenginio triktis. Paprastai tai išsprendžia ryšio problemą.

Paleidus įrenginį iš naujo, „WiFi“ nustatoma iš naujo ir, tikiuosi, problema išspręsta. Procesai, užkemšantys jūsų nešiojamąjį kompiuterį, kartais gali sukelti lėtą „WiFi“ ryšį.

Programos, kurios veikia fone arba priekiniame plane, kartais gali paveikti „WiFi“ veikimą.

Maršrutizatoriaus atveju išjunkite jį mažiausiai 30 sekundžių ir vėl įjunkite. Šis populiarus taisymas veikia daugeliu atvejų.


6. Įsitikinkite, kad belaidžio ryšio kortelei netaikomi jokie energijos taupymo parametrai

Tai galėjo atkreipti jūsų dėmesį, bet galbūt netyčia vykdėte energijos taupymo parinktį belaidėje kortelėje.

Tai galite patikrinti spustelėdami akumuliatoriaus piktogramą apatiniame dešiniajame užduočių juostos kampe.

Įsitikinkite, kad jūsų nešiojamas kompiuteris neįjungė balansuoto ar energijos taupymo režimo belaidėje kortelėje. Šis režimas labai veikia jūsų „WiFi“ veikimą.


7. Iš naujo nustatykite maršrutizatoriaus konfigūraciją pagal gamyklinius nustatymus

Maršrutizatoriaus nustatymus galite atkurti pagal gamyklinius nustatymus, vadovaudamiesi savo vadovu, kuris skiriasi kiekviename įrenginyje. Tai padaryti nėra bloga mintis.

Tačiau taip pat būtų naudinga patekti į jo meniu ir panaikinti visus nustatymus, kad būtų galima naudoti vėliau.


Turite sukonfigūruoti maršrutizatorių? Darykite tai kaip tikras technikas naudodamas šią programinę įrangą


8. Patikrinkite, ar jūsų įrenginiai prijungti prie tos pačios juostos

Priklausomai nuo jūsų maršrutizatoriaus, galite prisijungti prie belaidžio tinklo įvairiais būdais. Kartais galite turėti 2,4 GHz ir 5 GHz dažnių juostą.

2,4 yra lėtesnis, tačiau jo diapazonas didesnis, o 5 GHz dažnio diapazonas yra ribotas, bet greitis greitesnis.

Jei jūsų nešiojamas kompiuteris yra prijungtas prie 2,4 GHz dažnių juostos, o kiti jūsų įrenginiai - prie 5 GHz, pastebėsite gana didelį greičio skirtumą.

Pabandykite prijungti nešiojamąjį kompiuterį prie tos pačios juostos, kaip ir kiti įrenginiai, ir pažiūrėkite, ar tai keičia dalykus.

9. Pradėkite galvoti apie investicijas į naują „WiFi“ kortelę

Šiuo metu nešiojamieji kompiuteriai yra per brangūs arba per pigūs. Jei jums pasisekė ir turite gana gerai pagamintą įrenginį, jūsų nešiojamas kompiuteris turi gerą belaidžio tinklo adapterį.

Jei keliuose tinkluose kyla „WiFi“ problemų, problema gali būti jūsų belaidžio ryšio kortelėje. Kartais gamintojai nukerta kampus, kad sutaupytų vieną ar du centus, ir naudoja mažiau galingą „WiFi“ adapterį.

Jei turite galimybių, pagalvokite apie naujo, galingesnio ir stabilesnio belaidžio tinklo adapterio įsigijimą, kad išspręstumėte visas problemas.

Šie paprasti veiksmai, kaip pašalinti lėtą „WiFi“ nešiojamiesiems kompiuteriams, yra pirmoji pagalba jūsų ryšio problemoms spręsti. Jei yra kitų jums žinomų metodų, pateikite mums komentarą žemiau.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Gegužės mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.