Kas yra IDP. Generinis virusas ir kaip jį pašalinti

idp.generinis virusas

Pasaulyje, kuriame beveik visi duomenys egzistuoja skaitmenine forma, gali būti labai svarbu užtikrinti, kad jie išliktų saugūs, nesugadinti ir nepatektų į netinkamas rankas. Štai kodėl būtina atsikratyti visų virusų grėsmių.

Šios kenkėjiškos programos gali ne tik pažeisti jūsų duomenų vientisumą, bet ir suteikti įsilaužėliams prieigą prie informacijos, kuri turėtų likti privati.

Laimei, antivirusinės programos visada yra mus apsaugančios.

Kai naudojate antivirusinę programą, galite pakliūti į kai kuriuos aptikimus, vadinamus IDP.Generic , o tai gali būti labai pavojinga.

Štai kodėl mes sukūrėme šį straipsnį, norėdami tiksliai parodyti, kas tai yra, kaip jūs jį galėjote įsigyti ir kaip jo atsikratyti.

Kas yra IDP. Generinis virusas?

Paprastai kalbant, IDP.Generic yra kažkas, kas antivirusinės programinės įrangos languose atsiranda, kai nurodoma bendroji kenkėjiška programa. 

Dažniausiai aptinkama antivirusinė programinė įranga, naudojanti AVG arba Avast AV variklius.

Pavadinime nurodytas IDP reiškia, kad virusas yra tas tipas, kuris bando pavogti jūsų tapatybę. Tačiau, kai gaunate tokį įspėjimą, paprastai tai yra vienas iš dviejų dalykų:

  • Tai gali būti paprasčiausias klaidingas teigiamas rezultatas
    • Tai reiškia, kad jūsų naudojama antivirusinė programa negali atpažinti failo, todėl pagal numatytuosius nustatymus ji pažymima kaip virusas
  • Tai gali būti tikras kompiuterinis virusas, vadinamas Trojanu

Reikia antiviruso su keletu klaidingų teigiamų rezultatų? Peržiūrėkite mūsų rekomendacijas


Kaip aš gavau IDP.Generic virusą?

IDP.Generic virusą galite gauti keliais būdais. Jie apima:

  • Atsisiuntėte programinę įrangą, kurioje yra virusas
  • Spustelėjo el. Laišką, kuriame galėjo būti pridėtas virusas
  • Spustelėjo iššokantįjį langą tam tikroje šešėlinėje svetainėje

Kaip pašalinti IDP.Generic virusą?

1. Naudokite galingą antivirusinę programą

Akivaizdžiausias sprendimas yra antivirusinės programos naudojimas. Tai padės jums ieškoti viruso, jį aptikti, sulaikyti, ištrinti ir taip pat neleis vėl užsikrėsti.

Be to, atsižvelgiant į antivirusinę programą ir kokią funkciją ji turi, ji gali leisti jums nuskaityti naujus laiškus ir programas, net jei net neįdiegiate ar atsisiunčiate.

2. Atnaujinkite antivirusinę programą

Kaip minėta pirmiau, yra didelė tikimybė, kad perspėjimas gali būti tiesiog klaidingai teigiamas. Tokiu atveju tiesiog atnaujinkite dabartinę antivirusinę programą ir pažiūrėkite, ar vėl gausite tą patį įspėjimą.

Šis procesas skiriasi nuo antivirusinių programų, todėl būtinai perskaitykite kūrėjo dokumentaciją šiuo klausimu.

Pastaba: daug kartų klaidingai teigiamas IDP. Bendrąjį virusą gali sukelti pasenusi „Java“ versija, įdiegta jūsų kompiuteryje. Taip pat atnaujinkite „Java“ ir pažiūrėkite, ar vis dar gaunate įspėjimus.


Reikia geros antivirusinės programos, kad būtų išvengta tų IDP. Peržiūrėkite mūsų populiariausius pasirinkimus.


3. Pašalinkite visas įtartinas programas

Pašalinkite visas naujausias programas, kurias galbūt įsigijote prieš aptikdami IDP.Generic virusą. Vėliau atlikite kitą nuskaitymą ir patikrinkite, ar vis dar yra perspėjimas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip atsikratyti nepageidaujamų programų ir programų, peržiūrėkite šį išsamų vadovą.

4. Atlikite sistemos atkūrimą

Nors tai yra labiausiai žalingas sprendimas duomenų praradimo požiūriu, tai yra pats patikimiausias būdas atsikratyti bet kokių grėsmių kompiuteriui. Tiesiog atkurkite naujausią „Windows 10“ versiją, kurioje nebuvo jokių virusų problemų.

Atlikdami šiuos veiksmus turėtumėte saugoti savo kompiuterį ir visus jame esančius duomenis.

Tuo labiau, jums nebereikės bijoti jokių būsimų šio viruso infekcijų.

Jei norite perskaityti daugiau straipsnių apie tai, kaip pašalinti įvairius virusus, praneškite mums toliau pateiktoje komentarų skiltyje.

SUSIJED STRAIPSNIAI, KURIUS TURĖTUMĖTE TIKRINTI:
  • Kaip atsikratyti „Master Boot Record“ viruso
  • 5 geriausi „Windows 7“ antivirusiniai sprendimai, naudojami pasibaigus palaikymui
  • 8 geriausios įmonės programinės įrangos antivirusinės priemonės jūsų verslui apsaugoti