6 geriausia virtualaus erdvinio garso programinė įranga [2020 vadovas]

 • Brangios erdvinio garso sistemos ir aukščiausios klasės garso plokštės nebėra būtinybė, jei norite mėgautis įtraukiančia erdvinio garso patirtimi
 • Tokia programinė įranga kaip „Boom 3D“ gali padėti jums sklandžiai mėgdžioti tikroviškus erdvinio garso efektus
 • Jei jau turite erdvinę sistemą, štai kaip galite ją efektyviai sukonfigūruoti ir išbandyti, kad patirtumėte visapusiškai
virtualaus erdvinio garso programinė įranga

Anksčiau vienintelis būdas gauti visapusišką garso patirtį buvo nusipirkti didelių garsiakalbių sistemas su 5 ar 7 palydovais ir pabandyti juos pastatyti aplink kambarį. Šiandien virtualiojo erdvinio garso programine įranga galime pasiekti tą pačią 3D erdvinio garso patirtį, neatsižvelgiant į mums priklausančių garsiakalbių kokybę ir skaičių.

Šiame straipsnyje išvardyti programinės įrangos įrankiai yra geriausios galimybės rinkoje kalbant apie virtualaus erdvinio garso programinę įrangą. Kai kuri čia pateikta programinė įranga bus skirta žaidimams, tačiau visi jie suteiks jums labiau pritaikytą erdvinio garso patirtį.

Reklama

Mėgaukitės virtualiu erdviniu garsu „Windows 10“ naudodami šiuos įrankius

„Boom 3D“ iš „Global Delight“ (rekomenduojama)

„Boom 3D“ sąsaja

„Boom 3D“ yra viena iš geriausių šiame straipsnyje pateiktų variantų. Ši programinė įranga gali automatiškai sukalibruoti save pagal jūsų turimos garso plokštės ir garso sistemos tipą.

„Boom“ garso variklis siūlo 3D erdvinį garsą ir pritaikomus ekvalaizerio nustatymus, leidžiančius lengvai pritaikyti garso išvestį pagal savo skonį.

„3D Boom 3D“ 3D erdvinio garso technologija suteikia jums įspūdingą virtualaus erdvinio garso patirtį per bet kokias ausines. Jūs galite reguliuoti kiekvieno erdvinio garso kanalo intensyvumą. Taip pat galite įjungti / išjungti atskirus virtualaus erdvinio garso garsiakalbius, reguliuoti žemųjų dažnių lygį ir keisti 3D erdvinio garso efekto intensyvumą.

„Boom 3D“ turi įmontuotą ekvalaizerį su išankstiniais filmų, vokalo ir skirtingų muzikos žanrų nustatymais, tačiau visada galite pasinerti ir sukurti savo išankstinius nustatymus.

Pagrindinės funkcijos:

 • Pasirinkite garso išvesties įrenginį - sistemos garsiakalbiai, įjungiamos / per ausines, ausinės, išorinės, „Bluetooth“ ir USB garsiakalbiai
 • Tūrio stiprintuvas
 • Garsumo valdiklis - koreguokite konkrečius programų kiekius
 • Garso efektai - atmosfera, ištikimybė, naktinis režimas, erdvinis, aukštis
 • Greitas valdymas - greitai pakeiskite įprastus nustatymus neatidarydami visos programos

Atsisiųskite dabar „Boom 3D“ nemokamai

„SBX Pro Studio“

„SBX Pro Studio“ - virtualus erdvinis garsas

„SBX Pro Studio“ yra garso stiprinimo technologijų rinkinys, sukurtas siekiant išgauti absoliučiai geriausią žaidimų garso įrašą. Šis įrankis turi vientisą valdymą ir labai patogią sąsają. Galite visiškai kontroliuoti, kaip norite skambėti garsu.

Šiandienos aukščiausios klasės žaidimų įrenginiai daugiausia dėmesio skiria ekranui ir dėl geros priežasties. Dauguma žaidėjų pasikliauja keliais monitoriaus nustatymais, o itin aukštos raiškos grafika jiems yra būtina. Tačiau jūsų žaidimų patirtis nėra išsami be tikrai įtraukiančios garso patirties. Tai siūlo 5.1 arba 7.1 erdvinio garso garsiakalbių sąranka, kuri sėkmingai užbaigia įtraukiančią žaidimų patirtį - ir ne, stereofoninės ausinės jos nenupjauna.

Nors šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime programinės įrangos erdvinėms galimybėms, „SBX Pro Studio“ siūlo platų profesionalių įrankių asortimentą:

 • „Crystalizer“ - padidina suspausto garso dinaminį diapazoną, atkuria aukštumas ir žemumas, kurios dažnai prarandamos suspaudimo metu
 • Bass - išplečia žemiausius garso įvesties dažnius, kad sustiprintų ir pagilintų bosą
 • „Smart Volume“ - automatiškai matuoja skirtingų programų garsumą ir kompensuoja pakeitimus
 • „Dialog Plus“ - protingai padidina vokalo ir sakytinio dialogo apimtį
 • SBX Surround

„„ SBX Pro Studio “„ SBX Surround “funkcija apdoroja garsą naudodama optimizuotus algoritmus, kad atkurtų virtualizuotą erdvinį garsą, net jei naudojate 2.0 garsiakalbio sąranką ar ausines. Ši technologija leidžia visiškai pasinerti į garso patirtį nepraleidžiant jokių garso įkalčių “.

„SBX Surround“ naudojami algoritmai pagerina bet kokio garso garso kokybę, optimizuodami klausymosi patirtį tiek dviejų, tiek daugiakanaliams šaltiniams. Ši funkcija automatiškai pritaikys ir suteiks geriausią erdvinio garso patirtį, kad atitiktų bet kurią jūsų klausymo patirtį.

„SBX Surround“ sudaro du pagrindiniai technologiniai komponentai:

 • „Upmix“ - apdoroja stereofoninius ir daugiakanalius garsus ir suderina juos su aktyvios išvesties konfigūracija.
 • „Virtualizer“ - jis paima „Upmix“ apdorotą garsą ir padalija signalą į kiekvieną garsiakalbį, prijungtą naudojant su galva susijusio perdavimo funkcijos (HRTF) filtrus.

Patikrinkite „SBX Pro Studio“


 • Redaktoriaus pastaba: jei jus domina kita garso programinė įranga, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.

Ekvalaizeris APO su HeSuVi

„HeSuVi“ su „Eq APO“ - garsinis garsas

„Equalizer APO“ yra vienas iš geriausių ekvalaizerių, leidžiančių patobulinti jūsų garso patirtį iki smulkmenų ir ypač gerai veikia (palyginti su kita EQ programine įranga), nes jis gali būti naudojamas kartu su „Room EQ Wizard“, leidžiančiu lengvai perskaityti filtruoto teksto failo formatą .

„Equalizer APO“ gali pagerinti ir pagerinti jūsų laikmenos erdvinio garso kokybę, o ją įdiegus, ją galima sukonfigūruoti pasiekiant jo konfigūracijos TXT failą, esantį „Windows 10“ kompiuterio diegimo aplanke.

„Equalizer APO“ taip pat siūlo galimybę pakeisti savo išvaizdą įdiegiant „Peace“ GUI, kuri dar lengviau naudoja ir prideda garso maišymo įrankius prie savo kompiuterio.

„Equalizer APO“ turi daugybę naudingų funkcijų:

 • Efektų skydelis - balansas, kryžminis išblukimas, vėlavimas
 • Grafiko langas
 • Išsaugokite konfigūracijas ir suaktyvinkite jas spustelėdami / spartųjį klavišą arba darbalaukio spartųjį klavišą
 • Viename kanale / garsiakalbyje iki 31 dB dB ekvalaizerio slankiklių
 • Palaiko 9 garsiakalbius (visi, stereofoniniai, 5.1 ir 7.1)
 • Filtro dažnius, dB padidėjimą, filtro kokybę galima keisti viename slankiklyje
 • Filtrai: smailė, žemas / aukštas leidimas ir lentyna, lenkimas, išpjova ir visi praėjimai
 • Iš anksto sustiprinamos garsumo reguliavimo dB vertės (vienam kanalui / garsiakalbiui)

Kai kuriems vartotojams kilo problemų naudojant „Equalizer APO“. Dažniausia žmonių daroma klaida yra ta, kad po įdiegimo jie nepaleidžia „Windows 10“ kompiuterio iš naujo. Jie taip pat pamiršta įjungti savo atkūrimo įrenginį EQ APO. Vien šie du veiksmai turėtų išspręsti problemą ir greitai paleisti programą.

Kitas puikus trečiųjų šalių įrankis, kurį reikia išbandyti naudojant „Equalizer APO“, yra „ HeSuVi“ . Ši programa imituoja 7.1 binauralinį garso efektą naudodama „Equalizer APO“ konvekcijos filtrą.

Pagrindinės funkcijos:

 • Galingas grafinis ekvalaizeris
 • Daugiau nei 1000 populiarių ausinių
 • Galimybė naudoti kelis įrenginius vienoje garso plokštėje
 • Atskiras skirtingų garsumo lygių valdymas
 • Visiškai konfigūruojamas kryžminis tiekimas

Jei norite sužinoti daugiau apie „HeSuVi“ veikimą, eikite į šį palaikymo puslapį.

Peržiūrėkite šį išsamų vadovą, kuriame rasite instrukcijas, kaip įdiegti ir konfigūruoti „Equalizer APO“.

 • Atsisiųskite „Equalizer Apo“
 • Atsisiųskite „HeSuVi“

„Dolby Atmos“

„Dolby Atmos“ - garsinis garsas

„Atmos“ buvo sukurta 2012 m., O naujoji versija išplečia ankstesnes 5.1 ir 7.1 sąrankas, įtraukdama daug garsiakalbių, kuriuos galite pastatyti aplink kambarį. Tokiu būdu sukursite nuostabią 3D garso patirtį.

Viena iš svarbiausių „Atmos“ savybių yra garso objektų samprata. Prieš tai garsai buvo apriboti tam tikromis garso dalimis.

Naudojant „Dolby Atmos“, garso dizaineriams nereikia apriboti garso tik kanalu, jie gali nurodyti, kur atsiranda ir kur juda atskiras garsas. Rezultatas yra garsas, kuris atrodo lyg sklindantis iš kambario, kuriame sėdite, ir siūlo nepaprastai įtraukiančią garso patirtį.

„Atmos“ naudoja kanalų metodą, kad sumaišytų garsus. Pagalvokite apie šį požiūrį kaip apie „garso sluoksnius“. Virš to sluoksnio „garso objektai“ dedami kartu su konkrečiais jų nustatymais. Dėl šio požiūrio tai, kad šis įrankis palaiko 128 garso kanalus, yra gana įspūdingas.

Ši technologija yra nepaprastai pritaikoma, ji suteiks tą pačią patirtį, nesvarbu, ar ją naudosite kino teatro aplinkoje, ar namuose su įprastu garsiakalbių rinkiniu.

„Home Atmos“ sistemos, turinčios vos septynis garsiakalbius, gali naudoti 128 garso objektus, tačiau palaiko iki 34 garsiakalbių.

Atsisiųskite „Dolby Atmos“

„Razer Surround“

„Razer sorround“ - virtualus sorround soft

„Razer  Surround“  yra pažangus 7.1 virtualaus erdvinio garso variklis, kuris sugeba jus labiau pasinerti į klausymo patirtį, taip pat suderinamas su bet kuriomis stereofoninėmis ausinėmis.

Sukurti specialiai žaidimams su ausinėmis, erdvinio garso algoritmai, maitinantys „Razer Surround“, sukuria tikslią erdvinio garso aplinką, leidžiančią žaidėjui kalibruoti pozicinį garsą.

Daugelyje virtualių erdvinio garso sprendimų naudojamas visiems tinkamas požiūris. Tai reiškia, kad jie remiasi algoritmais, sukurtais remiantis statistika. Vienintelė šio požiūrio problema yra ta, kad viskas yra „vidutiniškai“. Negalite visiškai pritaikyti garso patirties pagal savo poreikius ir nuostatas.

„Razer Surround“ leidžia jums asmeniškai kalibruoti garsą, kad tiktų jūsų ausims, ir tai leidžia patirti didesnį įsitraukimo į žaidimą jausmą ir netgi suteikia garso pranašumą prieš kitus žaidėjus, kurie nenaudoja tokios technologijos.

„Razer Surround“ suteikia jums galimybę atlikti paprastų klausymo testų seriją, kuri leis jums intuityviai susieti savo žaidimų klausymąsi.

Žaidimų garso algoritmuose, kuriuos galima rasti „Razer“, atsižvelgiama į laiko atidėjimą, garso trukdžius, amplitudę ir kitus sudėtingus veiksnius, todėl pritaikymo procesas yra labai lengvas.

Be to, jūsų pasirinktiniai nustatymai bus išsaugoti debesyje, kad galėtumėte iškart žaisti žaidimus, nesvarbu, ar esate draugo namuose, ar vietinėje LAN-kavinėje.

Pagrindinės funkcijos:

 • „Bass Boost“
 • Garso normalizavimas
 • Balso aiškumas
 • Balso lygis
 • Pasirinktiniai ir 11 iš anksto nustatyti ekvalaizerio nustatymai
 • Gebėjimas sukalibruoti savo individualias nuostatas

Gaukite „Razer Surround“


Ieškote USB garso plokštės? Čia yra 10 su 7.1 erdviniu garsu

„Windows Sonic“

langai-garsinis-erdvinis garsas-langai-10

Kaip atsakymą į „Dolby Atmos“, „Microsoft“ sukūrė „ Windows Sonic“ . Šią programą galima rasti kaip numatytąją „Windows 10“ programą, kurioje įdiegtas kūrėjų naujinimas.

„Sonic“ imituoja 3D aplinką naudodamas iš jūsų įrenginio gaunamą garsą. Tai neveikia labai gerai filmuose, tačiau tai kompensuoja žaidimuose.

Kai kurioms pagrindinėms plokštėms ir garso plokštėms gali prireikti įrenginio programinės įrangos, kad būtų galima naudoti aparatinę įrangą. Šio tipo programinė įranga paprastai veikia fone be vartotojo žinios. Pvz., Jei naudojate „MSI“ pagrindinę plokštę, gali būti įdiegta „Realtek HD Audio Manager“ programinė įranga.

Prieš naudojant „Windows Sonic“, rekomenduojama išjungti visus anksčiau pritaikytus garso efektus.

Norėdami suaktyvinti ir naudoti „Windows Sonic“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Deaktyvinę bet kokius garso efektus, užduočių juostoje suraskite garso piktogramą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Erdvinis garsas .
 2. Tada norite pasirinkti „Open Volume Mixer“, spustelėkite piktogramą „Speakers“, kad atidarytumėte „Speakers Properties“ ypatybes, ir pereikite prie „Spatial sound“ skirtuko.
 3. Dalyje Erdvinis garso formatas spustelėkite išskleidžiamąjį meniu ir pasirinkite „ Windows Sonic“ ausinėms . Įsitikinkite, kad pažymėjote parinktį Įjungti 7.1 virtualų erdvinį garsą.„Windows Sonic“
 4. Pasirinkite Taikyti, tada Gerai.

Viskas! Dabar esate pasirengę pajusti „Windows Sonic“ poveikį garsui.

Tai yra viena geriausių erdvinio garso programinės įrangos, kurią galima naudoti jūsų kompiuteryje. Jei jau naudojote kai kuriuos iš šių įrankių, papasakokite daugiau apie savo patirtį toliau pateiktose pastabose.

DUK

Ar galiu patirti virtualų erdvinį garsą sistemoje „Windows 10“?

Taip, „Windows 10“ siūlo jums ne taip žinomą komponentą, vadinamą „Windows Sonic“ ausinėms, kurį galite naudoti virtualiam erdviniam garsui imituoti. Tačiau jis veikia tik su ausinėmis.

Kaip „Windows“ sistemoje įjungti 5.1 erdvinį garsą?

Net prijungus 5.1 garso sistemas, gali nepavykti pasiekti 5.1 erdvinio garso. Yra keletas priežasčių, dėl kurių kilo ši problema, tačiau mes galime išmokyti jas išspręsti.

Ar 7.1 erdvinis garsas yra geresnis nei 5.1?

Trumpas atsakymas yra „taip“. 7.1 apima didesnį garsiakalbių skaičių, o tai paprastai reiškia turtingesnę garso patirtį. Tačiau 7.1 garso sistemos yra daug brangesnės nei 5,1.


  Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugpjūčio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir išsamus.