NUSTATYTI: Negaliu paleisti komandų eilutės kaip administratoriaus

 • Vartotojai tam tikroms funkcijoms pasikliauna komandų eilute, tačiau, deja, daugelis jų pranešė, kad negali paleisti komandų eilutės kaip administratorius. Ši problema gali būti susijusi su jūsų vartotojo paskyra, todėl greitai galite išspręsti naują vartotojo abonementą.
 • Kaip paprastai, įdiegus naujausius naujinimus, problema tikrai gali išsispręsti, tačiau jei ne, perskaitykite išsamų sprendimą toliau pateiktame straipsnyje.
 • Problemiškos „Windows“ sistemos klaidos gali turėti įtakos jūsų kasdieniniam produktyvumui. Norėdami išvengti bet kokių trikdžių, mes sudarėme įprastų sistemos klaidų sąrašą.
 • Ar šios erzinančios „Windows“ klaidos jums kelia realią problemą? Pažymėkite mūsų specialiai sukurtą „Windows 10 Errors Hub“.
Negaliu paleisti komandų eilutės kaip administratoriaus

pažengę vartotojai tam tikroms funkcijoms pasikliauja komandų eilute, tačiau, deja, daugelis jų pranešė, kad negali paleisti komandų eilutės kaip administratorius. Tai gali būti problema, nes negalėsite atlikti išplėstinių komandų, kurioms reikalingos administratoriaus teisės.

Nors ši problema dažniausiai veikia pažengusius vartotojus, svarbu ją išspręsti, o šiandien mes jums parodysime, kaip tai padaryti.

Kartais komandų eilutės problemos gali pasirodyti jūsų kompiuteryje ir neleisti vykdyti tam tikrų komandų, kurioms reikalingos administratoriaus teisės. Kalbant apie komandų eilutę, čia yra keletas problemų, apie kurias pranešė vartotojai:

 • Komandų eilutės administratorius neatidarys „Windows 10“ . Pasak vartotojų, kartais komandinė eilutė nebus atidaryta kaip administratorius. Tai gali sukelti jūsų antivirusinė programa, todėl būtinai patikrinkite ją ir atkurkite karantine esančius failus į pradinę vietą.
 • Nepavyksta paleisti „cmd“ kaip administratoriaus „Windows 7“ - ši problema gali kilti ir „Windows 7“, ir jei su ja susidursite, būtinai pritaikykite kai kuriuos mūsų sprendimus.
 • Komandinė eilutė neveikia sistemoje „Windows 8“ - „Windows 8“ vartotojai taip pat pranešė apie šią problemą ir, norėdami ją išspręsti, tiesiog sukurkite naują vartotojo profilį ir patikrinkite, ar tai nepadeda.

Negalite paleisti komandų eilutės kaip „Windows 10“ administratoriaus, kaip ją išspręsti?


 1. Patikrinkite antivirusinę programą
 2. Darbalaukyje sukurkite komandų eilutės nuorodą
 3. Išjunkite visus ne „Microsoft“ kontekstinio meniu elementus
 4. Sukurkite naują vartotojo abonementą
 5. Įdiekite naujausius naujinimus
 6. Pabandykite naudoti saugųjį režimą

1. Patikrinkite savo antivirusinę programą

Pasak vartotojų, viena iš komandų eilutės problemų priežasčių gali būti antivirusinė programinė įranga. Turėti gerą antivirusinę yra svarbu, tačiau kartais antivirusinė programa gali trukdyti tam tikroms funkcijoms ar „Windows“, o tai gali sukelti šią ir daugelį kitų problemų.

Jei negalite paleisti komandų eilutės kaip administratorius, galite pabandyti patikrinti savo karantino sąrašą. Kartais antivirusinė programa gali įdėti tam tikrus failus, kuriuos reikia tinkamai naudoti komandų eilutei.

Prieš atkurdami patikrinkite sąrašą ir įsitikinkite, kad karantine esantys daiktai nėra kenkėjiški. Pasak vartotojų, „Avast“ gali įdėti sutikimo.exe failą į karantiną ir tai sukels problemų su komandine eilute, todėl būtinai atkurkite šį failą.

Keli vartotojai pranešė, kad atkūrus karantino failus, problema išsisprendė, todėl galbūt norėsite tai išbandyti. Jei tai neveikia, pabandykite išjungti tam tikras antivirusines funkcijas ir pažiūrėkite, ar tai ką nors keičia. Jei problema vis dar išlieka, pabandykite visiškai išjungti antivirusinę programą.

Blogiausiu atveju gali tekti net pašalinti antivirusinę programą. Tai nėra priežastis nerimauti, nes jūsų sistemą apsaugos „Windows Defender“, net jei pašalinsite antivirusinę programą.

Jei antivirusinės programos pašalinimas išsprendžia komandų eilutės problemą, turėtumėte apsvarstyti galimybę pereiti prie kito antivirusinio sprendimo. Rinkoje yra daugybė puikių antivirusinių įrankių, tačiau jei norite maksimalios apsaugos, kuri netrukdytų jūsų sistemai, tikrai turėtumėte išbandyti „ Bitdefender“ .

 • TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip pridėti „Run Run“ prie meniu „Windows 10“

2. Darbalaukyje sukurkite komandų eilutės nuorodą

Daugelis vartotojų pranešė, kad jie negali paleisti komandų eilutės net naudodami „Win + X“ meniu savo kompiuteryje. Jei apskritai negalite paleisti komandų eilutės kaip administratorius, galbūt galėsite apeiti šią problemą naudodami šį paprastą sprendimą. Norėdami sukurti komandų eilutės spartųjį klavišą darbalaukyje, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ File Explorer“ ir eikite į C: UsersDefaultAppDataLocalMicrosoftWindowsWinXGroup3 katalogą.
 2. Ten turėtumėte pamatyti du komandų eilutės sparčiuosius klavišus. Pabandykite paleisti šiuos sparčiuosius klavišus ir įsitikinkite, kad jie veikia. Jei taip, nukopijuokite juos abu į savo darbalaukį ir pabandykite paleisti juos iš ten.

  Komandų eilutės administratorius neatidarys „Windows 10“

Kadangi yra du spartieji klavišai, tai reiškia, kad turite ne administravimo ir administracinę komandų eilutę. Jūs galite lengvai atpažinti administracinę komandinę eilutę, nes jos langas bus pažymėtas Administratorius: Komandinė eilutė, kai ją paleisite .

Arba galite tiesiog sukurti naują nuorodą tiesiai darbalaukyje nieko nekopijuodami. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite darbalaukį ir pasirinkite Naujas> Spartusis klavišas .

  Komandų eilutės administratorius neatidarys „Windows 10“

 2. Lauke Įveskite elemento vietą įveskite komandą cmd.exe ir spustelėkite Pirmyn .

  Nepavyksta paleisti cmd kaip administratoriaus Windows 7

 3. Įveskite norimą naujos nuorodos pavadinimą ir spustelėkite Baigti .

  Komandinė eilutė neveikia sistemoje „Windows 8“

Dabar jūs tiesiog turite priversti naują nuorodą paleisti su administratoriaus teisėmis. Tai padaryti yra gana paprasta, ir tai galite padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite naujai sukurtą komandų eilutės nuorodą ir meniu pasirinkite Ypatybės .

  Nepavyksta paleisti cmd kaip administratoriaus Windows 7

 2. Eikite į skirtuką Sauga ir spustelėkite mygtuką Išplėstinė .

  Komandų eilutės administratorius neatidarys „Windows 10“

 3. Pažymėkite Vykdyti kaip administratorius ir dabar spustelėkite Gerai .

  Nepavyksta paleisti cmd kaip administratoriaus Windows 7

 4. Išsaugoti pakeitimus.

Dabar galite tiesiog dukart spustelėti naują spartųjį klavišą ir komandinė eilutė bus pradėta administruoti.

Atminkite, kad tai tik problemos sprendimas, tačiau šis sprendimas turėtų būti naudingas, kol pavyks išspręsti pagrindinę problemą.


3. Išjunkite visus ne „Microsoft“ kontekstinio meniu elementus

Pasak vartotojų, kartais ši problema gali atsirasti dėl kontekstinio meniu. Jei negalite paleisti komandų eilutės kaip administratorius, galbūt šią klaidą sukelia kitos programos. Kartais programos įtraukia savo įrašus į kontekstinį meniu ir tai gali sukelti šią ir daugelį kitų problemų. Tačiau galite tai išspręsti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite ir paleiskite „ ShellExView“ . Tai nemokama trečiųjų šalių programa.
 2. Paleidus, kontekstiniame meniu turite rasti visus ne „Microsoft“ įrašus ir juos išjungti.

Tai padarius, problema turėtų būti išspręsta. Beveik bet kuri programa gali sukelti šią problemą, tačiau nedaugelis vartotojų pranešė apie problemas, susijusias su „ Express Zip File Compression“ (NCH programine įranga) , todėl jei ją naudojate, būtinai išjunkite jos įrašus kontekstiniame meniu.

Atminkite, kad tai yra pažangus sprendimas, todėl turėsite šiek tiek susipažinti su „ShellExView“, kad galėtumėte visiškai pritaikyti šį sprendimą.

4. Sukurkite naują vartotojo abonementą

Jei negalite paleisti komandų eilutės kaip administratorius, problema gali būti susijusi su jūsų vartotojo paskyra. Kartais jūsų vartotojo paskyra gali būti sugadinta, ir tai gali sukelti komandų eilutės problemą. Vartotojo abonementą taisyti yra gana sunku, tačiau problemą galite išspręsti paprasčiausiai sukūrę naują vartotojo abonementą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite programąNustatymai“ ir eikite į skyrių „ Paskyros“ . Norėdami greitai atidaryti programąNustatymai“ , tiesiog naudokite „ Windows Key + I“ spartųjį klavišą.

  Nepavyksta paleisti cmd kaip administratoriaus Windows 7

 2. Kairėje esančiame meniu pasirinkite Šeima ir kiti žmonės . Dešinėje srityje spustelėkite mygtuką Pridėti ką nors kitą prie šio kompiuterio .

  Komandinė eilutė neveikia sistemoje „Windows 8“

 3. Pasirinkite Neturiu šio asmens prisijungimo informacijos .

  Komandų eilutės administratorius neatidarys „Windows 10“

 4. Pasirinkite Pridėti vartotoją be „Microsoft“ paskyros .

  Nepavyksta paleisti cmd kaip administratoriaus Windows 7

 5. Įveskite norimą naujos paskyros vartotojo vardą ir spustelėkite Pirmyn .

  Komandinė eilutė neveikia sistemoje „Windows 8“

Sukūrę naują vartotojo abonementą, pereikite prie jo ir patikrinkite, ar problema vis dar išlieka. Jei komandinės eilutės problema nerodoma naujoje paskyroje, perkelkite failus į naują paskyrą ir pradėkite ją naudoti vietoj senosios.


5. Įdiekite naujausius naujinimus

Pasak vartotojų, kartais negalite paleisti komandų eilutės kaip administratoriaus dėl tam tikrų sistemos klaidų. Klaidos gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, o „Microsoft“ paprastai greitai pašalina visas galimas klaidas. Jei komandinės eilutės negalima paleisti jūsų kompiuteryje, galbūt jūs galite išspręsti problemą paprasčiausiai įdiegdami naujausius naujinimus.

„Windows 10“ trūkstamus naujinimus įdiegia automatiškai, tačiau kartais galite praleisti keletą atnaujinimų. Tačiau visada galite rankiniu būdu patikrinti, ar yra naujinių, atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite programąNustatymai“ ir eikite į skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“ .

  Komandinė eilutė neveikia sistemoje „Windows 8“

 2. Spustelėkite  atnaujinimus Patikrinkite mygtuką į dešinėje. „Windows“ dabar patikrins, ar nėra naujinių, ir atsisiųs juos fone.

  Komandų eilutės administratorius neatidarys „Windows 10“

Atsisiuntę naujinius, jie bus automatiškai įdiegti, kai tik paleisite iš naujo kompiuterį. Paleidus kompiuterį iš naujo, patikrinkite, ar vis dar yra komandinės eilutės problema.


6. Pabandykite naudoti saugųjį režimą

Saugusis režimas yra specialus „Windows“ segmentas, kuris veikia su numatytaisiais nustatymais, ir paprastai tai yra gera vieta pradėti trikčių šalinimo procesą. Jei negalite paleisti komandų eilutės kaip administratorius, galbūt turėtumėte sugebėti išspręsti problemą patekę į saugųjį režimą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite programąNustatymai“ ir eikite į  skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“ .
 2. Kairėje esančiame meniu pasirinkite atkūrimą . Dešinėje srityje spustelėkite mygtuką Paleisti iš naujo dabar .

  Komandinė eilutė neveikia sistemoje „Windows 8“

 3. Pasirinkite Trikčių šalinimas> Išplėstinės parinktys> Paleisties nustatymai . Dabar spustelėkite mygtuką Paleisti iš naujo .
 4. Kai tik kompiuteris bus paleistas iš naujo, turėtumėte pamatyti parinkčių sąrašą. Pasirinkite norimą saugaus režimo versiją paspausdami atitinkamą klaviatūros klavišą.

Įėję į saugųjį režimą patikrinkite, ar problema vis dar išlieka. Jei problema nerodoma saugiuoju režimu, galite pradėti trikčių šalinimą iš ten.

Jei negalite paleisti komandų eilutės kaip administratoriaus savo kompiuteryje, tai gali būti didelė problema, ypač pažengusiems vartotojams, kurie remiasi komandine eilute. Tačiau tikimės, kad jums pavyko išspręsti šią problemą naudojant vieną iš mūsų sprendimų.

DUK: Sužinokite daugiau apie komandų eilutės funkciją

 • Kuo skiriasi komandinė eilutė ir komandų eilutės administratorius?

Pagal numatytuosius nustatymus „Windows“ bus paleista ribotu režimu, nebent vartotojai specialiai priims aukščio patvirtinimą. Komandų eilutėje komandos gali atsisakyti vykdyti arba uždrausta prieiga klaida. Štai kodėl vartotojai turi paleisti komandų eilutę, kuri suteiks visas administratoriaus teises ir būsenas. Ši būsena suteiks visišką prieigą prie visų komandų.

 • Kaip paleisti programą kaip administratorių, naudodamas komandų eilutę?

Paaukštintos komandinės eilutės lange tiesiogiai įveskite failo pavadinimą, jei tai yra .exe failas, pavyzdžiui, setup.exe ir paspauskite Enter, kad iškart paleistumėte diegimo programą su administravimo teisėmis.

Redaktoriaus pastaba:   Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Spalio mėn.   Jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.