6 geriausia vertimo raštu programinė įranga, skirta „Windows 10“

  • Vertimo programinė įranga pamažu išaugo ir tapo gyvybiškai svarbiu mūsų kasdienybės elementu.
  • Su dauguma rinkoje esančių vertimo programų galima naudotis tik internetu.
  • Norėdami sužinoti apie „Microsoft OS“ vadovus ir patarimus, peržiūrėkite mūsų „Windows 10“ skyrių.
  • Jei ieškote kitų skaitmeninių įrankių, naršykite mūsų programinės įrangos centrą.
Kokia yra geriausia vertimo raštu programinė įranga, skirta „Windows 10“

Technologijų pažanga radikaliai pakeitė mūsų bendravimo ir dalykų atlikimo būdą. Ir kartais, norint neatsilikti nuo technologijų ir įveikti kalbos barjerus, reikia tinkamos vertimo neprisijungus programinės įrangos.

Per pasaulinį internetą net mažos ir vidutinės įmonės reguliariai užsiima verslu su partneriais iš tolimiausių pasaulio kampelių.

Geriausia, kad kai kuri pažangi vertimo programinė įranga leidžia juos išversti neprisijungus.

Geriausia dokumentų vertimo programinė įranga yra sukurta su draugiškomis funkcijomis, skirtomis pagerinti jūsų vertimo patirtį. Jame pateikiamos įvairios kalbos, gera patogi sąsaja ir puikus palaikymas.

Tai puikiai verčia el. Laiškus, leidžiančius šalims rašyti pasirinkta kalba, o turinį pristatyti gavėjo kalba.

Speciali programinė įranga sklandžiai verčia kitus dokumentus, „PowerPoint“ pristatymus, „Excel“ ataskaitas ir kitas vietines programas labai tiksliai.

Tai suteikia galimybę iš teksto į kalbą leisti vartotojams išmokti tinkamai tarti. Šiame straipsnyje aptarsime geriausią kompiuterio vertimo neprisijungus programinę įrangą.

Reklama

Kokie geriausi „Windows“ vertėjai raštu neprisijungus?

PROMT meistras

„PROMT Master“ yra puiki vertimo programinė įranga, kurią galima įsigyti taupant pinigus, kalbant įvairiomis kalbomis, ir siūlanti puikias funkcijas įmonėms, dirbančioms su užsienio biurais.

Šis įrankis siūlo kelias kalbų vertimo programas su versijomis, kurios apima iki 16 kalbų.

„PROMT Master“ anglų kalba daugiakalbė versija verčiama pirmyn ir atgal iš anglų ir rusų, vokiečių, ispanų, portugalų, prancūzų ir italų kalbų.

Ši programinė įranga turi daug funkcijų ir palaiko daugelį failų formatų. Jis yra patogus naudoti ir leidžia lengvai valdyti jo ypatybes.

Puiki kortelė, kurią turi žaisti „PROMT Master“, yra palaikomų failų formatų įvairovė ir galimybė išversti visus dokumentus iš bet kurios „Microsoft Suite“ programos.

Iš formato failų, su kuriais galite susidurti ir kuriuos reikia išversti, „PROMT Master“ palaiko PDF, DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, MSG, HTML, PPTX, XML ir dar daugiau.

Trumpai tariant, „PROMT Master“ yra gerai optimizuotas visiems vartotojams, dirbantiems su „Office Suite“. Galėsite paruošti dokumentus naudodami „PowerPoint“, „Word“, „Excel“, „Outlook“ ir tiesiog juos išversti, kai tai bus padaryta vienu paspaudimu.

PROMT meistras

PROMT meistras

Naudodamiesi PROMT Master visada jausitės, kad šalia jūsų yra vertėjas žodžiu. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„Babylon 10 Premium Pro“

„Babylon Translator“ yra įvardijama kaip geriausia vertimo programinė įranga. Naudodami šią programinę įrangą galite atpažinti ir išversti iki 77 kalbų.

Vertėjas yra ne tik prieinamas, bet ir turi aukščiausio lygio funkcijas ir galimybę dirbti iš pasirinktų darbalaukio programų, įskaitant el. Paštą.

Programa leidžia jums paskirti konkrečią kiekvieno kontakto kalbą. Tokiu būdu galite parašyti el. Laišką anglų kalba, tačiau gavėjas gaus jį pasirinkta kalba.

Panašiai kita šalis gali rašyti savo pasirinkta kalba, o jūs gausite ją anglų kalba arba bet kuria kita jūsų pasirinkta kalba.

Kol kiti vertėjai prašo apibrėžti kalbą, kurią ketinate versti, Babilonas automatiškai atpažįsta kalbą.

Be vertimo, programinė įranga turi patikimus gramatikos ir rašybos tikrinimo įrankius, kurie leidžia jūsų darbui atrodyti ir atrodyti profesionaliai.

Jis taip pat yra su integruotu žodynu. Jei labai jaudinatės dėl tarimo, tiesiog spustelėkite piktogramą „Kalba“ ir Babilonas išmokys jus teisingai ištarti tuos žodžius.

Tačiau nepamirškite, kad negalite versti neprisijungę, jei naudojate nemokamą „Babylon“ versiją.

Babilono vertėjas

Babilono vertėjas

Versti į 77 kalbas ir naudoti stiprią gramatikos bei rašybos tikrinimo priemonę profesionaliems rezultatams pasiekti. 49,00 USD per metus Gaukite tai dabar

„Microsoft Translator“ programa, skirta „Windows 10“

„Windows 10“ skirta „Microsoft Translator“ programa gali neišversti tiek kalbų kaip Babilonas, tačiau vertimas neprisijungus yra šios programos stiprioji pusė.

Šiuo metu programa palaiko 50 kalbų, o palaikomų kalbų skaičius vis auga.

Skirtingai nuo „Google“ vertėjo, kuris yra visiškai internetinė programa, „Translator 10“ gali veikti neprisijungęs ir tai daro labai gerai.

Viena iš savybių, dėl kurių jis išsiskiria, yra fotoaparato vertimas. Tiesiog nukreipkite fotoaparatą į iškabas, laikraščius, meniu ar bet kokį atspausdintą tekstą, ir programa išverstų tekstą vienu palietimu.

Teksto vertimas taip pat yra labai naudinga funkcija, ypač kalbantis su asmeniu, kuris nekalba jūsų kalba. Programa taip pat turi vertimo balsu ir teksto į kalbą funkcijas.

Palietę garsiakalbio piktogramą, galėsite išgirsti išverstos frazės tarimą. Programa išsaugo visus jūsų vertimus, taip pat galite juos pažymėti kaip parankinius, kad galėtumėte lengvai juos pasiekti.

Programoje yra nauja funkcija, vadinama „Dienos žodžiu“ . Tai nuostabi savybė, mokanti kiekvieną dieną naujo žodžio jūsų pasirinkta kalba.

Atsisiųskite „Microsoft Translator“ programą, skirtą „Windows 10“

Tiesiog versti

„Just Translate“ yra dar vienas nemokamas internetinis vertėjas, kuris viską, ko norite, supakuoja į vertimo programinę įrangą, įskaitant automatinį kalbos atpažinimą.

Be to, programa gali pasigirti tiesioginiu vertimu su galimybe išversti daugiau nei 50 kalbų ir gali tuo pačiu metu apdoroti, kol vartotojai dirba su kitomis programomis.

Įtaisytasis tarpinio serverio palaikymas leidžia vartotojams versti net neprisijungus. Be vertimo, vertėjas turi įmontuotą gramatikos tikrinimo įrankį, kuris ištaiso rašybos klaidas.

Jūs netgi galite išsaugoti išverstą failą konkrečiame aplanke, atsispausdinti arba eksportuoti kaip PDF failą.

⇒ Atsisiųskite tiesiog versti

QTranslate

„QTranslate“ yra galingas vertimo neprisijungus įrankis, palaikantis daugumą plačiai vartojamų kalbų visame pasaulyje.

Įvedus tekstą, kurį norite išversti, programa ieško žodžių esamuose žodynuose ir pateikia rezultatus.

Pagal numatytuosius nustatymus programa pateikiama su italų-anglų ir anglų-italų žodynais, tačiau iš kūrėjo svetainės galite atsisiųsti papildomų nemokamų ir lengvai pridėti prie programos.

„QTranslate“ nereikia diegti programinės įrangos. Jis pateikiamas kaip paprastas aplankas ir galite paleisti EXE failą tiesiai iš aplanko.

Jo sąsaja yra labai paprasta ir susideda iš teksto laukelio, kuriame įvedate norimus išversti žodžius, ir skydelio rezultatams rodyti.

Atsisiųskite „QTranslate“

Virtaal

„Virtaal“ yra daug funkcijų teikianti neprisijungus veikianti daugiaformatis vertimo programinė įranga, leidžianti sutelkti dėmesį į vertimą neperkrautoje vartotojo sąsajoje.

Tai daro leisdamas sutelkti dėmesį tik į vertimą, netrukdydamas nieko kito.

Tai pasiekiama rodant tik tai, ko jums reikia dabartiniam vertimui, kad visa kita liktų paslėpta, kad jūsų neblaškytų.

Įgalinę papildinius galite gauti vertimo atminties pasiūlymų iš „Google“ vertėjo ir kitų įrankių.

„Virtaal“ taip pat yra įvairių režimų, leidžiančių vartotojams pakeisti redagavimo strategiją, taip pat ieškoti vertimų.

⇒ Atsisiųskite „Virtaal“

Prieš palygindami geriausią vertimo raštu neprisijungus programinę įrangą, pirmiausia nustatykite, ar programa palaiko norimą išversti kalbą.

Gera vertimo programinė įranga turėtų pasiūlyti daugiakalbius paketus, kuriuose vienoje programoje yra daug kalbų.

Jei turite daugybę dokumentų, kuriuos reikia išversti, taip pat svarbu atsižvelgti į vertėją, kuris galėtų valdyti didelį failų formatų pasirinkimą.

Kaip jūs tikriausiai žinote, internete yra šimtai vertėjų, tačiau tik nedaugelis gali dirbti neprisijungę.

Tokia programinė įranga, kaip „Google Translate“ ir „Power Translator“, yra labai vertinga ir palaiko kelias kalbas, tačiau neveikia neprisijungus.

Jei norite daugiau pažangių funkcijų, galite apsvarstyti programas, kurios yra visiškai žiniatinklio pagrindu. Tikiuosi, kad šis straipsnis buvo naudingas. Nedvejodami komentuokite ir dalinkitės žemiau.

DUK: Sužinokite daugiau apie vertimo programinę įrangą

  • Ar „Google“ vertėją galima naudoti neprisijungus?

Taip, „Google“ vertėją ir daugumą jo funkcijų galima naudoti neprisijungus, tačiau tik atsisiųsdami vertimo paketus kalbai, su kuria norite ją naudoti.

  • Ar galiu versti neprisijungęs „Windows 10“?

„Windows 10“ turi integruotas vertimo funkcijas su įmontuotu asistentu „Cortana“. Tačiau šis komponentas gali neveikti taip, kaip tikėtasi, jei esate neprisijungę.

  • Ar „Microsoft“ turi neprisijungus naudojamą vertimo įrankį?

Taip, „Microsoft“ jums siūlo patentuotą vertimo programinės įrangos sprendimą, tiesiog vadinamą Vertėju. Tačiau jis nėra įdėtas į operacinę sistemą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.