Lengvai pataisykite „Ping“ bendrosios gedimo klaidą sistemoje „Windows 10“

 • „Ping“ komanda paprastai gali patikrinti, ar kompiuteris sėkmingai bendrauja tinklu su kitu įrenginiu. 
 • Straipsnyje nuosekliai nurodoma, kaip išspręsti šią problemą.
 • Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip išspręsti su internetu susijusias problemas, apsilankykite mūsų tinklo centre.
 • Taip pat galite apsilankyti skyriuje „Trikčių šalinimas“, jei jus vargina kitos kompiuterio funkcijos.

Ar kada nors susidūrėte su „ Ping“ bendra gedimo klaida? Akivaizdu, kad ši klaida yra labai dažna „Windows 10“ vartotojų problema. Jie teigė, kad gavo šią bendrą gedimo klaidą bandydami paleisti ping komandas.

Ping komanda paprastai naudojama IP adreso atsakymo laikui matuoti. „Windows“ vartotojai teigia, kad bandydami paleisti pingo komandas komandų eilutėje dažniausiai susiduria su klaidos pranešimu Bendra nesėkmė.

Pagrindinė priežastis, kodėl taip vyksta, nėra žinoma, nes komandinė eilutė nepateikia jokio paaiškinimo, kodėl jos nepavyko įvykdyti.

Taigi, tai gali būti bet kokia priežastis, tačiau rimtų problemų nėra, nes mes jums pasiūlysime keletą sprendimų, kurie padės išspręsti šią klaidą.

Trumpas patarimas:

Bet kokio tipo pingo problemą paprastai galima išspręsti valdant tarpinio serverio nustatymus arba naudojant VPN, kad tai padarytumėte už jus, o tai taip pat yra daug paprastesnis sprendimas.

Rekomenduojame išbandyti „Kape Technologies“ sukurtą ir prižiūrimą VPN paslaugą „Private Internet Access“, turinčią daugiau nei 1400 serverių visame pasaulyje.

Juo galite prisijungti prie bet kurios vietos visame pasaulyje be jokio pingo, tarsi tai būtų jūsų namų tinklas nuo pat pradžių.

Privati ​​interneto prieiga

Privati ​​interneto prieiga

Jei norite naršyti internete žaibišku greičiu, tada atsikratykite pingo su PIA! 2,69 USD / mėn. Pirkite dabar!

Kaip galiu ištaisyti „Ping“ bendros gedimo klaidą?

1. Nustatykite „Windows“ priimti IPv4 vietoj IPv6

„ipv4 Ping“ bendrasis gedimas

 1. Norėdami įdiegti „ Microsoft Easy Fix 21066“, spustelėkite čia ir atsisiųskite „Preim IPv4 over IPv6 “ prefiksų politikoje .
 2. Baigę atsisiuntimo procesą, įdiekite atsisiųstą failą.
 3. Norėdami užbaigti procesą, turėsite atlikti ekrane rodomus veiksmus .
 4. Atlikę visus veiksmus, uždarykite programą, iš naujo paleiskite kompiuterį ir patikrinkite, ar dabar galite paleisti pingo komandas be klaidų pranešimų.

„Windows 10“ turi savo iš anksto nustatytą politiką ir jie užprogramuoti dėl nežinomos priežasties pasirinkti IPv6, o ne IPv4. Tai gali sukelti bendro „Ping“ gedimo klaidos pranešimą, kai bandote paleisti ping komandas.


2. Pašalinkite visas programas, kurios sustabdo HTTP srautą

Bet kuri programa, sustabdanti HTTP srautą į jūsų kompiuterį arba iš jo, gali būti priežastis, kodėl gaunate bendrą „Ping“ gedimą .

Jie gali užblokuoti jūsų kompiuterį nuo pingo prieigos prie norimos svetainės ar IP adreso. Štai kodėl geriausias sprendimas bus tiesiog pašalinti visas šias programas.

Jie gali apimti šias Charles, Wireshark, Peerblock ir „AnyConnect“ mobilumo kliento programas. Taigi, nedelsdami pašalinkite juos, iš naujo paleiskite kompiuterį ir patikrinkite, ar dabar viskas tvarkinga.

Tikimės, kad „ Ping“ bendros gedimo klaida nebebus rodoma. Arba galite pašalinti problemines programas naudodami pašalinimo programą, pvz., „ IOBit Uninstaller 10 Pro“ .

Naudodami pašalinimo programos programinę įrangą, visiškai pašalinsite pasirinktą programą kartu su visais jos failais ir registro įrašais.

„IObit Uninstaller 10 Pro“

„IObit Uninstaller 10 Pro“

Pašalinkite visą nepageidaujamą programinę įrangą, sukeliančią dideles Ping reikšmes, naudodamiesi šiuo itin efektyviu pašalinimo įrankiu! 19,99 USD per metus Gaukite tai dabar

3. Išjunkite visas „IPv4“ arba „IPv6“ perėjimo technologijas

 1. Eikite į meniu Pradėti -> Paieškos laukelyje įveskite cmd .
 2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį -> Paspauskite Vykdyti kaip administratorius .

  cmd Ping bendras gedimas

 3. Į komandų eilutę vykdykite šias komandas:
  • netsh int ipv6 isatap set state disabled
  • netsh int ipv6 6to4 set state disabled
  • netsh interface teredo set state disable
 4. Vykdę šias komandas, uždarykite komandų eilutę ir iš naujo paleiskite kompiuterį.
  • Patikrinkite, ar problema išspręsta ir ar galite tinkamai paleisti komandas ping.

Jei pirmasis sprendimas jums netiko, vis tiek turime kitų ir galbūt šis gali padėti išspręsti „ Ping“ bendrosios gedimo klaidą.

Norėdami išspręsti problemą, vartotojai siūlo išjungti „Pv4“ arba „IPv6“ perėjimo technologijas.


4. Iš naujo nustatykite kompiuterio TCP / IP

Jei vis dar gaunate „ Ping“ bendros gedimo klaidą, galime pabandyti iš naujo nustatyti TCP / IP ir „Winsock“ katalogą:

 1. Paleiskite komandų eilutę kaip administratorius. Mes parodėme, kaip tai padaryti ankstesniame sprendime.
 2. Į komandų eilutę vykdykite šias komandas:
  • netsh i i r r
  • netsh winsock reset
 3. Tai atlikę uždarykite komandų eilutę ir iš naujo paleiskite kompiuterį.

Tai atlikę patikrinkite, ar problema išspręsta.

Tikimės, kad šie sprendimai padėjo jums pašalinti „ Ping“ bendros gedimo klaidą jūsų kompiuteryje. Jei kuris nors iš šių sprendimų jums pasiteisino, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.


DUK: Sužinokite daugiau apie pingo klaidų / nuolatinio pingo klaidas

 • Kodėl genda pingai?

Netinkami TCP / IP parametrai ir per ilgai trunkančios pingo užklausos dažniausiai sukelia pingo gedimą. Nedvejodami peržiūrėkite šį vadovą, kad išspręstumėte bendro pingo klaidas.

 • Kas yra „Ping“ perdavimo nepavykęs bendrasis gedimas?

Nepavyko perduoti bendro nepavykusio bendro gedimo - tai ženklas, kad jūs patiriate fizinių problemų dėl NIC kompiuteryje arba su tvarkykle. Visada atnaujinkite tvarkykles, kad išvengtumėte šių klaidų.

 • Kaip paleisti nuolatinį „ping“ sistemoje „Windows 10“?

Norėdami paleisti nepertraukiamą ping, nedvejodami įveskite -t po IP adreso, kad nuolat vykdytumėte ping. Tada tiesiog paspauskite Enter, kad pradėtumėte ping.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Balandžio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.