[Išspręsta] „Facebook“ programa nuolat genda „Android“ ir „iPhone“

  • Kartais nutinka taip, kad netikėtai užstringa „Facebook“ programa. Tai įvyksta tiek „iPhone“, tiek „Android“.
  • Tokiu atveju gali būti, kad programa arba įrenginio programinė įranga yra pasenusi.
  • Mes užfiksavome daugiau panašių problemų ir jas galite rasti mūsų „Facebook“ klaidų puslapyje.
  • Žiniatinklio programos nuolat genda, tačiau beveik visoms turime sprendimą. Atsakymą rasite mūsų žiniatinklio programų trikčių šalinimo centre.
„Facebook“ programa nuolat genda „Android“ ir „iPhone“

Nepaisant to, kad pastaruoju metu atsirado kelios socialinės žiniasklaidos programos, „Facebook“ išlieka viena iš populiariausių, turinčių daugiau nei 1,5 milijardo vartotojų visame pasaulyje.

Tai viena iš priežasčių, kodėl programa nuolat atnaujinama. Nepaisant to, kartu su atnaujinimais vartotojai taip pat dažnai patiria strigčių.

Ir nors vartotojams rekomenduojama stebėti minėtus naujinimus, kartais problemų sukelia ne tik sugedusi programa.

Taigi, jei jūsų „Facebook“ pastaruoju metu sugedo, sustingo ar atsirado klaida, šis straipsnis turėtų šiek tiek paaiškinti šį klausimą.


Kaip sustabdyti „Facebook“ nuolatinį strigimą?

1. Patikrinkite pagrindusfacebook vis genda

Prieš pereidami prie kitų sprendimų, patikrinkime pagrindus.

Būtent, norint tinkamai veikti, „Facebook“ reikia stabilaus interneto ryšio. Taigi įsitikinkite, kad „Wi-Fi“ vis dar veikia ir veikia - įjunkite / išjunkite „Wi-Fi“ piktogramą, kad išjungtumėte ir vėl suaktyvintumėte ryšį.

Jei programa vis dar stringa, visiškai uždarykite „Facebook“ ir kitas programas. Tada priversti sustabdyti telefoną, jį išjungdami ir vėl įjungdami. Tai turėtų išspręsti visas paleidimo metu iškilusias problemas.

Ir kitas dalykas: nors mažai tikėtina, kita programa gali trukdyti „Facebook“ programai. Pagalvokite apie neseniai įdiegtas programas ir apie tai, kas nuo to laiko pasikeitė.


2. Atnaujinkite programąatnaujinkite „Facebook“, kad nustotumėte strigti

  1. Pagrindiniame ekrane palieskite „  App Store“ / „Play Store“ piktogramą.
  2. Ieškokite „Facebook“. Jei yra „Facebook“ naujinys, šalia programos pamatysite „  Atnaujinti   “. Tas pats su kitomis programomis, kuriose įdiegti nauji naujiniai.
  3. Norėdami atnaujinti atskirai, palieskite mygtuką „  Atnaujinti   “ šalia „Facebook“ ar kitų programų.

Nors naujinimai turėtų būti įdiegti automatiškai, kartais reikia atlikti rankinį atnaujinimą. Be to, patikrinkite savo telefono nustatymus ir sužinokite, kaip „Facebook“ yra atnaujinama.


3. Atnaujinkite telefoną į naujausią OS versijąatnaujinti telefoną į naujausią versiją

Jei naudojate „ iPhone“ , eikite į „ Settings“> „General“> „Software Update“ .

Jei naudojate „Android“ , eikite į „ Settings“> „Software Update“ .

Programinės įrangos atnaujinimai gali padėti išspręsti įrenginio problemas, kurios priskiriamos sistemos klaidoms ir programinės įrangos trikdžiams. Panašiai kaip ir visose programose, nuoseklūs sistemos naujiniai padeda ištaisyti šias klaidas, jei taikoma.


4. Atlaisvinkite vietoskaip sustabdyti facebook nuo kritimo

Nepakankama vietos telefone gali sugadinti daugybę programų, įskaitant „Facebook“.

Išvalius saugyklą, ne tik pagerės telefono veikimas, bet ir tai, kad jis gerai funkcionuos, neatsilikdamas.

Taigi būtinai išvalykite talpyklą iš visų programų arba iš kiekvienos programos atskirai ir atsikratykite nereikalingų failų, nuotraukų ar kitų įrenginyje saugomų elementų.


5. Pašalinkite ir iš naujo įdiekite programą

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - pašalinus programą turėtumėte radikaliau atsikratyti bet kokių klaidų, kaip minėta antrame sprendime.

Tai privers jus vis tiek įdiegti naujausią programos versiją. Kiek geriau, nes tikrai turėsite parengtus naujinius, nebus talpyklos, nebus laikinų failų.

Taigi bent vienas iš šių sprendimų turėtų padėti jums grįžti į savo „Facebook“ veiklą. Jei kitaip, galite susisiekti su „Facebook“ pagalbos centru

Norėtume išgirsti jūsų atsiliepimą, todėl naudokite toliau pateiktą komentarų skiltį.