[Išspręsta] Nepavyko įkelti papildinio į „Chrome“ klaidą

 • Naršyklėms ir papildiniams reikia vienas kito, kad jie galėtų tinkamai veikti, tačiau šis bendradarbiavimas nėra visiškai nepriekaištingas.
 • Jei „Chrome“ atsisako įkelti „Flash“ papildinį, turite tai padaryti.
 • Nors „Flash“ jau yra nebenaudojama technologija, vis tiek pateksite į svetaines, kurios ja remiasi rodydami grafiką ir animacijas. Peržiūrėkite šį „Adobe Flash“ vadovą, kad atblokuotumėte „Flash“ pagrįstą turinį.
 • Naršykite ir „Google Chrome Hub“, kad gautumėte daugiau naudingų patarimų, kaip elgtis su populiariausia pasaulyje naršykle.
Įtaisyta antivirusinė „Chrome“

„Chrome“ ir daugelis kitų žiniatinklio naršyklių, norėdamos tinkamai veikti, remiasi papildiniais, tačiau kartais gali atsirasti tam tikrų su papildiniais susijusių problemų.

Pasak vartotojų,  „Chrome“ nepavyko įkelti papildinio klaidos, esančios „Windows 10“, ir šiandien mes parodysime, kaip ją ištaisyti.

Kaip išspręsti nepavyko įkelti papildinio?

Turinys:

 • Pataisyti - nepavyko įkelti „Flash“ papildinio „Chrome“ į „Windows 10“
  1. Naudokite kitą naršyklę
  2. Pervardykite pepflashplayer.dll
  3. Paleiskite komandas sfc ir DISM
  4. Ištrinkite aplanką „PepperFlash“
  5. Pažymėkite parinktį Visada leisti vykdyti
  6. Išjunkite „PPAPI Flash“ papildinį
  7. Sustabdykite „Shockwave Flash“
  8. Visiškai išjunkite „Flash“ papildinį
  9. Patikrinkite patobulinto švelninimo įrankių rinkinio nustatymus
  10. Iš naujo įdiekite „Chrome“
 • Pataisyti - nepavyko įkelti „Chrome“ PDF papildinio į „Windows 10“
  1. Pakeiskite „Adobe Reader“ nustatymus
  2. Patikrinkite, ar įjungtas PDF papildinys

Pataisyti - nepavyko įkelti „Flash“ papildinio „Chrome“ į „Windows 10“

1. Naudokite kitą naršyklę

Jei „Google Chrome“ paprasčiausiai neįkelia „Flash“ papildinio, galite apsvarstyti galimybę pereiti prie alternatyvaus naršymo sprendimo, kuris nesusiduria su tokiais sunkumais.

Atsisiųskite „Opera“

Panašiai kaip „Google Chrome“, tai yra „Chromium“ pagrindu sukurta naršyklės platforma, tačiau tai panašu į panašumą, nes „Opera“ toli gražu nėra „Chrome“ kopija.

Ši atskira, gerai subalansuota ir funkcijomis turtinga naršyklė per daugelį metų labai tobulėjo ir sugebėjo sukurti gana nišinę auditoriją, naudodama aptakų, išskirtinį išvaizdą ir dosnias pritaikymo galimybes, kurios ją skatina naršymo segmento aukštesnėje dalyje.

„Opera“ pasižymi nesuskaičiuojamomis pritaikymo galimybėmis, tokiomis kaip temos, režimai, ekrano šoninė juosta, integruotas VPN įrankis, kuris apsaugo duomenų konfidencialumą, vengdamas geografinių apribojimų, akumuliatoriaus tausojimo funkcijos ir kitų unikalių savybių. programa, o ne tik naršyklė.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Ekrano fiksavimo momentinė nuotrauka
 • Momentinė paieška, kad atidarytumėte paieškos variklio laukelį puslapio viršuje
 • „Turbo“ režimas, skirtas pagreitinti naršymą suglaudinant tinklalapio vaizdus ir grafiką
 • Įtaisytas „adblocker“, kuris dar labiau padidina greitį ir pašalina dėmesį
 • „My Flow“ sinchronizuojama norint sinchronizuoti vaizdus, ​​nuorodas, teksto fragmentus ir užrašus su kitais įrenginiais
 • „Chromium“ variklis, skirtas „Chrome“ plėtiniams įdiegti
 • Speciali „Opera“ priedų svetainė, skirta pridėti išskirtinius plėtinius
Opera

Opera

Kovojate su „Flash“ papildiniu „Chrome“? Pamirškite apie papildinių problemas naudodamiesi efektyviausiu naršymo sprendimu pasaulyje! Nemokamai apsilankykite svetainėje

2. Pervardykite pepflashplayer.dll

Ši problema kartais gali atsirasti dėl pepflashplayer.dll failo, tačiau turėtumėte sugebėti ją išspręsti paprasčiausiai pervadindami probleminį failą. Norėdami tai padaryti, tiesiog eikite į „Chrome“ diegimo katalogą ir suraskite aplanką „ PepperFlash“ .

Šį aplanką galite pasiekti apsilankę šiame kataloge:

C:ProgramFiles\GoogleChrome\Application\53.0.2785.116\PepperFlash

Raskite pepflashplayer.dll  ir pakeiskite jo pavadinimą į pepflashplayerX.dll. Tai atlikę iš naujo paleiskite „Chrome“ ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

3. Paleiskite komandas „sfc“ ir „DISM“

Kartais ši problema gali atsirasti dėl sugadintų sistemos failų, tačiau turėtumėte sugebėti ją išspręsti naudodami komandas SFC ir DISM. Šios komandos yra skirtos nuskaityti jūsų kompiuterį ir ištaisyti visus sugadintus sistemos failus, kuriuos turite.

Norėdami paleisti šias komandas, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + X, kad atidarytumėte „Win + X“ meniu, ir pasirinkite Komandų eilutė (Administratorius) .

  couldnt-load-plugin-chrome-admin-1

 2. Paleidus komandų eilutę , įveskite sfc / scannow ir paspauskite Enter . Palaukite, kol nuskaitymas bus baigtas ir pataisysite sugadintus failus.
 3. Jei SFC komanda negali paleisti, įvesti DISM/Online/Cleanup-Image/RestoreHealthį komandų eilutę ir laukti, kol jis nuskaito jūsų sistemą ir nustato bet kokius sugadintus failus.

Atlikę šiuos nuskaitymus, paleiskite „Chrome“ ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

4. Ištrinkite aplanką „PepperFlash“

Pasak vartotojų, šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai pašalinę „PepperFlash“ aplanką iš savo kompiuterio. Norėdami tai padaryti, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Įsitikinkite, kad „Chrome“ yra visiškai uždaryta.
 2. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite % localappdata% . Paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .

  couldnt-load-plugin-chrome-local-1

 3. Eikite į „ GoogleChrome“ -> „User Data“ ir ištrinkite aplanką „ PepperFlash“ .
 4. Ištrynę aplanką patikrinkite, ar problema išspręsta.

Kai kurie vartotojai taip pat siūlo atnaujinti „pepper_flash“ komponentą jį pašalinus. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „Chrome“ ir adreso juostoje įveskite chrome: // components .
 2. Bus rodomas visų galimų komponentų sąrašas. Suraskite „ pepper_flash“ komponentą ir spustelėkite mygtuką „ Ieškoti naujinimų “.

  Nepavyko įkelti papildinio-chromo-komponentų-1

Ištrynus aplanką „PepperFlash“ ir patikrinus, ar nėra naujinių, „Flash“ papildinio problema turėtų būti visiškai išspręsta.

5. Pažymėkite parinktį Visada leidžiama paleisti

Kartais ši problema gali kilti, jei „Flash“ papildinys nenustatytas visada veikti. Norėdami išspręsti šią problemą, turite įgalinti „Visada leidžiama paleisti“ nustatymą atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ Chrome“ ir adreso juostoje įveskite chrome: // plugins . Paspauskite „ Enter“ .
 2. Dabar pasirodys visų įskiepių sąrašas. Suraskite „ Adobe Flash Player“ ir pažymėkite parinktį Visada leidžiama paleisti .

  Nepavyko įkelti „plugin-chrome-plugins-1“

 3. Patikrinę šią parinktį, iš naujo paleiskite „Chrome“ ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

6. Išjunkite PPAPI Flash papildinį

64 bitų „Chrome“ versijos palaiko tik 64 bitų „NPAPI“ papildinius. Jei bandant peržiūrėti vaizdo įrašus ar bet kurį kitą „Flash“ turinį, nepavyksta įkelti papildinio klaidos, galite išbandyti šį sprendimą.

Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog turite išjungti PPAPI Flash papildinį ir problema turėtų būti išspręsta. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Atidarykite „ Chrome“ ir adreso juostoje įveskite chrome: // plugins . Paspauskite „ Enter“ .
 2. Kai pasirodys įdiegtų papildinių sąrašas, spustelėkite Išsami informacija .
 3. Turėtumėte pamatyti dvi galimas „ Adobe Flash Player“ versijas . Suraskite „ PPAPI Flash“ versiją ir spustelėkite mygtuką Išjungti .

  couldnt-load-plugin-chrome-flash-disable-1

 4. Po to iš naujo paleiskite „Chrome“ ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

7. Sustabdykite „Shockwave Flash“

Vienas iš siūlomų problemų, galinčių išspręsti šią problemą, yra sustabdyti „Shockwave Flash“ ir paleisti ją iš naujo. Galbūt nežinote, bet „Chrome“ yra su savo užduočių tvarkykle, kuri veikia panašiai kaip „Windows 10“ užduočių tvarkyklė.

Naudodami „Chrome“ užduočių tvarkyklę galite uždaryti neatsakančius skirtukus ar bet kokius papildinius, įskaitant „Shockwave Flash“. Norėdami sustabdyti papildinį naudodami „Chrome“ užduočių tvarkyklę, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Viršutiniame dešiniajame kampe paspauskite meniu mygtuką ir eikite į Daugiau įrankių> Užduočių tvarkyklė . Arba galite naudoti sparčiuosius klavišus „ Shift“ + „Esc“ .

  couldnt-load-plugin-chrome-task-1

 2. Kai atidaroma „Chrome“ užduočių tvarkyklė, suraskite „ Plugin: Shockwave Flash“ , pasirinkite ją ir spustelėkite mygtuką Baigti procesą .

  couldnt-load-plugin-chrome-task-2

 3. Turėtumėte pamatyti „ Shockwave Flash“ sugedo klaidos pranešimą. Spustelėkite „ Įkelti iš naujo“ .

  couldnt-load-plugin-chrome-task-3

Spustelėjus mygtuką „Perkrauti“, „Shockwave Flash“ vėl bus paleista ir „Flash“ turinys turėtų būti paleistas be jokių problemų.

8. Visiškai išjunkite „Flash“ papildinį

Daugelis vaizdo transliacijos paslaugų, tokių kaip „YouTube“, daugiau nenaudoja „Flash“, nes visiškai perėjo į HTML5.

„Flash“ naudojimas vienoje iš šių svetainių iš tikrųjų gali sukelti tokių problemų kaip ši, todėl galbūt norėsite visiškai išjungti „Flash“ papildinį.

Norėdami išjungti „Flash“, tiesiog eikite į „Chrome“ papildinių skyrių ir išjunkite visus „Adobe Flash“ egzempliorius. Atminkite, kad tai visiškai išjungs „Flash“ visose svetainėse, todėl galbūt norėsite ją įgalinti vėliau, jei jums to reikės.

Norėdami gauti išsamių instrukcijų, kaip išjungti „Adobe Flash“ naršyklėje „Chrome“, patikrinkite ankstesnius sprendimus.

9. Patikrinkite „Enhanced Mitigation Toolkit“ parametrus

Vartotojai pranešė, kad ši problema kyla, jei naudojate patobulinto sušvelninimo įrankių rinkinį. Norėdami išspręsti šią problemą, turite patikrinti patobulinto mažinimo įrankių rinkinio nustatymus. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eikite į „ Enhanced Mitigation Toolkit“ katalogą ir paleiskite EMT programą.
 2. Kai atsidarys EMT programa, spustelėkite mygtuką Konfigūruoti programas .
 3. Programos pavadinimo stulpelyje raskite „ Chrome.exe “ . Atžymėkite laukelius SEHOP šalia „ Chrome.exe“ .
 4. Spustelėkite Gerai ir uždarykite EMT. Dar kartą paleiskite „Google Chrome“ ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

10. Iš naujo įdiekite „Chrome“

Jei nė vienas iš aukščiau pateiktų sprendimų neveikia, galite pabandyti iš naujo įdiegti „Chrome“.

reiškia, kad pašalinkite „Chrome“ iš savo kompiuterio ir atsisiųskite naujausią versiją. Atsisiuntę ir įdiegę naujausią versiją, patikrinkite, ar problema išspręsta.

Pataisyti - nepavyko įkelti „Chrome“ PDF papildinio į „Windows 10“

1. Pakeiskite „Adobe Reader“ nustatymus

Kartais „Adobe Reader“ ir „Google Chrome“ gali kilti tam tikrų suderinamumo problemų, todėl gali atsirasti „  Nepavyko įkelti papildinio klaidos“, tačiau šią problemą galite išspręsti pakeisdami „Adobe Reader“ nustatymus.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ Adobe Reader“ ir eikite į Redaguoti> Nuostatos> Internetas .
 2. Naršyklės parinktyje raskite Rodyti PDF failą ir įgalinkite / išjunkite.
 3. Atnaujinkite puslapį, kurį bandote peržiūrėti „Chrome“, ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

2. Patikrinkite, ar įjungtas PDF papildinys

Jei turite daugiau nei vieną PDF papildinį, galite susidurti su šia problema. Norėdami tai išspręsti, turite pereiti į papildinių skyrių ir patikrinti, ar veikia tinkamas papildinys. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Adreso juostoje įveskite chrome: // plugins ir paspauskite Enter .
 2. Kai pasirodys papildinių sąrašas, spustelėkite Išsami informacija .
 3. Suraskite „ Chrome“ PDF peržiūros priemonę ir įsitikinkite, kad ji įgalinta.
 4. Jei įskiepių sąraše matote „ Adobe PDF“ papildinį, skirtą „Firefox“ ir „Netscape “, įsitikinkite, kad jį išjungėte, spustelėdami mygtuką Išjungti šalia papildinio pavadinimo.

Be to, kad įgalintumėte PDF papildinį, galbūt norėsite pažymėti parinktį Visada leidžiama paleisti šalia „Chrome“ PDF peržiūros priemonės papildinio.


Nepavyko įkelti papildinio klaidos „Chrome“, todėl galite neleisti peržiūrėti tam tikro turinio „Google Chrome“, tačiau, kaip matote, šią problemą galima išspręsti naudojant vieną iš mūsų sprendimų.

Praneškite mums, kaip tai pasiteisino, ieškodami toliau pateikiamo komentarų skyriaus.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Google Chrome“ papildinių problemas

 • Kaip išspręsti nepavyko įkelti papildinio?

Vienas iš galimų sprendimų yra pervadinti failą pepflashplayer.dll. Trūkstami arba sugadinti DLL failai gali sukelti daug problemų, tačiau turėtumėte sugebėti juos lengvai išspręsti naudodamiesi šiuo nuosekliu vadovu.

 • Kodėl PDF failas neatidaromas „Chrome“?

Įsitikinkite, kad įgalinta „ Chrome“ PDF peržiūros priemonė ir šalia jos esanti parinktis Visada leidžiama paleisti . Jei norite peržiūrėti ir redaguoti PDF failus internete, taip pat galite patikrinti šiuos geriausius „Chrome“ plėtinius.

 • Kaip pataisyti papildinius „Chrome“?

Atidarykite „Chrome“ ir įveskite „ chrome: plugins “ adreso juostoje, kad patikrintumėte, ar yra kelios to paties papildinio versijos. Gaukite visus trikčių šalinimo veiksmus šiame paprastame vadove.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Birželio mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.