7 geriausia klaviatūrų žemėlapių sudarymo programinė įranga, skirta „Windows 10“ [2020 vadovas]

  • Laikinas sprendimas sugedusiems raktams pakeisti yra virtualios klaviatūros programinės įrangos naudojimas
  • Jei norite išspręsti pagrindines problemas, nedvejodami peržiūrėkite kitus klaviatūros programinės įrangos vadovus
  • Jei programinės įrangos įrankiai neištaisys jūsų sugadintų raktų, galbūt laikas pirkti naują klaviatūrą

Klaviatūros išdėstymas daugelyje stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių labai nesiskiria. Taigi tuos pačius klavišus galite rasti maždaug tose pačiose vietose daugumoje klaviatūrų.

Jei ieškote būdų, kaip pritaikyti klavišus ir klaviatūros išdėstymą, galite įdiegti klavišų atvaizdavimo programinės įrangos paketus. Tai programos, leidžiančios pakeisti ar išjungti klavišus ir pridėti naujus pasirinktinius sparčiuosius klaviatūrų klavišus.

Pvz., Galite valdyti didžiųjų raidžių klavišą ir pasukti mygtuką „Ctrl“ jį pakeisdami. Yra daugybė raktų susiejimo programinės įrangos paketų, skirtų „Windows“. Daugelis jų yra nemokamos programos, o tai yra dar viena premija.

Tai yra keletas geriausių „Windows 10“ klaviatūrų žemėlapių sudarymo programinės įrangos, kuriomis galite pakeisti savo klaviatūrą.

1. Key Remapper (redaktoriaus pasirinkimas)

klavišo peržiūra3

„Key Remapper “ turėjo keletą vertinamų atsiliepimų. Kadangi registracijos mokestis yra 24,95 USD, tai nėra nemokama programinė įranga, tačiau vis tiek galite pridėti „Windows“ neregistruotą versiją su labiau apribotomis parinktimis iš šio svetainės puslapio.

Puikus dalykas, susijęs su šia programine įranga, yra tai, kad ji leidžia jums pakeisti pelės mygtukus ir klaviatūros klavišus. Tokiu būdu galite pridėti klaviatūros funkcijas prie pelės mygtukų.

„Key Remapper“ neturi vizualinės klaviatūros GUI dizaino kai kuriose alternatyvose. Vietoj to, programinė įranga leidžia jums nustatyti profilius, kad galėtumėte pertvarkyti raktus alternatyvioms programoms ir tikslams.

Tada vartotojai gali pertvarkyti profilių mygtukus dukart spustelėdami „Key Remapper“ langą, kad atidarytumėte parinktis, rodomas momentinėje nuotraukoje, esančioje žemiau.

Tame lange taip pat yra parinkčių, leidžiančių sukonfigūruoti pakeistus raktus veikti tik tam tikrose programose.

Kitas privalumas yra tas, kad ši programa nekeičia raktų registro nuskaitymo kodų, todėl galite juos pakeisti iš naujo nepaleidę „Windows“.

  • Atsisiųskite dabar „Key Remapper“ nemokamai

2. „SharpKeys“

„SharpKeys“ sąsaja

„SharpKeys“ yra nešiojamasis klaviatūros žemėlapių sudarymo programinės įrangos įrankis, leidžiantis lengvai pakoreguoti sistemos registrą. Tokiu būdu tai leidžia lengvai pakeisti arba pakeisti vieną klavišą kitu. Programinė įranga turi paprastą vartotojo sąsają, kurioje nėra klaviatūros išdėstymo, iš kurio galima pasirinkti raktus.

Vietoj to, jūs galite tiesiog pasirinkti vieną raktą, kurį norite modifikuoti iš sąrašo, tada pasirinkti kitą, kad jį pakeistumėte iš antrojo sąrašo. Ši programinė įranga palaiko visus standartinius klavišus ir kai kuriuos daugialypės terpės atkūrimo mygtukus naujesnėse klaviatūrose.

Vienintelis pastebimas „SharpKeys“ trūkumas yra tas, kad trūksta parinkties, kuri atkurtų numatytąjį klaviatūros susiejimą, todėl vartotojai turi rankiniu būdu ištrinti kiekvieną pertvarkytą raktą atskirai.

Tačiau, be to, tai vis dar yra tinkama nemokama programa, kuria reikia pakeisti raktus.

  • Atsisiųskite „SharpKeys“

„KeyTweak“ turi vaizdinę klaviatūros išdėstymo GUI, kuria naudodamiesi galite pasirinkti klavišą, kurį norite modifikuoti, ir tada išskleidžiamajame meniu pasirinkite kitą mygtuką, kad jį pakeistumėte. „WindowReport“ komanda aptarė, kaip išjungti raktus naudojant „KeyTweak“.

Tai taip pat leidžia vartotojams pertvarkyti raktus su unikalesniais mygtukais, esančiais daugialypės terpės klaviatūrose ir žiniatinklio naršyklių įrankių juostos parinktyse, tokiose kaip   Atgal ,   Sustabdyti ,   Persiųsti   ir   Atnaujinti .

Skirtingai nuo „SharpKeys“, šioje programoje yra mygtukas Atkurti visus numatytuosius, kurie atkuria pradinius klaviatūros nustatymus.

Kitas puikus dalykas, susijęs su „KeyTweaks“, yra tai, kad galite nurodyti ir išsaugoti alternatyvias susiejimo konfigūracijas kaip pakartotinius failus, kuriuos vėliau galima iš naujo įkelti ir pritaikyti.


Sužinokite, kaip pakeisti ekrano klaviatūros dydį sistemoje „Windows 10“, naudodamiesi mūsų išsamiu vadovu!


4. „Key Mapper“

klavišo pertvarkymas

„Key Mapper“ turi platų vaizdinės klaviatūros GUI. Kas išskiria šią programą iš kitų šiame sąraše esančių elementų, tai „vilkimo ir nuleidimo“ vartotojo sąsaja, leidžianti išjungti raktus, nuvilkant juos iš lango.

Klavišus galite pakeisti, nuvilkdami juos ant tų, kuriems reikia priskirti.

Lanksti vartotojo sąsaja taip pat leidžia jums susieti arba išjungti raktus dukart spustelėjus juos klaviatūroje, kad atidarytumėte langą Kurti žemėlapį.

Be intuityvaus vartotojo sąsajos, „Key Mapper“ apima įvairius alternatyvius klaviatūros išdėstymus ir kalbas iš skirtingų šalių.

Mac“ klaviatūros parinktis bus naudinga „Mac“ vartotojams. Be to, klaviatūros išdėstymo tvarkyklėje yra patogi parinktis Eksportuoti kaip registro failą , su kuria galite eksportuoti failo pakeitimus.


Naudodamiesi šiais puikiais įrankiais, palengvinkite savo darbą ir kurkite nuorodas!


5. „AutoHotkey“

„AutoHotkey“ sąsaja

„AutoHotkey“ yra lankstesnė „Windows“ raktų kartografavimo programinė įranga, kuri nėra visiškai tokia pati kaip kai kurios kitos čia paminėtos.

Tai yra scenarijų įrankis, kuriuo galite pakeisti raktus, o programinė įranga nepermaina mygtukų per registrą.

„AutoHotkey“ suteikia galimybę iš naujo nustatyti sparčiuosius klavišus ir pelės mygtukus, taip pat standartinius klavišus.

Tada jūs taip pat galite išsaugoti ir eksportuoti šiuos scenarijus į kitas sistemas kaip EXE failus, o tai yra dar vienas privalumas.


Perskaitykite mūsų trumpųjų klavišų kūrimo vadovą ir dirbkite savo kompiuteryje kaip profesionalas!


6. „Microsoft Keyboard Layout Creator“

„Microsoft Keyboard Layout Creator“ sąsaja

„Microsoft Keyboard Layout Creator“ (MKLC) leidžia jums sukurti pasirinktinius klaviatūros išdėstymus nuo nulio. Pvz., Su juo galite nustatyti „Dvorak“ klaviatūros išdėstymą.

Arba galite konfigūruoti naujus klaviatūros išdėstymus iš esamų. Ši programa nėra visiškai tokia pati kaip kai kurios kitos, nes ji sukuria diegimo programas, kuriomis galite pridėti papildomų klaviatūrų prie „Windows“.

Kai nustatote naujus klaviatūros išdėstymus, galite pasirinkti tris alternatyvias klavišų išdėstymo konfigūracijas aplink mygtuką Įvesti. Programinė įranga turi vaizdinę klaviatūros GUI, kad galėtumėte spustelėti klavišus ir priskirti jiems vertes.

Vienas MKLC apribojimas yra tas, kad negalite sukonfigūruoti sistemos mygtukų, tokių kaip Return, Ctrl, Alt ir Tab; bet priskirtini klavišai gali turėti kelis įrašus, tokius kaip „Ctrl +“ klavišas.

Taip pat galite patvirtinti ir išbandyti klaviatūros išdėstymus. Taigi MKLC yra vienas iš geriausių įrankių, skirtų visiškai naujiems klaviatūros išdėstymams nustatyti sistemoje „Windows“.


7. Klaviatūros išdėstymo tvarkyklė

Klaviatūros išdėstymo tvarkyklė leidžia susieti daugybę simbolių su klaviatūros mygtukais. Programinė įranga turi „Lite“ (nemokama programa), „Medium“, „Pro“ ir 2000 leidimus, suderinamus su „Windows“ platformomis nuo „Win 95“.

Šie leidimai turi nuo 10 iki 20 eurų registracijos mokestį. „Lite“ versijoje simbolius galite priskirti tik penkiems klavišų deriniams.

Tačiau naudodami 2000 m. Leidimą 105 klaviatūros klavišams, įskaitant skaitines klaviatūras, galite priskirti bet kokias funkcijas ar simbolius.

Tai galite padaryti naudodami savo vaizdinės klaviatūros redaktoriaus vartotojo sąsają, parodytą žemiau esančioje nuotraukoje. Vartotojo sąsajoje taip pat yra kontekstinių meniu, kuriais reikia pakeisti raktus.

Naudodami „Keyboard Layout Manager 2000“, galite iki šešių simbolių tinkamai susieti su mygtuku su keliais klavišų deriniais. Be to, programa taip pat leidžia vartotojams kurti naujus klaviatūros išdėstymus ir redaguoti pasirinktus išdėstymus.

Taigi 2000 m. Leidimas yra tikrai puikus įrankis, tačiau „Lite“ versijoje yra palyginti nedaug galimybių.


Išvada

Tai yra keli puikūs klaviatūros žemėlapių programinės įrangos paketai, skirti „Windows 10“ ir kitoms platformoms.

Naudodamiesi tomis programomis, galite pertvarkyti klavišus, išjungti mygtukus, nustatyti naujus klaviatūros išdėstymus, priskirti pelės klaviatūros funkcijas ir dar daugiau.

Taigi, jūs galite pamatyti, kad klaviatūra yra vienas iš pagrindinių kompiuterio elementų, o įrankių, skirtų optimizuoti jūsų darbą su klaviatūra, yra daug. Pasirinkite geriausias programas, kad taptumėte efektyvesni!


DUK

Kaip pakeisti klaviatūros funkcinius klavišus („Windows 10“)?

Klaviatūros funkcinius klavišus galite pakeisti naudodami bet kurį aukščiau pateiktame sąraše esantį įrankį. Prieš tai atlikdami, patikrinkite šiuos taisymus, jei neveikia jūsų funkcijos klavišai.

Kaip atkurti „Caps Lock“ klavišą?

Jei klavišas „Caps Lock“ užstrigęs, yra keli šios problemos sprendimo būdai.

Kodėl neveikia nešiojamojo kompiuterio klaviatūra?

Patikrinkite šiuos greitus taisymus, jei nešiojamojo kompiuterio klaviatūra neveikia sistemoje „Windows“.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn.


Original text