NUSTATYTI: Kitu atveju „Windows 10“ veikia klaida

Kitas egzempliorius veikia klaida

Kompiuterio klaidos atsiras anksčiau ar vėliau, ir nors kai kurios kompiuterio klaidos yra gana nekenksmingos, kitos gali trukdyti paleisti programas.

Viena iš šių klaidų yra Kita egzempliorius veikia klaida, ir šiandien mes jums parodysime, kaip ją išspręsti „Windows 10“.

Kaip pataisyti kitą egzempliorių veikia „Windows 10“ klaida?

Pataisyti - „veikia kitas egzempliorius“ „Windows 10“

1 sprendimas - pašalinkite „Ad-Aware Web Companion“

Pasak vartotojų, ši problema kyla kiekvieną kartą, kai paleidžiama „Windows 10“, ir atrodo, kad kaltininkas yra „Ad-Aware“. Tai yra patikimas šnipinėjimo programų įrankis, tačiau, kaip ir daugelis kitų saugos įrankių, jis pateikiamas kartu su „Web Companion“.

Vartotojai pranešė, kad „Web Companion“ sukelia dar vieno egzemplioriaus rodymo klaidą, ir vienintelis būdas išspręsti šią problemą yra programos pašalinimas.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + I, kad atidarytumėte programą „Nustatymai“.
 2. Eikite į sistemos skiltį ir pasirinkite Programos ir funkcijos .
 3. Bus rodomas visų įdiegtų programų sąrašas. Pasirinkite „ Web Companion“ programą ir spustelėkite mygtuką Pašalinti, kad ją pašalintumėte. Jei nerandate šios programos, gali tekti pašalinti „Ad-Aware“, kad išspręstumėte problemą.

Vartotojai pranešė, kad pašalinus „Ad-Aware Web Companion“ problema išsprendžiama, tačiau turime paminėti, kad šią klaidą gali sukelti beveik bet kuris kitas įrankis.

Jei problema vis dar išlieka arba visai nenaudojate „Ad-Aware“, gali tekti patiems susirasti probleminę programą ir ją pašalinti.


Pasirinkite pašalinimo įrankį, kad greitai ir be problemų pašalintumėte programas!


2 sprendimas - sukurkite naują vartotojo abonementą

Kaip jau minėjome anksčiau, beveik bet kuri programa gali sukelti kitos egzemplioriaus veikimo klaidą.

Jei nerandate probleminės programos, galite pabandyti sukurti naują „Windows 10“ vartotojo abonementą.

Norėdami tai padaryti, turite atlikti šiuos paprastus veiksmus:

 1. Atidarykite programąNustatymai“ ir eikite į skyrių „ Paskyros“ .
 2. Eikite į skirtuką Šeima ir kiti žmonės . Skiltyje Kiti žmonės spustelėkite mygtuką Pridėti ką nors kitą prie šio kompiuterio .

 3. Pasirinkite Neturiu šio asmens prisijungimo informacijos .

 4. Dabar spustelėkite Pridėti vartotoją be „Microsoft“ paskyros .

 5. Įveskite norimą vartotojo vardą ir slaptažodį naujam vartotojui ir, kai baigsite, spustelėkite mygtuką Kitas .

Sukūrę naują vartotojo abonementą turite atsijungti ir į jį pereiti.

Jei problema nerodoma naujoje vartotojo paskyroje, galite apsvarstyti galimybę pereiti prie jos ir naudoti ją kaip pagrindinę paskyrą.

3 sprendimas - atsisiųskite naujausius naujinimus

„Microsoft“ sunkiai dirba spręsdama „Windows 10“ aparatinės ir programinės įrangos problemas, o dauguma problemų išsprendžiamos naudojant „Windows“ naujinius.

Pasak vartotojų, šią problemą galima išspręsti paprasčiausiai įdiegus naujausius naujinimus. „Windows 10“ automatiškai įdiegia naujinimus, tačiau, jei norite, atnaujinimus galite patikrinti ir rankiniu būdu.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Atidarykite programąNustatymai“ ir eikite į skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“ .
 2. Spustelėkite mygtuką Ieškoti naujinimų ir palaukite, kol „Windows 10“ atsisiunčia galimus naujinimus.

Atsisiuntę ir įdiegę naujausius naujinimus, patikrinkite, ar problema išspręsta.


„Windows“ naujinimas nebus įdiegtas? Naudodamiesi mūsų išsamiu vadovu, išspręsti problemą taip pat lengva, kaip ir kvėpuoti!


4 sprendimas - sustabdykite probleminius procesus

Vartotojai pranešė, kad ši problema kyla bandant įdiegti „AutoCAD“ programinę įrangą. Panašu, kad šią problemą sukelia kitas fone vykstantis „AutoCAD“ procesas, todėl norėdami išspręsti problemą turite uždaryti tą procesą.

Tai paprasta procedūra, kurią galite padaryti naudodami „Task Manager“. Norėdami uždaryti probleminį procesą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Ctrl“ + „Shift“ + Esc, kad atidarytumėte užduočių tvarkyklę.
 2. Kai paleidžiama Užduočių tvarkyklė , eikite į skirtuką Procesai ir ieškokite bet kokio „AutoCAD“ proceso. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir meniu pasirinkite Baigti užduotį . Pakartokite tai visiems „AutoCAD“ procesams.

 3. Baigę visus probleminius procesus, uždarykite „ Task Manager“ ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

Atminkite, kad ši problema gali paveikti beveik bet kurią programą, o ne tik „AutoCAD“. Todėl būtinai uždarykite kelis probleminio taikymo atvejus ir patikrinkite, ar tai išsprendžia problemą.

5 sprendimas - iš naujo įdiekite probleminę programą

Pasak vartotojų, bandant paleisti konkrečią programą, atsiranda dar viena egzemplioriaus klaida. Daugelis vartotojų pranešė, kad klaida atsiranda bandant paleisti konkretų žaidimą savo kompiuteryje.

Jei turite šią klaidą naudodami bet kurį žaidimą ar programą, rekomenduojame ją iš naujo įdiegti. Iš naujo įdiegę probleminę programinę įrangą, patikrinkite, ar problema išspręsta.


Peržiūrėkite šį vadovą, kad iš naujo įdiegtumėte programas kaip ekspertas!


6 sprendimas - pakeiskite darbo vietos tarnybos paleidimo tipą

Vartotojai pranešė, kad bandant įdiegti naujinimus tam tikriems „Adobe“ produktams atsiranda dar viena egzemplioriaus klaida.

Atrodo, kad ši klaida yra susijusi su „Workstation“ paslauga „Windows 10“ ir norint ją ištaisyti, reikia pakeisti tos paslaugos nustatymus. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R, kad atidarytumėte dialogo langą Vykdyti. Įveskite services.msc ir paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .

 2. Dabar pasirodys paslaugų langas. Raskite „ Workstation“ paslaugą ir dukart spustelėkite ją, kad atidarytumėte jos ypatybes.

 3. Įsitikinkite, kad paleidimo tipas nustatytas į automatinį .
 4. Patikrinkite paslaugos būseną . Jei ji nenustatyta į „ Vykdoma“ , paleiskite paslaugą spustelėdami mygtuką Pradėti .
 5. Pakeitę paleisties tipą ir paleidę paslaugą, spustelėkite Taikyti ir Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

 6. Uždarykite „ Services“ langą ir bandykite dar kartą įdiegti programą.

Pataisyti - „veikia kitas egzempliorius“ LoL

1 sprendimas - uždarykite lolpačerio procesus

Vartotojai pranešė, kad bandant paleisti „League of Legends“ yra dar viena klaida. Pasak jų, problema atsiranda dėl to, kad „lolpatcher“ programa prasideda kartu su žaidimu.

Norėdami išspręsti šią problemą, turite rasti ir užbaigti visus vykdomus „lolpatcher“ procesus. Norėdami tai padaryti, turite naudoti užduočių tvarkyklę ir rasti probleminį procesą skirtuke Procesas.

Viename iš ankstesnių sprendimų mes jau paaiškinome, kaip užbaigti procesą naudojant „Task Manager“, todėl būtinai patikrinkite, ar jame yra išsamių instrukcijų.

Nedaugelis vartotojų pranešė, kad jie turi kelis „League of Legends“ klientus, tačiau pasibaigus procesams problema buvo visiškai išspręsta.

2 sprendimas - paleiskite komandą netsh

Jei bandydami paleisti „League of Legends“ gaunate kitą egzempliorių, įvyko klaida, galbūt galėsite išspręsti problemą naudodami komandų eilutę.

Vartotojai pranešė, kad išsprendė problemą paprasčiausiai paleidę komandą „netsh winsock reset“. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + X,  kad atidarytumėte „Win + X“ meniu. Rezultatų sąraše pasirinkite Komandinė eilutė (administratorius) .

 2. Kai prasideda komandinė eilutė , įveskite netsh winsock reset ir paspauskite Enter .
 3. Palaukite, kol komanda bus įvykdyta, tada uždarykite komandinę eilutę .
 4. Iš naujo paleiskite kompiuterį.

Paleidus kompiuterį iš naujo, pabandykite paleisti „LoL“ ir patikrinkite, ar problema vis dar išlieka.


Dirbkite komandų eilutėje kaip tikras technikas su mūsų puikiu vadovu!


3 sprendimas - prisijunkite „Legendų lygos“ piktogramą prie užduočių juostos

Pasak vartotojų, vienas galimas sprendimas yra prisegti „League of Legends“ piktogramą prie užduočių juostos ir bandyti ją paleisti iš ten.

Vartotojai pranešė, kad jų užduočių juostoje, kai jie nori ją paleisti, pasirodo dvi „League of Legends“ piktogramos. Anot jų, prie užduočių juostos reikia prisegti naują piktogramą ir uždaryti kitą.

Tai atlikę eikite į „Task Manager“ ir uždarykite visus su „Legendų lyga“ susijusius procesus. Galiausiai, pradėkite žaidimą naudodami prisegtą užduočių juostos piktogramą.

Vartotojai taip pat pranešė, kad jums gali tekti kelis kartus spustelėti piktogramą prieš prasidedant žaidimui, todėl turėkite tai omenyje. Tai nėra geriausias sprendimas, tačiau tai yra galimas sprendimas, todėl galbūt norėsite tai išbandyti.

4 sprendimas - paleiskite žaidimą kaip administratorius

Jei bandydami paleisti „League of Legends“ gaunate kitą egzempliorių, įvyko klaida, galbūt norėsite pabandyti jį paleisti kaip administratorių.

Tai gana paprasta, todėl norėdami rasti programą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir meniu pasirinkite Vykdyti kaip administratorius .

Jei paleidus programą kaip administratorių problema išsprendžiama, turėsite pakartoti šį procesą kiekvieną kartą, kai norite pradėti žaidimą.

Jei nė vienas iš ankstesnių sprendimų neveikia, gali tekti iš naujo įdiegti „League of Legends“, kad išspręstumėte problemą.


Nieko neatsitiks, kai pasirinksite paleisti kaip administratorių? Nesijaudinkite, mes turime jūsų nugarą su geriausiais patarimais!


Kita vykdoma klaida neleis jūsų programoms paleisti, tačiau problemą galite išspręsti nutraukdami probleminę programą.

Jei tai neveikia, išbandykite bet kurį kitą šio straipsnio sprendimą.

TAIP PAT SKAITYKITE:

 • Pataisymas: spausdintuvo eilė užstrigo ištrinant „Windows 10“
 • Ištaisykite „Windows 10“ klaidas 0xc004e016 ir 0xc004c003
 • „Windows 10“ versija nebus įdiegta: tai, ką turite padaryti
 • NUSTATYTI: „Windows 10“ naujinimo klaida 0x80080008
 • „Conhost.exe“ didelio procesoriaus naudojimo problema išspręsta naujausioje „Windows 10“ versijoje