8 geriausia „Windows 10“ darbalaukio pritaikymo programinė įranga

  • Kas nemėgsta organizuotos ir švarios darbo vietos? O kam nepatinka interaktyvus gyvas fonas, kuris atgaivina jūsų kompiuterį?
  • Jei vertinate savo darbalaukio pritaikymą taip pat, kaip ir mes, jums tikrai patiks mūsų geriausių darbalaukio pritaikymo programinės įrangos sprendimų pasirinkimas.
  • Ar ieškote darbalaukio įtaisų? Peržiūrėkite mūsų skyrių.
  • Daugiau apie darbalaukio patobulinimus galite sužinoti mūsų svetainėje.
darbalaukio pritaikymo programinės įrangos lietaus matuoklis

Kas nemėgsta organizuotos ir švarios darbo vietos? Visi!

Tai galioja mūsų namams, biurams ir net tada, kai kuriame ką nors iš pomėgio.

Būdamas žmogus, kuris praleidžia apie 6–8 valandas per dieną savo kompiuteryje darbui, savo darbalaukį ir su juo susijusius dalykus visada laikau švarus ir sutvarkytas, kad turėčiau viską, ko man reikia, kad galėčiau pasiekti viską, ką tik aš poreikis anksčiausiai.

Aš asmeniškai nenaudoju jokios trečiosios šalies  darbalaukio pritaikymo programinės įrangos  savo „Windows 10“ kompiuteryje, nes mano poreikiams reikalingi keli darbalaukiai.

Tačiau žmonės, kurie, palyginti su manimi, naudojasi labai kompleksiškai, gali naudoti gerą programinę įrangą, kad palengvintų jų kasdienį darbą.

Šiame pranešime aš išvardysiu keletą geriausių  „Windows 10“ darbalaukio pritaikymo programinės įrangos , kurias galite atsisiųsti ir išbandyti.

„RocketDock“

Šaltinis

Šaltinis

„Windows 10“ jau turi užduočių juostą, kurioje galite prisegti aplankus, programas ir programas, tačiau tam reikia per daug ekrano nekilnojamojo turto.

Kita vertus, „RocketDock“ teikia doką, kurį galite įdėti bet kur, ir galite prisegti sparčiuosius klavišus, programas, programas ir net aplankus nedidelio dydžio doke.

Taip pat galite pritaikyti šį doką naudodami įvairių tipų odą ir piktogramas, kurias galite lengvai atsisiųsti iš „RocketDock“ svetainės.

„Okozo Live Wallpaper“, skirtas „Windows“

sukelti gyvų tapetų darbalaukio pritaikymo programinę įrangą

„Okozo.com“ yra svetainė, iš kurios galite atsisiųsti daugybę gyvų interaktyvių fono paveikslėlių, kuriuos galite pritaikyti darbalaukyje, kad jį pritaikytumėte ir padarytumėte gyvesnius.

Kas nemėgsta interaktyvių gyvų tapetų, kurie atgaivina mūsų kompiuterius?

Galite rinktis iš ekrano užsklandų, rodančių laiką, kuris atgyja, kai grojate muziką, arba tiesiog įvairių, kuriuose galite žaisti su virtualiu augintiniu, kad sumažintumėte stresą.


Tinkinkite savo darbalaukį naudodami geriausias „Windows 10“ programėles!


Lietaus matuoklis

darbalaukio pritaikymo programinės įrangos lietaus matuoklis

„Rainmeter“ yra vienas garsiausių darbalaukio pritaikymo būdų.

Galite pasirinkti darbalaukį, kuris yra visiškai minimalistinis ir reikalingas, arba iš tikrųjų galite paleisti visus ginklus ir užpildyti darbalaukį labai šauniai atrodančiais įtaisais, lengvai naudodami „Rainmeter“.

Mano aplankai

„myfolders“ darbalaukio pritaikymo programinė įranga

Katalogų kūrimas sistemoje „Windows 10“ yra toks pat paprastas, kaip dešiniuoju pelės klavišu spustelėti pelę ir pasirinkti sukurti aplanką. Bet ką daryti, jei norite, kad jūsų naudingi aplankai būtų visada pasiekiami?

Užuot ieškoję aplankuose „File Explorer“, iš tikrųjų galite tiesiog naudoti šią programą dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami ir pasiekdami savo aplanką tik 2 ar 3 paspaudimais.

Norėdami pasiekti nustatytus aplankus, jums tereikia dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite darbalaukį, tada užveskite pelės žymeklį ant  parinkties Mano aplankai  ir pasirinkite iš norimų atlikti parinkčių rinkinio.

Galite ką nors tiesiogiai nukopijuoti į nustatytą aplanką, tas pats galioja ir perkėlus ką nors.


Ieškote geriausios virtualaus darbalaukio programinės įrangos? Čia yra geriausi variantai.


Nešvarus

darbalaukio pritaikymo programinė įranga

„Launchy“ yra dar viena priemonė, kurią galima naudoti norint pritaikyti darbalaukį, kad lengvai pasiektumėte svarbias programas, aplankus ir dar daugiau.

Jį naudoti taip pat lengva, kaip paspausti  klaviatūroje ALT + SPACE  , kuris suaktyvins „Launchy“. Paieškos laukelyje galite įvesti bet kurios programos, aplanko ar programos pavadinimą, kuriame bus rodomas rezultatas.

Ši programa tikrai sutaupys jūsų laiką.

„Multiplicity Pro“

„multiplicity pro“ darbalaukio pritaikymo programinė įranga

„Multiplicity Pro“ yra puiki priemonė, leidžianti valdyti kelis asmeninius kompiuterius naudojant vieną klaviatūrą ir pelę.

Tarkime, kad vienu metu turite dirbti keliuose kompiuteriuose, perjungus juos po vieną būtų suvalgoma tik jūsų laiko, tačiau naudodamiesi šia programa jūs iš tikrųjų galite valdyti du ar daugiau kompiuterių vienu metu.

Maža to, keistis failais tarp šių kompiuterių bus taip pat lengva, kaip vilkti ir numesti į jų langą.

Plytelės

darbalaukio pritaikymo programinės įrangos plytelės

Tai dar vienas puikus darbalaukio pritaikymas, taip pat naudingas įrankis, kuris gali būti naudojamas siekiant padidinti mūsų darbalaukio naudojimo efektyvumą.

Norėdami tinkamai sutvarkyti, galite nuvilkti bet kurį aplanką ar programą į šoninę juostą, kurią rodo ši programa.

Galite perbraukti tarp skirtingų puslapių ir tiksliai pasirinkti, kaip ši programa veikia.


Jūsų darbalaukis atgyja naudodamas šiuos dinaminius „Windows 10“ fono paveikslėlius!


Tvoros

tvoros pro darbalaukio pritaikymo programinę įrangą

Tvoros yra puiki programa, kurią reikia naudoti, jei norite sugrupuoti programas ir aplankus kompiuteryje į tam tikras grupes, kad būtų lengviau pasiekti.

Kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, savo darbalaukiuose iš tikrųjų galite turėti skirtingas grupes su skirtingomis piktogramomis. Tai gali būti naudinga žmonėms, turintiems daug kompiuterio programų ir programų.

„Windows“ meniu „Pradėti“ yra puiku, bet sunku sugrupuoti tokius dalykus į meniu Pradėti, kurį gali išspręsti „Tvoros“.

Taigi, tai buvo programų ir programų, kurias kiekvienas gali naudoti kaip darbalaukio pritaikymo programinę įrangą, sąrašas. 

Kai kurios šios programinės įrangos kainos nėra brangios, o kai kurių kaina yra aukščiausios kokybės, todėl pasirinkite, kurią norite, ir išbandykite!


DUK: sužinokite daugiau apie darbalaukio pritaikymo programinę įrangą

  • Kaip pritaikyti darbalaukį sistemoje „Windows 10“?

„Windows 10“ jau turi daugybę įmontuotų darbalaukio pritaikymo įrankių, tačiau jie yra šiek tiek riboti, nes galite pakeisti tik ekrano užsklandą, ekrano užsklandą ir įrankių juostos spalvą. Jei norite daugiau, rekomenduojame specializuotą programinę įrangą, tokią kaip „RocketDock“.

  • Kaip galiu padaryti savo darbalaukį patrauklesnį?

Galite pradėti tvarkydami ir net išsklaidydami sparčiųjų klavišų piktogramas, pakeiskite darbalaukio foną, pasirinkite kitą garso schemą, pakeiskite numatytąjį pelės žymeklį ir netgi pasirinkite kitą piktogramos dizainą.

  • Ar galiu naudoti programėles sistemoje „Windows 10“?

Žinoma, jei esate įpratę, kad programėlės yra tiesiai darbalaukyje / darbo srityje, galite jas pridėti naudodami specialius įrankius. Čia yra geriausių darbalaukio įtaisų, kuriuos galite naudoti „Windows 10“, rinkinys.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn.