Pataisymas: „Windows 10“ belaidis ryšys nutrūksta kas kelias sekundes

 • Daugelis vartotojų pranešė, kad jų WI-Fi ryšys, atrodo, nutrūksta kas kelias sekundes.
 • Jei ir jūs turite šią problemą, peržiūrėkite šį straipsnį, kuriame rasite keletą naudingų sprendimų.
 • Norėdami sužinoti daugiau apie įprastų „Wi-Fi“ problemų sprendimą, eikite į mūsų tinklo centrą.
 • Jei kyla su „Wi-Fi“ nesusijusių problemų, eikite į bendresnį skyrių „Trikčių šalinimas“.
pataisyti „Wi-Fi“ ryšį kas keletą sekundžių langai 10

Daugelis iš mūsų turime belaidį ryšį, norėdami prisijungti prie interneto, tačiau vartotojai pranešė, kad jų „WiFi“ ryšys nutrūksta kas kelias sekundes.

Tai gali būti gana erzinanti problema, tačiau šiame straipsnyje mes parodysime, kaip tinkamai ją išspręsti.

„WiFi“ problemas gali būti gana sunku spręsti, o kalbant apie „WiFi“ problemas, čia yra keletas problemų, apie kurias pranešė vartotojai:

 • Tinklo ryšys nutrūksta periodiškai - pasak vartotojų, kartais jūsų tinklo ryšys kartais gali nutrūkti. Jei taip atsitiks, geriausias būdas tai išspręsti yra paleisti įmontuotą trikčių šalinimo įrankį.
 • Interneto ryšys atsitiktinai nutrūksta kelioms sekundėms - ši problema gali kilti dėl jūsų maršrutizatoriaus ir jo nustatymų. Pabandykite iš naujo paleisti maršrutizatorių ir patikrinkite, ar tai padeda.
 • „WiFi“ ryšys nutrūksta kas kelias sekundes nešiojamas kompiuteris ir vėl prisijungia, kai atsisiunčiate, transliuojate srautą . Pasak vartotojų, kartais jūsų belaidis ryšys gali kilti įvairių problemų, tačiau jūs turėtumėte sugebėti jas išspręsti naudodamiesi mūsų sprendimais.
 • „WiFi“ ryšys nukrenta geltoname trikampyje, atsitiktinai atsijungia - kartais jūsų „WiFi“ ryšys gali atsitiktinai atsijungti ir daugeliu atvejų tai lemia jūsų tvarkyklės, todėl būtinai atnaujinkite juos.

„WiFi“ ryšys nutrūksta kas kelias sekundes, kaip tai ištaisyti?


 1. Patikrinkite savo tvarkykles
 2. Paleiskite tinklo trikčių šalinimo įrankį
 3. Pakeiskite saugos tipą
 4. Gamykliniai maršrutizatoriaus nustatymai
 5. Išjunkite „RunSwUSB“ paslaugą
 6. Išjunkite SNMP
 7. Pakeiskite belaidį kanalą
 8. Naudokite komandinę eilutę

1. Patikrinkite savo tvarkykles

„DriverFix-Banner“

Jei „Windows 10“ kompiuteryje kyla „WiFi“ problemų, problema gali būti jūsų tvarkyklės. Kartais tvarkyklės gali būti sugadintos arba pasenusios, todėl gali kilti ši ir daugelis kitų problemų.

Tačiau galite tai išspręsti paprasčiausiai įdiegę naujausius tvarkykles. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite rasti belaidžio adapterio modelį.

Tai padarę, eikite į gamintojo svetainę ir atsisiųskite naujausius savo modelio tvarkykles. Dabar jums tereikia įdiegti tvarkykles ir problema turėtų būti išspręsta. Atminkite, kad turėsite naudoti „Ethernet“ ryšį arba atsisiųsti tvarkykles iš kito įrenginio ir tada perkelti jas į savo kompiuterį.

Rankiniu būdu atsisiųsti tvarkykles gali būti šiek tiek varginanti, ypač jei nežinote tikslaus įrenginio, kurį bandote atnaujinti, modelio. Tačiau  norėdami automatiškai atsisiųsti ir įdiegti trūkstamus tvarkykles , galite naudoti trečiosios šalies įrankį, pvz., „ DriverFix“ .

„DriverFix“ automatiškai atnaujina tvarkykles

Produktas ne tik atnaujina jūsų tvarkykles, bet ir taiso tuos, kuriuos reikia taisyti, arba visiškai trūksta.

„DriverFix“

„DriverFix“

„Wi-Fi“ išlieka stabilus, jei turite atnaujintų tvarkyklių, ir galite įsitikinti, kad taip yra, išbandę „DriverFix“! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

2. Paleiskite tinklo trikčių šalinimo įrankį

 1. Atidarykite programąNustatymai“ ir eikite į skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“ .
 2. Jei norite greitai atidaryti programą „Nustatymai“ , galite tai padaryti naudodami „ Windows Key + I“ spartųjį klavišą.

  „WiFi“ ryšys nutrūksta kas kelias sekundes nešiojamas kompiuteris

 3. Kairiojoje srityje pasirinkite Trikčių šalinimas .
 4. Dešinėje srityje pasirinkite Tinklo adapteris ir spustelėkite mygtuką Vykdyti trikčių šalinimo įrankį .

  Interneto ryšys atsitiktinai nutrūksta kelioms sekundėms

 5. Kai pasirodys langas Trikčių šalinimas , vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte trikčių šalinimo procesą.

Kaip galbūt žinote, „Windows 10“ yra įvairių trikčių šalinimo įrankių, o šie trikčių šalinimo įrankiai yra skirti automatiškai pašalinti bet kokius įprastus nesklandumus ar klaidas.

Keletas vartotojų pranešė, kad „Windows 10“ „WiFi“ ryšys nutrūksta kas kelias sekundes, tačiau šią problemą pavyko išspręsti paleidus vidinį trikčių šalinimo įrankį.

Baigę trikčių šalinimo įrankį patikrinkite, ar veikia jūsų „WiFi“ ryšys. Atminkite, kad tai nėra pats patikimiausias sprendimas, tačiau keli vartotojai pranešė, kad jis veikia, todėl drąsiai išbandykite.


3. Pakeiskite saugos tipą

Kaip žinote, daugelis „WiFi“ tinklų yra apsaugoti slaptažodžiu, tačiau jei jūsų „WiFi“ ryšys nutrūks kas kelias sekundes, problema gali būti jūsų šifravimo tipas.

Keletas vartotojų pranešė, kad naudodamiesi WPA-PSK šifravimu, jų maršrutizatoriai reikalauja, kad praėjus tam tikram laikotarpiui iš naujo tapatintumėtės.

Todėl jūsų „WiFi“ ryšys nutrūks ir turėsite dar kartą patvirtinti iš naujo. Vartotojai tvirtina, kad galite koreguoti laikmatį, tačiau negalėsite jo išjungti tam tikruose maršrutizatoriuose.

Norėdami išspręsti problemą, pabandykite perjungti į kitą saugos tipą ir patikrinkite, ar tai išsprendžia jūsų problemą.

Atminkite, kad ne visi saugos tipai yra saugūs, todėl prieš keisdami belaidžio tinklo saugos tipą, atlikite šiek tiek tyrimų.

Norėdami pakeisti šifravimo tipą, prisijunkite prie savo maršrutizatoriaus ir eikite į „Wi-Fi“ arba „Wireless“ skyrių ir galėsite jį iš ten pakeisti. Norėdami gauti daugiau instrukcijų, kaip tai padaryti, patikrinkite savo maršrutizatoriaus vadovą.


4. Gamykloje iš naujo nustatykite maršrutizatorių

Pasak vartotojų, kartais „WiFi“ ryšys nutrūksta kas kelias sekundes dėl jūsų maršrutizatoriaus konfigūracijos. Norėdami išspręsti problemą, kai kurie vartotojai siūlo iš naujo nustatyti maršrutizatorių gamyklinius nustatymus. Tai padaryti yra gana paprasta, ir tai galite padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie savo maršrutizatoriaus naudodami administravimo duomenis.
 2. Dabar ieškokite naujo nustatymo parinkties ir spustelėkite ją. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad iš naujo nustatytumėte savo maršrutizatorių.

Iš naujo nustatę maršrutizatorių, patikrinkite, ar problema vis dar išlieka. Atminkite, kad norėdami prisijungti prie savo maršrutizatoriaus kaip administratorius, turite įvesti administravimo duomenis.

Daugelis įmonių nepateiks jums administracinių įgaliojimų, todėl turėsite juos patys rasti internete. Tai gali būti šiek tiek varginantis, tačiau visada galite atstatyti maršrutizatoriaus gamyklinius nustatymus paspausdami paslėptą mygtuką Reset.

Mygtukas paprastai yra paslėptas, ir vienintelis būdas jį paspausti yra ilgas ir plonas daiktas. Tiesiog palaikykite nuspaudę mygtuką „Reset“ maždaug 5 sekundes ir maršrutizatorius bus atstatytas į numatytąjį.

Atstatymo procesas gali būti šiek tiek kitoks, atsižvelgiant į jūsų maršrutizatoriaus modelį, todėl norėdami sužinoti, kaip tinkamai iš naujo nustatyti maršrutizatorių, patariame išsamią instrukciją peržiūrėti jos naudojimo instrukcijoje.


5. Išjunkite „RunSwUSB“ paslaugą

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite services.msc .
 2. Dabar paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .

  „WiFi“ ryšys sumažėja geltonu trikampiu

 3. Kai atidaromas langas Paslaugos , suraskite „ RunSwUSB“ paslaugą ir dukart spustelėkite ją, kad atidarytumėte jos ypatybes.
 4. Kai atsidarys langas Ypatybės, paleisties tipą nustatykite į Išjungtas ir spustelėkite mygtuką Sustabdyti, kad sustabdytumėte paslaugą, jei ji veikia.
 5. Dabar spustelėkite Taikyti ir Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  Tinklo ryšys nutrūksta protarpiais

Anot vartotojų, kartais gali kilti vairuotojo konfliktas, o tai gali sukelti jūsų „WiFi“ problemų. Jei „WiFi“ ryšys nutrūksta kas kelias sekundes, problema gali būti tam tikra paslauga, kuri priverčia jūsų kompiuterį pereiti nuo vieno tvarkyklės prie kito.

Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog turite rasti ir išjungti šią paslaugą ir problema turėtų būti išspręsta.

Išjungus šią paslaugą, problema turėtų būti visiškai išspręsta. Atminkite, kad šis sprendimas paprastai taikomas „Netgear A7000“ ir „A6210“ USB adapteriams, tačiau jei šios paslaugos neturite, šis sprendimas jums netaikomas ir galite ją tiesiog praleisti.


6. Išjunkite SNMP

Kai kuriais atvejais galite išspręsti „WiFi“ problemas paprasčiausiai išjungdami SNMP funkciją. Jei jūsų „WiFi“ ryšys nutrūksta kas kelias sekundes, tiesiog atidarykite maršrutizatoriaus konfigūracijos puslapį ir raskite bei išjunkite SNMP funkciją.

Tai atlikę patikrinkite, ar problema išspręsta. Keli vartotojai pranešė, kad šis sprendimas jiems pasiteisino, todėl galbūt norėsite jį išbandyti.


7. Pakeiskite belaidį kanalą

Kartais kiti belaidžiai signalai ar belaidžiai tinklai gali trukdyti jūsų ryšiui ir tai gali sukelti „WiFi“ problemų. Jei jūsų „WiFi“ ryšys nutrūks kas kelias sekundes, problema gali būti kitų tinklų trukdžiai.

Norėdami išspręsti problemą, patartina pakeisti belaidį kanalą į 9 ar naujesnį kanalą. Norėdami sužinoti, kaip pakeisti belaidį maršrutizatoriaus kanalą, būtinai patikrinkite maršrutizatoriaus vadovą, kuriame rasite išsamių instrukcijų.


8. Naudokite komandinę eilutę

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + X, kad atidarytumėte „Win + X“ meniu.
 2. Dabar pasirinkite Komandų eilutė (Administratorius) arba „ PowerShell“ (Administratorius) .

  Interneto ryšys atsitiktinai nutrūksta kelioms sekundėms

 3. Kai atsidaro komandinė eilutė, vykdykite šias komandas:
 • ipconfig /flushdns
 • ipconfig /release
 • ipconfig /renew

Kartais šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai paleidę kelias komandas komandinėje eilutėje.

Pasak vartotojų, jei „WiFi“ ryšys nutrūks kas kelias sekundes, galbūt galėsite išspręsti problemą paprasčiausiai paleidę kelias komandas.

Vykdžius šias komandas, patikrinkite, ar problema vis dar yra. Be šių komandų, taip pat galite paleisti „ netsh int ip reset“ komandą ir patikrinti, ar ji padeda.

Keletas vartotojų pranešė, kad šis metodas jiems išsprendė problemą, todėl drąsiai išbandykite.


Negalėjimas naudotis „WiFi“ tinklu gali būti didelė problema. Jei „WiFi“ ryšys nutrūks kas kelias sekundes, greičiausiai šią problemą sukels jūsų maršrutizatoriaus konfigūracija.

Jei jūsų maršrutizatorius nėra problema, būtinai išbandykite visus kitus šio straipsnio sprendimus.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.