Ištaisyti vykdymo laiko klaidą 429: „ActiveX“ komponentas negali sukurti objekto

 • „ActiveX“ komponentai gali sukelti vykdymo laiko klaidas, kurios iš esmės yra klaidos, su kuriomis susiduria vartotojai konkrečioje programoje.
 • Labiausiai tikėtinas būdas pašalinti klaidą yra atnaujinti ją sukėlusią programinę įrangą. Tam tikrose situacijose, norint užtikrinti sistemos vientisumą, galima padaryti dar porą dalykų.
 • Norite daugiau išskirtinių vadovų? Peržiūrėkite „Runtime Errors Hub“ instrukcijas, kaip jas pašalinti.
 • Apsilankykite „Windows 10“ klaidų trikčių šalinimo skyriuje, kai jums reikės išspręsti visas operacinės sistemos problemas iš „Microsoft“.
Kaip ištaisyti „ActiveX“ klaidą 429 sistemoje „Windows 10“

ActiveX“ klaida 429 yra vykdymo laiko klaida, su kuria kai kurie galutiniai vartotojai susidūrė sistemoje „Windows“. Klaida paprastai užtikrina, kad atidaryta programa staiga sustotų ir užsidarytų.

Taip pat pateikiamas klaidos pranešimas, nurodantis „Vykdymo laiko klaida„ 429 “:„ ActiveX “komponentas negali sukurti objekto“. 429 klaida dažniausiai pasitaiko „MS Office“ programoms, tokioms kaip „Excel“, „Word“, „Access“ ar „Outlook“, naudojant automatinius „Visual Basic“ sekos scenarijus.

Klaida 429 daugiausia yra programinės įrangos bandymo pasiekti sugadintus failus pasekmė. Taigi automatikos seka negali veikti kaip scenarijus. Taip gali nutikti dėl sugadinto registro, ištrintų OS failų, nepilnai įdiegtos programinės įrangos ar sugadintų sistemos failų.

Taigi yra įvairių galimų „ActiveX“ klaidos 429 taisymų.

Kaip galima ištaisyti „ActiveX“ vykdymo laiko klaidą 429 sistemoje „Windows 10“?

Iš naujo užregistruokite programą

Jei konkreti programa generuoja „ActiveX“ klaidą, programinė įranga gali būti netinkamai sukonfigūruota. Tai galite išspręsti perregistruodami programinę įrangą naudodami jungiklį / regserver, kuris išsprendžia automatikos serverio problemas.

Štai kaip galite perregistruoti programinę įrangą naudodami „Run“:

 • Pirmiausia įsitikinkite, kad turite administratoriaus teises su „Windows“ administratoriaus paskyra.
 • Paspauskite klavišą Win + R, kad atidarytumėte Run.
 • Įveskite visą programinės įrangos kelią, po kurio / regserver, teksto laukelyje, kaip parodyta žemiau. Įveskite tikslų programinės įrangos, kurios reikia iš naujo registruoti, kelią, įskaitant exe.

 • Paspauskite mygtuką Gerai .

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie administratoriaus paskyrą ir kaip ją įgalinti / išjungti čia!


Iš naujo užregistruokite nurodytą failą

Jei „ActiveX“ klaidos pranešime nurodomas konkretus .OCX arba .DLL failo pavadinimas, nurodytas failas tikriausiai nėra tinkamai užregistruotas registre.

Tada galite ištaisyti „ActiveX“ problemą iš naujo užregistruodami failą. Taip galite perregistruoti nurodytus OCX ir DLL failus naudodami komandų eilutę.

 • Uždarykite visus atidarytus programinės įrangos langus.
 • Atidarykite komandų eilutę sistemoje „Windows 10“ paspausdami „Win“ klavišą + X spartųjį klavišą ir meniu pasirinkdami komandų eilutę (administratorius) . Arba galite meniu „Pradėti“ paieškos laukelyje įvesti „cmd“, kad atidarytumėte raginimą.
 • Dabar komandų eilutės lange įveskite „regsvr32 Filename.ocx“ arba „regsvr32 Filename.dll“. Pakeiskite failo pavadinimą nurodytu failo pavadinimu.
 • Norėdami iš naujo užregistruoti failą, paspauskite grįžimo mygtuką.

Jei kyla problemų pasiekiant komandų eilutę kaip administratorius, geriau atidžiau pažvelkite į šį vadovą.


Paleiskite virusų nuskaitymą

Gali būti, kad virusas sugadino, galbūt ištrynė failus, susijusius su vykdymo klaida. Paleidus pilną „Windows“ virusų nuskaitymą naudojant trečiųjų šalių antivirusinę programinę įrangą, galima tinkamai ištaisyti „ActiveX“ klaidą 429.

„Kaspersky“, „Avast“, AVG, „Symantec Norton“ ir „McAfee“ yra viena iš labiausiai vertinamų antivirusinių programų. Jei dar neturite tinkamo trečiosios šalies antivirusinio paketo, įdiekite vienos iš šių programų nemokamą versiją ir atlikite visą virusų nuskaitymą.

Mes rekomenduojame jums „Bitdefender“ kaip pasaulio Nr. 1 antivirusinė programa. Jis turi daugybę naudingų funkcijų ir itin galingą saugos variklį. Jis ras bet kokį virusą / kenkėjišką programą, įsiskverbusią į jūsų sistemą, ir optimizuos jūsų kompiuterio veikimą.

 • Atsisiųskite „Bitdefender Antivirus“ už specialią 50% nuolaidą

Nuskaitykite ir pataisykite registrą

Klaida paprastai generuojama iš registro, todėl registro nuskaitymas gali būti efektyvus sprendimas. Veiksmingas registro nuskaitymas ištaisys neteisingus arba sugadintus registro raktus.

Yra įvairių „Windows“ registrų valiklių, o „CCleaner“, „Wise Registry Cleaner“, „EasyCleaner“, „JetCleaner“, „RegistryCleanerKit“ ir „WinOptimizer“ yra keletas labiausiai vertinamų paslaugų programų.

Štai kaip galite nuskaityti registrą naudodami nemokamą „CCleaner“ programą:

 • Paspauskite Parsisiųsti ant šio tinklalapio sutaupyti CCleaner instaliacinio Windows ". Tada atidarykite sąrankos vedlį, kad įdiegtumėte programinę įrangą.
 • Paleiskite „CCleaner“ ir spustelėkite „ Registry“, kad atidarytumėte toliau pateiktą registro valymo priemonę.

 • Atminkite, kad registro švaresnėje programoje yra „ ActiveX“ ir „Class Issues“ žymės langelis, kurį tikrai turėtumėte pasirinkti. Norėdami nuodugniausiai nuskaityti, pažymėkite visus žymimuosius langelius.
 • Norėdami paleisti registro nuskaitymą, paspauskite „ Ieškoti problemų“ . Tada bus surastos aptiktos registro problemos, kurias galite pasirinkti spustelėdami žymimuosius langelius.
 • Paspauskite mygtuką Ištaisyti pasirinktas problemas, kad išspręstumėte registrą. Tada taip pat gali reikėti paspausti kitą mygtuką „ Ištaisyti visas pasirinktas problemas“, kad patvirtintumėte.

Ieškote geriausių registro valiklių jums? Pateikiame sąrašą su dažniausiai naudojamais.


Patikrinkite, ar nėra „Windows“ naujinimų

Taip pat turėtumėte patikrinti ir įdiegti „Windows“ naujinimus. „Microsoft“ paprastai atnaujina sistemos failus, kurie gali būti siejami su klaida 429. Taigi „Windows“ atnaujinimas naujausiais pakeitimų paketais ir pataisomis gali padėti išspręsti vykdymo laiko klaidas.

„Windows“ galite atnaujinti taip:

 • Meniu „Cortana“ arba „Start“ paieškos laukelyje įveskite „Windows update“.
 • Tada galite pasirinkti Tikrinti naujinimus, kad atidarytumėte atnaujinimo parinktis tiesiogiai žemiau.

 • Ten paspauskite mygtuką Tikrinti naujinimus . Jei yra galimų naujinimų, galite paspausti mygtuką „ Atsisiųsti “, kad pridėtumėte juos prie „Windows“.

Ar kyla problemų atnaujinant „Windows 10“? Peržiūrėkite šį vadovą, kuris padės greitai juos išspręsti.


Paleiskite sistemos failų tikrintuvą

Daugelis sistemos klaidų yra dėl sugadintų sistemos failų, įskaitant „ActiveX 429“ problemą. Taigi sugadintų sistemos failų taisymas naudojant sistemos failų tikrinimo įrankį gali būti veiksminga priemonė.

Komandų eilutėje galite paleisti SFC nuskaitymą taip:

 • Pirmiausia „Cortana“ arba „Start“ meniu paieškos laukelyje įveskite „cmd“.
 • Tada galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Komandinė eilutė ir pasirinkite Vykdyti kaip administratorius, kad atidarytumėte eilutės langą.
 • Į komandų eilutę įveskite „sfc / scannow“ ir paspauskite grįžimo klavišą.

 • SFC nuskaitymas gali užtrukti iki 20 minučių ar ilgiau. Jei SFC ką nors išsprendžia, bus nurodyta komandų eilutė, „ Windows“ išteklių apsauga rado sugadintus failus ir juos sėkmingai pataisė .
 • Tada galite iš naujo paleisti „Windows“.

Anuliuokite sistemos pakeitimus naudodami sistemos atkūrimą

Sistemos atkūrimo įrankis panaikina sistemos pakeitimus grąžindamas „Windows“ atgal į ankstesnę datą. Sistemos atkūrimas yra „Windows“ laiko mašina, ir naudodami šį įrankį galite grąžinti darbalaukio ar nešiojamojo kompiuterio datą, kai jūsų programinė įranga negrąžino „ActiveX“ klaidos pranešimo.

Tačiau atminkite, kad prarasite programinę įrangą ir programas, įdiegtas po atkūrimo taško datos. Sistemos atkūrimą galite naudoti taip:

 • Norėdami atidaryti sistemos atkūrimą, „Cortana“ arba „Start“ meniu paieškos laukelyje įveskite „System Restore“.
 • Pasirinkite Kurti atkūrimo tašką, kad atidarytumėte sistemos ypatybių langą.
 • Paspauskite sistemos atkūrimo mygtuką, kad atidarytumėte langą žemiau esančioje fotografijoje.

 • Spustelėkite mygtuką Kitas ir pasirinkite parinktį Rodyti naujesnius taškus, kad atidarytumėte visą atkūrimo datų sąrašą.
 • Dabar pasirinkite tinkamą atkūrimo tašką, prie kurio norite grįžti.
 • Paspauskite mygtuką Kitas ir Baigti, kad patvirtintumėte atkūrimo tašką.

Jei jus domina daugiau informacijos apie tai, kaip sukurti atkūrimo tašką ir kaip tai jums galėtų padėti, pažiūrėkite į šį paprastą straipsnį, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti.


Jei sistemos atkūrimas neveikia, neišsigąskite. Patikrinkite šį naudingą vadovą ir dar kartą nustatykite viską.


Tai yra keletas iš daugybės galimų „Windows ActiveX runtimeerror 429“ pataisymų. Jei nė vienas iš anksčiau nurodytų pataisymų neišsprendžia problemos, pašalinkite ir iš naujo įdiekite klaidą generuojančią programinę įrangą.

Jei turite daugiau pasiūlymų, kaip ištaisyti „ActiveX“ klaidą 429, pasidalykite jais toliau. Be to, jei turite kitų klausimų, palikite juos ten.

DUK: Sužinokite daugiau apie „ActiveX“ vykdymo laiko klaidas

 • Kaip išspręsti „ActiveX“ problemas?

Dauguma „ActiveX“ problemų yra susijusios su „Internet Explorer“ naršykle. Norėdami sužinoti instrukcijas, peržiūrėkite visą mūsų vadovą.

 • Kas yra „ActiveX“ komponentas negali sukurti objekto?

Tai klaida, kurią sukėlė „ActiveX“ arba sistemoje trūksta .dll. Iš naujo įdiegus .net Framework gali išspręsti trūkstamą sistemos failo problemą.

 • Kam naudojamas „ActiveX“?

Jį sukūrė „Microsoft“ kaip tiltą tarp „Internet Explorer“ naršyklės ir kitų įdiegtų programų, kurios gali bendrauti ar siųsti duomenis ir laikmeną į naršyklę. Tačiau pastaruoju metu žiniatinklio technologijos taip nepasikliauja „ActiveX“.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.