6 geriausia priminimų programinė įranga, kad niekada nieko nepamirštum [2020 m. Vadovas]

  • Labai svarbu reguliariai daryti pertraukas darbe ir išlaikyti laisvą galvą, todėl būtinai gaukite priminimų apie pertraukas įrankius
  • Be priminimų nustatymo, galite padidinti savo produktyvumą naudodami šias informacijos organizatoriaus programas
  • Jei „Slack“ yra jūsų bendradarbiavimo centras, palaikantis ryšį su komanda, štai kaip valdyti „Slack“ priminimus
  • Apsilankykite mūsų skyriuje „Produktyvumas“, kad rastumėte daugiau šaunių vadovų!
geriausi priminimų programinės įrangos įrankiai

Kaip puiku būtų, jei visi turėtume antrąsias smegenis, kurios organizuoja, seka veiklą, mato užduočių vykdymą ir primena artėjančius įvykius?

Kad ir kaip norėčiau, kad tai įvyktų, akivaizdu, kad kibernetika nepasiekė smegenų implantų lygio ir esu tikra, kad tai neįvyks artimiausioje ateityje.

Tačiau, atsižvelgiant į technologijos pažangos greitį, galite lažintis, kad tai yra sprendimas.

Mes turime patikimą priminimų programinę įrangą, kuri palaiko mus visų būsimų renginių etape ir tvarko mūsų gyvenimą.

Priminimų programinė įranga, skirta „Windows 10“ vartotojams, organizuoja mūsų gyvenimą įvairiais būdais. Jie turi integruotą kalendorių, kuris leidžia mums efektyviai planuoti.

Jie taip pat turi priminimų sistemą, kuri praneša mums apie visus artėjančius įvykius. Kai kuri aukščiausios klasės priminimų programinė įranga netgi integruojama į jūsų kompiuterį ir mobiliuosius įrenginius, kad jums būtų galima siųsti priminimus telefonu ar el. Paštu.

Šios priminimų paslaugos padeda išlaisvinti jūsų mintis, todėl galite susitelkti ties tuo, kas yra po ranka. Skaitykite toliau ir sužinokite 5 geriausias priminimų programines įrangą, kad galėtumėte tvarkaraštį.


6 geriausia priminimų programinė įranga, kurią reikia atsisiųsti


1. Efektyvus priminimas (rekomenduojama)

efektyvus priminimų programinės įrangos langai 10

„Efektyvus priminimas“ yra pirmoji kalendoriaus programinė įranga mūsų sąraše, nes ji išties labai universali. Su juo galite organizuoti daug daugiau datų ir renginių nei kiti kalendoriai.

Galite individualizuoti viską, pradedant sąsaja ir baigiant importuoti mylimas šventes.

Čia pateikiamos pagrindinės efektyvaus priminimo funkcijos :

  • Lengvai sinchronizuokite planavimą mobiliuosiuose įrenginiuose
  • Pridėkite priedų prie savo įvykių
  • Skirstykite informaciją ir datas į kategorijas
  • Šifruokite duomenis, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas
  • Kurkite atsarginę kopiją ir atkurkite
  • „Google“ paieškos sistema

Galite rinktis tarp nemokamos ir mokamos versijos, tačiau visas jos funkcijas galima atrakinti mokamoje versijoje.

→ Atsisiųskite dabar nemokamą efektyvaus priminimo versiją

→ Pirkite dabar „Efficient Reminder“ pilną versiją


Susitvarkykite savo gyvenimą kaip tikras profesionalas naudodamiesi šiomis informacijos tvarkymo priemonėmis!


2. 2Diena

geriausia priminimų programinė įranga

„2Day“ yra asmeninio organizatoriaus programa, prieinama „Windows“ telefonui ir asmeniniam kompiuteriui, kartu su tinkinimo parinktimis ir sinchronizavimu debesyje.

Joje užduotys išdėstomos chronologiškai ir lengvai suprantamai. Viršuje rasite skiltį „Kas šiandien mokėtina“, po to seka „kas priklauso šią savaitę“ iki „atliktų užduočių“ ir „užduočių be datos“.

Prie kiekvienos užduoties galite pridėti priminimų, kad jų nepamirštumėte, ir sinchronizuoti juos visuose įrenginiuose.

„2Day“ nėra nemokama programinė įranga, tačiau jos vienkartinė 3,99 USD pirkimo kaina yra prieinama. Be to, tai yra universali programa ir yra su sinchronizavimo funkcijomis, kurių nerasite jokioje kitoje priminimų programoje.

Jis turi galimybę sinchronizuoti su „Office 365“, „Exchange“, „Outlook“, „ToodleDo“ ir „2Day“ debesimis. Kitos patrauklios funkcijos yra tiesioginiai elementai ir kalbos funkcija, leidžianti naudoti balsą kuriant užduotis ir priminimus.

→  Gaukite 2Day


3. Prisimink Pieną

Geriausia organizatoriaus programinė įranga - prisimink pieną

Nesvarbu, ar jūsų būdas pasirinkti priminimus yra SMS, el. Pašto ar tiesioginių pranešimų siuntimas, atminkite, kad pienas juos visus turi.

Atnaujinta atlikti užduotis programa siunčia priminimus tekstiniais pranešimais arba el. Paštu jums ir bet kuriam kitam asmeniui, prisijungusiam prie vartotojo paskyros.

Programa taip pat leidžia su bet kuriuo kontaktu bendrinti darbų sąrašus, užduotis ir susitikimus.

Vieną kartą paspaudus karvės piktogramą sistemos dėkle, parodomos visos jūsų užduotys.

Be to, kad niekada nepamirštumėte užduoties, programa rodo visus darbalaukio pranešimus sistemos dėkle („Windows 7“ ir „Windows 8“) ir „Windows 10“ veiksmų centre.

→ Prisiminkite pieną


Nepamirškite svarbių įvykių naudodami šias puikias kalendoriaus programas, skirtas „Windows 10“ vartotojams!


4. Primink man

best_reminder_software_remind_me

„Remind-Me“ yra paprasta, tačiau galinga „Windows“ skirta kalendoriaus ir įvykių priminimų programa. Jame renginiai, šventės, jubiliejai, gimtadieniai ar bet kokie kiti suplanuoti renginiai pateikiami patrauklia sąrašo forma.

Galite nustatyti, kad programa primintų jums kiekvieną kartą paleidus kompiuterį arba bet kuriuo jūsų nustatytu laiku.

„Remind-Me“ turi įmontuotą el. Laiškų siuntimo įvykių atveju palaikymą. Jūs netgi galite pridėti asmeninį garso pranešimą, kurį įrašėte naudodamiesi kompiuterio mikrofonu.

Priminimų programinės įrangos įrankis užtikrina, kad negalite praleisti svarbios datos ar įvykio. Ir geriausia dalis; jis gali būti sinchronizuojamas su „Google“ kalendoriumi, „Outlook“, taip pat su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

→ Atsisiųskite „Remind-Me“ (nemokama)


5. „Wunderlist“

best_reminder_software_wunderlist

„Wunderlist“ yra patogi programa, kuri kontroliuoja jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą, valdant savo projektus, darbų sąrašą ir priminimus apie nebaigtus projektus ir artėjančius renginius.

Tai leidžia jums planuoti bet ką, tvarkyti ir dalytis savo darbų, darbų, filmų ir net namų ūkio sąrašais.

Nesvarbu, ar jūsų darbų sąrašai skirti pramogai, ar su darbu, „Wunderlist“ priminimų sistema užtikrina, kad nieko nepraleisite.

„Wunderlist“ taip pat palengvina ir palengvina bendradarbiavimą. Dabar galite bendrinti savo sąrašus ir bendradarbiauti su kolegomis, draugais ar šeimomis.

Niekada negalite praleisti pranešimo, nes jis sklandžiai veikia daugelyje įrenginių, įskaitant mobiliuosius telefonus. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra nustatyti terminus, o „Wunderlist“ jį paims iš ten.

→ Atsisiųskite „Wunderlist“ (nemokamai)


Nenuvilsite draugų pamiršdami jų gimtadienius. Norėdami gauti priminimus, naudokite šias priemones!


6. Priminimas darbalaukyje

darbalaukio_priminimas_software„Desktop Reminder“ yra universalus „Windows“ užduočių planavimo įrankis, kurį galite naudoti lengvai valdydami užduotį.

Jis apibrėžia kiekvieną užduotį skubos tvarka ir atitinkamu pavojaus signalu, kada vyks užduotis / įvykis.

Jos priminimų sistema yra labai patogi - ji gali jums net mėnesiu anksčiau priminti apie svarbią užduotį.

Darbalaukio priminimas yra su 12 mėnesių kalendoriumi, kuriame gerai pažymėtos kalendorinės savaitės ir datos naršyklė, paryškinanti esamų užduočių datas.

Nereikia įvesti užduoties dienos laiko ar užduoties trukmės. Tačiau kai yra nustatytas laikas, nurodytu laiku gaunate aliarmo pranešimą.

Taip pat yra laiko kartojimo funkcija, leidžianti nustatyti savaitines, mėnesines ar metines užduotis, pvz., Pirmadieniais daryti XYX.

→ Atsisiųskite darbalaukio priminimą


Ieškote geriausio „Windows“ užduočių planuoklio? Čia yra mūsų geriausi pasirinkimai.


Išvada

Ieškodami geros priminimų programinės įrangos, svarbu atsižvelgti į paprastumą, užduotis ir priminimų nustatymus.

Bet kokiu atveju daugeliui žmonių svarbu tvarkyti savo gyvenimą. Labai judriame šiuolaikiniame pasaulyje laikas yra bene svarbiausia prekė. Čia šie organizavimo įrankiai padės „Windows 10“ vartotojams.

Ieškokite programinės įrangos sprendimo, kuriam valdyti nereikia papildomos rankos. Tokiose programose dažnai yra stiprus palaikymo ir pagalbos skyrius. Tinkamoje programoje taip pat turėtų būti užduočių nustatymo įrankiai, terminai, priminimai ir užduočių prioritetų nustatymo galimybės. Visi aukščiau aptarti įrankiai turi labai efektyvią priminimų sistemą.

Tikimės, kad perskaitydami šį straipsnį rasite tinkamą priminimų programinę įrangą.


DUK

Ar „Windows 10“ yra priminimų programa?

„Cortana“ gali būti naudojama kaip „Windows 10“ priminimų programa. Tačiau jei „Cortana“ priminimų funkcija neveikia, būtinai patikrinkite mūsų greitus pataisymus.

Kokia geriausia nemokama darbalaukio priminimų programinė įranga „Windows XP“?

Iš pirmiau minėtos priminimų programinės įrangos „Windows XP“ veikia nemokama tik efektyvi priminimas.

Kaip nustatyti gimtadienio priminimą?

Gimtadienio priminimus galite lengvai nustatyti naudodamiesi specialia programine įranga, prieinama visoms populiarioms „Windows“ versijoms.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.