„Facebook Gameroom“ neveikia sistemoje „Windows 10“ [PILNAS VADOVAS]

 • „Facebook“ pastebėjo didėjantį jų vartotojų susidomėjimą žaidimų skiltimi. Taigi jie išleido „Windows“ skirtą „Facebook Gameroom“, kad pasiūlytų jiems paprastesnį žaidimų diegimo ir žaidimo būdą.
 • Vartotojai pranešė apie įvairias klaidas diegdami ar atnaujindami žaidimus ar pačią programą: paprastai bandydami dar kartą arba iš naujo įdiegdami, išsprendžiamos bet kokios problemos.
 • Žaidimai, kurie veikia naršyklėje, gali būti gana priklausomi ir labai populiarūs, nes juos lengva paleisti ir žaisti bet kur. Daugiau informacijos rasite mūsų naršyklės žaidimų skyriuje.
 • Sužinokite, kaip išspręsti bet kokias panašios programinės įrangos problemas, apsilankę „Web Apps“ trikčių šalinimo centre mūsų svetainėje.
Išspręskite „Facebook“ žaidimų kambario problemas

„Facebook Gameroom“ yra „Windows“ gimtoji programa, leidžianti patirti ir žaisti įvairius tiek vietinius, tiek internetinius žaidimus.

Norėdami mėgautis žaidimų patirtimi iš „Windows“ esančios programos, pirmiausia turite ją atsisiųsti, tada pasiekti platformos žaidimus.

„Facebook Gameroom“ žada žaidėjams išskirtinę ir įtraukiančią žaidimų patirtį, o kūrėjams, norintiems įkelti savo žaidimus į platformą, naudinga geresnė programų paleidimo trukmė, atminties suvartojimas ir pritaikyti sprendimai tokiems klausimams kaip sriegimas, derinimas ir tinklų kūrimas.

Kaip visada, kiekvienam išradimui kyla tam tikrų problemų šalinimo problemų.

Vartotojai atkreipė dėmesį į susirūpinimą dėl to, kad programa neatidaro, neatsisiunčia ir neįdiegia savo įrenginių.

Programą gali atsisiųsti „Windows“ vartotojai. Kai būsite svetainėje, spustelėkite Diegti dabar, tada vykdykite atsisiuntimo ir diegimo instrukcijas. Visi žaidimai bus rodomi „Gameroom“ su tiek lygiais, tiek su atlygiais.

Nereikia jaudintis dėl atsisiuntimo ar diegimo saugumo, nes dauguma antivirusinių programų įtraukia programą į baltąjį sąrašą.

Neveikia „Facebook Gameroom“: kaip tai išspręsti

 1. Kaip išspręsti „Facebook Gameroom“ diegimo problemas
 2. „Facebook Gameroom“ neatidarys ir neįkels žaidimų
 3. Ką daryti, jei žaidimo atsisiuntimo procesas neužbaigiamas

„Facebook Gameroom“ diegimo trikčių šalinimas

Jei „Facebook Gameroom“ nebus įdiegtas, atlikite šiuos veiksmus:

 • Jei naudojate „Windows 7“, įdiekite „Microsoft .NET Framework 4“, tada atsisiųskite „Facebook Gameroom“ programą. Norėdami išspręsti diegimo klaidą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Facebook Gameroom“ diegimo programą, tada spustelėkite Vykdyti kaip administratorius.
 • „Windows 10“ vartotojams nereikia įdiegti „Microsoft .NET Framework 4“, jei programa nebus įdiegta. Turite dar kartą atsisiųsti sąrankos failus ir paleisti jį kaip administratorių.

Pastaba : jei naudojate biuro kompiuterį, pirmiausia pasitarkite su savo tinklo administratoriumi, nes kai kuriose organizacijose yra apribojimų dėl programinės įrangos diegimo jų kompiuteriuose, taigi, jei tokia politika egzistuoja, negalėsite įdiegti „Facebook Gameroom“.

Trikčių šalinimas: „Facebook Gameroom“ neatidarys ir neįkels žaidimų

Kartais problema kyla ne dėl atsisiuntimo ar įdiegimo, o dėl programos paleidimo. Jei žaidimai neveikia programoje, bandykite dar kartą atsisiųsti „Facebook Gameroom“, tada atlikite šiuos veiksmus:

 • Eikite į skyrių Atsisiųsti žaidimai
 • Spustelėkite X šalia paties žaidimo, kuris sustabdys vykstantį atsisiuntimą arba ištrins žaidimą
 • Dar kartą spustelėkite žaidimą, kad jį vėl atsisiųstumėte
 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Gameroom“, kad jį visiškai uždarytumėte
 • Atidarykite jį dar kartą

Yra klaidų, kurias galite gauti tuo atveju, jei programa neatidaro ar neįkelia žaidimų, pvz., „Žaidimas sugedo“ arba „Nepavyko inicijuoti„ Direct3D “. Šias klaidas galima pašalinti patikrinus grafikos plokštės tvarkyklę. Kalbant apie tai, jei naudojate „Windows 10 Fall Creators Update“, peržiūrėkite šį straipsnį, kuriame pateikiame greitų trikčių šalinimo veiksmų seriją, kad išspręstumėte įprastas žaidimo problemas.

Įsitikinkite, kad įdiegėte grafinių kortelių tvarkyklę, nes ji leidžia jums žaisti 3D žaidimus, tokius kaip „Facebook Gameroom“.

Patikrinkite, ar turite išankstinių sąlygų, tokių kaip „DirectX 9.0c“, ir ar jūsų ekrano nustatymuose įgalintas 3D pagreitis.

Trikčių šalinimas: žaidimo atsisiuntimas neužbaigtas

Jei problema atsisiunčiama ne programoje, o žaidime ar žaidimuose, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 • Eikite į „Facebook Gameroom“ namus

„Facebook Gameroom“

 • Ieškokite žaidimo ir bandykite prieiti dar kartą
 • Jei tai neatnaujina, eikite į atsisiųstų žaidimų sąrašą
 • Spustelėkite X šalia konkretaus žaidimo
 • Pašalinkite žaidimą
 • Pabandykite dar kartą pasiekti

Jei nė viena iš šių trikčių šalinimo priemonių sprendimų neveikia jūsų kompiuteryje, pabandykite atnaujinti interneto naršyklę į naujausią versiją.

Kitu atveju galite pereiti prie „Facebook Gameroom“ ir mesti jiems pranešimą arba naudoti nuorodą „Pranešti apie problemą“ iš „Facebook“ profilio, kad pasiektumėte palaikymo komandą dėl jūsų problemos.

Jei norite visiškai pašalinti „Facebook Gameroom“, įskaitant visus jo papildinius, neprarasdami visų žaidimų eigos, atlikite šiuos veiksmus:

 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Pradėti
 • Pasirinkite Programos ir funkcijos

„Facebook Gameroom“

 • Iš sąrašo raskite „Facebook Gameroom“
 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite Pašalinti

Pasirinkę pašalinti „Facebook Gameroom“, gausite atsiliepimų formą, kuri bus paleista jūsų dabartinėje naršyklėje, kai bus baigtas pašalinimas, ir paprašys jūsų atsiliepimų apie programą.

Tikimės, kad aukščiau išvardyti sprendimai padėjo išspręsti „FB Gameroom“ problemas. Norėdami sužinoti, kuris sprendimas jums tinka, naudokite toliau pateiktą komentarų skyrių.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Facebook Gameroom“

 • Ar „Facebook Gameroom“ galima naudoti „Android“?

„Facebook Gameroom“ yra tik „Windows“ programa. Tačiau jus gali dominti „Android“ skirta „Facebook“ žaidimų programa.

 • Kaip atnaujinti „Facebook Gameroom“?

Atnaujinimai atsisiunčiami fone. Paleidus programą, jei yra kokių nors naujinimų, ji paragins pranešimą, kad ji galėtų atlikti naujinimą ir paleisti programą iš naujo.

 • Ar saugu įdiegti „Facebook Gameroom“?

Tai yra „Facebook“ sukurta oficiali programa. Atsisiųskite jį tik iš oficialaus šaltinio, ir jums turėtų būti gerai. Vis dėlto visada naudokite gerą antivirusinę programą. 

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Rugsėjo mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.