5 geriausi „UC“ naršyklės VPN, skirti papildomai apsaugai

 • „UC Browser“ yra UWP programa, kurią kiekvienas gali atsisiųsti iš „Microsoft Store“.
 • Tai ypač paprasta naudoti, be to, ji palaiko plėtinį.
 • Tai taip pat apima VPN, kuriuos labai aptarėme savo specialiajame VPN centre.
 • Jei norite daugiau straipsnių šia tema, praleiskite šiek tiek laiko ir apsilankykite mūsų saugos puslapyje?
VPN programinės įrangos UC naršyklė

Nuo savo veiklos pradžios 2004 m. „UC“ naršyklė - „Alibaba“ priklausantis mobiliojo interneto prekės ženklas - tapo mėgstama naršykle tarp milijonų mobiliojo ryšio vartotojų Kinijoje, Pietryčių Azijoje ir Indijoje.

Nepaisant saugumo nutekėjimų, apie kuriuos pranešė nepriklausomi laboratoriniai bandymai tiek anglų, tiek kinų kalbomis, UC naršyklė laikui bėgant iš naujo išrado save, kad užtikrintų saugumą naršant internete, tuo pačiu užtikrinant našumą, greitį ir nuostabias funkcijas.

Galite jį naudoti skirtingose ​​platformose, įskaitant „Windows“ operacinę sistemą, naudodamiesi pranašumu, kad per trumpą laiką pasieksite savo mėgstamą turinį naudodamiesi debesies spartinimu ir duomenų glaudinimu.

Jei esate „UC“ naršyklės vartotojas ir ieškote papildomo duomenų ir (arba) informacijos saugumo, vis tiek galite gauti geriausią „UC“ naršyklės VPN, kuris yra efektyvesnis ir praktiškesnis apsaugant jūsų naršymo veiklą ir duomenis nuo susijusių grasinimai.

Būdami mobiliąja naršykle, jums reikės geriausio VPN, skirto UC naršyklei, todėl patartina patikrinti, ar nėra tokių funkcijų kaip saugumas ir palaikymas mobiliesiems.

GREITAS PATARIMAS

Jei norite išvengti rūpesčių atsisiųsti atskirą VPN savo naršyklei, galite tiesiog įdiegti „UR Browser“.

Redaktoriaus rekomendacija „ jūsų naršyklėUR“ naršyklė
 • Greitas puslapio įkėlimas
 • VPN lygio privatumas
 • Patobulintas saugumas
 • Integruotas virusų skaitytuvas
Atsisiųskite dabar UR naršyklę

Ši moderni naršyklė neleidžia trečiosioms šalims, įskaitant „Google“, rinkti informacijos apie jūsų veiklą internete.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naršyklės nustatymuose įjungti parinktį UR VPN. Kai tai padarysite, visa informacija, perduodama iš jūsų kompiuterio į „UR Browser“ serverius, bus visiškai užšifruota.

Be to, į privatumą orientuotas paieškos variklis „Qwant“ yra numatytasis paieškos variklis. Jei jums nepatinka „Qwant“, vėliau galite pereiti prie pasirinkto paieškos variklio.

Naudodami „UR“ naršyklę svetainės negali stebėti jūsų veiklos internete. Todėl jie negalės sukurti vartotojų profilių pagal jūsų veiklą ir parduoti jų kitoms įmonėms.

Jei jums nepatinka skelbimai, galite įgalinti integruotą „adblocker“.

Kaip matote, „UR Browser“ siūlo kelias privatumo ir saugos parinktis, leidžiančias jums kontroliuoti savo internetinius duomenis.

Jei vis tiek norite naudoti „UC Browser“, perskaitykite toliau ir sužinokite, kokie yra geriausi VPN sprendimai, kuriuos galite atsisiųsti iš savo kompiuterio į UC naršyklę.

Geriausi VPN įrankiai, skirti naudoti UC naršyklėje 2020 m

Privati ​​interneto prieiga (rekomenduojama)

PIA yra puikus „Kape Technologies“ sukurtas VPN, kurio plėtinys taip pat suderinamas su „UC“ naršykle, nes jis yra ne tik prieinamas, bet ir patikimas daugelio jo vartotojų.

VIP naudojimo pranašumas ar pranašumai yra jūsų privatumo apsauga, nes tai nesaugo jūsų naršymo veiklos žurnalų, be to, jūs turite naudoti bendrus IP, kad jūsų tapatybė būtų apsaugota nuo kenkėjų ar net internetinių rinkodaros specialistų, kurie gali sekti jūsų informaciją / arba nukreipti į jus.

Naudodamiesi PIA, jūs gaunate mažesnes kainas nei kiti VPN, aukštos kokybės našumą ir funkcijas, tvirtą saugumą, taip pat turite įvairių platformų programų su instrukcijomis, kaip tokiose platformose nustatyti protokolus.

Tai idealus VPN UC naršyklei, nes suteikia saugią naršymo mobiliuoju įrenginiu patirtį ir leidžia pasiekti daugiau nei 3200 serverių 24 pasaulio šalyse ir iki 5 vienu metu esančių ryšių.

Nužudymo jungiklio funkcija padeda uždaryti interneto programas, kai paveikiamas ar staiga nutrūkęs jūsų VPN ryšys, užkertant kelią jūsų tikram IP adresui, vietai ir internetiniam srautui.

Štai keletas privačios interneto prieigos naudojimo pranašumų:

 • Saugus ir saugus naršymas
 • Net jūsų interneto paslaugų teikėjas nežinos, ką darote
 • +3400 serveris išplito 45 šalyse
 • Šifruoti ryšiai
 • Nepaveiktas atsisiuntimo ar įkėlimo greitis
 • Įperkamos prenumeratos kainos
Privati ​​interneto prieiga

Privati ​​interneto prieiga

Saugokite savo naršymo įpročius naudodamiesi šiuo nuostabiu VPN, dabar su nuolaida tik ribotą laiką! 2,85 USD / mėn. Pirkite dabar!

„NordVPN“

„NordVPN“Šis „Tefincom & Co., SA“ sukurtas VPN siūlo papildomas saugumo funkcijas, kad būtų užtikrinta griežtesnė apsauga naršant, todėl tai yra geriausias „UC“ naršyklės VPN.

Tarp jo funkcijų yra stiprus „OpenVPN“, užšifruotas keliomis saugos galimybėmis, be to, jo greitis leidžia gerai transliuoti HD formatu, todėl tai nėra taip lėta. Jis taip pat turi apsaugą nuo DNS nuotėkio, „kill“ jungiklį, dvigubą šokinėjimą ir automatinį prisijungimą, todėl jis yra mėgstamiausias tarp vartotojų.

„NordVPN“ turi daugiau nei 2000 serverių, turinčių 59 vietas, ir VPN galite naudoti iki 6 įrenginių, už gerą kainą už pinigus, kuriems suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir klientų aptarnavimas.

Naudodama dvigubą duomenų apsaugą, jūsų informacija praeina per du skirtingus VPN serverius (ne tokius, kaip dauguma VPN), aukščiausią našumą ir kompaktišką sąsają su pagrindinėmis ir pagrindinėmis VPN savybėmis.

Tačiau jis neturi skelbimų blokavimo priemonių, neužblokuoja sekimo priemonių ir dėl dvigubo šifravimo greitis gali sulėtėti.

Tai puikus pasirinkimas norint užtikrinti griežtą ir papildomą saugumą, be to, jis yra įsikūręs Panamoje, toli nuo ribojančių jurisdikcijų. Tai taip pat gerai įvairiose platformose ir įrenginiuose, pavyzdžiui, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, todėl puikiai tinka UC naršyklei, nepaisant vietos.

Gaukite tai dabar „ nord vpn logotipasNord VPN“
 • Karinio lygio šifravimas
 • DNS apsauga nuo nuotėkio
 • Puikus srautas
Gaukite dabar „Nord VPN“

„CyberGhost“ VPN

„Cyber ​​Ghost“ VPN

Šis kitas įrašas yra dar vienas „Kape Technologies“ produktas ir jis yra žinomas kaip „CyberGhost“ yra geriausias UC naršyklės VPN, nes jis ne tik užtikrina patikimą saugumą, bet ir leidžia apeiti cenzūros apribojimus, taip pat galite atblokuoti savo mėgstamų programų ir svetainių turinį. saugomoje aplinkoje.

Tarp funkcijų yra karinio lygio šifravimas, garantuotas IP pakeitimas, nes jis pakeičia jūsų IP „CyberGhost“ IP adresu, leidimai P2P torrentavimui, privatumo politika ir jūs galite būti anonimas per serverio ryšį, kad galėtumėte būti apsaugotas būdami prisijungę.

Ji taip pat turi serverius 27 šalyse, su žaibiškomis jungtimis tiesioginiam srautui perduoti. Tai lengva naudoti, patikima, montuojama vientisai.

Protingas pasirinkimas! „cyberghost vpn for Windows“ logotipasStiprios savybės:
 • 256 bitų AES šifravimas
 • Daugiau nei 5600 serverių visame pasaulyje
 • Puikūs kainų planai
 • Puiki parama
Gaukite dabar „CyberGhost“ VPN

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „CyberGhost“, taip pat galite perskaityti mūsų apžvalgą.

„ExpressVPN“

išr

Šis VPN turi serverius visame pasaulyje daugiau nei 94 šalyse.

Jo svarbiausios funkcijos yra „OpenVPN“ šifravimas, užtikrinantis tvirtą saugumą, jokių naudojimo žurnalų, kurių negalima atsekti vienam vartotojui, „Bittorrent“ P2P leidimai, plius 24/7 techninis palaikymas ir saugumas naudojant viešąjį „Wi-Fi“.

Naudodami šį „UC“ naršyklės VPN galite vienu metu dirbti su keliais įrenginiais, mėgautis greitu ir greitu ryšio greičiu, todėl tai yra geriausia daug duomenų reikalaujanti užduotis.

Tai patogi vartotojui, turinti intuityvią sąsają, labai stiprų saugumo šifravimą, kelias serverio vietas, internetinį anonimiškumą, geografinį suklastojimą ir priima bitkoinų valiutą.

Nors jo funkcijos puikiai tinka naudoti su UC naršykle, jame nėra skelbimų blokavimo, o vienam vartotojui galite prijungti tik tris įrenginius.

Kadangi „UC“ naršyklė yra mobiliojo ryšio naršyklė, „ExpressVPN“ mobilioji programa užtikrina didžiausią greitį ir stabilumą, pasižymi nuostabiais našumais, be to, ji padeda daug greičiau ir efektyviau įkelti svetaines naršant.

# 1 Patikimas VPN lyderis. expressvpn oficialus websitelogoKą jūs gaunate su „ExpressVPN“?
 • Neribotas pralaidumas
 • Itin greiti VPN serveriai
 • Atsisveikink su geografiniais blokais
Patikrinkite dabar svetainę

PureVPN

„PureVPN“ turi pažangias funkcijas, užtikrinančias prevencinį ir visišką saugumą, sukuriant šifruotus tunelius, ribojant kenkėjiškas programas ir virusus, blokuojant erzinančius skelbimus ir filtruojant nepageidaujamą turinį.

Jos ypatybės apima antivirusinę / antimalware, kuri yra tinkama naršant internete, įsibrovimų aptikimą ir įsibrovimų prevenciją apsaugai nuo kenkėjiškų programų, įmontuotą skelbimų blokavimą, URL filtravimą, siekiant užblokuoti kenksmingus puslapius prieš juos lankant, programų filtravimą, vientisą ryšį ir programinę įrangą bei programos daugumai pagrindinių platformų ir operacinių sistemų, įskaitant „Windows“.

Kitos pagrindinės funkcijos apima kelių prisijungimų prie vienos paskyros, 256 bitų duomenų šifravimą, prieigą prie visų serverių, neribotą serverio perjungimą ir neribotą duomenų perdavimą.

Jis suderinamas su daugiau nei 20 įrenginių, daugiau nei 750 serverių daugiau nei 140 šalių, turinčiais naudoti daugiau nei 88000 IP adresų.

Jų programos tinka mobiliosioms platformoms, kuriose yra lengvai naudojama paslauga, visuotinė aprėptis, stipri apsauga nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų grėsmių bei žaibo greitis, todėl tai idealus VPN UC naršyklei.

PureVPN

PureVPN

Pasinaudokite šiuo riboto laiko pasiūlymu ir gaukite visišką naršymo apsaugą naudodami profesionalų VPN 2,88 USD / mėn. Pirkite dabar!

Ar naudojatės UC naršykle ir jei taip, ar jums reikia gero VPN UC naršyklei? Jei taip, praneškite mums, kurį iš 4 geriausių pasirinkimų esate pasirengę išbandyti, palikdami komentarą žemiau esančioje skiltyje.


DUK: Sužinokite daugiau apie UC naršyklę

 • Ar UC naršyklė yra saugi?

„UC“ naršyklė iš tiesų yra saugi, nors yra daugybė geresnių alternatyvų, pavyzdžiui, „Google Chrome“.

 • Ar UB naršyklė nemokama?

Taip, „UC Browser“ yra visiškai nemokama naudoti visiems vartotojams be apribojimų. Patikrinkite šias nuostabias nemokamas naršykles, kurios yra įtrauktos į šį sąrašą.

 • Kur galiu atsisiųsti UC naršyklę?

„UC Browser“ galite atsisiųsti iš „Microsoft Store“.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Lapkričio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.