Čia yra 5 geriausios programinės įrangos, leidžiančios rasti didžėjų dainų raktus

 • Maišydami dainas turite įsitikinti, kad grojami takeliai yra tame pačiame rakte, kad visas mišinys vientisai susilietų ir sukurtų malonią patirtį jūsų auditorijai.
 • Įvertinti dainos raktą gali būti nelengva viską atlikti pačiam, ypač jei jūs neturite jokių muzikos instrumentų, kuriuos mokėtumėte. Čia jums gali padėti dainų raktų atpažinimo programinė įranga.
 • Mūsų muzikos skyriuje galite sužinoti daugiau apie muzikos programinę įrangą.
 • Jei esate audiofilas, galbūt norėsite patikrinti mūsų svetainės garso skiltį.

Ar ieškote  dainos raktų ieškiklio programinės įrangos ? Na, jei atsakymas yra teigiamas, esate tinkamoje vietoje. Šiame straipsnyje mes išvardysime keletą geriausių įrankių, leidžiančių jums atpažinti dainos raktus, kad galėtumėte greitai sukomponuoti maišytuvus.

Buvimas didžėju yra kūrybiškumo sinonimas. Tam tikra prasme esate tarsi muzikos šefas, maišantis garsus ir dainas, karts nuo karto maišant puode, kad įsitikintumėte, jog ingredientai puikiai dera.

Maišydami dainas, turite įsitikinti, kad garsai yra tie patys klavišai, kad melodija skambėtų panašiai, kai grojama kartu. Tikslas yra sukurti naują dainą, maišant skirtingas dainas ir harmoningai skambant vienai.

Tai gana sudėtinga ir būtent čia jums gali padėti dainų raktų atpažinimo programinė įranga.

Reklama

Kokia geriausia programinė įranga rasti dainų klavišus?

Maišytas rakte

Pagrindinis „Mixed in Key“ ekranas

„Mixed in Key“ yra dar viena puiki programinė įranga, kuri gali padėti lengvai rasti dainos raktą. Programoje yra paprasta ir patogi vartotojo sąsaja, o kalbant apie funkcijas, čia yra keletas svarbių šios programos siūlomų funkcijų:

 • Išplėstinis klavišų aptikimas, leidžiantis lengvai rasti suderinamas dainas
 • Energijos lygio aptikimas, leidžiantis sujungti dainas su panašiu tempu
 • ID3 žymelių redaktorius, kurį galite naudoti ID3 žymėms išvalyti ir muzikos bibliotekai atrodyti tvarkingiau
 • Tinkinamas ID3 žymėjimas
 • Galimybė automatiškai pridėti iki 8 užuominų taškų
 • Remia užuominų taškų eksportą į „Traktor“ ir „Serato“
 • Galima tiek „Mac“, tiek asmeniniame kompiuteryje

Dabar „Mixed in Key“

„Traktor DJ“ programinė įranga

traktor DJ programinė įranga, skirta rasti dainų raktus

„Traktor“ yra profesionalams skirta muzikos programinė įranga. Jei esate didžėjus ir ieškote galingo įrankio, kuris taip pat galėtų greitai nustatyti raktus ir palaikyti harmoninį maišymą, galbūt norėsite patikrinti šį įrankį.

Yra daugybė „Traktor“ versijų, kurias galite naudoti, puikiai tinkančios skirtingoms vartotojų kategorijoms. Pavyzdžiui, „TRAKTOR LE 2 DJ“ puikiai tinka pradedantiesiems, tačiau vis tiek siūlo visas funkcijas ir galimybes, kurių reikia norint sumaišyti garsus.

Kita vertus, „Traktor Pro 2“ yra tikras monstras, pasižymintis keturiais rašomaisiais stalais ir gausybe kūrybinių funkcijų, kuriomis galite išlaisvinti savo vaizduotę.

Tuo pačiu metu „Traktor“ kūrėjai siūlo vartotojams keletą vadovėlių, kaip geriau pasinaudoti visomis įrankio palaikomomis funkcijomis.

Kalbėdami apie dainos raktų atpažinimą, jie paskelbė pamoką šia tema. Norėdami gauti daugiau informacijos apie raktų aptikimą ir harmoninį maišymą, eikite į „Traktor“ palaikymo puslapį.

Taip pat galite žiūrėti vaizdo gidą žemiau:

Peržiūrėkite „Traktor“ pasiūlymą

Garso raktų pakabukas

Garso raktų grandinės programinė įranga, skirta rasti dainų raktus

Jei nenorite atsisiųsti jokio įrankio į savo kompiuterį, išbandykite garso raktų pakabuką . Šis internetinis muzikos klavišų ir tempo įvertinimo įrankis leidžia greitai nustatyti visos dainų bibliotekos klavišą ir tempą, kad rastumėte suderinamus takelius savo susikurimams kurti.

Naudoti šį įrankį yra labai paprasta: tereikia nuvilkti takelius į „dropzone“ ir tada spustelėkite mygtuką „Įkelti takelius“. Palaukite, kol baigsis analizės procesas, tada galėsite pasidalinti rezultatais su draugais ir redaguoti takelio duomenis. Rezultatus taip pat galite išsaugoti viešoje „Audio Key Chain“ kolekcijoje.

Verta paminėti, kad platforma palaiko tik MP3 ir WAV failus, o jūsų įkeliamiems takeliams nustatytas 15 MB dydžio failų dydis.

Išbandykite garso raktų pakabuką


Norite įrašyti aukštos kokybės garsą? Čia yra geriausios garso įrašymo programos, skirtos „Windows 10“!

„KeyFinder“

„Keyfinder“ programinė įranga, skirta rasti dainų raktus

„KeyFinder“ yra labai įdomus įrankis, kuris gali padėti jums tikrai išlaisvinti fantaziją kaip didžėjui. Pats kodas yra atviro kodo ir gali veikti keliose platformose.

Ši didžėjaus programinė įranga orientuota tik į harmoninį ir toninį maišymą ir palaiko platų kodekų spektrą. Atminkite, kad šis įrankis yra minimalistinis: jame nėra bibliotekos tvarkymo parinkčių ir medijos leistuvo.

Pasak jo kūrėjo, „KeyFinder“ algoritmai yra labai geri, todėl jie priskiriami tai pačiai lygiai kaip ir mokamų raktų įvertinimo programinė įranga.

Verta paminėti, kad kūrėjas nebeteikia „KeyFinder“ palaikymo sistemai „Windows“, o tai reiškia, kad turėsite atsisiųsti senesnę įrankio versiją. Tačiau galime patvirtinti, kad jis vis dar veikia „Microsoft“ platformoje.

djay PRO

„djay pro“ programinė įranga, skirta rasti dainų raktus

Ši didžėjaus programinė įranga siūlo pažangias garso analizės funkcijas, leidžiančias vartotojams aptikti raktą, BPM ir ritmą. Kad viskas būtų dar įdomiau, informacija pateikiama kaip dažnio spalvos spalvos.

Čia yra pagrindinės „djay PRO“ funkcijos:

 • „Spotify“ integracija : galite pasiekti daugiau nei 20 milijonų dainų biblioteką, susikurti savo grojaraščius, kur galite pridėti tas patrauklias dainas, kurios išlaikė laiko išbandymą, taip pat pridėti daugybę efektų skriejant.
 • Sukurta „Windows 10“ : „djay PRO“ buvo specialiai sukurta „Windows 10“. Ji siūlo palaikymą jutikliniam ekranui ir darbalaukiui, vietinei UWP programai, taip pat patobulintą „Surface Studio“ ir „Surface Dial“ palaikymą.
 • Pažangios garso apdorojimo funkcijos , įskaitant išplėstinį laiko ištempimą iki ± 75%, aukščio perkėlimą iki ± 1 oktavos, garso maišymą su reguliuojamomis „crossfader“ kreivėmis ir dar daugiau.

Taigi, jei ieškote ne tik dainos raktų aptikimo programinės įrangos, galite peržiūrėti oficialų „djay PRO“ tinklalapį.

Kaip matote, šiame straipsnyje mes įtraukėme profesionalią didžėjų programinę įrangą, taip pat lengvai naudojamus paprastus įrankius, kurie puikiai tinka pradedantiesiems. Renkantis, kurį įrankį naudoti, nepamirškite, kad pradedantiesiems gali būti sunku naudoti pažengusį įrankį.

Taigi, jei planuojate retkarčiais naudoti raktų aptikimo programinę įrangą, geriausias sprendimas yra iš tikrųjų naudoti internetinį įrankį, pavyzdžiui, garso raktų pakabuką. Jei esate profesionalas ir garsų maišymas yra jūsų darbo dalis, tuomet tikrai turėtumėte rinktis pažangią dainų raktų atpažinimo programinę įrangą.

DUK: Sužinokite daugiau apie dainos raktų aptikimo programinę įrangą

 • Kaip rasti dainos raktą?

Tikriausiai tai galite padaryti iš klausos, jei turite instrumentą, kuris atitiktų dainos natas, pavyzdžiui, fortepijoną. Ne toks sudėtingas sprendimas yra kreiptis į specializuotą programinę įrangą, pvz., „Mixed in Key“ arba „KeyFinder“.

 • Koks yra dainos raktas?

Muzikos teorijoje dainos raktas yra skalė (mažoji ar mažoji), kuria daina sukasi. Todėl daina, sukurta nepilnametine skale, bus mažoji. Pavyzdžiui, daina, esanti a-moll klavišu, suksis aplink septynias A-dur duris: A, B, C #, D, E, F # ir G #.

 • Kaip man žinoti dainos raktą?

Jei esate didžėjus, žinant grojamų dainų klavišus gali būti labai svarbu išlaikyti tam tikrą nuotaiką rengiamam vakarėliui. Nepamiršus pagrindinės dainos tarp pagrindinių pagrindinių dainų, jūsų svečiai gali sugadinti vakaro nuotaiką.

Redaktoriaus  pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.