Ištaisykite „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko bibliotekos klaidą sistemoje „Windows 10“

 • Vadinamosios vykdymo laiko klaidos atsiranda vykdant programą. Galite susidurti su jais įvairiais atvejais, tačiau nedvejodami atlikite būtinus veiksmus, kad viskas greitai grįžtų į savo įpročius.
 • Jei po operacinės sistemos perkrovimo arba išjungimo staiga jums pasirodys „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko bibliotekos klaida, galite pabandyti pašalinti grafikos plokštės tvarkyklę arba iš naujo įdiegti „Windows 10“.
 • Šiame puslapyje pateikiamos tolesnės rekomendacijos, ką daryti, jei atsiranda sistemos klaidų.
 • Jei kyla panašių problemų, greičiausiai rasite sprendimą mūsų specialiame „Windows 10“ klaidų centre.
„Visual C ++“ vykdymo laiko bibliotekos klaida sistemoje „Windows 10“

Na, jei neseniai atnaujinote „Windows 10“ ir įdiegėte naujausius naujinimus, „Windows 10“, atrodo, viskas gerai.

Tačiau iš naujo paleidus operacinę sistemą arba ją išjungus, jūsų gali paraginti „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko bibliotekos langas su pranešimu, kad ši programa paprašė vykdymo laiko ją nutraukti neįprastu būdu .

Vis tiek jums nereikės jaudintis, nes mes turime „Visual C ++“ vykdymo laiko bibliotekos klaidos „Windows 10“ pataisą ir vėliau galite tęsti įprastą operacinės sistemos naudojimą.

Kas yra „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko bibliotekos klaida? Tai klaida, kurią sukelia operacinės sistemos ir vaizdo plokštės tvarkyklės konfliktas. Taip pat yra tikimybė, kad „Visual C ++“ funkcija yra sugadinta arba sugadinta.

Tokiu atveju rekomenduojame „TweakBit“ tvarkyklių atnaujinimo priemonę (100% saugią ir patikrintą) automatiškai atsisiųsti visas pasenusias tvarkykles į savo kompiuterį.

„Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaida gali būti problemiška, o kalbėdami apie klaidas, vartotojai taip pat pranešė apie šias problemas:

 • „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaida r6025, r6034, r6016, r6030, r6002 - kartais šis klaidos pranešimas pateikiamas su klaidos kodu. R klaidos kodas yra labiausiai paplitęs, ir jūs galite ištaisyti daugumą R klaidos kodų naudodami vieną iš mūsų sprendimų.
 • „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaida explorer.exe, qbw32.exe, atibtmon.exe, csrss.exe, nvvsvc.exe - kartais ši klaida gali suteikti ją sukėlusio failo pavadinimą. Norėdami išspręsti problemą, tiesiog turite rasti programą, susijusią su probleminiu failu, ir ją iš naujo įdiegti.
 • „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaida „Excel“, „Internet Explorer“, „Skype“, „Steam“, „Java“ - Šis klaidos pranešimas gali pasirodyti naudojant įvairias programas, ir daugelis vartotojų pranešė apie šią klaidą naudodami „Excel“, „Skype“, „Steam“ ir „Java“.
 • „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaida paleidus - kai kuriais atvejais šis klaidos pranešimas gali pasirodyti iškart paleidus. Tai dažniausiai sukelia jūsų paleisties programos.
 • „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaida „Nvidia“ - keli vartotojai pranešė, kad šią klaidą sukėlė jų „Nvidia“ grafika. Norėdami išspręsti problemą, turite atnaujinti arba iš naujo įdiegti tvarkykles.
 • Nepavyko įdiegti „Microsoft Visual C ++“, neįdiegta - keli vartotojai pranešė, kad negali įdiegti „Visual C ++“. Anot jų, sąrankos užbaigti jų kompiuteryje nepavyksta.
 • „Microsoft Visual C ++“ nenurodyta klaida - kartais galite gauti nenurodytą klaidos pranešimą. Tai gali būti didelė problema, tačiau turėtumėte sugebėti ją išspręsti naudodamiesi vienu iš mūsų sprendimų.
 • „Microsoft Visual C ++“ nuolat genda - kita gana dažna „Visual C ++“ problema yra dažnas gedimas. Norėdami išspręsti problemą, tiesiog turite iš naujo įdiegti „Visual C ++“ platintojus.

Kaip išspręsti „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko bibliotekos klaidą?

1. Pašalinkite vaizdo plokštės tvarkyklę

Jūsų vaizdo plokštės tvarkyklė dažnai gali sukelti „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaidą. Norėdami ją ištaisyti, turite iš naujo įdiegti grafikos plokštės tvarkyklę atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paieškos juostoje įveskite įrenginio tvarkytuvę . Rezultatų sąraše pasirinkite „ Device Manager“ .

  įrenginių tvarkyklė

 2. Išplėskite skyrių Ekrano adapteriai ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite grafikos plokštę. Meniu pasirinkite parinktį Pašalinti įrenginį .

  pašalinti įrenginio įrenginio tvarkyklę

 3. Dabar pasirodys patvirtinimo meniu. Pažymėkite Ištrinti šio įrenginio tvarkyklės programinę įrangą ir spustelėkite Pašalinti .

  pašalinti įrenginio įrenginio tvarkyklę

 4. Uždarykite „Device Manager“ langą ir kitus atidarytus langus.
 5. Perkraukite „Windows 10“ kompiuterį.

„Windows“ negali automatiškai rasti ir atsisiųsti naujų tvarkyklių? Nesijaudinkite, mes jus aprėpėme.


Patikrinkite, ar vis dar gaunate „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaidą. Jei to nepadarėte, tai reiškia, kad turite atnaujinti vaizdo plokštės tvarkyklę į naujausią versiją, suderinamą su jūsų „Windows 10“ sistemos versija.

Norėdami sužinoti, kaip atnaujinti tvarkykles, patariame peržiūrėti mūsų vadovą, kaip atnaujinti vaizdo plokštės tvarkyklę.


2. Atlikite švarų įkrovą

Kartais trečiųjų šalių ir paleisties programos gali trukdyti jūsų sistemai ir sukelti „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaidą. Norėdami išspręsti šią problemą, turite atlikti švarų įkrovą atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite msconfig . Dabar paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai, kad jį paleistumėte.

  msconfig

 2. Dabar priešais jus yra sistemos konfigūracijos langas. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite arba bakstelėkite skirtuką Paslaugos , esančią viršutinėje šio lango pusėje. Pažymėkite langelį šalia Slėpti visas „Microsoft“ paslaugas . Spustelėkite kairįjį pelės mygtuką arba bakstelėkite mygtuką Išjungti viską .

  švarios įkrovos sistemos konfigūracija

 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite arba bakstelėkite skirtuką Bendra , esančią viršutinėje šio lango pusėje. Patikrinkite pasirinktinio paleidimo funkciją. Panaikinkite žymėjimą šalia Įkelkite paleisties elementus . Spustelėkite Taikyti ir Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  pasirinktinio paleidimo bendra sistemos konfigūracija

 4. Perkraukite „Windows 10“ kompiuterį.

Patikrinkite dabar, ar vis dar gausite „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko klaidą. Jei klaidos nebegausite, turėsite atlikti šį veiksmą, bet šį kartą išjunkite programas po vieną ir tiksliai pamatykite, dėl kurių iš jų atsiranda ši klaida.


3. Iš naujo įdiekite „Windows 10“

 1. Turėsite visiškai iš naujo įdiegti „Windows 10“ operacinę sistemą spustelėdami toliau pateiktą nuorodą.
 2. Sėkmingai iš naujo įdiegę operacinę sistemą vadovaudamiesi žemiau esančia mokymo programa, turėsite įsitikinti, kad neatnaujinsite savo kompiuterio, kol „Microsoft“ neišspręs su „Visual C ++“ vykdymo laiko klaida.

DUK: Sužinokite daugiau apie vykdymo laiko klaidas sistemoje „Windows 10“

 • Kuo skiriasi vykdymo laiko klaida ir sintaksės klaida?

Klaida dažnai atsiranda dėl neteisėtų operacijų atlikimo, o sintaksės klaidos yra raktas, kad koduodami nenaudojate tinkamos sintaksės.

 • Kas sukelia vykdymo laiko klaidas C ++?

Dažniausiai vykdymo laiko klaidas C ++ sukelia netinkama programavimo praktika. Programa tiesiog negali apdoroti gautų duomenų.

 • Kaip išvengti vykdymo laiko klaidų?

Norėdami išvengti vykdymo laiko klaidų, galite parašyti klaidų tvarkytuvą, kuriame paaiškinama, kodėl įvyko klaida, ir suteikiama galimybė greitai ištaisyti klaidą sukėlusią įvestį.


Redaktoriaus pastaba : Šis straipsnis tęsiamas kitame puslapyje  su daugiau sprendimų, kaip išspręsti „Microsoft Visual C ++“ vykdymo laiko bibliotekos klaidą. Reikia daugiau vadovų? Patikrinkite mūsų specialų skyrių apie „Windows 10“ klaidas.