Nepavyko įjungti „Surface Pro 4“ [Žingsnis po žingsnio]

Pakalbėkime apie dar keletą „Surface Pro 4“ problemų. Po didžiulės akumuliatoriaus išsekimo problemos, kuri buvo prijungta prie netaisyklingo miego režimo, vienas vartotojas „Microsoft“ bendruomenės forumuose pranešė, kad net negali įjungti savo „Surface Pro 4“ įrenginio:

„Šiandien gavau„ Surface Pro 4 “ir jis puikiai veikė. Kurį laiką uždėjau „miegą“, grįžau ir įjungiau. Ir vėl viskas gerai. Padariau klaidą ir užuot „užmigdžiusi“, paspaudžiau maitinimo mygtuką, kad jį išjungčiau, kai baigsiu. Dabar tai visiškai neįsijungs. Ekranas lieka tamsus. Jei paspausiu maitinimo mygtuką, po klaviatūros klavišais galiu pamatyti lemputes, tada vėl paspaudus maitinimo jungiklį jie išsijungs. Bet ekrane nieko nenutinka, kad ir ką bedaryčiau. Ar dar kas nors nuo to kentėjo? “

Tam tikros „Surface Pro 4“ problemos gali kilti anksčiau ar vėliau, o vartotojai pranešė apie šias problemas:

 • „Surface Pro 4“ juodas mirties ekranas - dažniausia problema, kuri gali kilti naudojant „Surface Pro 4“, yra juodas mirties ekranas. Šią problemą galite atpažinti iš juodo ekrano ir negalėjimo įjungti planšetinio kompiuterio.
 • Po atnaujinimo, įkrovimo, išjungimo nepavyko įjungti „Surface Pro 4“ - vartotojai apie šią problemą pranešė keliais atvejais. Kartais ši problema gali kilti atnaujinus programinę aparatinę įrangą, tačiau daugelis vartotojų pranešė apie šią problemą įkėlę arba išjungę įrenginį.
 • „Surface Pro 4“ neįkraunamas, laikomas įkrovimas - pasak vartotojų, kartais jūsų įrenginys apskritai negalės įkrauti. Tai nėra dažna problema, tačiau keli vartotojai pranešė, kad jų „Surface Pro 4“ mokestis netaikomas. Paprastai ši problema yra susijusi su jūsų baterija, todėl galbūt norėsite ją pakeisti.
 • „Surface Pro 4“ neįsijungia, neatsibunda, neįsijungia - daugelis vartotojų pranešė, kad jų planšetinis kompiuteris visiškai nepaleidžiamas. Pasak vartotojų, planšetinis kompiuteris negali atsibusti ar įsijungti.
 • „Surface Pro 4“ neveikia, neįkraunamas - jei kyla ši problema, kartais negalėsite paleisti „Surface Pro 4“. Blogiausiu atveju planšetinis kompiuteris gali neveikti visai.

Jei turite tą pačią problemą, įsitikinkite, kad nesate vienintelis. Dėl daugybės problemų, su kuriomis susidūrė kiti vartotojai, „Microsoft“ nusprendė pakeisti kai kurias „Surface Pro 4“ planšetines kompiuterius.

Be to, daug daugiau vartotojų patiria problemų po programinės įrangos atnaujinimo. Daugiau apie šias problemas galite sužinoti čia.


Ką daryti, jei negaliu įjungti „Surface Pro 4“?

 1. Atlikite dviejų mygtukų atstatymą
 2. Atjunkite maitinimo laidą ir leiskite baterijai išsikrauti
 3. Minutę palaikykite maitinimo mygtuką
 4. Naudokite „Windows Key + P“ spartųjį klavišą
 5. Atjunkite visus išorinius įrenginius
 6. Prijunkite „Surface Pro“ prie kito maitinimo lizdo
 7. Pažadinkite „Surface“ naudodami sparčiuosius klavišus
 8. Įkraukite akumuliatorių
 9. Padėkite nešiojamąjį kompiuterį šaltoje patalpoje

1 sprendimas - atlikite dviejų mygtukų atstatymą

Skirtingai nei kai kuriais ankstesniais atvejais, „Microsoft“ darbuotojai nedelsdami išsprendė šią problemą. Pranešama, kad jei jūsų „Surface Pro 4“ neatsibosta, atlikite dviejų mygtukų atstatymą ir viskas turėtų veikti gerai.

Norėdami iš naujo nustatyti dviejų mygtukų nustatymus „Surface Pro 4“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. 30 sekundžių palaikykite paspaudę maitinimo mygtuką.
 2. Išjungus „Surface“, vienu metu paspauskite ir palaikykite garsumo didinimo mygtuką ir maitinimo mygtuką mažiausiai 15 sekundžių (ekranas gali mirksėti paviršiaus logotipu prieš 15 sekundžių, tačiau neatleiskite mygtukų).
 3. Atleidę mygtukus palaukite 10 sekundžių.
 4. Dar kartą paspauskite ir atleiskite maitinimo mygtuką, o „Surface“ vėl bus įjungta.

Nors tai nėra patvirtinta, „Surface Pro 4“ miego režimo klaida gali sukelti šią problemą, nes, kaip matote aukščiau, vartotojas teigė, kad problema kilo po to, kai jis netyčia įjungė savo įrenginį į miego režimą.

Mes galime tik laukti, kol „Microsoft“ išleis „Surface Pro 4“ miego režimo problemos taisymo naujinimą, o jei problema nustoja kilti, tai neabejotinai sukėlė ši klaida.

Be to, nepakenks patikrinti, ar viskas gerai su jūsų baterija, tik tuo atveju, nes jei baterija yra pažeista arba tuščia, jūsų įrenginys logiškai neįsijungs.


Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip pažadinti „Surface“ planšetinį kompiuterį iš miego, pažiūrėkite į šį straipsnį.


2 sprendimas. Atjunkite maitinimo laidą ir leiskite akumuliatoriui išsekti

„Surface Pro 4“ juodos spalvos sieninio lizdo ekranas

Jei negalite įjungti „Surface Pro 4“, galbūt išspręsite problemą paprasčiausiai išeikvodami akumuliatorių. Keli vartotojai pranešė, kad problemą išsprendė atjungę „Surface Pro 4“ nuo maitinimo adapterio ir leisdami išsikrauti akumuliatoriui.

Šis procesas gali užtrukti kelias valandas, todėl gali būti geriausia palikti „Surface Pro 4“ 24 ar daugiau valandų, kad visiškai išsikrautų baterija.

Kai baterija bus visiškai išsikrovusi, galite prijungti planšetinį kompiuterį prie maitinimo adapterio ir patikrinti, ar problema išspręsta.

Kartais galite susidurti su klaida arba „Surface“ planšetinis kompiuteris gali įstrigti ekrane „konfigūruoti„ Windows “. Šiuo atveju mes parengėme nuoseklų vadovą, kuris padės atsikratyti problemos.


3 sprendimas - minutę palaikykite maitinimo mygtuką

Pasak vartotojų, jei negalite įjungti „Surface Pro 4“, galite pabandyti palaikyti maitinimo mygtuką. Norėdami tai padaryti, tiesiog minutę palaikykite paspaudę maitinimo mygtuką.

Jei tinkamai atliksite šį sprendimą, „Surface Pro 4“ bus paleista iš naujo ir viskas vėl pradės veikti.

Jei „Surface Pro“ įrenginyje kyla BSOD klaidų, rekomenduojame perskaityti šį išsamų vadovą, kuris tikrai padės jas išspręsti.


4 sprendimas - naudokite „Windows Key + P“ spartųjį klavišą

Jei negalite įjungti „Surface Pro 4“, galite pabandyti naudoti „Windows Key + P“ spartųjį klavišą. Pasak vartotojų, jūsų „Surface Pro 4“ gali veikti, bet su kitu „Project“ režimu.

Vartotojai pranešė, kad ši problema kyla su prijungta klaviatūra, todėl norint išspręsti problemą reikia paspausti „ Windows Key + P“ spartųjį klavišą.

Kelis kartus paspaudus nuorodą, „Surface Pro“ įrenginys pradės veikti.


5 sprendimas - atjunkite visus išorinius įrenginius

Atnaujinus USB laidą, neįmanoma įjungti „Surface Pro 4“

Pasak vartotojų, šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai atjungę visus planšetinio kompiuterio periferinius įrenginius.

Jei negalite įjungti „Surface Pro 4“, turite atjungti maitinimo adapterį, klaviatūrą ir kitus įrenginius, kuriuos prijungėte prie „Surface Pro“.

Tai padarę, minutę ar dvi palaikykite paspaudę maitinimo mygtuką. Atleiskite 30 sekundžių ir vėl palaikykite 5-10 sekundžių. Tai padarius planšetinis kompiuteris įsijungs ir viskas pradės veikti.


6 sprendimas - prijunkite „Surface Pro“ prie kito maitinimo lizdo

Nedaug vartotojų pranešė, kad šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai prijungę „Surface Pro 4“ prie kito maitinimo lizdo. Jei negalite įjungti „Surface Pro 4“, būtinai prijunkite jį prie kito jūsų namų maitinimo lizdo ir bandykite dar kartą.

Vartotojai pranešė, kad jiems nepavyko įjungti „Surface Pro 4“, nes jų įrenginys buvo prijungtas prie maitinimo lizdo su kitais įrenginiais.

Prijungus „Surface Pro 4“ prie kito lizdo, kuriame nėra kitų įrenginių, problema buvo išspręsta ir „Surface Pro 4“ vėl pradėjo veikti.

Tai nėra garantuotas sprendimas, tačiau galite laisvai išbandyti.


7 sprendimas. Pažadinkite „Surface“ naudodami sparčiuosius klavišus

„Surface Pro 4“ nešiojamas klaviatūros nešiojamas kompiuteris

Kartais ši problema gali kilti užmigdžius „Surface Pro“. Jei negalite įjungti „Surface Pro 4“, galite pabandyti jį pažadinti paspausdami tam tikrus sparčiuosius klavišus.

Norėdami tai padaryti, klaviatūroje paspauskite „ Windows“ klavišą + „Ctrl“ + „Shift“ + B. Jei „Surface Pro 4“ naudojate planšetinio kompiuterio režimu, vienu metu tris kartus greitai paspauskite tiek garsumo didinimo, tiek garsumo mažinimo mygtukus.

Tai turėtų pažadinti planšetinį kompiuterį ir viskas vėl pradės veikti.


Domina visi naudingi „Windows 10“ spartieji klavišai? Greitai apsižvalgykite čia ir sužinokite juos visus.


8 sprendimas - įkraukite akumuliatorių

Jei negalite įjungti „Surface Pro 4“, gali būti, kad akumuliatorius išsikrauna. Įkraukite „Surface Pro 4“ 30 ar daugiau minučių ir bandykite vėl įjungti.

Tai nėra universalus sprendimas, tačiau jis gali būti naudingas, todėl drąsiai išbandykite.

Jei jums reikia daugiau informacijos apie „Surface Pro“ įrenginių akumuliatoriaus veikimo laiką, peržiūrėkite šį straipsnį ir sužinokite svarbią informaciją apie tvarkyklių naujinimus iš „Microsoft“.


9 sprendimas - padėkite nešiojamąjį kompiuterį į šaltą patalpą

Pasak vartotojų, šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai padėdami planšetinį kompiuterį šaltoje patalpoje 30 ar daugiau minučių. Atvėsinę planšetinį kompiuterį, padėkite jį atgal į kambarį ir palaukite maždaug 30 minučių. Dabar pabandykite vėl įjungti planšetinį kompiuterį.

Tai yra neapdorotas sprendimas, tačiau daugelis vartotojų pranešė, kad tai veikia, todėl galbūt norėsite tai išbandyti. Atminkite, kad įdėję planšetinį kompiuterį į šaltą aplinką, galite jį sugadinti, todėl naudokite šį sprendimą savo rizika.

Jei jūsų įrenginiui vis dar taikoma garantija, galbūt norėsite jį nugabenti į oficialų remonto centrą.


Ar „Surface Pro 4“ ar „Surface Book“ įrenginyje turite kokių nors kitų problemų, kurių vis dar neapėmėme? Jei taip, pasakykite mums komentaruose ir mes stengsimės rasti sprendimą jums.

TAIP PAT SKAITYKITE:

 • „Surface Pro 4“ programinės įrangos atnaujinimas pagerina fotoaparato stabilumą
 • Štai ką daryti, jei neveikia „Surface Pro 4 Type Cover“
 • „Surface Pro 4“ vartotojai praneša apie drebantį ekraną ir kitas problemas
 • Ištaisyti: „Surface Pro 4“ ekrano pritemdymo problema
 • Negalite sureguliuoti ekrano ryškumo „Surface Pro 4“? Mes turime pataisą
 • NUSTATYTI: „Surface Pen“ neveikia su „Surface Pro 4“

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2015 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.