Kaip atkurti „Outlook“ el. Pašto slaptažodžius?

 • „Microsoft Outlook“ yra viena populiariausių pasaulyje el. Pašto klientų, kurią naudoja milijonai klientų visame pasaulyje.
 • Tačiau „Outlook“ el. Laiškai gali būti sugadinti ir prarasti duomenis, todėl mes ieškosime kelių būdų jiems atkurti.
 • „Out“ svetainėje yra specialus centras, skirtas pataisoms, kurioms reikalingi slaptažodžių tvarkytuvai, todėl būtinai patikrinkite, ar joje rasite įdomesnių vadovų šia tema, o gal net žymėkite vėliau.
 • jei norite gauti dar daugiau straipsnių apie su „Outlook“ susijusius patarimus ir gudrybes, apsilankykite mūsų „Outlook“ puslapyje.
susigrąžinti perspektyvos slaptažodį

Ar esate užrakintas „Outlook“ paskyroje ir jums sunku prisiminti slaptažodį? Šis straipsnis skirtas padėti jums. Parodysime, kaip atkurti „Outlook“ el. Pašto slaptažodį, kad įsitikintumėte, jog ilgai nesate užsiregistravę savo paskyroje.

Žmonės kasdien pamiršta slaptažodžius, todėl šiandien rinkoje yra daugybė slaptažodžių atkūrimo programų. Šios programos yra specialiai sukurtos palengvinti slaptažodžio atkūrimą ir užtikrina, kad mums visada būtų suteikta nevaržoma prieiga prie mūsų sąskaitų, dokumentų, įtaisų ir pan.

„Microsoft Outlook“ vartotojams taikoma rankinė procedūra, kurią galima lengvai atlikti norint atkurti pamestą ar pamirštą „Outlook“ el. Pašto slaptažodį. Ir mes jums paaiškinsime, kaip naudoti šią procedūrą, taip pat kitus žymius metodus, norint atkurti „Outlook“ el. Pašto slaptažodį.


Kaip atkurti „Outlook“ el. Pašto slaptažodį

1. Atkurkite „Outlook“ el. Pašto slaptažodį iš naujo nustatydami slaptažodį

„Microsoft Outlook“, kaip ir kitos žymios komunikacijos programos, suteikia galimybę atkurti pamirštą slaptažodį. Tai yra pagrindinis procesas, skirtas atkurti pamirštą „Outlook“ slaptažodį, ir jis dažnai vadinamas „rankinio atkūrimo procesu“.

Norėdami atkurti „Outlook“ el. Pašto slaptažodį naudodami šį tradicinį metodą, vadovaukitės toliau pateiktomis gairėmis:

 • Eikite į puslapį Iš naujo nustatyti slaptažodį
 • Iš priežasčių (kodėl norite iš naujo nustatyti slaptažodį) sąraše pasirinkite tinkamą priežastį.
 • Spustelėkite Pirmyn
 • Pateiktame laukelyje įveskite atkūrimo el. Pašto adresą (el. Pašto adresas buvo naudojamas registruojantis).
 • Užpildykite patvirtinimo ženklus (skaičius ir (arba) raides).
 • Spustelėkite Next
 • Po to gausite patvirtinimo kodą nurodytu el. Pašto adresu arba telefono numeriu.
 • Atitinkamame laukelyje įveskite patvirtinimo kodą ir pateikite įrašą.
 • Iš naujo nustatykite ir sugeneruokite naują slaptažodį.

Šis veiksmas yra įprastas metodas, kurį lengvai gali naudoti visi, norėdami atkurti „Outlook“ el. Pašto slaptažodį.

Tačiau jei negalite prisiminti „Microsoft“ paskyros atkūrimo el. Pašto adreso ar registruoto telefono numerio, gali tekti priimti trečiosios šalies programinės įrangos sprendimą, kad atkurtumėte arba iš naujo nustatytumėte slaptažodį.


2. Atkurkite „Outlook“ el. Pašto slaptažodį naudodamiesi trečiųjų šalių programine įranga

Rinkoje yra daugybė atkūrimo programinės įrangos, bet kurią iš jų galima panaudoti norint atkurti „Outlook“ el. Pašto slaptažodį ir palengvinti prieigą prie „Outlook“ paskyros.

Patogumo labui apžvelgsime dvi žinomiausias „Outlook“ slaptažodžių atkūrimo programinę įrangą rinkoje.

Pastaba: mes taip pat aprašėme, kaip kiekvieną iš toliau išvardytų programinės įrangos galima naudoti norint atkurti pamirštą ar pamestą „Outlook“ el. Pašto slaptažodį.

1. Branduolio „Outlook“ slaptažodžio atkūrimas

Jei nežinojote, „Outlook“ visus jūsų el. Laiškus saugo kietajame diske tokiu pavadinimu, kuris vadinamas PST. Tokios programos, kaip „Kernel Outlook“ slaptažodžių atkūrimas, yra sukurtos specialiai šių tipų failams tvarkyti, leidžiančioms prieigą prie jų.

Programa yra labai efektyvi atkuriant „Outlook PST“ failų slaptažodžius, todėl labai padeda tiems, kurie juos pamiršo. Be to, pačius PST pranešimus galima atrakinti, todėl galite peržiūrėti jų turinį, neatsižvelgdami į tai, ar jie buvo apsaugoti slaptažodžiu, ar ne.

Jūsų neapsiriboja kalbos barjerai, nes programa palaiko daugiakalbį slaptažodžio atkūrimą, o tai reiškia, kad atpažįstamos romėnų, arabų, azijiečių ir visos kitos žinomos abėcėlės.

Kai slaptažodis bus atkurtas, galėsite lengvai pakeisti failams priskirtą slaptažodį ir netgi užšifruoti failus, kad būtų užtikrinta geresnė apsauga.

Galiausiai turėtumėte žinoti, kad ši programa palaiko visas pagrindines „Outlook“ versijas, pradedant naujausia „Office 365“ versija ir baigiant „Outlook 97“. Tai reiškia, kad naujus ir senus el. Laiškus greitai galima atkurti.

Norėdami atkurti „Outlook“ el. Pašto slaptažodį naudodami branduolio „Outlook“ slaptažodžio atkūrimą, atlikite šiuos veiksmus:

 • Įsigykite branduolio „Outlook“ slaptažodžio atkūrimo įrankį.
  • Taip pat galite atsisiųsti nemokamą bandomąją versiją.
 • Įdiekite programą į savo kompiuterį ir atidarykite.
 • Importuokite „Outlook“ programą su slaptažodžiu, kurią norite atkurti.
 • Pasirinkite vieną iš trijų galimų slaptažodžio atkūrimo parinkčių:
  • Atsigauti
  • Pašalinti
  • Nustatykite naują slaptažodį
 • Atidarykite „Outlook“ paskyrą ir pasiekite el. Pašto pranešimus.

Pastaba: Po sėkmingo atkūrimo labai rekomenduojama iš naujo nustatyti „Outlook“ el. Pašto slaptažodį į ne tokį sudėtingą derinį. Jei vis dar abejojate, geriau iš karto pašalinti slaptažodį.

 • Čia apsilankykite oficialioje branduolio svetainėje

2. „Windows“ raktas iš „Passware“

susigrąžinti perspektyvos el. pašto slaptažodį„Windows Key“ iš „Passware“ yra žinomas slaptažodžių atkūrimo sprendimas, skirtas atkurti / atkurti visų tipų slaptažodžius ir saugos parametrus kompiuteryje, ypač „Windows“ kompiuteryje.

Jis skirtas išimtinai palaikyti tik „Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP“. Be to, jį galima pritaikyti norint iš naujo nustatyti „Windows Server 2013“ ir senesnių versijų slaptažodžius (iki „WinServer 2003“).

„Windows Key“ iš „Passware“ yra gana paprasta naudoti. Ir jis veikia kartu su įkrovomu USB disku ar kompaktiniu disku. Programa įterpia atkūrimo įrankį į įkrovos kompaktinį diską / „Flash“ įrenginį, kurį vėliau galima naudoti norint iš naujo nustatyti „Outlook“ slaptažodį ir (arba) kitas slaptažodžiu apsaugotas programas jūsų kompiuteryje.

„Passware Windows Key“ gali atlikti šias saugos komandas: Atkurti administratoriaus slaptažodį, iš naujo nustatyti programos slaptažodį, iš naujo nustatyti saugų įkrovą, iš naujo nustatyti sistemos saugos politiką ir dar daugiau. Šios komandos yra optimizuotos veikti 100% atkūrimo greičiu.

„Windows Key for Passware“ yra trijų kainodaros modelių - „Basic“, „Standard Plus“ ir „Business“ - visiems jiems suteikiama vieno mėnesio pinigų grąžinimo garantija. Mažiausias „Basic“ planas siekia 39 USD.

 • Gaukite čia „Windows Key“

Norėdami atkurti „Outlook“ el. Pašto slaptažodį su „Passware Windows Key“, atlikite šiuos veiksmus:

 • Įsigykite programą ir įdiekite ją į savo kompiuterį.
 • Gaukite ISO atvaizdą arba sąrankos kompaktinį diską („Windows“).
 • Paprašykite ISO atvaizdo, jei jo neturite. Savo prašymą galite pateikti šiame puslapyje.
 • Įrašykite ISO vaizdą tuščiame „Flash“ įrenginyje arba tuščiame diske.
 • Leiskite „Flash“ diskui / kompaktiniam diskui kontroliuoti sistemos įkrovos procesą.
 • Iš naujo nustatykite saugos parametrus kompiuteryje.
 • Atkurkite „Outlook“ el. Pašto slaptažodį.

Sėkmingai pasveikus, viskas paruošta! Dabar galite atidaryti „Outlook“ paskyrą ir pasiekti el. Pašto pranešimus, kaip jums atrodo tinkama.

Išvada

Jei atsitiktų pamiršti „Outlook“ paskyros slaptažodį, netapsite sau taip sunku; visi pamiršome slaptažodžius. Siekdami užtikrinti, kad galėsite lengvai atkurti slaptažodį ir pasiekti „Outlook“ paskyrą, sukūrėme jums išsamų vadovą.


DUK: Sužinokite daugiau apie PST ir OST failus

 • Kas yra PST failai?

PST faile (arba „Outlook“ duomenų faile) yra jūsų pranešimai ir kiti „Outlook“ elementai, jie išsaugomi jūsų kompiuteryje. Jei norite sužinoti, kaip juos atidaryti, peržiūrėkite šį išsamų vadovą.

 • Koks skirtumas tarp OST ir PST failo?

Trumpai tariant, OST failas yra neprisijungus pasiekiami duomenys, kuriuos sukūrė „MS Outlook“ ir „Server“, kad saugotų neprisijungus veikiančias duomenų kopijas. Kita vertus, PST failus nekuria „Outlook“ ar „Exchange Server“.

 • Ar galiu konvertuoti OST failą į PST failą?

Taip. Galima konvertuoti failus iš dviejų formatų, tačiau paprasčiausias būdas tai padaryti yra per trečiųjų šalių programas.


Šiame vadove aprašėme įprastą „Outlook“ slaptažodžio atkūrimo metodą, taip pat patvarius programinės įrangos sprendimus, kuriuos galite lengvai panaudoti atkurdami slaptažodį ir pasiekdami „Outlook“ el. Pašto paskyrą.

Jei bandėte bet kurį iš šios mokymo programos sprendimų, maloniai pasidalykite savo patirtimi su mumis.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Vasario mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn.

perspektyva