5 geriausios žaidimų svetainės, kurių neužblokuoja mokyklos

  • Jei ieškote geriausių žaidimų svetainių, kurių neužblokuoja filtrai, nesvarbu, ar tai mokykloje, ar darbe, mes jus aptarėme.
  • Nesvarbu, ar esi jaunas žaidėjas, ar suaugęs, žaidimas pašalina stresą. Žemiau rasite nemokamų internetinių žaidimų svetainių, kuriose galite apsilankyti, kolekciją.
  • Apsilankykite mūsų specialioje žaidimų skiltyje, kur rasite dar daugiau linksmybių ir papildomų žaidimų pasiūlymų.
  • Jei jus domina konkretūs žaidimų žanrai arba jums reikia daugiau informacijos apie tai, kokią žaidimų aparatūrą įsigyti, jums reikia šio vadovų rinkinio.

Yra daugybė „Flash“ ir HTML5 žaidimų svetainių, tačiau mokyklos jas blokuoja. Taigi vaikai negali atidaryti daugelio naršyklių žaidimų svetainių mokykloje. Tačiau // žaidimų svetainės yra išimtis, nes mokyklos negali jų užblokuoti taip, kaip // svetainės.

Tai nebūtinai reiškia, kad jie apskritai negali jų užblokuoti, tačiau // svetainės yra daug rečiau blokuojamos. Tai yra keletas geriausių atblokuotų žaidimų svetainių, kuriose galima žaisti žaidimus mokykloje.

5 geriausios atblokuotos žaidimų svetainės

1. Atblokuoti žaidimai 66

„Unblocked Games 66“ yra „Google //“ svetainė, skirta naršyklės žaidimų linksmybėms ir reguliariai atnaujinama. Svetainės kūrėjas šią svetainę sukūrė specialiai tam, kad mokykloje galėtų žaisti „Flash“ žaidimus. „Unblocked Games 66“ apima platų „Flash“ žaidimų, kuriuos reikia žaisti, sąrašą. Šioje svetainėje taip pat yra forma, kuria žaidėjai gali prašyti pridėti naujų žaidimų.


2. Atblokuoti žaidimai 77

Atblokuotų žaidimų 77 geriausių žaidimų svetainių neužblokavo mokykla

„Unblocked Games 77“ yra dar viena „Google“ svetainių svetainė, kurios maketas panašus į „Unblocked Games 66“. Šioje svetainėje taip pat yra daug žaidimų. Ši svetainė atidaryta tik norint žaisti „Pac-Man“, kuris yra daugiausiai uždirbantis arkadinis žaidimas žaidimų istorijoje. „Tetris Unblocked“ yra dar vienas klasikinis žaidimas, kurį apima ši svetainė.


3. Atblokuoti žaidimai 24 val

„Unblocked Games 24h“ yra dar viena „Google Sites“ svetainė, kurioje gausu smagių naršyklės žaidimų. Gerai šioje svetainėje yra tai, kad joje yra daugiau 3D naršyklės žaidimų. Jame yra daugybė „Mario spinoff“ žaidimų, skirtų „Mario“ gerbėjams. „Pac-Man“ gerbėjai gali vaidinti ponią Pac-Man, o „Unblocked Games“ 24 valandas per parą taip pat yra „3D Doom“ šaudymas.


4. Atblokuotas „Games Pod“

„Unblocked Games Pod“ yra viena iš geriausiai pateikiamų naršyklių žaidimų svetainių, apimanti tiek „Flash“, tiek „HTML5“ žaidimus. Tai taip pat gerai, atsižvelgiant į tai, kad „Adobe“ nutraukia „Flash“ naudojimą 2020 m. Grafinė jo žaidimų kokybė pralenkia daugumą kitų naršyklių žaidimų svetainių. Kitas geras dalykas šioje svetainėje yra tai, kad ji suteikia žaidėjams galimybę žaisti žaidimus viso ekrano režimu.

Geriausių žaidimų svetainių, kurių neužblokavo mokykla, neužblokavo mokykla

„Cut the Rope“ serijos gerbėjai gali žaisti japonišką originalaus „Android“ žaidimo „Cut the Rope“ versiją. Be to, žaidėjai gali žaisti „Cut the Rope Experiments“ spinoff žaidimą. „Candy Crush“ ir „Fruit Ninja“ yra dar du dideli mobilieji žaidimai, kuriuos galite žaisti čia, tačiau jie nėra tikslūs mobiliųjų versijų mėgdžiojimai. Taigi „Unblocked Games Pod“ yra gera svetainė „Android“ žaidimų gerbėjams.


5. Malūnai ereliai

„Mills Eagles“ yra gerai organizuota svetainė, skirta blokuoti naršyklės žaidimus. Skirtingai nuo kai kurių anksčiau nurodytų svetainių, žaidimai yra suskirstyti į skirtingus jų žanrus, kuriuos žaidėjai gali pasirinkti iš meniu „ Atblokuoti žaidimai“ . Šioje svetainėje yra ypač geras retro arcade žaidimų pasirinkimas, tokių kaip „Space Invaders“, ponia Pac-Man, „Pac-Man“, „Asteroids“, „Tetris“ ir „Donkey Kong“.

Geriausių „Mills Eagles“ žaidimų svetainių neužblokavo mokykla

Taigi, patikrinkite keletą tų neužblokuotų žaidimų svetainių mokyklų tinkluose. Tose svetainėse yra gausybė linksmų ir originalių naršyklės žaidimų.

DUK: Sužinokite daugiau apie naršyklės žaidimus

  • Kodėl mokyklos blokuoja žaidimus?

Mokyklos IT administratoriai blokuoja žaidimus, kad sumažintų galimų studentų trukdžių skaičių. Tokiu būdu studentų energija nukreipta mokytis, o ne žaisti žaidimus.

  • Ar mokyklų interneto filtrai yra per griežti?

Mokyklos žiniatinklio filtrai iš tiesų yra griežti ir ribojantys, tačiau jie yra tinkami. Jų pagrindinis vaidmuo yra užblokuoti svetaines ir turinį, kurie gali trukdyti mokymosi procesui, leidžiant studentams visiškai sutelkti dėmesį į savo mokytojų užduotis.

  • Ką mokyklos blokuoja svetaines?

Mokyklos remiasi keliomis programomis ir įrankiais blokuodamos svetaines. Mokyklos IT administratoriai naudoja interneto stebėjimo programinę įrangą, kad užblokuotų svetainių adresus ir nustatytų skirtingus turinio blokų lygius, pagrįstus vartotojų profiliais.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugsėjo mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.