Atsisiųskite „FRAPS“, skirtą „Windows 10“ & bull; Galimos visos ir bandomosios versijos

FRAPS logotipas Programos / bandomoji versija / „Windows 10“, „Windows 7“, „Windows Vista“, „Windows XP“ / 3.5.99 versija / atsisiųsti dabar 37 USD

FRAPS yra Šveicarijos armijos peilis, skirtas atlikti ekrano fiksavimą, vaizdo įrašus ir etalonus. Jei norite įrašyti kompiuterio žaidimų sesijas, ši programa yra viskas, ko jums reikia. Galite įrašyti savo žaidimą, užfiksuoti ekrano kopijas tam tikrais intervalais ir netgi pamatyti dabartinį FPS skaitiklį.

Be to, jis taip pat siūlo jums bandomąją versiją, todėl jums nereikia pirkti licencijos, jei jūsų neįtikina jos funkcijos. Galite išbandyti, kiek norite, tada, kai būsite pasirengę, pagaliau nusipirkite vienkartinio mokėjimo licenciją.

FRAPS sistemos reikalavimai

Galbūt jau žinote, kad ne tik FRAPS, bet ir visi programinės įrangos sprendimai turi sistemos reikalavimus. Tai yra tik keletas specifikacijų, kurias jūsų kompiuteris turi atitikti, kad galėtų paleisti tam tikrą programą. Šiuo atveju ta programa yra FRAPS.

Tačiau nemušėkime ir apžvelkime prielaidas. Tokiu būdu tikrai žinosite, ar jūsų kompiuteris gali paleisti šį įrankį, ar ne. Žinoma, žinoma, kad esate susipažinę su savo kompiuterio specifikacijomis.

 • Operacinė sistema: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, 2003 ir XP
 • Architektūra: 32 ir 64 bitų
 • Centrinis procesorius: visi šiuolaikiniai procesoriai, pradedant nuo „Pentium 4“ ir naujesnių versijų (su SSE2 palaikymu)
 • Grafika: norint gauti geriausius fiksavimo rezultatus, rekomenduojama „AMD Radeon“ arba „NVIDIA GeForce“
 • Įvairūs: jums reikia suteikti administratoriaus teises, kai jį vykdote

Kaip matote, FRAPS yra ne kas kita, o pretenzinga. Tai reiškia, kad norint jį paleisti nereikės superkompiuterio. Trumpai tariant, jei jūsų kompiuteryje yra bent jau „Pentium 4“ ir galite paleisti „Windows XP“ be žagsėjimo, tikriausiai esate aiškus.

Ekrano nuotraukos

 • Pagrindinis ekranas FRAPS
‹›
 • Pagrindinis ekranas FRAPS
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Patikimas kadrų dažnio skaitiklis (FPS)
Didžiulė maksimali palaikoma skiriamoji geba
Nustatykite laiko intervalo ekrano kopiją
Minusai
Vaizdo įrašymas užima daug vietos

FRAPS nemokama bandomoji versija

„FRAPS“ komanda buvo pakankamai dosni, kad leistų mėgautis bandomąja jų prekių ženklų programos versija. Todėl galite atkurti šią programą savo kompiuteryje ir naudoti ją tol, kol jums patinka, nes nėra jokių laiko apribojimų.

Ne visai šviesioje pusėje negalėsite jo naudoti visu pajėgumu. Vaizdo įrašus galite atlikti tik iki 30 sekundžių. Palauk, bus blogiau. Jie pažymėti vandens ženklu. Be to, ekrano kopijas galite išsaugoti tik kaip BMP failus.

Tačiau 30 sekundžių vandens ženklu pažymėtų vaizdo failų yra daugiau nei pakankamai, kad padėtų jums nuspręsti, ar FRAPS yra tai, ko ieškote. Geriausia, kad vaizdo įrašus galite išsaugoti visa raiška, nes čia nėra jokių apribojimų. Jei jums pasiseks žaisti žaidimus 8K raiška, FRAPS įrašys jūsų žaidimą naudodamas tą ekrano dydį.

Kaip įdiegti FRAPS

Šios programos diegimas kompiuteryje yra pasivaikščiojimas parke. Darant prielaidą, kad jums pavyko sėkmingai rasti įrankio diegimo programą iš svetainės, galite tęsti ir paleisti. Pirmiausia, jei norite, perskaitykite licencijos sutartį, tada sutikite, kad galėtumėte judėti toliau.

Nustatykite paskirties kelią savo kompiuteryje įvesdami jį rankiniu būdu arba naudodami vedlio mygtuką Naršyti. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, pasirinkite meniu Pradėti, kad sukurtumėte nuorodas. Pagal numatytuosius nustatymus jis nustatytas į FRAPS, todėl galite tiesiog palikti jį tokį. Tada paspauskite mygtuką Įdiegti, kad sukeltumėte sąrankos procesą. Viskas!

Paprasta, pasenusi sąsaja

Pirmasis mūsų įspūdis apie FRAPS buvo senovinis kompiuterio programinės įrangos sprendimas, daugiausia dėl jo datos. Tada žvilgtelėjome į pagrindinio lango apačią ir pamatėme, kad ši programa nebuvo atnaujinta 7 metus (2013 m.), Todėl viskas pradėjo prasmingai.

Nepaisant to, kad FRAPS sąsaja buvo nepatraukli, ji buvo patogi vartotojui, o valdymas - intuityvus. Todėl šį įrankį iš esmės gali naudoti visi, neatsižvelgiant į asmeninio kompiuterio naudojimo įgūdžius ar ankstesnę patirtį naudojant panašią programinę įrangą. Mes taip pat nėra tie, kurie vertina knygą pagal jos viršelį, todėl nusprendėme tęsti apžvalgą.

Paleisti jį pirmą kartą

Pirmą kartą paleidus FRAPS, jame bus rodomas programos skyrius Bendrieji. Čia galite patikrinti versiją (kuri nepasikeitė per 7 metus), versijos numerį ir bandomosios versijos apribojimus. Atrodo, kad mes pamiršome, kad naudojant bandomąją versiją ciklo įrašymas taip pat yra išjungtas.

Be to, galite pakoreguoti kai kuriuos bendruosius nustatymus, pvz., Perjungti FRAPS, kad pradėtumėte kuo mažiau, nustatyti, kad pagrindinis langas būtų visada viršuje, pakeisti programos paleidimo elgseną ir sumažinti langą tik į sistemos dėklą.

Kaip naudoti FRAPS

Iš esmės FRAPS turi 3 pagrindines kategorijas, kurias galite perjungti: FPS, filmus ir ekrano kopijas. Kuo išsamiau paaiškinsime šias sekcijas šiose eilutėse:

 • FPS: šiame skyriuje galite atlikti sistemos etalonus, bet ne išplėstinius, sudėtingus. Galite rinktis iš FPS, Frametimes ir MinMaxAvg etaloninių režimų, nustatyti sustojimo laiką (sekundėmis), pasirinkti perdangos greitąjį klavišą (norint perjungti perdangos matomumą), pasirinkti perdangos kampą arba apskritai jį paslėpti, nustatyti, kad perdanga būtų atnaujinama tik kartą antra, nustatykite aplanką, kuriame išsaugosite etalonus. Gana intuityvus dalykas, nieko, kas galėtų sukelti sunkumų net naujokams.
 • Filmai: dėl kažkokių priežasčių spustelėjus šią kategoriją „Windows 10“ bus bandoma pakeisti numatytąjį filmų grotuvą. Bent jau atidaro tą meniu, kuris yra šiek tiek nervinantis, atsižvelgiant į tai, kad šiame skyriuje nėra filmo atkūrimo parinkties. Čia galite nustatyti įrašytų vaizdo įrašų paskirties kelią, perjungti „Windows“ garsus į įrašą, pakeisti garso įrašymo nustatymus, nustatyti vaizdo įrašymo spartųjį klavišą, koreguoti vaizdo įrašymo nustatymus, padalinti filmą kas 4 GB, slėpti pelės žymeklį savo vaizdo įrašuose, užrakinti kadrų dažnis įrašant ir net priversti be nuostolių RGB fiksavimą, kuris gali būti lėtesnis.
 • Ekrano nuotraukos: čia galite sukonfigūruoti aplanką, kuriame bus išsaugotos ekrano kopijos. Be to, galite nustatyti ekrano užfiksavimo spartųjį klavišą, pakeisti vaizdo formatą, įtraukti FPS skaitiklį į savo ekrano kopijas ir nustatyti, kad FRAPS kartotų fiksavimą kas kelias sekundes (vartotojo nustatytas reikšmė), kol vėl paspausite spartųjį klavišą.

Kaip matote, yra gana daug, ką galite padaryti naudodami „FRAPS“, ypač jei užsiimate ekrano įrašais. Jei ne, galite tiesiog jį naudoti norėdami sekti savo realiojo laiko FPS vertę naudodami perdangą.

Patogus ekrano įrašymo įrenginys su etalonu ir ekrano kopijos galimybėmis

Apibendrinant, „FRAPS“ yra „viskas viename“ programinės įrangos sprendimas, kuris gali būti labai naudingas, ypač jei esate žaidėjas. Galite jį naudoti vaizdo įrašams įrašyti, momentinėms ekrano kopijoms ir net palygindami savo FPS su minimaliomis pastangomis.

Tai, kas FRAPS iš tikrųjų išsiskiria minioje, yra jos parama didžiulėms rezoliucijoms. Jei jūsų kompiuteris gali atlaikyti šilumą, ši programa gali įrašyti vaizdo įrašus maksimalia 7680 × 4800 skiriamąja geba. Oho. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai nėra geras darbas glaudinant, o jūsų vaizdo įrašai gali užimti daugiau vietos nei planavote. Pavyzdžiui, 2 minučių trukmės „Full HD“ ekrano (1920 × 1080) vaizdo įrašymas gali užimti beveik 4 GB.

DUK: sužinokite daugiau apie FRAPS

 • Kokį kodeką naudoja FRAPS?

FRAPS nenaudoja jokių populiarių rinkoje esančių kodekų. To priežastis yra ta, kad jis naudoja patentuotą kodeką.

 • Kiek laiko FRAPS įrašinėja?

Jei esate nemokamas vartotojas, jis įrašys ne ilgiau kaip 30 sekundžių. Jei turite programą, ji bus įrašoma tol, kol pritrūks vietos. Atsižvelgiant į didžiulius įrašymo failų dydžius, jis neturėtų būti per ilgas, kol to nepadarysite.

 • Ar FRAPS licencija yra vienkartinis mokėjimas?

Taip, jei norite įsigyti šią programą, jums reikia sumokėti 37 USD tik vieną kartą.

Visos specifikacijos

Programinės įrangos versija
3.5.99
Licencija
Bandymas
Raktažodžiai
ekranas, fiksavimas, vaizdo įrašas, įrašas, etalonas, FPS, skaitiklis
FRAPS logotipas

FRAPS

Parsisiųsti dabar
 • „Windows 10“
 • Windows 7
 • „Windows Vista“
 • Windows XP
 • Komunalinės paslaugos ir įrankiai