Kaip atidaryti du „Excel“ failus atskiruose languose

Kai atidarote kelis failus programoje „Excel“, šie failai neatidaromi atskiruose languose. Vietoj to vartotojai gali persijungti tarp jų spustelėdami miniatiūrų peržiūras „Windows 10“ užduočių juostoje.

Tačiau kai kuriems vartotojams gali tekti atidaryti du „MS Excel“ failus atskiruose languose, kad jie galėtų peržiūrėti savo turinį vienas šalia kito. Taip vartotojai gali atidaryti du ar daugiau „Excel“ failų keliuose languose.

Kaip galiu atidaryti du „Excel“ failus atskiruose languose?

1. Kelis kartus atidarykite „Excel“

 1. Galite kelis kartus atidaryti „Excel“ programą, kad darbalaukyje būtų keli „Excel“ langai. Norėdami tai padaryti, spustelėkite „Excel“ piktogramą, kad atidarytumėte programinę įrangą.
 2. Tada dar kartą spustelėkite „Excel“ piktogramą, kad antrą kartą atidarytumėte programinę įrangą. Po to darbalaukyje turėsite du „Excel“ langus.
 3. Spustelėkite languose esančius mygtukus Atkurti žemyn .

  Atkurti žemyn parinktį, kaip atidaryti du „Excel“ failus atskiruose languose

 4. Tada galite vilkti vieną langą į kairę nuo darbalaukio, kad užpildytumėte kairę pusę.
 5. Vilkite kitą langą darbalaukio dešinėje, kad užpildytumėte dešinę darbalaukio pusę, kaip parodyta tiesiogiai žemiau.Kaip atidaryti du „Excel“ failus atskiruose languose
 6. Tada spustelėkite Failas > Atidaryti abiejuose languose, kad atidarytumėte juose esančias skaičiuokles.

2. Paspauskite „Shift“ klavišą

Arba galite atidaryti kelis „Excel“ langus paspausdami ir palaikydami klavišą „Shift“. Pirmiausia atidarykite „Excel“ programinę įrangą. Tada palaikykite klavišą „Shift“ ir spustelėkite „Excel“ užduočių juostos piktogramą. Tai atidarys kitą programos langą, kurį vartotojai gali vilkti į abi darbalaukio puses, kaip nurodyta aukščiau.

Shift klavišas, kaip atidaryti du „Excel“ failus atskiruose languose


„Shift“ klavišas neveikia „Windows 10“? Pažvelkite į šį patogų vadovą ir išspręskite problemą atlikdami kelis paprastus veiksmus.


3. Pasirinkite „View Side by Side“ parinktį

 1. Vartotojai, naudojantys visas „Excel 2019-2007“ versijas, gali pasirinkti rodinį šalia, kad būtų galima palyginti dvi skaičiuokles. Norėdami tai padaryti, paleiskite „Excel“.
 2. Spustelėkite Failas > Atidaryti, kad atidarytumėte kelias skaičiuokles.
 3. Pasirinkite skirtuką Rodinys.
 4. Pasirinkite Rodyti Side by Side parinktį lango grupėje.Nauja „Windows“ parinktis, kaip atidaryti du „Excel“ failus atskiruose languose
 5. Arba vartotojai gali pasirinkti parinktį Naujas langas, jei norite atidaryti kitą skaičiuoklę atskirame lange.

4. Įtraukite „Office“ skirtuką į „Excel“

Naudotojai taip pat gali atidaryti skaičiuokles atskiruose languose naudodami „Office“ skirtuką „Excel“. Tai yra 29 USD „Excel“ priedas, kuris prideda skaičiuoklės skirtukus prie „Excel“, o vartotojai gali išbandyti vieno mėnesio nemokamą „Office Tab“ bandomąją versiją.

Įdiegus tą priedą, „Excel“ įtraukia alternatyvius skirtukus atskiroms skaičiuoklėms. Tada vartotojai gali dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti skaičiuoklės skirtuką ir pasirinkti jo kontekstinio meniu parinktį Atidaryti naujame lange .

„Excel“ skirtukai, kaip atidaryti du „Excel“ failus atskiruose languose

Taigi yra keli būdai, kaip vartotojai gali atidaryti „Excel“ skaičiuokles atskiruose languose. Tada vartotojai gali vilkti langus į kairę ir dešinę „Windows“ darbalaukio puses, kad peržiūrėtų abiejų skaičiuoklių turinį.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad „Windows XP“ ir „Vista“ nėra „Windows Snap“ funkcijos, skirtos tvarkyti langus kairėje ir dešinėje darbalaukio pusėje.

Jei turite daugiau klausimų ar pasiūlymų, nedvejodami kreipkitės į toliau pateiktą komentarų skyrių.

Susiję straipsniai, kuriuos reikia patikrinti: 

 • Kaip pataisyti sugadintus „Excel“ failus „Windows 10“
 • „Excel“ failai nebus atidaryti įdiegus „Windows 10 Creators Update“ [Pataisyti]
 • Kaip sustabdyti „Excel“ skaičių keitimą į datas