NUSTATYTI: „Winload.exe“ problemos „Windows 10“

 • „Winload.exe“ problemos yra gana rimtos, nes dėl jų netyčia negalite tinkamai paleisti kompiuterio, todėl negalite pasiekti savo duomenų.
 • Toliau aprašysime keletą paprastų būdų, kaip išspręsti „Winload.exe“ problemas taip, kad būtų labai lengva suprasti.
 • Šis straipsnis yra daug didesnio turimo centro, skirto įkrovos klaidoms ir kaip jas efektyviai ištaisyti, dalis.
 • Norėdami gauti daugiau naudingų straipsnių, apsilankykite mūsų specialioje skiltyje BOOTMGR.
ištaisyti Winload klaidą

Ar turite problemų su „Windows 10“ OS? Jei negalite tinkamai paleisti įrenginio arba jei pastebite Winload.exe protokolo problemų (trūksta „Winload.exe“ arba sugadintas „Winload.exe“), rekomenduojame atlikti toliau nurodytus trikčių šalinimo veiksmus, kad išspręstumėte šias problemas. problemos lengvai.

Winload„Winload.exe“ iš tikrųjų yra tai, ką mes žinome kaip „Windows Boot Loader“ - nedidelę programą, sukurtą „Windows 10“ sistemoje. „Winload.exe“ inicijuoja kitas protokolas „BOOTMGR“, kuris yra įkrovos tvarkyklė, pateikiama „Windows 10“, „Windows 8“, „Windows 7“ ir „Windows Vista“.

Dabar „winload.exe“ įkels kai kuriuos failus iš „Windows“, failus, kurie yra gana svarbūs jūsų įrenginiui. Dėl šios priežasties, jei winload.exe yra sugadintas arba jo nėra, negalėsite tinkamai naudoti „Windows 10“ pagrįsto planšetinio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar darbalaukio.

Taigi dėl tų pačių priežasčių turėtumėte naudoti žemiau pateiktą trikčių šalinimo sprendimą, kad saugiai išspręstumėte šią problemą.


Kaip pataisyti „Winload.exe“ sistemoje „Windows 10“:

 1. Naudokite „Startup Repair“
 2. Pašalinkite aplanką „Windows.old“
 3. Iš naujo įdiekite „Windows 10“

1. Naudokite „Startup Repair“

 1. Įsitikinkite, kad galite naudoti „Windows 10“ diegimo programos DVD.
 2. Taigi, į savo įrenginį įdėkite įkrovos DVD ir iš naujo paleiskite kompiuterį.
 3. Paraginti paspauskite bet kurį klavišą  , kad paleistumėte iš DVD.
 4. Palaukite, kol bus įkeliami „Windows“ diegimo failai.
 5. Tada pagrindiniame diegimo disko meniu pasirinkite Trikčių šalinimas .taisyti kompiuterį
 6. Šalia sistemos atkūrimo parinkčių pasirinkite Komandų eilutė .cmd nuo vėjo 8 montuotojo
 7. Ekrane bus rodomas cmd langas; ten įveskite bootrec / rebuildbcd  ir paspauskite enter iš klaviatūros.
 8. Palaukite, kol vykdoma komanda.
 9. Tada ant cmd tipo išeikite ir paspauskite enter.
 10. Atmeskite DVD ir perkraukite „Windows 10“ įrenginį, kai baigsite.

Trūksta įkrovos konfigūracijos duomenų failo? Neišsigąskite, mes turime tam skirtą vadovą. Patikrinkite ir greitai išspręskite problemą.

Norėdami ištaisyti winload.exe, turite atkurti įkrovos konfigūracijos duomenų protokolą, pavadintą BCD. Šis protokolas „Windows“ įrenginiui nurodo, kaip pradėti įkrovos seką, ir jame pateikiamos pagrindinės įkrovos konfigūracijos parinktys.


Neturite „Windows 10“ diegimo laikmenos? Sukurkite vieną dabar atlikdami kelis paprastus veiksmus.


2. Pašalinkite „Windows.old“ aplanką

1. Įveskite Disk Cleanup> pasirinkite savo C diską> pasirinkite Clean up system files

2. Palaukite, kol programa apskaičiuos, kiek vietos ji gali atlaisvinti> naujuose languose spustelėkite skirtuką „Daugiau parinkčių“

3. Eikite į sistemos atkūrimo ir šešėlių kopijas> paspauskite „Išvalyti“

Kyla problemų ištrinant visus nepageidaujamus failus? Vykdykite šį vadovą, kad išspręstumėte disko valymo problemas ir išsaugotumėte savo diską.

Katalogas „Windows.old“ taip pat gali sukelti įvairių .exe failo klaidų. Kaip greitą priminimą, aplankas „Windows.old“ rodomas atnaujinant „Windows“ versiją arba švariai įdiegiant „Windows 10“.

Šio aplanko vaidmuo yra išsaugoti ankstesnius „Windows“ diegimo failus, leidžiančius jį atkurti. Štai kaip pašalinti aplanką Windows.old:

3. Iš naujo įdiekite „Windows 10“

Jei du aukščiau išvardyti sprendimai nepadėjo ištaisyti „Winload.exe“ klaidų sistemoje „Windows 10“, pabandykite iš naujo įdiegti OS.


Įspėjimas apie epinį vadovą! Iš naujo įdiekite „Windows 10“ atlikdami kelis greitus veiksmus. Viskas, ką reikia žinoti, yra čia.


DUK: Sužinokite daugiau apie Winload.exe

 • Kas yra Winload.exe?

„Winload.exe“ yra programinės įrangos komponentas, veikiantis kaip sistemos krautuvas. Jį paleidė BOOTMGR, visų „Windows“ operacinių sistemų įkrovos tvarkyklė nuo „Vista“.

 • Ar „Winload.exe“ problemos gali prarasti duomenis?

Winload.exe problemos neleidžia tinkamai paleisti kompiuterio. Vienas iš jų būtų pakeisti kietąjį diską.

 • Ar Winload.exe taisymas skiriasi nuo OS?

„Winload.exe“ problemų sprendimas yra beveik identiškas visose „Windows“ operacinėse sistemose, jei žinote, kaip laikytis tinkamų metodų, naudojant kiekvienos OS lygiaverčius veiksmus.


Viskas: jūs išsprendėte „winload.exe“ problemą iš „Windows 10“ įrenginio.

Jei jums reikia daugiau „Windows 10“ patarimų ar trikčių šalinimo sprendimų, nedvejodami naudokitės mūsų vadovėliais arba naudokite žemiau pateiktą komentarų lauką, kad galėtumėte pasidalinti savo klausimais su mūsų komanda.

Jei turite papildomų patarimų ir pasiūlymų, kaip išspręsti „Winload.exe“ problemas sistemoje „Windows 10“, galite juos išvardyti toliau pateiktuose komentaruose.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Vasario mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.