Taip galite ištaisyti HTTP 403 klaidą „Google“ diske

  • Nedažnai jūsų prieiga yra uždrausta „Google“ diske, tačiau kai tai daroma, tai labai apmaudu.
  • Norėdami išspręsti šią situaciją, mes išvardijome keletą galimybių, todėl būtinai išbandykite jas paeiliui.
  • Būkite pasirengę viskam, kas susiję su šiuo saugyklos klientu, skaitydami daugiau mūsų „Google“ disko centre.
  • Platesnį straipsnių pasirinkimą taip pat galite rasti „Storage Hub“.
pataisyti negalima pasiekti „Google“ disko

Dėl visumos buvimo „Android“ įrenginiuose daugelis vartotojų renkasi „Google“ diską, o ne daugybę debesų alternatyvų. Ir tai yra tinkamas pasirinkimas, atsižvelgiant į tai, kad jis puikiai atrodo kartu su medžiagos dizainu ir daro būtent tai, ko reikia paprastam vartotojui.

Tačiau laikas nuo laiko vartotojai susiduria su problemomis, kurios visiškai pakerta „Google“ debesų paslaugos patikimumą. Viena iš jų yra HTTP 403  klaida, kai paveiktas vartotojas negali pasiekti ar atsisiųsti tam tikrų failų iš „Google“ disko.

Mes įsitikinome, kad tai šiek tiek apšvietėme ir, tikėkimės, pateiksime jums sprendimą.


Kaip pašalinti „Google“ disko prieigą uždrausta (403 klaida)

  1. Išvalyti naršyklės talpyklą
  2. Pakeiskite debesies saugyklą
  3. Atsijunkite ir prisijunkite naudodami „Google“ paskyrą
  4. Laikinai išjunkite naršyklės plėtinius
  5. Išbandykite alternatyvią naršyklę arba naudokite inkognito režimą
  6. Sukurkite bendrinamą nuorodą ir naudokite ją norėdami pasiekti savo failą

1. Išvalykite naršyklės talpyklą

Pradėkime nuo paprasto žingsnio, kai iškyla naršyklės problemų. Tai taikoma net tada, kai neveikia tokios pirmosios šalies svetainės kaip „Google“ diskas „Google Chrome“. Tai, žinoma, išvalo naršymo duomenis.

Galite iš karto pereiti į inkognito režimą ir praleisti 2 ar 3 veiksmus iš šio sąrašo, tačiau tai laikinas sprendimas. Greičiausiai naršyklės talpykloje esančiuose duomenyse turite įvairius išsaugotus kredencialus, todėl inkognito režimo naudojimas kaskart pasirodžius problemai yra tik paprastas sprendimas.

Atlikite šiuos veiksmus, kad išvalytumėte naršyklės talpyklą iš „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ir „Microsoft Edge“:

„Google Chrome“ ir „Mozilla Firefox“

  1. Paspauskite „   Shift“ + „Ctrl“ + „Delete“,   kad atidarytumėte  meniu Išvalyti naršymo duomenis .
  2. Kaip laiko intervalą pasirinkite Visą laiką .
  3. Susitelkite į slapukų , talpykloje saugomų vaizdų ir failų bei kitų svetainės duomenų ištrynimą .
  4. Spustelėkite    mygtuką Išvalyti duomenis .http 403 klaida „Google“ diske

„Microsoft Edge“

  1. Atidarykite   kraštą .
  2. Paspauskite „   Ctrl“ + „Shift“ + „Delete“ .
  3. Pažymėkite visus langelius ir spustelėkite  Išvalyti .http 403 klaida „Google“ diske

2. Pakeiskite debesies saugyklą

Kaip minėta pradžioje, yra daugybė debesies saugojimo galimybių, tad kodėl gi neužsirinkus kažko naujo?

Mūsų rekomendacija yra „ Sync.com“ , labai patogi debesies saugykla ir dalijimosi failais įrankis.

Tai, kas rekomenduoja „Sync“, yra jų naudojama visapusiška šifruota technologija. Dauguma debesies saugyklos teikėjų gali pasiekti, nuskaityti ir skaityti jūsų failus. Bet ne „Sync“ (ar kas nors kitas). Štai kodėl yra nedidelė tikimybė, kad jūsų duomenų bazė bus sugadinta ir jums bus blokuojama prieiga prie jos.

Be to, „Sync“ sukuria atsarginę failų kopiją realiuoju laiku ir leidžia bet kada atkurti ištrintus failus ir ankstesnes bet kokio failo versijas. Sync.com

Sync.com

Naudodami „Sync“ visus svarbius failus saugiai saugote debesyje ir galėsite pasiekti bet kada, bet kur. 8 USD per mėnesį. Apsilankykite svetainėje

3. Atsijunkite ir prisijunkite naudodami „Google“ paskyrą

Kitas perspektyvus žingsnis, kurį reikia atlikti, jei „Google“ diskas blokuoja atsisiuntimus, yra atsijungti ir vėl prisijungti naudojant „Google“ paskyrą.

Yra nemažai klaidų, susijusių su prieigos leidimu. Ypač jei nukopijavote failą iš „Google“ disko, priskirtos kitai „Google“ paskyrai. Arba galbūt įkėlėte failą iš kitos platformos, pvz., „Android“ ar „iOS“.

Dėl to ir panašių priežasčių ši paprasta seka gali padėti išspręsti problemą. Štai kaip tai padaryti bet kurioje naršyklėje:

  1. Atidarykite savo naršyklę ir eikite į Google.com .
  2. Spustelėkite savo profilio nuotrauką ir atsijunkite.http 403 klaida „Google“ diske
  3. Iš naujo paleiskite naršyklę ir vėl prisijunkite.

4. Laikinai išjunkite naršyklės plėtiniusišjungti naršyklės plėtinius

Nors dirbame naršyklės trikčių šalinimo srityje, negalime nepaminėti galimų problemų, kurias gali sukelti nesąžiningas plėtinys. Tai gali būti net vienas iš jūsų įprastų žmonių, pavyzdžiui, „adblocker“ ar net trečiosios šalies tema.

Kadangi negalime tiksliai pasakyti, koks tikslus pratęsimas sukelia problemą, siūlome juos visus laikinai išjungti.

Jei problema išspręsta, būtinai iš naujo įjunkite plėtinius po vieną, kol pašalinimo sistema sužinosite, kuris iš jų sukėlė 403 klaidą „Google“ diske.


 Tai geriausi „Chrome“ plėtiniai, siekiant apsaugoti jūsų privatumą šiandien


5. Išbandykite alternatyvią naršyklę arba naudokite inkognito režimą

Jei viena naršyklė nebendradarbiaus, yra daugybė alternatyvų.

Tikėtina, kad jau turite keletą savo kompiuteryje įdiegtų programų, įskaitant „Microsoft Edge“ ir „Internet Explorer“, kurios yra įmontuotos naršyklės. Taigi pabandykite prisijungti prie „Google“ disko per kokią nors kitą žiniatinklio naršyklę ir tikėkitės sprendimo.ištaisyti „Google Drive 403“ klaidą

Kita vertus, kaip tinkamai pažymėjome, inkognito režimas yra geriausias būdas išvengti visų su naršykle susijusių problemų. Tiesiog spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esantį trijų taškų meniu ir pasirinkite Naujas inkognito langas  ar bet kas kitas pagal šias linijas. Tada prisijunkite ir pabandykite atsisiųsti keblų failą iš „Google“ disko.


6. Sukurkite bendrinamą nuorodą ir naudokite ją norėdami pasiekti savo failą

Galiausiai, kai kurie vartotojai, kuriems buvo įstrigusi HTTP 403 klaida, net ir atlikus visus šiuos veiksmus, rado problemą.

Jei negalite atsisiųsti failo tiesiai iš „Google“ disko, bandykite naudodami bendrinamą nuorodą. Bendrinamoji nuoroda leidžia visiems atsisiųsti privatų failą. Jis automatiškai nukopijuojamas į mainų sritį, todėl vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, yra įklijuoti jį į adreso juostą.

Turėtumėte pamatyti atsisiuntimo puslapį, iš kurio galite gauti failą be jokių problemų. Jei nežinote, kaip tai padaryti, atlikite toliau pateiktus veiksmus:

  1. Naršyklėje atidarykite „Google“ diską.
  2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite failą, kurį norite atsisiųsti, ir kontekstiniame meniu pasirinkite „ Gauti bendrinamą nuorodą “.http 403 klaida „Google“ diske
  3. Spustelėkite naršyklės  adreso juostos eilutę ir paspauskite Ctrl + V, kad įklijuotumėte nuorodą. Paspauskite Enter .
  4. Atsisiųskite failą.http 403 klaida „Google“ diske

Tai pasakę, galime užbaigti šį straipsnį. Jei turite kitų rūpesčių, klausimų ar galbūt pasiūlymų, nedvejodami naudokitės toliau pateiktu komentarų skyriumi.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Lapkričio mėn., O atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.