Kaip atsisiųsti ir naudoti „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“

Atsisiųskite ir naudokite „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“ Kaip atsisiųsti ir naudoti „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“ Kaip atsisiųsti ir naudoti „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“ Kaip atsisiųsti ir naudoti „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“ Kaip atsisiųsti ir naudoti „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“ Kaip atsisiųsti ir naudoti „Outlook Express“ Kaip atsisiųsti ir naudoti „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“

Jei ilgą laiką ieškojote, ar „Outlook Express“ veikia „Windows 10“, atsakymą į savo klausimą rasite toliau.

Yra daugybė žmonių, kurie stebisi - kur dingo „Outlook Express“?

Prieš paleidžiant „Windows 10“, daugelis tikėjosi, kad „Microsoft“ nuspręs atgaivinti senąją „Outlook Express“.

Kad viskas būtų trumpai - to neįvyko. Kodėl taip neatsitiko, akivaizdu tiems, kurie turi technologijos išsilavinimą, ir ne tiek daug įprastiems vartotojams.

Atnaujinimas : mums pavyko rasti programinę įrangą, panašią į „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“. Produktas turi ir nemokamą, ir mokamą versiją, tačiau norint daugiau funkcijų, rekomenduojame mokamą. Skaitykite toliau, kad rastumėte toliau.

Kaip galiu paleisti „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“?

Yra „Outlook Express“ įsigijimo alternatyvų net „Windows 10“ įrenginyje, nesvarbu, ar tai nešiojamas kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar net „viskas viename“.

Nors patirtis nebus visiškai tokia pati, ji padės jums dirbti su panašia programine įranga. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokių paslaugų reikia norint pakeisti „Outlook Express“.

Kodėl „Outlook Express“ nėra „Windows 10“, atsisiųskite nuorodas

Atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas - „ Outlook Express“ trūksta sistemoje „Windows 10“,  nes ji buvo nebenaudojama nuo „Windows Vista“. Taigi, jo nebuvo nei „Windows Vista“, nei „Windows 7“.

Tačiau net šio fakto nepakako daugeliui ištikimų gerbėjų tikėtis, kad „Windows 10“ bus įdiegta kartu su „Outlook Express“.

Todėl tiems, kurie čia atvyko ieškodami „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“, deja, vien tik tiesa yra ta, kad ieškojote kažko, kas jau seniai mirė.

Nebandykite jo ieškoti „Microsoft Store“, ten jo nerasite. Jai sekė „Windows Mail“, o dabar ją galima įsigyti „Windows Live Mail“ pavidalu.

Galite tai pasiekti „Windows 10“ naudodami paprastą „Mail“ programą.

Norite sukonfigūruoti „Windows Live Mail for Outlook“ sistemoje „Windows 10“? Peržiūrėkite šį vadovą ir sužinokite, kaip tai padaryti lengvai.

„Outlook Express“ nereikėtų painioti su „Microsoft Outlook“, kuri teikia daug daugiau reikalų nei vien el. Pašto klientas. Jie net neturi bendros kodų bazės.

Nors sakiau, kad nereikėtų ieškoti „Microsoft Store“, skirtoje „Outlook Express“, galėčiau klysti.

Galbūt yra drąsus kūrėjas, kuris sugrąžins senus prisiminimus ir sukurs „Outlook Express“ kaip gražią „Windows 10“ programą.

Bet aš tuo tikrai abejoju, nes tai gali prieštarauti „Microsoft“. Bet kas žino?


Norite importuoti „Outlook Express“ paštą į „Outlook 2010“? Pažvelkite į šį vadovą, kad sužinotumėte, kaip tai padaryti.


Atnaujinimas : atrodo, kad daugelis vartotojų nesupranta, kad „Windows 10“ negalima kaltinti dėl „Outlook Express“ išnykimo. Mes kaip įmanydami bandėme ieškoti kelių sprendimų šiai problemai išspręsti. Nors kai kurie mūsų komentatoriai rekomenduoja:

atsisiųskite „Microsoft Office“ darbalaukyje „Windows 8“, tada ieškokite savo diske, tada programose, kad galėtumėte rasti „Microsoft Office“, tada raskite „Outlook Express“ piktogramą, kad ji ją parodytų įdėkite jį rankiniu būdu, tada atlikite tada, kai prisegsite jį prie savo programos užduočių juostos, ir galėsite tai padaryti likusiame biure.

Turite žinoti, kad tai atves ne seną „Outlook Express“, o „Windows Mail“. Jei norite išbandyti kitą paslaugą, panašią į „Outlook Express“ (dėka mūsų komentatoriaus „ emanon“ ), galite tai padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 • Mozilla Thunderbird
 • „Zinstall XP7 Technology“
 • „Zimbra“ darbalaukis
 • Eudora
 • „Barca“
 • Kalipso
 • „Lotus Notes“
 • Pegasas
 • Pušis
 • Siksnosparnis

Arba galite pažvelgti į keletą geriausių el. Pašto programų, skirtų „Windows 10“, galbūt jos jus domins.

 • Gaukite „Outlook Express“ sistemoje „Windows 10“

„OE Classic“, geriausia „Outlook Express“ alternatyva sistemoje „Windows 10“

Žmonės patenka į šį puslapį tikėdamiesi, kad yra sprendimas susigrąžinti „Outlook Express“ jausmą sistemoje „Windows 10“. Pirmiau minėta programinė įranga gali jums padėti, tačiau atrodo, kad jei norite kažko gero, turite už tai sumokėti.

Į mus kreipėsi patikima „InfoByte“ įmonė, užsiimanti programinės įrangos kūrimu. Jų sprendimas vadinamas „OE Classic“ ir yra tik tinkamas dalykas, reikalingas jūsų „Outlook Express“ nostalgijai.

Čia yra tikras klientų atsiliepimas apie „OE Classic“ programinę įrangą:

Mane labiausiai erzino, kai maždaug prieš metus nusipirkau naują kompiuterį su įkelta „Windows 7“ (anksčiau turėjau „XP“) ir sužinojau, kad „ Outlook Express“ buvo nutraukta, o vienintelė nemokama „Microsoft“ parinktis buvo „Live“ sudėtingas varpų ir švilpukų kratinys bei socialinių tinklų atributika toje programoje ir nereikalinga vietos diske, todėl per pastaruosius metus naudojau „Thunderbird“.oe classic pro

Tačiau dabar turėjau pakeisti paslaugų teikėjus į „BT Internet“ ir, nepaisant to, kad įkeliau teisingus nustatymus, „Thunderbird“ dirba tik periodiškai, kai gauna ir siunčia el. Laiškus naudodamas savo naują el. Pašto adresą per „BT Internet“. Įtariu, kad gedimas yra „BT“, o ne „Thunderbird“, tačiau „BT“ techninė pagalba palaiko tik „Microsoft“ programas, todėl man nepavyko iš jų gauti jokios pagalbos.

Jūsų OE programa puikiai funkcionuoja nuo to laiko, kai šį rytą atsisiunčiau ne „Pro“ versiją, ir ją įdiegti buvo paprasčiau nei „Thunderbird“ - tiesą sakant, atsisiuntus nustatymus, užtruko tik kelias sekundes! Taigi, tęskite gerą darbą. Man tiesiog patinka aiški, paprasta „OE Classic“ išvaizda ir nekantrauju pamatyti įvairius naujus 1.20 ir vėlesnius priedus. „OE Classic“ yra kuriamas šedevras!

Jei manote, kad „OE Classic“ yra tinkamas sprendimas jums, tada spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad jį užsisakytumėte. Nesijaudinkite, jei jūsų netenkina, visada galite paprašyti grąžinti pinigus per 60 dienų - tai pardavėjo garantija !

Bet aš įtariu, kad jūs to nedarysite! Taip pat galite drąsiai pažvelgti į galeriją su ekrano kopijomis. Jei spustelėsite reklamjuostę iš viršaus, tai pateksite ir į užsakymo puslapį.

 • Atsisiųskite ir užsisakykite „OE Classic“, skirtą „Windows 10“

„Outlook Express“ klausimai ir atsakymai

 • Ar „Outlook Express“ suderinama su „Windows 10“ - ne, taip nėra, tačiau galite įdiegti aukščiau nurodytą programinę įrangą, kuri ją beveik visiškai imituos
 • Ar yra nemokama „Outlook Express“ alternatyva sistemoje „Windows 10“ - taip, yra, bet ji nėra tiek pat funkcionali kaip „OE Classic“
 • Kur galiu nusipirkti „Outlook Express“, skirtą „Windows 10“ - tiesiog sekite aukščiau pateiktas atsisiuntimo nuorodas ir rasite puikią programinės įrangos alternatyvą

Jei turite papildomų pasiūlymų ar klausimų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje ir būtinai juos patikrinsime.

TAIP PAT SKAITYKITE:

 • Trūksta „Outlook“ susitikimo vietos [TECHNICIAN FIX]
 • El. Paštas įstrigo „Outlook 2007“ siunčiamųjų aplanke [VISIŠKAS VADOVAS]
 • Nepavyksta pasiekti „Outlook“ duomenų failo [PAPILDOMAS VADOVAS]

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Spalio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.