5 geriausia garso maišytuvo programinė įranga transliacijai [2020 vadovas]

 • Srautinis perdavimas ir transliavimas tapo populiarus tarp žaidėjų, dainininkų ir žmonėms, kurie mėgsta technologijas.
 • Patikrinkite šią geriausią garso maišytuvo programinę įrangą, kad pagerintumėte srautinio perdavimo patirtį.
 • Pasiruošę kitam žingsniui? Pasinaudokite šiais aukščiausio triukšmo slopinimo įrankiais ir pakelkite bet kokį foninį balsą, kuris blogina transliacijos kokybę.
 • Nesidrovėkite patyrinėti mūsų garso centrą ir rasti dar kūrybiškesnių sprendimų.
Atsisiųskite garso maišytuvo programinę įrangą srautiniam perdavimui

Šiais laikais vis didėjanti visuomenė kreipiasi į žaidimų, muzikos ar tiesiog pokalbių perdavimo paslaugas. Jei esate vienas iš jų, tai turėtų būti naudinga.

Mes norime padėti jums rasti geriausius įmanomus garso maišytuvo programinės įrangos įrankius srautui perduoti. Nežinote, ką iš jo padaryti? Leidžia mums nušviesti šią temą.

Garso maišytuvo įrankiai gali ne tik įrašyti ir redaguoti garsą, bet ir persiųsti jį kitoms srautinio perdavimo paslaugoms. Kai kurie iš jų taip pat palaiko tiesioginį srautą.

Šiame straipsnyje mes apžvelgsime keletą geriausių garso maišytuvo programinės įrangos sprendimų, kuriuos galima naudoti su srautinio perdavimo paslaugomis.

Kokį garso maišytuvą naudoja srautai?

„Adobe Audition“

Pagrindinis „Adobe Audition“ langas

„Adobe Audition“ yra DAW programinės įrangos sprendimas, leidžiantis įrašyti garsą kelių takelių režimu, atlikti garso įrašo pakeitimus nepaliekant nuolatinių randų, taip pat atkurti garso turinį.

Taip pat galite redaguoti bangos formą, turėdami omenyje, kad, kitaip nei maišymo režimu, tai gali pakeisti originalų garsą.

Su aptakia ir rafinuota sąsaja „Adobe Audition“ yra daug praktinių garso maišymo ir įvaldymo įrankių, kuriuos galite laisvai tyrinėti savo tempu.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Automatiškai nustatykite reikiamą muzikos ilgį naudodami „Adobe Sensei“
 • Reguliuokite garso lygį naudodamiesi automatinio nusileidimo įrankiu
 • Keiskite amplitudę bangos formos redagavimo režimu
 • Atsikratykite balto triukšmo naudodami spektro dažnio ekraną
 • Naudokite daugiau nei 50 efektų ir analizės įrankių
 • Taikyti pasirinktinius garso efektus
 • Kurkite tinklalaides ir tiesiogiai transliuokite iš „Twitch“, OBS ir bet kurios kitos transliacijos paslaugos
„Adobe Audition“

„Adobe Audition“

Ieškote garso maišytuvo įrankio, kad pagerintumėte srautinio perdavimo patirtį? Kam tenkintis padoriu, kai galite mėgautis galingiausiu DAW! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„MixPad Multitrack“ įrašymo programinė įranga

„MixPad Multitrack Recording Software“ reklamjuostė

NCH ​​sukurtas „MixPad“ yra vienas galingas garso maišytuvas, kuris pateikia studijos funkcijas, kad be vargo pagerintų jūsų srautinio perdavimo patirtį.

Ši daug funkcijų turinti programinė įranga leidžia nepriekaištingai ir intuityviai naudoti sąsają, leidžiančią įrašyti ir maišyti neprilygstamai lengvai.

Be to, galite mėgautis visomis šiomis privilegijomis nemokamai, jei programinę įrangą naudojate ne komerciniais tikslais. Tai beveik per gerai, kad būtų tiesa!

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Maišykite neribotą skaičių garso failų (muzikos, balso takelių, garsų ir dar daugiau)
 • Įrašykite vieną ar kelis takelius tuo pačiu metu
 • Gimtoji visų populiarių garso failų parama
 • Kurkite nuostabius garso efektus, įskaitant išlyginimą, reverbą ir dar daugiau
 • Plati muzikos ir garso efektų biblioteka be honoraro
 • VST įskiepių palaikymas studijos efektams ir instrumentams
 • Įrašyti į kompaktinį diską (galima taupyti vietą turint didelio suspaudimo formatus) arba įkelti į „SoundCloud“, „Dropbox“ ar „Google“ diską

⇒ Gaukite nemokamą „MixPad Multitrack Recording Software“

„Traktor Pro 3“

Pagrindinis „Traktor Pro“ langas

„Traktor Pro 3“ yra didžėjų programinė įranga, skirta profesionaliai maišyti garsą. Jame yra keturi deniai, skirti garso atkūrimui. Su stilinga ir pritaikoma sąsaja ji gali būti naudojama kaip galinga garso maišytuvo programinė įranga, skirta transliacijos paslaugoms, įskaitant tiesioginį srautą.

Programa gali aptikti ritmus, išlyginti takelio tinklelį, sinchronizuoti tako tempą ir pati kontroliuoti grūdus.

Jame yra atrankos ir ciklo režimai kartu su bangos formos peržiūros režimu didžėjams, kurie nori vaizdo maišymo.

Kalbant apie efektus, „Traktor Pro 3“ gali pasigirti daugybe variantų, tokių kaip flanšas, uždelsimas ir filtras. Norėdami valdyti santykinius lygius ir dažnius, galite naudoti maišytuvą su keturiais kanalais, kur kiekvienas kanalas atitinka virtualųjį denį.

Dirbdami prie mišinio, galite jį transliuoti internete naudodami „Master Out“. Norėdami tai padaryti, turite sukonfigūruoti garso įrašymo įrenginio nuostatas ir paruošti „Traktor“ transliacijai.

Tada galite reguliuoti įrašymo lygį ir pradėti transliuoti. Įrankis naudoja „Icecast“ srautinio perdavimo protokolą, o tai reiškia, kad turite prisijungti prie nuotolinio kompiuterio, kuris veikia kaip „Icecast“ serveris.

⇒ Atsisiųskite „Traktor Pro 3“

„Serato DJ Pro“

Pagrindinis „Serato DJ Pro“ langas

„Serato DJ Pro“ yra dar viena profesionali didžėjų garso maišymo programa. Jis pateikiamas tamsių temų sąsaja ir apima lengvai naudojamas funkcijas tiems, kurie domisi savo muzikos maišymu, įrašymu ir srautu.

Programą galima sinchronizuoti su kitais įrenginiais, paprastai jūsų vietiniame tinkle.

Galite ištirti iki 46 efektų, kad pridėtumėte muzikos skonio, išanalizuotumėte takelių raktą ir paleistumėte rinkinį su iki aštuonių pavyzdžių. „iTunes“ palaikomas.

Bangos forma rodo skirtingas spalvas, kad galėtumėte lengvai atskirti bosą (raudoną) nuo vidurio (žalia) ir aukšto aukščio (mėlyna).

Ant kiekvieno takelio uždėję aštuonis ženklus, galite juos greitai pastebėti bangos formos režimu ir valdyti aparatine įranga.

Taip pat yra sinchronizavimo funkcija, kuri gali atitikti jūsų garso takelių BPM, todėl galite sutelkti dėmesį į ką nors kita.

Be to, galite suaktyvinti automatines, išsaugotas ar rankines kilpas. Vietiniai ir srautiniai garso failai skaičiuojami atskirai, kad galėtumėte lengvai juos sekti.

„Serato DJ Pro“ integruoja „SoundCloud“ ir „Tidal“, taip suteikdamas galimybę srautiniu būdu perduoti muziką naudojantis šiomis dviem paslaugomis.

⇒ Atsisiųskite „Serato DJ Pro“

„Voicemeeter Banana“

Pagrindinis „Voicemeeter Banana“ langas

Programa, kurios dydis mažiausias mūsų sąraše, yra „Voicemeeter Banana“, pažangus virtualus garso maišytuvas, kurį nemokamai galima įsigyti „Windows“ sistemose.

Jį galima naudoti kartu su įvairiomis srautinio perdavimo paslaugomis, įskaitant OBS, „Twitch“ ir „Discord“.

Įrankis turi švarią grafinę sąsają, kuri atskleidžia penkis įvesties ir penkis išvesties kanalus. Trys iš penkių kanalų skirti aparatinei įrangai, tokiai kaip mikrofonai, garsiakalbiai, ausinės ir virtualūs kabeliai, o du iš kiekvieno penkių kanalų yra virtualūs kompiuteriui atkurti.

Norėdami nustatyti „Voicemeeter Banana“ su srautinio perdavimo programa, turite pasirinkti virtualų išvesties kanalą, kuris teka per jūsų srautinio perdavimo įrankio įvesties kanalą.

Kai prisijungimas bus sėkmingas, srautinio perdavimo programa turėtų priimti visą „Voicemeeter Banana“ sugeneruotą garsą, pvz., Balso ar kompiuterio garsus.

Tada galite pritaikyti įvairius garso nustatymus, kuriuos palaiko „Voicemeeter Banana“.

Pvz., Galite sumažinti foninį triukšmą arba padalyti kanalus, kad galėtumėte klausytis muzikos savo kompiuteryje nepersiuntę jos į srautinio perdavimo paslaugą.

Kalbant apie garso valdiklius, „Voicemeeter Banana“ leidžia jums pritaikyti balsą naudojant įvairius valdiklius, tokius kaip ekvalaizeris su trimis juostomis, binauralinis ar moduliacinis efektas, kompresorius ir plytų ribotuvas.

⇒ Atsisiųskite „Voicemeeter Banana“


Naudodami tinkamą įrankį, galite be vargo integruoti garso maišytuvo programinės įrangos sprendimus į srautinio perdavimo paslaugas, kad galėtumėte žaisti su draugais, kalbėtis su „YouTube“ pasekėjais ar maišyti muziką.

Nepamirškite žemiau esančiame komentarų skyriuje pasakyti, kurį garso maišytuvą pasirinkote ir kodėl.

DUK: Sužinokite daugiau apie garso maišytuvo programinę įrangą

 • Ar man reikia srautui garso maišytuvo?

Siekdami geresnės garso kokybės, muzikantai teikia pirmenybę garso maišytuvui, nes tai leidžia jums būti lanksčiam transliuojant: remiksuoti instrumentus tiesioginiu laiku ir pakeisti garso ypatybes.

 • Ar turėčiau gauti mikserį ar garso sąsają?
Tai priklauso nuo jūsų poreikių. Garso sąsajos programinė įranga yra tinkama tik muzikai įrašyti , o maišytuvas puikiai tinka perdaryti ir pakeisti garsą tiesioginiu laiku.
 • Kokia yra populiariausia tiesioginio srauto programa?
Be abejo, populiariausios tiesioginio srauto programos yra „Telestream Wirecast“, „Gameshow“, „1AV Streamer“ ir „Streamlabs“. Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir išsamus.