7 geriausios „Windows 10“ automatinio aptikimo tvarkyklių programinės įrangos

 • Ieškote geriausios programinės įrangos, kuri automatiškai aptinka tvarkykles? Mes turime keletą puikių variantų.
 • Eikite į „TweakBit“ tvarkyklių atnaujinimo priemonę, „Driver Fusion“ arba peržiūrėkite išsamų toliau pateiktą sąrašą.
 • Taip pat turėtumėte pažvelgti į mūsų atsarginės kopijos programinės įrangos skyrių ir rasti geriausius atsarginių kopijų kūrimo įrankius.
 • Pažymėkite mūsų įrankių ir paslaugų centrą, kad gautumėte panašių programinės įrangos sprendimų, kurie niekada nenuvilia vartotojų.
geriausia programinė įranga, leidžianti automatiškai aptikti tvarkykles

Tvarkyklių detektorius ir atnaujinimo programinė įranga yra skirta varginti dėl nuolatinio „Device Manager“ naudojimo, kad atnaujintumėte tvarkykles sistemoje „Windows“.

Greitas, tačiau sumanus programinės įrangos, automatiškai aptinkančios tvarkykles, pobūdis taip pat išlaisvina jus nuo poreikio kas antrą kartą apsilankyti įrenginio ar aparatūros gamintojo svetainėje, kad surastumėte tinkamą tvarkyklę, kai jums to reikia.

Trumpai tariant, jie leidžia lengvai atnaujinti kompiuterio ar įrenginio tvarkykles.

Mes išvardijome keletą populiariausių programinės įrangos, kuri automatiškai aptinka tvarkykles, kad galėtumėte pasirinkti tą, kuri atitiktų jūsų poreikius.

Reklama

Kokie yra geriausi įrankiai, automatiškai nustatantys jūsų „Windows“ tvarkykles?

„DriverFix“ (rekomenduojama)

Mūsų sąrašo papildymas yra tvarkyklės atnaujinimo priemonė, orientuota į du pagrindinius aspektus: paprastumą ir efektyvumą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti programą, paleisti ją, ir ji automatiškai patikrins jūsų sistemą, ar nėra visų trūkstamų ar pasenusių tvarkyklių. „DriverFix“ nėra diegimo proceso, nes jis yra 100% nešiojamas.

Baigus nuskaityti, jums bus pateiktas išsamus tvarkyklių, kurias turite sistemoje, sąrašas, tiek tuos, kuriuos reikia atnaujinti, tiek ir tuos, kurių nereikia.

Nuo to momento viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti, kuriuos norite atnaujinti, arba tiesiog paspauskite mygtuką „Atnaujinti viską“, kad atnaujintumėte visą savo sistemą.

Be to, jis skirtas taisyti visus tvarkykles, kurios jau sugadintos, bet yra blogai įdiegtos.

Štai keletas „DriverFix“ naudojimo privalumų:

 • Suderinamas su visais „Windows 10“ suderinamais įrenginiais
 • Remontuoja ir aptinka visus jūsų sistemos tvarkykles
 • Mažiausias sistemos poveikis atliekant nuskaitymus
 • Galima įsigyti už ypatingą kainą
 • Neįtikėtinai lengva naudoti
„DriverFix“

„DriverFix“

Šis lengvas ir nešiojamas įrankis pats aptiks visus jūsų trūkstamus tvarkykles ir kuo greičiau juos atnaujins. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„Driver Fusion“

gauti „Driver Fusion“

Jei ieškote patogaus naudoti programinės įrangos įrankio, kuris automatiškai aptiks tvarkykles, negalėsite suklysti su „Driver Fusion“.

Nuo pat pradžių turite žinoti, kad šiuo metu jame yra daugiau nei dešimt milijonų vairuotojų.

Dar daugiau, jūs gaunate prieigą prie visų tvarkyklių versijų, kurias ji gali rasti jūsų tvarkyklėms, todėl lengviau nei bet kada pasirinkti kitą versiją, kurią norite įdiegti.

Be viso to, tai leidžia išvalyti tvarkyklės įrašus, kurie bet kuriuo metu buvo įdiegti įrenginyje, kad naudojant jį niekada negalėtų atsirasti klaidų.

Pagrindinės „Driver Fusion“ funkcijos , kuriomis norėsite mėgautis:

 • Automatinis visų jūsų įrenginių tvarkyklių atnaujinimas
 • Taip pat galima naudoti savo tvarkyklių atsargines kopijas
 • Lengva nustatyti jūsų prietaisų tipą, pavadinimą ir gamintoją
 • Išsamios visų įdiegtų tvarkyklių ataskaitos
 • Palaikomi visi pagrindiniai įrenginių gamintojai ir tvarkyklės
„Driver Fusion“

„Driver Fusion“

„Driver Fusion“ yra idealus sprendimas ieškant įrankio, kuris gali automatiškai aptikti tvarkykles. Pasiruošę išbandyti? Nemokamai apsilankykite svetainėje

„TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonė

gauti „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę

„TweakBit“ tvarkyklių atnaujinimo priemonė padeda išspręsti ir išvengti problemų, susijusių su jūsų kompiuterio tvarkyklėmis. Jį oficialiai patvirtino „Norton“ ir „Microsoft“, kad galėtumėte juo naudotis be jokios rizikos.

Ši programinė įranga, kuri automatiškai aptinka tvarkykles, nuskaito jūsų kompiuterio sistemą, kad aptiktų sugadintus, trūkstamus ar pasenusius tvarkykles, ir ieško naujausių versijų savo internetinėje duomenų bazėje, kurioje yra daugiau nei 300 000 oficialių tvarkyklių versijų.

Remiantis jūsų įrenginio ar kompiuterio tipu ir modeliu, „TweakBit Driver Updater“ parenka tobulus tvarkykles, kurios jį atitinka.

Be to, galite spustelėti mygtuką, kad jis automatiškai pritaikytų visus arba visus siūlomus tvarkyklių atnaujinimus, nors tai galite padaryti rankiniu būdu.

Neautomatinis procesas yra varginantis ir kelia grėsmę, pavyzdžiui, gauti netinkamą tvarkyklės versiją arba atsisiųsti neoficialias versijas, kurios gali sukelti šnipinėjimo programų ar virusų jūsų sistemoje.

Štai kodėl „TweakBit“ tvarkyklių atnaujinimo priemonė yra pirmasis sprendimas ir rekomenduojama programinė įranga, automatiškai aptinkanti tvarkykles, kad nereikėtų pačių priimti sudėtingų sprendimų.

Tarp funkcijų yra nemokamas skaitytuvas, didesnis stabilumas, nes pašalinamos suderinamumo problemos ir su tvarkykle susijusios sistemos klaidos, patobulinta funkcionalumas, kai gaunate naujausius gamintojo tvarkyklių naujinimus, greitesnis našumas, laiko taupymas ir visiškas saugumas.

Jis taip pat turi tvarkykles skirtingiems „Windows“ įrenginiams, įskaitant nešiojamus kompiuterius, planšetinius kompiuterius, spausdintuvus, skaitytuvus, kietuosius diskus, „Bluetooth“, vaizdo ir garso plokštes.

Atsisiųskite „TweakBit“ tvarkyklių atnaujinimo priemonę

Prietaisų daktaras

gauti „Device Doctor“„Device Doctor“ yra nemokama „Windows“ programa, kuri nuskaito jūsų kompiuterio aparatinę įrangą ir tikrina, ar jūsų kompiuteryje ar įrenginyje nėra naujų tvarkyklių atnaujinimų. Be to, „Windows“ įrenginių tvarkyklėje surandami nenustatytų įrenginių tvarkyklės.

Kai spustelėsite Pradėti nuskaityti , „Device Doctor“ teirausis gamintojo tvarkyklių duomenų bazės ir iš karto gauna teisingus tvarkyklės failus jūsų kompiuteriui ar įrenginiui.

Ji atnaujina daugiau nei 13 milijonų atskirų įrenginių ir kompiuterių tvarkykles, kiekvieną savaitę jų pridedama vis daugiau.

Kitos funkcijos apima nuoseklius atnaujinimus (įskaitant naujas tvarkyklių versijas, kai tik jos bus išleistos), būsimus įrodymus naudojant „Windows“ versijas ir 64 bitų palaikymą, neprisijungus atliekamus nuskaitymus, be to, prieš atnaujinant tvarkykles pateikiami nežinomų įrenginių įrenginių pavadinimai.

Norėdami naudoti „Device Doctor“, jums reikės „Windows 10/8 / 8.1 / 7 / Vista / XP“ ir 10 MB laisvos vietos standžiajame diske.

⇒  Atsisiųskite „Device Doctor“

„DriverIdentifier“

„DriverIdentifier“ sukurtas kaip programinės įrangos įrankis, kuris automatiškai aptinka tvarkykles, kad galėtumėte gauti reikiamą tvarkyklę kiekvieną kartą, kai jums reikia atnaujinti savo kompiuterį.

Jo funkcijos apima neįtikėtiną duomenų bazę su naujausiomis tvarkyklėmis, nėra interneto ryšio, nes jums tiesiog reikia atsisiųsti programą į USB ir naudoti ją neprisijungus.

Jūs taip pat ruošiatės mėgautis supaprastintais tvarkyklių atsisiuntimais, tvarkyklių atnaujinimais, patogiu naudojimusi paprasta ir apgaulinga sąsaja bei visų šiuolaikinių operacinių sistemų palaikymu tiek 32, tiek 64 bitų versijose.

⇒  Atsisiųskite „DriverIdentifier“

„DriverMax“

gauti „DriverMax“

„DriverMax“ tvarkyklių detektoriaus ir atnaujinimo programinė įranga veikia „Windows“ operacinėse sistemose ir visuose „Windows Server“ leidimuose, siekiant atnaujinti, sukurti atsarginę kopiją ir atkurti pasenusias, trūkstamas ar sugedusias tvarkykles daugiau nei 2,3 mln. Įrenginių.

„DriverMax“ turi lengvai automatizuotą tvarkyklių naujinį su automatiniais diegimais, suplanuotais nuskaitymais ir visomis įrenginio tvarkyklių atsarginėmis kopijomis.

Tai taip pat padidina kompiuterio produktyvumą, nes sumažina sistemos užšalimą ir veikimo sutrikimus, todėl jūsų kompiuteris veikia puikiai, kai gaunate geriausius ir naujausius naujinimus.

Taip pat analizuojami jūsų esami tvarkyklės su naujausiomis versijomis, skirtomis daugiau nei 2,3 milijonui įrenginių, su intelektualia ir unikalia internetine savarankiško mokymosi technologija, užtikrinančia, kad įdiegtos tik tinkamiausios ir naujausios tvarkyklių versijos.

Jūs taip pat gaunate maksimalų saugumą, nes „DriverMax“ išbando kiekvieną naują tvarkyklę prieš įdiegdami ją į savo kompiuterį su esamų tvarkyklių atsarginėmis kopijomis ir sistemos atkūrimo taškais, leidžiančiais greitai įdiegti.

⇒  Atsisiųskite „DriverMax“

Nemokamas vairuotojo skautas

gauti nemokamą vairuotojo skautą

„Free Driver Scout“ yra paprasta, viskas viename programinė įranga, automatiškai aptinkanti tvarkykles, kurios siūlo nemokamus tvarkyklių atnaujinimus, su duomenų baze, kurioje yra daugiau nei 1 milijonas skirtingų įrenginių.

Nemokama „Scout Scout“ padeda paleisti kompiuterį ir panaikinti bet kokį lėtesnį sistemos darbą.

Jis sukurtas norint atnaujinti visas jūsų kompiuteryje įdiegtas tvarkykles ir pašalinti pasenusias, sugedusias ir sugedusias tvarkykles iš jūsų kompiuterio, kartu siūlant naujausias tvarkyklių versijas kaip nemokamus atsisiuntimus.

Jis yra 100 proc. Suderinamas su „Windows“ versijomis ir vienu mygtuko paspaudimu prižiūri greitą ir lengvą tvarkyklių atnaujinimą, tvarkyklių nuskaitymą, atsisiuntimų tvarkyklę, atsarginę kopiją ir atkūrimą.

Kitos funkcijos apima saugius tvarkyklių atnaujinimus, nėra vangių žaidimų, kai tvarkyklės yra atnaujinamos, be to, galite nustatyti atsarginių kopijų ir atnaujinimų saugojimo vietą.

Taip pat galite automatiškai atsisiųsti, įdiegti ir atnaujinti tvarkykles naudodami įrankio tvarkyklę „Driver Booster 5“, kad galėtumėte geriau ir atnaujinti tvarkykles.

⇒  Atsisiųskite nemokamą vairuotojo skautą

Ar kuri nors iš šių programinės įrangos įrankių, automatiškai aptinkančių tvarkykles, atkreipė jūsų dėmesį?

Praneškite mums savo mėgstamą pasirinkimą arba, jei naudojote kurį nors iš jų, pasidalykite savo patirtimi žemiau esančiame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie tvarkykles ir tvarkyklių atnaujinimą

 • Kaip sužinoti, ar mano tvarkykles reikia atnaujinti?

Sunku pasakyti, kuriuos tvarkykles reikia atnaujinti be trečiųjų šalių įrankių. Įrenginių tvarkytuvę galite naudoti norėdami ieškoti naujesnių tvarkyklių versijų, tačiau negalite nuskaityti kelių įrenginių vienu metu. Be to, dažnai nepavyksta rasti naujesnių tvarkyklių, net jei jie yra. Vietoj to naudokite geriausią tvarkyklių atnaujinimo programinę įrangą.

 • Kaip atpažinti nežinomą įrenginį?

Paleiskite „Device Manager“, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite bet kurį įrenginį ir pasirinkite Ieškoti aparatūros pakeitimų . Nežinomus įrenginius žymi piktograma ⚠️.

 • Kaip atnaujinti tvarkykles rankiniu būdu?

Štai kaip galite atnaujinti tvarkykles sistemoje „Windows 10“. Rankiniu būdu galite naudoti „Windows Update“ arba „Device Manager“ arba atsisiųsti tvarkykles iš gamintojo svetainės. Jei tai nepavyksta, visada galite naudoti trečiųjų šalių sprendimus, kurie aptinka ir įdiegia jūsų tvarkykles.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Balandžio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.