10 geriausių kompiuterio plakatų ir reklaminių antraščių projektavimo programinės įrangos

 • Nesvarbu, ar ieškote plakato projektavimo programinės įrangos, kurią galima naudoti vykdant paprastus ar sudėtingus projektus, mūsų populiariausiame sąraše bus pateiktos geriausios rinkoje galimos galimybės, taip pat privalumai, keliantys minusus konkrečiai programinei įrangai
 • Kuriant plakatą svarbu turėti vektorinį vaizdą, nes gali reikėti pakeisti dydį, neprarandant kokybės
 • Siluetų naudojimas yra dažnas plakato dizainas, nes jis daro teiginį aiškesnį ir sutelkia dėmesį į simbolius, o ne į fiksuotą vaizdą
 • Norėdami gauti daugiau patarimų ir populiariausių sąrašų, apsilankykite mūsų grafinio dizaino skyriuje
programinė įranga gamina plakatus

Intriguojančių vaizdų naudojimas yra vienas tikras būdas priversti potencialius klientus spustelėti skelbimus. Dabar skelbimai gali būti skaitmeniniai arba neprisijungę (spausdinti skelbimai), tačiau turint nuostabų savo kliento plakatą, viskas pasikeičia visame pasaulyje. Aš, be abejo, sutinku su tuo, kad vizualiai patrauklūs skelbimai kelia mano smalsumą.

Jei esate grafikos dizaineris ir ieškote geriausių įrankių plakatams kurti, nebežiūrėkite toliau, nes mes surinkome geriausią programinę įrangą, skirtą kurti ne tik lengvai naudojamus, bet ir lengvai kišenėje esančius plakatus, reklaminius antraščius, sieninius paveikslus ir iškabas. .

Kokia yra geriausia programinė įranga, skirta kurti plakatus?

„Adobe Illustrator“ (redaktoriaus pasirinkimas)

„Adobe Illustrator CC“ plakatų dizaineris

 • Kaina - nemokama bandomoji / „Premium“ prenumerata

Argumentai "už"

 • Puikios vektorinės iliustracijos funkcijos
 • Prisilietimo tipo funkcija
 • Nauja moderni vartotojo sąsaja

Minusai

 • Mėnesinė / metinė prenumerata

„Adobe Illustrator “ vėlgi yra „Adobe“ programinė įranga, kuri puikiai veikia kuriant vektorinę iliustraciją. Tai ilgą laiką buvo pramonės standartas ir siūlo vartotojams kokybišką įrankių rinkinį.

Tai prenumerata paremta paslauga, kuri yra „Adobe Creative Cloud“ rinkinio dalis. „Illustrator“ gali būti naudojamas ne tik kaip iliustravimo įrankis; jis gali būti naudojamas kuriant logotipus, svetainių ir mobiliųjų programų piktogramas, taip pat skaitmeninių skelbimų antraščius ir skrajutes.

„Illustrator“ komplekte yra visi įrankiai, kurių reikia norint sukurti nuostabų skrajutę, įskaitant formos įrankius, teksto įrankius, skirtus pritrenkiančiai tipografijai pridėti, piešimo laisva ranka įrankis, kad importuotos nuotraukos būtų paverstos meno kūriniais ir dar daugiau.

Kadangi tai yra aukščiausios kokybės iliustravimo įrankis, kai kuriems žmonėms, atsižvelgiant į jų naudojimą, „Illustrator“ gali būti brangu, o mėnesinis prenumeratos planas reiškia, kad negalite jo įsigyti kaip vienkartinio pirkimo. Tai taip pat apima mokymosi kreivę ir geriau tinka specialistams.

Gaukite nemokamą „Adobe Illustrator CC“

- SUSIJ:: 5 geriausia programinė įranga vaizdams vektorizuoti

„Photoshop“ (siūloma)

„Adobe Photshop“ - plakatų dizaineris

 • Kaina - nemokamas bandymas / prenumerata

Argumentai "už"

 • Puiki dizaino įrankių kolekcija
 • Iš anksto sukurti skrajučių ir reklaminių skrajutžių šablonai
 • 3D projektavimo galimybės
 • Slick vartotojo sąsaja

Minusai

 • Nėra nuolatinės licencijos pasirinkimo
 • Netiesinė sąsaja
 • Apima mokymosi kreivę

„Photoshop“ yra pramonės standartas, kai kalbama apie vaizdo manipuliavimo programinę įrangą, o naujausia „Photoshop“ versija turi dar daugiau funkcijų. Nors netiesinis redagavimo išdėstymas gali būti ne visiems svarbus dalykas, „Photoshop“ neabejotinai yra vienas iš geriausių įrankių kuriant bet kokį grafikos turinį, įskaitant skrajutes ir reklamines juostas.

Pradedantiesiems „Photoshop“ siūlo vaizdo pamokas, kad pradėtumėte. Norėdami sukurti skrajutę, pradėkite kurti naują failą, nurodę aspektą. Vėliau pridėkite tekstūrą ir pradėkite tinkinti pridėdami vaizdus ir tekstą pagal savo poreikius.

Skrajutės gali būti išvestos keliais formatais, įskaitant PNG ir PDF. Taip pat galite perkelti jį į „Adobe Illustrator“, kad gautumėte daugiau patobulinimų.

„Photoshop“ nėra patogiausias vaizdo redagavimo priemonė; tada ir patogiausi naudoti įrankiai nėra patys galingiausi. Be skrajutės kūrimo, „Photoshop“ galima naudoti kuriant ir tobulinant nuotraukas, iliustracijas ir kuriant grafiką, skirtą interneto dizainams ir programoms mobiliesiems.

Norėdami naudoti „Adobe Photoshop“, turite užsiprenumeruoti „Adobe Creative Cloud“, kuri yra mėnesio prenumeratos paslauga, prieinama kaip viena programa ir visas programų paketas.

Gaukite nemokamą „Adobe Photoshop“

- SUSIJ:: 4 puiki programinė įranga, skirta kurti svetaines be kodavimo

„Adobe Spark“

„Adobe Spark Poster“ programinės įrangos kūrimo programa - „WindowsReport“

 • Kaina - nemokama / „Premium“

Argumentai "už"

 • Puikūs iš anksto sukurti šablonai
 • Ribotas nemokamas planas
 • Gera nuotraukų nuotraukų kolekcija

Minusai

 • Ribotas nemokamas planas

„Adobe Spark“ pasirodė mūsų ankstesniuose grafinio projektavimo vadovuose ir čia pasirodo. Tai nemokamas internetinis „Adobe“ įrankis, leidžiantis nemokamai kurti plakatus, reklamines antraštes ir trumpus kūrybinius vaizdo įrašus. Yra aukščiausios kokybės planas, pateiktas kartu su kita „Adobe“ redagavimo programine įranga, tačiau norint gauti nemokamą versiją, jis siūlo tinkamą įrankių rinkinį, kuris padės jums pradėti.

„Adobe Spark“ siūlo visų rūšių grafinio dizaino šablonus nuo „Facebook“ viršelio šablono iki „YouTube“ reklamjuostės ir nuo kvietimų šablonų iki plakatų dizaino šablonų.

Tai internetinis įrankis, kuriam reikia registracijos. Norėdami sukurti plakatą, galite pradėti nuo plakato šablono pasirinkimo, o dešinėje pusėje esančiame redaktoriuje galite pasirinkti variantą.

„Adobe Spark“ siūlomos tinkinimo parinktys apima galimybę pridėti prekės ženklo logotipą, nuotrauką, piktogramą ir teksto elementus. Yra spalvų parinktis, jei norite eksperimentuoti, o išdėstymo parinktis leidžia jums pritaikyti kraštines ir išdėstymo dizainus. Skirtuke Keisti dydį yra skirtingų dydžių spartieji klavišai, jei norite pakeisti formos faktorių iš plakato į kitą, pavyzdžiui, A5 lapo ar raidės dydį.

„Adobe Spark“ galima naudoti daugeliui kitų užduočių, išskyrus plakatų kūrimą, įskaitant skaitmeninius reklaminius antraščius ir vaizdo įrašus. „Spark“ galima nemokamai naudoti su mišriomis funkcijų grupėmis. Tačiau mokamuose planuose yra daugiau aukščiausios kokybės funkcijų.

⇒  Gaukite „Adobe Spark“

- SUSIJ:: 5 geriausios laikraščių projektavimo programinės įrangos profesionaliems žurnalistams

Canva

„Canva“ - plakatų dizainerė

 • Kainodara - ribota nemokama sąskaita / „Premium“

Argumentai "už"

 • Intuityvi vartotojo sąsaja
 • Puiki nuotraukų ir šablonų kolekcija
 • Nemokama naudoti su vandens ženklu arba su savo atvaizdais

Minusai

 • Vandenženklis laisvame plane

Jei nenorite įdiegti redagavimo programinės įrangos, kad sukurtumėte skrajutes savo kompiuteryje, internetiniai vaizdo manipuliavimo įrankiai, pvz., „Canva“, siūlo pakankamai funkcijų, kad galėtumėte pradėti.

„Canva“ yra aukščiausios kokybės įrankis, tačiau taip pat siūlo nemokamą bandomąją versiją. Nesvarbu, ar norite sukurti plakatą, ar kvietimą į vestuves, „Canva“ siūlo daugybę įmontuotų šablonų su visiškai pritaikomais maketais.

„Canva“ taip pat gali atsispausdinti jums plakatus ir vestuvių kvietimus ir pristatyti juos prie jūsų namų slenksčio.

Norėdami naudoti „Canva“, pirmiausia turite užsiregistruoti, kuris yra nemokamas. Pasirinkę šabloną, galite toliau tinkinti šabloną pridėdami tokius elementus kaip vaizdai, tinkleliai, rėmeliai, formos ir iliustracijos ir kt.

Teksto įrankis siūlo puikią šriftų kolekciją, o fono skirtukas leidžia pakeisti spalvą, tekstūrą ir numatytąją spalvų paletę. Skrajutes galite atsisiųsti į savo kompiuterį keliais formatais, įskaitant PDF ir PNG.

Pradėkite nuo „Canva“

- SUSIJ:: 5 geriausia HDR programinė įranga, skirta „Windows 10“, kad būtų galima užfiksuoti HQ vaizdus

„CorelDRAW“

„CoralDraw“ - plakatų dizaineris

 • Kaina - nemokama bandomoji versija / pilna versija 499,00 USD / prenumerata

Argumentai "už"

 • Intuityvi vartotojo sąsaja
 • Puikus vektorinės grafikos įrankių rinkinys
 • Įperkamos

Minusai

 • Negalite nusipirkti „CorelDRAW“ kaip atskiros priemonės
 • Tik „Windows“

„CorelDRAW “ dažnai nustelbia pramonės lyderis „Adobe Suite“, kai kalbama apie vektorinio grafinio dizaino sprendimus. Tačiau „CorelDRAW“ sugebėjo ilgai išsilaikyti ir dabar vartotojams prieinama nauja rinkinio versija.

„CorelDRAW“ siūlo paprastą įrankių rinkinį, orientuotą į geresnį darbo eigą. Šis įrankis siūlo pritaikytą vartotojo sąsają ir puikias pritaikymo galimybes.

Plakatų kūrimui „CorelDRAW“ siūlo puikų įrankių rinkinį grafikai, iliustracijai, maketui, nuotraukų redagavimui ir šriftų valdymui kurti. Jis taip pat pateikiamas gydančio klono įrankiu, peilio įrankiu, žiniatinklio grafikos įrankiais ir kelių monitorių palaikymu, taip pat 4K skiriamąja geba ir rašikliu.

Galite sukurti savo dizainui pritaikytą spalvų paletę, o kūrybinių vektorių įrankiai leidžia patobulinti savo vektorius naudojant įrankius „tepinėlis“, „sukti“, „pritraukti“ ir „atstumti“. Yra įmontuota „Project Timer“ funkcija, leidžianti laikyti kiekvieno projekto praleistų valandų skirtuką, kuris yra naudingas laisvai samdomiems darbuotojams.

„CorelDRAW“ grafinio dizaino rinkinį sudaro 6 įrankiai, iš kurių vienas yra „CorelDRAW“, ir jis turi nemokamą ribotą bandomąją versiją. Vartotojai negali įsigyti vien „CorelDRAW“, bet visą rinkinį, kurio kaina yra apie 499 USD ir suteikiama licencija visam gyvenimui.

Atsisiųskite „CorelDRAW“

- SUSIJ:: 10 geriausių nemokamų 3D projektavimo programinės įrangos pradedantiesiems ir patyrusiems vartotojams

„RonyaSoft“ plakatų dizaineris

„RonyaSoft“ plakatų dizaineris

 • Kaina - nemokamas bandymas / namų licencija 29,95 USD / verslo licencija 49,95 USD / verslo licencija 695 USD

Argumentai "už"

 • Intuityvi vartotojo sąsaja
 • Naudingi šablonai su pagrindiniais redagavimo įrankiais
 • WYSIWYG Objekto redaktorius
 • Įmontuota iškarpinių vaizdų galerija
 • Įperkamos ir lengvos

Minusai

 • Trūksta rafinuotų funkcijų

„RonyaSoft“ plakatų dizaineris yra linksma ir greitesnė alternatyva kitai sudėtingai plakatų kūrimo programinei įrangai, o namų licencija kainuoja apie 29,25 USD. Taip pat yra nemokama bandomoji versija su ribotomis funkcijomis ir vandens ženklas.

Plakatų dizaineris siūlo aptakią vartotojo sąsają ir yra vienas iš paprasčiausių plakatų dizainerių, kurį gali naudoti net žmonės, neturintys jokios grafinio dizaino patirties, ir lengvai kurti plakatus, reklamines antraštes ir iškabas.

Jame yra daugybė iš anksto sukurtų šablonų su skirtingais išdėstymais, kad būtų galima sukurti juokingus norimus plakatus, filmų plakatus, vaikų ir gimtadienio plakatus: koliažo maketus, asmeninius renginius ir bendrus renginių plakatus.

Visi šablonai yra visiškai pritaikomi tekstui, vektorinei grafikai, paveikslėliams, taip pat yra palaikomos iškarpinės, kad būtų galima nukopijuoti tekstą iš „Word“ ir „Excel“ failų. Redaguotus plakatus galima išleisti keliais formatais, įskaitant paveikslėlį ir PDF failą. Plakatų dizaineris palaiko kelių puslapių spausdinimą, tačiau užduočiai atlikti reikalinga papildoma programa.

Plakatų dizaineris yra įdomus būdas sukurti plakatų ir reklaminių antraščių keliems renginiams. Jis netgi pateikiamas su „Infographic“ šablonais, skirtais švietimo turiniui. Tai geras plakatų dizaineris pradedantiesiems ir atsitiktiniams vartotojams, tačiau „pro“ įrankio trūkumas reiškia, kad jis gali būti dar neparuoštas pakeisti „CorelDRAW“ ar kitų profesionalių įrankių.

⇒  Atsisiųskite plakatų dizainerį

- SUSIJEDS: 5 geriausia žurnalų dizaino programinė įranga, skirta sužavėti jūsų skaitytojus

GIMP

GIMP - plakatų dizaineris

 • Kaina - nemokama

Argumentai "už"

 • Visiškai nemokamai naudoti
 • Galinga vaizdo manipuliavimo programinė įranga
 • Su kiekvienu atnaujinimu pridėtos naujos funkcijos
 • Tonų papildinių ir scenarijų parinktis

Minusai

 • Trūksta reguliavimo sluoksnio
 • Stačia mokymosi kreivė
 • Lėti atnaujinimai

Tiems, kurie nenori išleisti naujos programinės įrangos pirkimo, norėdami sukurti plakatą ir reklaminę juostą, galite naudoti GIMP . GIMP yra kelių platformų vaizdo redagavimo programa, leidžianti vartotojams redaguoti ir kurti grafinį dizainą, įskaitant plakatus.

Tai yra atviro kodo įrankis, tačiau tai nereiškia, kad jis daro kompromisą dėl funkcijų. GIMP yra įvardijamas kaip kitas geriausias „Photoshop“ dalykas tiems, kurie nori investuoti šiek tiek laiko mokydamiesi programinės įrangos.

Norėdami sukurti profesionaliai atrodantį skrajutę naudodami GIMP, gali tekti atsisiųsti skrajutės šablonus iš interneto arba naudoti norimą redaguoti šabloną. Be to, atsisiųskite reikalingus šepečius ir įdiekite juos.

Kuriant projektą galite pritaikyti skrajutės matmenį. Taip pat, jei reikia, galite ištrinti vaizdo foną ir pridėti gradiento foną.

Be skrajučių kūrimo, taip pat galite naudoti GIMP, kad sukurtumėte originalius meno kūrinius, redaguotumėte vaizdus ir kurtumėte grafinio dizaino elementus, pvz., Piktogramas ir vektorius.

GIMP yra galingi vaizdo redagavimo įrankiai, kurie gali padėti jums atliekant įvairius meno kūrinius. Tačiau tai apima mokymosi kreivę, reikalaujančią kantrybės ir daug laiko.

⇒  Atsisiųskite GIMP

 • Redaktoriaus pastaba: jei jus domina kiti dizaino produktai, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.

„Inkscape“

inkscape - plakatų dizaineris

 • Kaina - nemokama

Argumentai "už"

 • Lengva naudoti plakatų kūrėją
 • Puikios priemonės pradedantiesiems
 • Geros SVG grafikos redagavimo funkcijos
 • Visiškai nemokamai naudoti

Minusai

 • Trūksta pažangios redagavimo funkcijos

„Inkscape“ yra galingas, tačiau nemokamas dizaino įrankis, skirtas grafikos dizaineriams kurti meno kūrinius, skrajutes ar net naudoti juos kuriant internetą. Jis siūlo lanksčius redagavimo įrankius ir palaiko kelis failų formatus importavimo ir eksportavimo funkcijoms.

Programinės įrangos siūlomus projektavimo įrankius sudaro pieštukų įrankiai, formos įrankiai, teksto įrankiai ir „Clones“ funkcijos, leidžiančios kurti modelius ir išdėstymo klonus.

Objektų manipuliavimo skiltyje galite žaisti su sluoksniais, pritaikyti objektą naudodami transformavimo parinktis ir galimybę grupuoti objektus. Kitos įprastos redagavimo funkcijos yra puikus filtrų rinkinys, užpildymo ir brūkšniavimo įrankiai, teksto palaikymas ir atvaizdavimo įrankiai. Redaguotus vaizdus galima eksportuoti keliais failų formatais, įskaitant PNG ir PDF.

Kaip ir GIMP, „Inkscape“ siūlo daugybę vaizdo manipuliavimo funkcijų; tačiau tai yra daug lengviau naudoti ir priprasti prie programinės įrangos naudojimo net pradedantiesiems.

⇒  Atsisiųskite „Inkscape“

- SUSIJ:: 5 geriausi vaizdo keitimo įrankiai, skirti „Windows“ kompiuterių vartotojams

Microsoft word

žodis-2016

Argumentai "už"

 • Yra „MS Office Word“
 • Lengvos pritaikymo parinktys

Minusai

 • Trūksta pažangių funkcijų

Teisingai! Jei turite įdiegtą „MS Office Word“, galite kurti skrajutes naudodami tą patį. Naujesnė „Word“ versija pateikiama su „Flyer“ ir plakato šablonais.

Paleiskite „MS Word“ ir ieškokite skrajučių naujame skirtuke. Slinkite per šablonus ir pasirinkite tą, kurį norite naudoti. „Microsoft Office“ gali reikėti atsisiųsti šabloną, kad galėtumėte jį naudoti.

Šabloną galite pritaikyti spustelėdami skrajutės šablone esančius elementus, pridėdami teksto, piktogramų ir kitų grafinių ypatybių. Redaguotus skrajutes galima išsaugoti keliais dokumentų formatais, įskaitant PDF.

„Lucidpress“

„Lucidpress“ skrajutžių gamintojas

 • Kaina - Nemokama / „Premium“ - „Basic“, „Pro“ ir „Business“

Argumentai "už"

 • Intuityvi vartotojo sąsaja
 • Tonų iš anksto sukurtų šablonų
 • Nemokamas planas be vandens ženklo

Minusai

 • Nieko tokio

„Lucidpress“ yra internetinė spausdintos ir skaitmeninės leidybos programinė įranga, leidžianti sukurti reklaminius skydelius ir skrajutes jūsų renginiui ir reklamai. Jis pateikiamas kartu su nemokamais ir aukščiausios kokybės planais, kai nemokamas planas turi tam tikrų apribojimų, susijusių su PDF spausdinimo kokybe ir dokumentų įterpimu.

Skrajutės gali būti sukurtos naudojant iš anksto sukurtus šablonus arba iš aiškaus išdėstymo. Norint naudotis nemokamu planu, reikia lengvai užsiregistruoti.

Šablonų galerijoje pasirinkite kategoriją ir galerijoje pasirinkite skrajutės šabloną. Šabloną galima visiškai pritaikyti redaktoriuje.

Galite pakeisti orientaciją ir dydį, pridėti daugiau puslapių, pridėti teksto elementų ir formų ir įkelti bet kokį pasirinktinį vaizdą, kurį galbūt norėsite naudoti su savo skrajute.

Formos, išdėstymo ir teksto ypatybes galima keisti iš dešinės redaktoriaus pusės. Redaguotus skrajutes galite atsisiųsti keliais formatais, įskaitant PDF, PNG, PMG su skaidriu fonu ir JPEG su keliais puslapiais, ekrano dydžiu ir spalva.

Atsisiųstuose skrajutėse, esančiose PNG arba PDF formatu, nėra vandens ženklo ir jas galima naudoti spausdinant ir skaitmeninės leidybos darbams internete.

⇒  Gaukite „Lucidpress“ 

Išvada

Nesvarbu, ar norite sukurti savo kolegijos ar biuro renginio plakatą, ar savo kliento ir asmeninio prekės ženklo reklamą, svarbu žinoti, kokią plakato kūrimo programinę įrangą naudoti.

Mes šiek tiek palengvinome jums naudodamiesi šiuo vadovu, pateikdami geriausią programinę įrangą, kad sukurtumėte plakatą su jų privalumais ir trūkumais. Praneškite mums savo pasirinkimą komentaruose.

DUK apie plakatų projektavimo programinę įrangą

 • Kuri programinė įranga geriausiai tinka plakatų kūrimui?

„Adobe Illustrator“ yra ilgametis lyderis grafinio vektoriaus dizaino pramonėje dėl sudėtingo projektų valdymo ir lengvai prieinamos mokomosios medžiagos.

 • Kas yra skaitmeninis plakatas?

Skaitmeniniai plakatai gali būti tiek statiški, tiek judantys, tai yra vienintelis skirtumas, palyginti su įprastu plakatu. Skaitmeninis plakatas turi daug privalumų, pavyzdžiui, galimybę greitai keisti, bendrauti remiantis veiksmais, be to, jis yra daug pigesnis nei tradicinis.

 • Kokia geriausia nemokama plakatų kūrimo programinė įranga?

GIMP rekomenduojame kaip geriausią nemokamą atvirojo kodo parinktį, kurią galima rasti rinkoje dėl turimų funkcijų ir galimų vadovų kiekio. Tai yra vienas mėgstamiausių variantų „Linux“ vartotojams.

Susijusios istorijos, kurios jums gali patikti:

 • 6 geriausia 3D animacijos programinė įranga, skirta „Windows“ kompiuteriams 
 • Reikia programinės įrangos vamzdynų projektavimui? Čia yra 5 „Windows 10“ skirtos priemonės
 • 5 geriausia „Windows 10“ mezgimo projektavimo programinė įranga „pasidaryk pats“ gerbėjams

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.