9 geriausia nuotraukų valdymo programinė įranga, skirta „Windows 10“ ir „Mac“

 • Specializuota nuotraukų valdymo programinė įranga paprastai apima papildomas funkcijas, tokias kaip nuotraukų redagavimas (daugiau ar mažiau) ir išmaniųjų daiktų grupavimas.
 • Laikykite savo nuotraukas tvarkingai tvarkydami geriausius rinkoje esančius įrankius, išvardytus žemiau esančiame mūsų vadove.
 • Mūsų alternatyviame „Photo Software“ puslapyje rasite daugiau alternatyvių sprendimų.
 • Laikykitės informacijos apie pramonės naujoves, pažymėdami mūsų nuotraukų centrą.

Galite pagalvoti, kodėl mums iš tikrųjų reikia patirti problemų ir ieškoti išorinės programos, skirtos tvarkyti nuotraukas, kai „Windows 10“ vartotojams suteikia įmontuotą programą?

Kalbant apie paiešką, daugiau nesijaudinkite, nes šiame straipsnyje išvardinsime geriausią „Windows 10“ prieinamą nuotraukų tvarkymo programinę įrangą. Prieš kelerius metus nuotraukų valdymas nebuvo didelis dalykas. Kameros ritinyje, kuris buvo sukurtas be jokių rūpesčių redaguoti, apkarpyti ar tvarkyti saugojimo vietą, buvo keletas atminties.

Skaitmeninimas sukėlė stresą saugant ir tvarkant šimtus ir net tūkstančius nuotraukų, saugomų viename įrenginyje. Ar tai būtų nešiojamieji kompiuteriai, „flash“ įrenginiai, nuimami standieji diskai, debesies saugykla ar išmanieji telefonai, visų apkarpytų, redaguotų, pakeistų dydžių ar pasikartojančių nuotraukų įrašymas kiekviename iš šių įrenginių yra neįmanoma užduotis. Čia atsiranda nuotraukų tvarkymo komunalinės paslaugos.

Jei jums atrodo, kad šiek tiek trūksta „Windows 10“ integruotos nuotraukų tvarkymo programos, mes pasirinkome jums geriausias nemokamas alternatyvias komunalines paslaugas, kurias ne tik lengva naudoti, bet ir tai gali būti patogu naudoti kasdien.

Mes padėsime jums pasirinkti gerą įrankį savo nuotraukoms tvarkyti, atsakydami į tokius klausimus:

 • Kaip išsirinkti geriausią nuotraukų valdymo programinę įrangą?
 • Kokias funkcijas turite naudoti nuotraukų tvarkyklėje?
 • Ar jis palaiko RAW failo formatą?
 • Ar galite redaguoti savo nuotraukas?
 • Ar galite sukurti atsarginę nuotraukų kopiją naudodami nuotraukų valdymo programinę įrangą?
 • Ar jis palaiko kelis failų formatus?
 • Ar jis suderinamas su jūsų fotoaparatu?
Įvertinimas (nuo 1 iki 5) Nemokama / mokama Palaiko RAW formatą Failų redagavimas Atsarginės kopijos failai Importo / eksporto formatai
„Photo Manager Deluxe“ Mokama (bandoma) Taip Taip Taip 40
„ACDSee Photo Editor“ Mokama (bandoma) Taip Taip Taip 40
„Pictomio Image Management“ Laisvas Nėra Taip Ne 60
„FastStone“ vaizdų peržiūros programa Mokama (bandoma) Taip Taip Ne 20+
„XnView“ Laisvas Taip Taip Ne 50
„PicaJet“ skaitmeninių nuotraukų valdymas Mokama (bandoma) Taip Taip Ne 60
„PicPerk“ vaizdų peržiūros priemonė 4 Laisvas Nėra Taip Ne 50

Kokia yra geriausia „Windows 10“ nuotraukų valdymo programinė įranga?

„Adobe Lightroom“

„Adobe Lightroom“

„Adobe Creative Suite“ dalis, „Lightroom“ yra debesies pagrindu sukurta paslauga, sukurta fotografuoti. Lengvai naudojami įrankiai, pvz., Slankikliai ir išankstiniai nustatymai, leidžia redaguoti, tvarkyti, saugoti ir bendrinti nuotraukas bet kuriame įrenginyje.

Debesies saugykla, pradedant nuo 1 TB ar daugiau, užtikrina, kad galite tvarkyti bet kokį skaičių nuotraukų. Kaip premija, jūs visada būsite organizuotas, nes įrankis yra supakuotas su pačia savo intelektualia valdymo sistema: „Adobe Sensei“ mašininiu mokymusi.

Greitai apžvelkime pagrindines jo savybes :

 • Nuotraukų organizavimas (raskite nuotraukų ar iškart kurkite albumus naudodamiesi mašininiu mokymusi)
 • Lengvai eksportuokite nuotraukas kaip DNG failus (eksportuokite neapdorotas nuotraukas į DNG)
 • Importuokite išankstinius nustatymus ir profilius iš „Google“ disko ir vietinės atminties
 • Naujų fotoaparatų ir objektyvų palaikymas „Panorama“ užpildymo kraštai (lengvai užpildykite sujungtų panoramos kraštų kraštus)

⇒ Gaukite nemokamą „Adobe Lightroom“

„ACDSee Photo Editor“

„ACDSee Photo Editor“

„ACDSee Photo Editor 11“ leidžia aktualizuoti originalią grafiką, dirbti su šlifuota fotografija ir priversti meno vaizdus. Galite naudoti jo pikseliais pagrįstus redagavimo įrankius, tikslų taikymą, įvairius filtrus, piešimo elementus ir daug daugiau.

Kita puiki savybė yra RAW formato vaizdų valdymas pašalinant triukšmą, galandant, subalansuojant šešėlius ir paryškinimus, taikant spalvas ir naudojant įvairiausius kitus taisymo, geometrijos, ekspozicijos, spalvų ir detalių patobulinimus.

„ACDSee Photo Editor 11“ palaiko RAW redagavimą daugiau nei 500 fotoaparatų modelių.

Kita puiki funkcija yra „Photoshop“ papildinių importavimas ir taikymas. Tokiu būdu galite išvengti visų „Photoshop“ licencijos išlaidų.

⇒ Atsisiųskite bandomąją versiją iš ACDSee

„Photo Manager Deluxe“

„magix-photo-manager“

„Magix Photo Manager“ sukurta tam, kad vartotojams būtų suteiktos kelios patogios nuotraukų tvarkymo funkcijos, pvz., Švari vartotojo sąsaja ir daugialypės terpės failų įkėlimas tiesiai iš telefono, fotoaparato ar skaitytuvo.

Galbūt labiausiai naudojama šios programos savybė yra galimybė surasti kopijas pagal suderintas scenas, spalvas ir foną po to, kai pasirenkate pavyzdinę nuotrauką. Tada galite pasirinkti ištrinti, redaguoti, modifikuoti arba perkelti kopijas.

Taip pat yra galimybė įvertinti nuotraukas pagal savo skonį ir išmintingai rūšiuoti galerijos įvertinimą. Veido atpažinimo technologija gali įrašyti iki 10 unikalių veidų.

„Magix“ nuotraukų tvarkyklė yra ne tik pagrindinis nuotraukų redagavimo įrankis, skirtas apkirpti, pakeisti dydį, sureguliuoti ryškumą, pašalinti raudonų akių efektą ir sukurti panoramines nuotraukas. Jis tiekiamas su daug sudėtingesnėmis ir techninėmis priemonėmis, tokiomis kaip netikrų vaizdo įrašų pašalinimas iš vaizdo įrašų.

Taip pat yra įrankis, vadinamas parodomuoju ; Įdomu tai, kad ji dalijasi nuotraukomis su savo draugais ir šeima ir, pasak įmonės, yra SSL užšifruota saugumui užtikrinti.

Ir jei jų nepakanka, kad padarytumėte įspūdį, tai taip pat sukuria virtualius albumus, atsargines kopijas pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį ir automatinę skaidrių peržiūrą.

Geriausias pasirinkimas „ „Photo Manager Deluxe“Photo Manager Deluxe“
 • Archyvuokite savo nuotraukas
 • Debesies importas
 • Taupo vietą diske ir laiką
 • Protingas pasirinkimas
 • Palaiko kelis failų formatus
Atsisiųskite dabar „Photo Manager Deluxe“

„Pictomio Image Management“

piktomio įvaizdžio valdymas

„Pictomio“ yra vaizdo ir vaizdo įrašų tvarkymo programinė įranga, tvarkanti, ieškanti, archyvuojanti, kategorizuojanti, redaguojanti ir tvarkanti medijos failus.

Be to, jis sukuria 3D ir 2D vaizdo skaidrių demonstracijas su toli siekiančiomis 3D programuotų grafinių kortelių galimybėmis, kurios naudojamos aukštųjų technologijų skaidrių demonstravimui kurti ir vaizdams iššifruoti.

„Pictomio“ sudaro įvairios įterptosios funkcijos, įskaitant nuotraukų naršymą, skaidrių demonstravimo redagavimą ir peržiūrą.

Jis taip pat palaiko vaizdų tvarkytuvę, EXIF ​​redaktorių, 3D vaizdų karuselę, vaizdo įvertinimo papildinį, skysto vaizdo mastelio keitimą, medijos kategorijų nustatymo funkcijas, vaizdo įrašų peržiūros programą ir skaidrių demonstravimo vedlį.

„Pictomio“ vartotojo sąsaja pasiekiama 7 kalbomis, įskaitant vokiečių, ispanų, kinų, rusų, japonų, prancūzų ir anglų kalbas.

Atsisiųskite „Pictomio“ iš oficialaus įrankio puslapio

„FastStone“ vaizdų peržiūros programa

„faststone-image-viewer“

„FastStone“ vaizdų peržiūros programa gali importuoti vaizdus iš skaitytuvų, fotoaparatų ir kitų nešiojamųjų laikmenų įrenginių. Tai yra nemokama programa, galbūt arčiausiai ACDSee, ir išbandyta, kad joje nėra kenkėjiškų programų.

Pagrindinės šios programinės įrangos stipriosios pusės yra stiprus RAW ir DNG RAW vaizdo failų palaikymas ir suderinamumas su populiariais skaitmeninių fotoaparatų prekės ženklais, tokiais kaip „Nikon“, „Sony“, „Canon“, „Fuji“, „Olympus“, „Panasonic“ ir „Minolta“.

Jame yra vaizdų peržiūra, vaizdų palyginimas, raudonų akių efekto pašalinimas, el. Pašto siuntimas, spalvų balansavimas, dydžio keitimas, retušavimas ir apkarpymas.

Viso ekrano režimas suteikia prieigą prie EXIF ​​informacijos ir naršymo pagal miniatiūras, taip pat palaiko komponentus, tokius kaip paslėpta įrankių juosta, rodoma užvedus pelę, muzikinė skaidrių demonstracija, daugiau nei 150 pereinamųjų efektų, šešėlių efektas, histograma.

Kitos funkcijos apima vaizdo anotaciją, be praradimo JPEG perėjimus, meninio montažo vaizdus, ​​„Image EXIF“ metaduomenų palaikymą, ekrano užfiksavimo galimybes, prisilietimo sąsajos palaikymą, pritaikomus fono paveikslėlius ir dar daugiau.

Atsisiųskite „FastStone“

„XnView“

„xnview-photo-management-app“

„XnView“ yra daug funkcijų turinti programinė įranga, leidžianti nuskaityti, naršyti, suskirstyti į kategorijas, konvertuoti ir redaguoti daugialypės terpės failus. Naudingumas iš esmės yra nemokamas, tačiau verslo tikslais reikalinga licencija.

Jis palaiko medijos įrenginius, tokius kaip fotoaparatai ir skaitytuvai. „XnView“ funkcijos apima pritaikomus ir iš anksto nustatytus filtrus, sodrumo ir ryškumo valdymą, dydžių keitimą, apkarpymą ir pasukimą.

Žvelgiant plačiau, tai taip pat apima įrankius, tokius kaip profilių, tokių kaip „Aktyvus langas“, „Stačiakampis“ ir „Darbalaukis“, fiksavimas, paketinis apdorojimas, spausdinimo modulis, paketo pervadinimas ir vaizdų uždelsimo nustatymas.

Po redagavimo galite optimizuoti savo vaizdus, ​​kad sudarytumėte skaidrių demonstracijas, vaizdų juostas ar kontaktinius lapus.

„XnView“ palaiko daugiau nei 500 failų formatų, įskaitant APNG, GIF, ICO, TIFF, daugialypius ir animuotus nejudančius formatus ir kt.

Be to, „XnView“ gali rasti pasikartojančius failus naudodamas tokias technologijas kaip panašus failo pavadinimas, tie patys failo duomenys, tie patys vaizdo duomenys arba palygindami nuotraukų scenas ar fonus.

Atsisiųskite „XnViewer“ nemokamai iš „XnView“

„PicaJet“ skaitmeninių nuotraukų valdymas

„picajet-digital-photo-management“

Žinoma, kad „PicaJet“ turi galimybę tiesiogiai importuoti vaizdus iš fotoaparato ir dalytis vaizdais el. Paštu ar galerijoje. Be to, jis taip pat apima automatinį nuotraukų balansą ir jų gerinimą, spausdinimą, laikmenų kategorizavimą ir leidžia vartotojams pateikti asmeninius įvertinimus.

Programinė įranga taip pat rūšiuoja vaizdus pagal pateiktus įvertinimus, datą ar laiką ir raktinį žodį. Skirstyti vaizdus taip pat lengva, kaip vilkti ir numesti.

Kitos žymios „PicaJet“ funkcijos yra raudonų akių efekto pašalinimas, vaizdo pagerinimas, galandimo įrankis, apkarpymas ir dydžio keitimas, automatinis lygio nustatymas ir koregavimas, kompaktinių diskų ir DVD įrašymo įrankis, vaizdų paieškos sistema, palaikanti EXIF ​​/ IPTC / XMP duomenis, skaidrių demonstravimo programa ir generuojanti šablonai.

„PicaJet“ yra lengvai naudojama, labai pritaikoma ir efektyvi nuotraukų tvarkymo priemonė ir vaizdų duomenų bazė, puikiai organizuojanti ir skirstanti į kategorijas greitai augančius medijos failus.

Atsisiųskite „PicaJet“ nemokamai iš oficialaus įrankio puslapio

„PicPerk“ vaizdų peržiūros priemonė

picperk-image-viewer

„PicPerk Image Viewer“ palaiko pagrindinius grafinius formatus, įskaitant GIF, JPEG, WMF, Tiff, BMP ir TGA. Kai kurios plačios funkcijos, kurias palaiko ši programa, yra tam tikro paveikslėlio failo atidarymas, taip pat redagavimas ir vaizdų, kurie yra įtraukti į konkrečius vaizdo failus, redagavimas ir peržiūra.

Jame taip pat pateikiama daugybė puikių specifikacijų, tokių kaip viso ekrano peržiūra, mastelio keitimo funkcijos, daugiau nei 33 vaizdo redagavimo efektai ir kai kurie pagrindiniai efektai, tokie kaip kopijavimas, pervadinimas, ištrynimas, spausdinimas, apkarpymas, dydžio keitimas ir raudonų akių efekto koregavimas.

Taip pat galite pasirinkti su jūsų failo tipu susietą foną. „PicPerk“ taip pat turi keletą įrankių, kurie rodo skaidrių demonstravimą, įdeda arba pašalina darbalaukio fono paveikslėlius ir koreliuoja su jais failus.

Atsisiųskite „PicPerk Image Viewer“ nemokamai iš Kanados turinio

„Luminar 4“

„Luminar 3“

„Skylum“ neseniai pristatė „Luminar“, pirmą kartą įrankio istorijoje pridėdama įdomių nuotraukų valdymo funkcijų seriją.

Naujų galimybių dėka vartotojai dabar gali mėgautis nauja biblioteka, leidžiančia greitai ir efektyviai tvarkyti ir tvarkyti vaizdus. 

Naujų dirbtinio intelekto algoritmų dėka nuotraukų redagavimo funkcijos buvo žymiai patobulintos.

Kaip matote, „Luminar 4“ yra vienas iš geriausių įrankių, kurį galite naudoti savo nuotraukoms tvarkyti ir redaguoti.

⇒ Atsisiųskite „Luminar 4“


Čia baigsime savo sąrašą. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums nuspręsti, kurią nuotraukų tvarkymo ir redagavimo programinę įrangą atsisiųsti. Pasirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį įrankį.

Jei jau naudojote šiame straipsnyje išvardytus įrankius, galite daugiau papasakoti apie savo patirtį žemiau esančiame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie nuotraukų valdymo programinę įrangą

 • Kokia yra geriausia nuotraukų valdymo programinė įranga?

Visi įrankiai, kuriuos įtraukėme į savo sąrašą, gali padėti redaguoti ir tvarkyti nuotraukas. Tačiau nusprendėme, kad „ACDSee Photo Editor“ šiuo metu yra geriausias rinkoje.

 • Ar turėčiau naudoti nuotraukų valdymo programinę įrangą?

Jei neturite daug skaitmeninių nuotraukų, kurias dažnai tvarkote, jums gali prireikti nuotraukų tvarkymo įrankio. Tačiau jei tvarkote nuotraukas kasdien ir jums reikia būdų, kaip jas tvarkingai tvarkyti, siūlome naudoti specializuotą programinę įrangą.

 • Ar „Google“ nuotraukos yra gera nuotraukų valdymo programinė įranga?

Taip, mes manome, kad „Google“ nuotraukos yra vieni geriausių nuotraukų valdymo programinės įrangos sprendimų, tačiau trūkumas yra tas, kad tai internetinė paslauga. Tačiau tai leidžia jums pasiekti savo nuotraukas iš bet kur ir turi neribotą atsarginę saugyklą.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.