Geriausia kompiuterio „jukebox“ programinė įranga, skirta „Windows 10“

 • Ne visi gali sau leisti savo vakarėliams tikrą fizinį muzikinio aparato aparatą, tačiau jei turite asmeninį kompiuterį, galime išmokyti jį paversti vienu, naudojant „jukebox“ programinę įrangą.
 • Be karaoke aparatų, prieš kelis dešimtmečius garsiakalbiai buvo labai populiarūs, jų buvo galima įsigyti baruose, užkandinėse ir net žmonių namuose
 • „Jukebox“ programinė įranga gali ne tik leisti jums mėgstamas dainas, bet ir padėti patogiai, patraukliai tvarkyti ir valdyti melodijas.
 • Sužinokite viską, kas susiję su muzika, iš mūsų specialios muzikos skilties
„jukebox“ programinė įranga

Beveik beprasmiška pasigirti aukštos kokybės „ jukebox“ programinės įrangos pranašumais, nes muzikos entuziastas žino, kaip yra papurtyti galvą ir paliesti pirštus.

Puikus „jukebox“ įrankis yra sveikintinas priedas prie bet kurio melomano sistemos. Tai, ko neturėtumėte praleisti iš savo kompiuterio, jei dievinate muziką taip, kaip mes.

Rinkoje yra daug „jukebox“ programų, tačiau norėdami palengvinti savo pasirinkimą, mes pasirinkome geriausias šiuo metu galimas parinktis.

Įsitikinkite, kad patikrinote jų funkcijų rinkinius ir tinkamai pasirenkate savo muzikinius poreikius.

Reklama

Kokie yra geriausi kompiuterio „jukebox“ įrankiai?

„MediaMonkey“ (rekomenduojama)

Pagrindinis „MediaMonkey“ ekranas

„MediaMonkey“ yra programinė įranga, žudanti skaitmeninę muziką. Tai yra gana populiarus įrankis, tvarkantis visus jūsų muzikos failus, jis turi aukštus garso efektus ir galimybę įrašyti bei plėšti.

Peržiūrėkite daugiau įdomių funkcijų, kurios yra šioje programinėje įrangoje:

 • „MediaMonkey“ leidžia jums lengvai valdyti daugiau nei 100 000 muzikos ir vaizdo failų.
 • Taip pat galėsite įrašyti kompaktinius diskus ir atsisiųsti muziką, tinklalaides ir filmus.
 • „MediaMonkey“ automatiškai ieško ir intuityviai žymi albumo viršelio tekstus ir daugiau metaduomenų.
 • Galite sukurti grojaraščius ir leisti „Auto DJ“ ir „Party Mode“ tvarkyti muzikinę jūsų vakarėlio dalį.
 • Galėsite valdyti bet kokius garso ir vaizdo žanrus, groti MP3 ir kitus garso formatus, nesijaudindami dėl skirtingo garsumo.

Apsilankę jų oficialioje svetainėje, pamatysite, kad šį įrankį galima atsisiųsti nemokamai, taip pat yra auksinė programinės įrangos versija, į kurią įeina daugiau funkcijų ir kurią galima įsigyti už 24,95 USD.

    - Gaukite „MediaMonkey free“ arba „Gold“ versiją


Greitai raskite savo muziką naudodami šiuos muzikos failų tvarkymo įrankius!

„TouchJams Jukebox“ programinė įranga

„TouchJams Jukebox“ programinė įranga leidžia lengvai paversti sistemą, kurioje veikia „Windows“, į patį šauniausią skaitmeninį muziką, kurį jūs ir jūsų draugai kada nors matė.

Su šia programine įranga galėsite naudoti dabartinę muzikos kolekciją. Net jei šis įrankis yra sukurtas tam, kad jį būtų galima naudoti per jutiklinį ekraną, naršymui taip pat galite naudoti pelę.

Šis įrankis taip pat yra supakuotas su daugybe nuostabių funkcijų, todėl nepamirškite pažvelgti į kai kuriuos geriausius toliau pateiktus:

 • „TouchJams Jukebox“ programinė įranga suteikia jums pranašumą turėti patogią ir intuityvią sąsają, leidžiančią net pradedantiesiems greitai pereiti prie mylimiausių dainų.
 • Šis įrankis leis muzikai groti su galingu grojaraščių palaikymu, o „Auto DJ“ funkcija bus naudinga, ypač todėl, kad ją neįtikėtinai galima pritaikyti.
 • Jei jums reikia perjungti iš muzikos kolekcijos, „TouchJams Jukebox“ programinė įranga yra idealus sprendimas, nes ji siūlo interneto radijo palaikymą su įmontuotais radijo stočių nustatymais.
 • Tai komercinio lygio „jukebox“ programa, apimanti tvirtą medijos leistuvų variklį.
 • Kitos nuostabiai naudingos funkcijos yra „National Music Charts“, patobulinta medijos paieška, patobulintas grojaraščių palaikymas, automatinis „crossfader“, dešimt juostų EQ.
 • Programinės įrangos sąsają galima visiškai nulupti, todėl galėsite mėgautis labai pritaikoma programine įranga, kad atitiktų jūsų pageidavimus.

Oficialioje „TouchJams Jukebox“ programinės įrangos svetainėje galėsite atsisiųsti nemokamą šios programinės įrangos demonstracinę versiją, kad įsitikintumėte, kaip ji veikia, ir galėtumėte nuspręsti, ar ji tinka jūsų poreikiams.


Palengvinkite savo gyvenimą naudodami geriausią programinę įrangą, kuri automatiškai perrašo muziką!

„E-Jukebox“, skirta „Windows“

„E-Jukebox“, skirta „Windows“, yra dar viena galimybė, kurią galėsite naudoti norėdami transformuoti savo sistemą į pačią drąsiausią muzikinę dėžę. Pasimėgaukite tikro muzikinio aparato jausmu užeigoje būdami savo kambaryje priešais savo kompiuterį.

Ši programinė įranga yra tiek daug naudingų funkcijų, kad jūs nežinote, ką su jomis daryti. Taip yra ne todėl, kad juos lengva naudoti, bet todėl, kad jų yra labai daug ir įvairių.

Pažvelkite į pagrindines šios sultingos „jukebox“ programinės įrangos savybes:

 • „E-Jukebox for Windows“ sąsaja puikiai tinka jūsų muzikos ir vaizdo įrašų kolekcijai bei „YouTube“.
 • Galėsite individualizuoti programinę įrangą naudodami savo odą ir mėgstamiausias parinktis.
 • Taip pat galite automatiškai importuoti metažymas iš vaizdo ir garso failų.
 • „E-Jukebox for Windows“ leidžia jums išvardyti, leisti ir įtraukti susijusius „YouTube“ vaizdo įrašus į savo sąrašus.
 • Programa leidžia konvertuoti savo kompaktinių diskų kolekciją į aukščiausios kokybės MP3.
 • Galėsite nuvilkti albumus ir išlaikyti savo dainų takelių tvarką.
 • Programa automatiškai suranda visų grojamų dainų ir albumų viršelius.
 • Galite nuotoliniu būdu valdyti programinę įrangą belaidžiais tinklais, asmeniniais kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais ir telefonais.
 • Turėsite galimybę naudotis tempu ir laiko perėjimo vaizdo funkcijomis savo televizoriuje, monitoriuje ar jutikliniame ekrane.
 • Taip pat yra įmontuota interneto naršyklė, skirta naršyti internete, kai grojate laikmeną.
 • „AutoPlay“ režimai padės išlaikyti jūsų muzikos grojimą.
 • Jūs gausite galimybę užrakinti sąsają visame ekrane viešam naudojimui per „Kiosko“ režimą.

Eikite į oficialią šios šaunios programinės įrangos svetainę ir atsisiųskite „E-Jukebox for Windows“, kad galėtumėte linksmintis.


Patikrinkite šią puikią gitaros lentelės rašymo programinę įrangą, kad niekada nepraleistumėte natos!

„ZenPoint“ skaitmeninis centras

Naudodamiesi „ ZenPoint Digital Center“ , galite paversti savo sistemą pačia drąsiausia kada nors buvusia muzikine mašina .

Šis įrankis yra „viskas viename“ medijos navigacija ir grotuvas, o tai reiškia, kad naudodamiesi juo galėsite klausytis mėgstamų melodijų, muzikinių vaizdo įrašų, žaisti karaokę, internetines radijas, taip pat peržiūrėti mėgstamus filmus ir mėgautis visas nuotraukas šaunioje skaidrių demonstracijoje.

Pažvelkite į pagrindines šios nuostabios programinės įrangos savybes ir funkcijas:

 • „ZenPoint“ skaitmeninis centras leidžia naršyti per jūsų muzikos kolekciją ir leidžia kurti grojaraščius, be kitų privalumų.
 • Radijo centras leidžia jums klausytis visų mėgstamų radijo stočių ir jos pateikiamos su įvairiomis stotimis internete.
 • Taip pat galėsite naršyti visus savo mėgstamus filmus ir suskirstyti juos į skirtingas kategorijas.
 • Karaoke centras leidžia pasirinkti karaoke dainą, o po to tereikia paspausti ir dainuoti kartu.
 • Taip pat galite ieškoti savo muzikiniuose vaizdo įrašuose ir kurti visų mėgstamų vaizdo įrašų grojaraščius.
 • Šis įrankis taip pat suteikia jums galimybę peržiūrėti visas savo šeimos nuotraukas ir parodyti skaidrių peržiūrą, kol jūsų muzika groja fone.
 • Taip pat galite pritaikyti savo odą, kalbas ir temą.
 • Kitos nuostabios šio įrankio savybės ir funkcijos yra „Music Fade“, dvigubi monitoriai, „Party Mode“ režimas, daugiakalbė kalba, išmaniojo įrenginio nuotolinis valdymas, kompaktinių diskų kopijavimas, monetų priėmėjas ir kt.

Jei eisite į oficialią „ZenPoint“ skaitmeninio centro svetainę, galėsite nemokamai atsisiųsti programinę įrangą ir mėgautis nuostabiomis jos funkcijomis.

 • Redaktoriaus pastaba: jei jus domina kita muzikos programinė įranga, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.

Jukeblaster

„Jukeblaster“ sprendimai jūsų asmeniniam kompiuteriui paliks jus be žado.

Visi „Jukeblaster“ teikiami „jukebox“ sprendimai gali būti naudojami su pele arba per jutiklinį ekraną. Jie suteikia foninės muzikos funkcijas, leidžiančias groti muziką fone, kol pasirenkate mėgstamiausią pasirinkimą.

Taip pat galite mėgautis programinės įrangos sprendimais, siūlančiais „Coin-Op“ kredito funkcijas, tik tuo atveju, jei nuspręsite sukurti „jukebox“, galintį pasiimti monetas.

Dauguma „Jukeblaster“ pateikiamų muzikinių aparatų gali leisti muzikinius vaizdo įrašus, o kai kurie jų gros ir karaoke failus.

Pažvelkite į galimas galimybes ir jų pranašumus:

 • „Home Jukebox“ vartotojams siūlo garso grotuvą namų reikmėms, o programinė įranga yra patogi naudoti net pradedantiesiems.
 • „Pub Jukebox“ sukurtas verslui, ekstremalios muzikos entuziastams ir šis komercinės klasės sprendimas sujungia naudojimo paprastumą su nuostabiomis funkcijomis, tokiomis kaip foninės muzikos laikmačiai, „Happy Hour“, vertikalaus ir horizontalaus ekrano palaikymas ir kt.
 • „Videobox“ yra originalus „Jukeblaster“ universalus muzikinis aparatas, kurį dievina visi muzikos entuziastai, ir jis gali leisti vaizdo įrašus, mp3, karaoke failus ir dar daugiau.
 • „Karaoke Jukebox“ puikiai tinka karaokės mėgėjams, be to, tam reikia laiko intervalo, kad dainininkas galėtų prieiti prie mikrofono.

„Jukeblaster“ siūlomi sprendimai yra gana greitas sprendimas, todėl primygtinai rekomenduojame apsilankyti oficialioje „Jukeblaster“ svetainėje, kad sužinotumėte daugiau informacijos, šių nuostabių įrankių savybių ir kainų planų.

Tai geriausias „jukebox“ įrankis, kuris veiks su bet kuriuo asmeniniu kompiuteriu, kuriame veikia „Windows“.

Visi jie yra supakuoti su puikiais unikalių funkcijų rinkiniais, todėl prieš priimdami sprendimą būtinai apsilankykite jų oficialiose svetainėse ir patikrinkite daugiau kiekvienos iš jų giluminės informacijos.

DUK

Kaip namuose galima pagaminti muzikinį aparatą?

Darant prielaidą, kad turite asmeninį kompiuterį, jums tereikia patikimo „jukebox“ programinės įrangos sprendimo, pavyzdžiui, tų, kuriuos įtraukėme į mūsų sąrašą, ir poros garsiakalbių.

Kokia yra geriausia „jukebox“ programinė įranga?

Nors visos čia išvardytos programos (pvz., „Jukeblaster“, „ZenPoint Digital Center“, „TouchJams Jukebox“ programinė įranga) yra visiškai geros „jukebox“ programos, manome, kad „MediaMonkey“ šiuo metu yra geriausia.

Kiek kainuoja muzikinis aparatas?

Jei nesate patenkintas savo kompiuterio pavertimu muzikiniu aparatu ir norite tikro sandorio, siūlome pažvelgti į mūsų geriausių namų aparatų sąrašą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Vasario mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.