Atsisiųskite „Microsoft Encarta“ į „Windows 10“

„Microsoft Encarta“

„Microsoft Encarta“ yra išsami enciklopedija, pirmą kartą išleista 1993 m., Kurioje yra daug informacijos įvairiomis temomis.

Pasirodė, kad tai labai naudingas studijų vadovas studentams, asmenims ir įmonėms.

„Microsoft Encarta Premium“ remiasi savo apdovanojimų pelniusios enciklopedijos sistema ir prideda įvairių tyrimų ir mokymosi priemonių, kad pateiktų išsamų informacinį paketą besimokantiems visais lygmenimis.

Nesvarbu, ar ieškote neprisijungę, ar internete, „Encarta“ yra patikimas šaltinis, kuriame galite rasti informacijos apie bet kurią temą.

„Encarta Premium“ yra lengvai naudojama sąsaja, dėl kurios norėsite ja daugiau naudotis, leisdami besimokantiesiems ir jų šeimoms pažinti žinių pasaulį.

Jame yra daugiau nei 300 vaizdo įrašų, daugiau nei 25 000 nuotraukų ir iliustracijų, daugiau nei 3000 garso ir muzikos įrašų ir daugiau nei 60 000 straipsnių, kuriuos galite naršyti.

Kaip atsisiųsti ir įdiegti „Microsoft Encarta 16.0“ sistemoje „Windows 10“?

Paskutinė „Encarta“ versija buvo išleista 2009 m. Po to „Microsoft“ paskelbė nutraukianti tiek „Encarta“ diską, tiek internetines versijas. Tačiau vis tiek galite jį atsisiųsti iš kitų interneto portalų, bet ne iš „Microsoft“.

Norėdami jį atsisiųsti, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

  • 1 žingsnis : Eikite į „Microsoft Encarta“ atsisiuntimo puslapį
  • 2 žingsnis : raskite atsisiųstą failą

„Microsoft Encarta“

  • 3 žingsnis : Norėdami pradėti diegimą, spustelėkite „Taip“ arba „Vykdyti“. Atsidarys atsisiuntimo tvarkyklės langas, kuriame bus pateiktos kelios greitos specifikacijos. Norėdami tęsti diegimą, spustelėkite „Kitas“.

„Microsoft Encarta“

  • 4 žingsnis: Atsidarys langas su eigos juosta. Spustelėkite „Baigti“, kai juosta pasiekia 100%, o būsena pasikeičia į „baigta“

„Microsoft Encarta“

  • 5 žingsnis : Spustelėkite „atidaryti“, kad pradėtumėte tyrinėti „Encarta“ pasaulį.

„Microsoft Encarta“ taip pat yra edukacinė ir linksma. Vienoje vietoje galėsite gauti platų turinį ir vaizdo įrašus.

Ir jei jums patinka tyrinėti pasaulio žemėlapius ir geografines ypatybes, „Encarta“ gali juos pritaikyti sau, kad galėtumėte gauti būtent tai, ko ieškote.

Tad kodėl gi nepanirus ir nepradėjus? Nesivaržykite pakomentuoti ir pasidalinti savo patirtimi!

ATNAUJINIMAS : Dabar „Encarta“ negalima atsisiųsti. Paspaudus Atidaryti, jis bus nukreiptas į kitą tinklalapį.

encarta atidaryti

Jei bandysite atsisiųsti, jis pateks į kitą puslapį, kur bus parašyta „trūksta nuorodos“.

trūksta encarta nuorodos

Laimei, „Microsoft“ turi kitą programą, kurią galima atsisiųsti nemokamai.


Arba galite išbandyti programą „Encyclopedia“, skirtą „Windows 10“!


„Encarta“ iki savo mirties turėjo šias savybes:

„Encarta Atlas“

„Microsoft Encarta Premium“ yra su interaktyviu atlasu, kuriame yra daugiau nei 1,8 milijono žemėlapių vietų. Galite naudoti „Encarta“, kad ištirtumėte pasaulio atlasą ir rastumėte daugelio vietų žemėlapius.

Yra žemėlapio legenda, paaiškinanti visas spalvas ir žemėlapio simbolius, o žemėlapio tinkinimo priemonė pritaiko jūsų žemėlapio rodinį pasirinkdama norimo peržiūrėti žemėlapio geografines ypatybes. Žemėlapių stilių sąraše taip pat rasite statistinį žemėlapį.


Encarta žodynas

„Encarta Dictionary“ taip pat yra 16.0 versijoje ir padeda rasti žodžių apibrėžimus.

Galite greitai spustelėti žodį, kad greitai rastumėte jo apibrėžimą, o papildomuose žodyno įrankiuose yra veiksmažodžių junginiai, sinonimai, vertimai ir antonimai.

Taip pat galite naudoti „Encarta“, jei norite išversti žodį ar frazę į kitą kalbą.


„Encarta“ vaikai

Tai atskira sąsaja vaikams, turinti filtruotą turinį. „Encarta Kids“ padeda jauniems studentams atlikti namų darbus ir leidžia jiems mokytis linksmai ir patraukliai.

Čia siūlomi straipsniai, interaktyvūs žaidimai ir daugialypės terpės, specialiai sukurtos septynerių ir vyresnių vaikų vaikams.

Juo naudodamiesi vaikai turi prieigą prie daugiau nei 25 000 svetainių, kurias „Encarta“ profesionalai iš anksto parinko tinkamai ir pagal amžių tinkamai tyrimų medžiagai.

SUSIJUSIOS ISTORIJOS, KURIOS Tikrinti

  • Atsisiųskite ir įdiekite „Microsoft Money“ sistemoje „Windows 10“
  • Kaip atsisiųsti ir įdiegti „Microsoft InfoPath“ sistemoje „Windows 10“
  • Prisijungiant prie „Microsoft“ palaikymo serverio kilo problema [Pataisyti]

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Rugsėjo mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.