Kokie geriausi antivirusiniai sprendimai, skirti „Windows 7“? [ATSAKome]

 • Kai kurie geriausi antivirusiniai įrankiai, skirti „Windows 7“, yra pagaminti iš geriausių šios pramonės prekės ženklų.
 • Šiame straipsnyje mes apžvelgsime visas galimybes ir jų geriausias savybes.
 • Mes rekomenduojame pažymėti mūsų kibernetinio saugumo centrą, kad galėtumėte atnaujinti naujausias šios pramonės naujienas.
 • Mes taip pat gavome geriausią naujienų, rekomendacijų ir specialių gairių pasirinkimą atskiroje antivirusinėje dalyje.
nemokami antivirusiniai įrankiai

Praėjus daugiau nei 10 metų po to, kai pirmą kartą buvo įdiegta „Windows 7“, ji vis dar yra viena iš populiariausių „Windows“ versijų.

Ar man reikia antivirusinės „Windows 7“? Taip, jūs darote. Staigus didelio masto ransomware protrūkio atsiradimas parodė mums neabejotinas „Microsoft“ gerbėjų mėgstamų saugumo spragas.

Iš esmės daugelis vartotojų atmeta tai, kad pasenę „Security Essentials“ gali susidoroti su vis didėjančia viruso grėsme.

Būtent ten yra trečiosios šalies antivirusinė programa, galbūt ne subtiliausia, bet tikrai pageidaujamas sprendimas.

Dabar dauguma profesionalių vartotojų ar korporacijų kreipsis į mokamus saugumo sprendimus, kad apsaugotų kiekvieną savo tinklo programinę įrangą ir asmeninius kompiuterius.

Tačiau standartinis namų vartotojas, laisvai klajojantis per internetą, nėra ypatingas reikalas išleisti sunkiai uždirbtus pinigus antivirusinei programai.

Čia atsiranda nemokamų sprendimų. Štai kodėl mes, mūsų kuklia nuomone, parengėme geriausių antivirusinių sprendimų, skirtų „Windows 7“ 64 bitų versijai, sąrašą.

Tačiau prieš nerdami atminkite, kad „Microsoft“ oficialiai nutraukė „Windows 7“ palaikymą 2020 m. Sausio mėn. Tai reiškia, kad patikimo antivirusinio sprendimo diegimas „Windows 7“ kompiuteryje yra nepaprastai svarbus.

Taigi, jei ieškote geriausios antivirusinės programos, kuri apsaugotų jūsų kompiuterį, ir pridėkite keletą papildomų funkcijų prie savo kasdienio darbo srauto, būtinai patikrinkite toliau pateiktą sąrašą.

Reklama

Kuri nemokama antivirusinė programa geriausiai tinka „Windows 7“?

„BullGuard“ (rekomenduojama)

antivirusinė „Windows 7“

Ši antivirusinė priemonė yra viena efektyviausių ankstyvojo aptikimo fazėje. Ši savybė ir daugelis kitų daro ją vienu stabiliausių antivirusų rinkoje. 

Tai įrankis, kuris aptinka galimus virusus ir kenkėjiškas programas, kol jie tampa antivirusinių parašų duomenų bazės dalimi.

Naujausia „BullGuard“ versija taip pat yra įtraukta į žaidimų stiprintuvą. Jei esate žaidėjas, tai jums bus labai naudinga. Tai sutelks jūsų kompiuterio išteklius į žaidimą ir optimizuos tinklo srautą.

Visoms „BullGuard“ versijoms taikomas 30 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis.

Kodėl „Bullguard“? koridos apsaugos logotipas„Bullguard AV“ turi:
 • Geriausia apsauga nuo kenkėjiškų programų
 • Paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja
 • Naršoma saugumu
Apsilankykite svetainėje

„Bitdefender“

geriausias antivirusinis Windows 7

Nors laikomės svarbiausių dalykų, negalime nepastebėti „   Bitdefender“, kuris, be abejo, yra viena iš geriausių nemokamų antivirusinių programų, kurias galite gauti „Windows 7“.

Tačiau yra ir gaudymo: nuostabios virusų aptikimo ir apsaugos funkcijos yra viskas, ką gausite. Nėra jokių papildomų funkcijų, nėra daugialypės apsaugos, slaptažodžių tvarkyklių ir kt.

Dauguma antivirusinės programinės įrangos šiais laikais išsivystė į daugiafunkcinius mazgus, kuriuose viskas tvarkoma net ir nuotoliniu būdu, susijusiu su kompiuterio saugumu. Ne nemokama „Bitdefender“ versija.

Su nemokamu programinės įrangos leidimu gausite svarbiausius apsaugos nuo kenkėjiškų programų ir apsaugos nuo sukčiavimo būdus. Jei norite naudoti kitus įmontuotus įrankius ir papildomas funkcijas, turėsite įsigyti aukščiausios kokybės versiją.

Iš esmės aukščiausios kokybės apsauga nemokamai ir geriausi įvairių nepriklausomų bandymų laboratorijų rezultatai, susiję su kenkėjiškų programų aptikimu ir apsauga nuo sukčiavimo. Ir čia jis labiausiai išsiskiria.

Jei esate įpratę prie nepriekaištingų antivirusinių sprendimų, ypatingą dėmesį skirdami paprastumui ir apsaugai realiuoju laiku nuo kenkėjiškų programų ir apgaulingų svetainių, neieškokite „Bitdefender“ nemokamo leidimo.

Aukščiausi įvertinimai įvairiose saugumo kategorijose kalba patys už save.

Geriausias pasaulyje antivirusas „ „bitdefender 2019“ produkto vaizdasBitdefender“
 • Puikus kainos planas
 • Įtrauktas VPN
 • Geriausias „Windows“ suderinamumas
 • Nuostabus klientų palaikymas
Gaukite dabar „Bitdefender“

„Panda Dome Essential“

antivirusinė „Windows 7“

„Panda Dome Essential“ yra dar viena geriausia „Windows 7“ sistemos parinktis.

Programa turi specialius algoritmus ir gali filtruoti URL bei naršymą internete. Taip pat turėsite integruotą USB apsaugą, teikiamą jūsų USB įrenginiams, „Wi-Fi“ saugumą ir nemokamą VPN.

Be to, jį galite naudoti visose „Windows“ versijose dėl paskutinio viso optimizavimo.

Turėsite naują, lengvą sąsają, kuri neapkraus jūsų kompiuterio. Dėl savo naujausio pertvarkymo jis yra intuityvus ir greitas.

Rekomenduojamas antivirusas pandos kupolasKodėl „Panda Dome“?
 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Asmeninė užkarda
 • Įrenginių valdymas
 • USB apsauga
Gaukite „Panda Dome“ dabar

„AVG Internet Security“

gera antivirusinė Windows 7

Antivirusinės programinės įrangos pramonėje klasika tapęs AVG buvo pertvarkytas ir dabar, be išskirtinių apsaugos funkcijų, „Windows 7“ vartotojai taip pat gali jaustis geriau pritaikytais.

Įvairūs saugumo ekspertai AVG apsaugą nuo kenkėjiškų programų apsaugo tiesiai žemiau „Bitdefender“. Tai šiek tiek nepavyksta skyriuje, sukčiavusiame nuo sukčiavimo, tačiau tai tik vienas nedidelis trūkumas, kurį galime išskirti.

AVG seka nežinomas ir įtartinas programas ir neleidžia joms veikti, kol nėra įsitikinta, kad jos jokiu būdu nepakenks jūsų kompiuteriui, ir tada ir tik tada leis jas paleisti.

AVG, taip pat dauguma šiuolaikinių antivirusinių sprendimų, be didelio virusų bazės gailesčio ir žiaurios kovos su infekcijomis, turi daugybę pagalbinių įrankių.

Pirmasis, kuris mums šauna į galvą, yra „Web TuneUp“ programa, kuri veikia kaip priedas iš esmės visoms naršyklėms. Naudodami „Web TuneUp“ galite naršyti saugiai ir nepažeisdami savo privatumo.

Dėl daugybės apsauginių funkcijų iš tiesų reikia šiek tiek pakoreguoti, tačiau su pertvarkyta sąsaja daugumai naujokų bus lengva.

Amžinai saugo jūsų kompiuterį „AVG Antivirus“ svetainės logotipasWOW funkcijos:
 • Blokuokite nesaugias nuorodas, atsisiuntimus ir el. Pašto priedus
 • Sustabdykite virusus, šnipinėjimo ir išpirkos programas
 • Realaus laiko saugos atnaujinimai
Gaukite AVG AntiVirus NEMOKAMAI

Malwarebytes

antivirusinė Windows 7 OS

Daugelis saugumo ekspertų pataria nenusileisti rankų nuo trečiųjų šalių sprendimų arba nenaudoti jų kaip apsaugos nuo realaus laiko paslaugų. Ypač „Windows 10“.

Tačiau saugumas nėra tas dalykas, kuriam turėtumėte lengvai grasinti, ir mes kalbame apie „Windows 7“.

Taigi, jei nenorite naudoti aktyvaus programinės įrangos sprendimo, o labiau specializuoto kenkėjiškų programų ir „anti-AdWare“ įrankio, laikykite „Malwarebytes“ įrankius tinkamiausiais šiam darbui.

„Malwarebytes Anti-Malware“ ir „ AdwCleaner“ yra 2 skirtingos programos, kurios klesti skirtingose ​​kategorijose.

Pirmoji yra laisva forma paprasta, bet vis dėlto veiksminga priemonė, turinti vieną tikslą: rasti ir naikinti kenkėjiškų programų infekcijas.

Jums tereikės jį atsisiųsti ir paleisti rankiniu būdu, nes nemokamoje versijoje nėra realaus laiko apsaugos.

Aptikimo rodikliai yra bene geriausi klasėje, ir, atsižvelgiant į mokamos versijos tikslumą, ši nemokama programa neatsilieka.

Antroji programa skirta populiariausioms šiuolaikinėms kenkėjiškoms programoms ir tai yra „AdWords“.

„AdWare“ yra ne tik erzinantys skelbimai, kurie jus bombarduoja, bet ir šie su juo susiję virusai, kurie sukelia daug daugiau problemų.

Nors dauguma vartotojų atidžiai stebi diegdami programas ar blokuodami erzinančius iššokančiuosius langus, nepageidaujama programinė įranga ras savo vietą jūsų kompiuteryje.

Štai kur atsiranda „AdWords“ valiklis. Tiesiog paleiskite jį ir jis atliks išsamų nuskaitymą ir pašalins visas su „AdWords“ susijusias programas ir naršyklės priedus.

„Malwarebytes Anti-malware“ įrankį galite rasti pagrindinėje svetainėje. Kai naudojate „Malwarebytes AdWare Cleaner“, eikite į šį interneto adresą.

Norėdami gauti maksimalią apsaugą, rekomenduojame mokamą versiją, kurioje yra daugiau funkcijų.

Geriausias pasirinkimas „alwarebytes logo“ oficiali svetainėIšplėstinė apsauga:
 • Našumas nemažinant kompiuterio
 • Pašalina infekcijas greitai nuskaitydami 
 • Tinkinkite savo saugumą
Gaukite „Malwarebytes“ pasiūlymą

Avast

nemokama antivirusinė senoji OS

3 žodžiai, apibūdinantys nemokamą „Avast“ leidimą, yra: paprasti, kompaktiški ir naudingi. Dauguma antivirusinių programų kūrėjų sukuria per didelę spragą tarp mokamos ir nemokamos versijų. Tai nėra „Avast Free Antivirus“ atvejis.

Taip, jums pritrūks kai kurių naudingų aukščiausios kokybės funkcijų, tačiau vis tiek yra svarbiausių dalykų: apsauga realiuoju laiku, apsauga internete ir gilios bei išsamios nuskaitymo ir aptikimo galimybės.

Be to, turėsite šias antrines funkcijas ir keletą keistų įrankių:

 • Apsauga nuo sukčiavimo
 • Slaptažodžių tvarkyklė, kurią galite sinchronizuoti keliuose įrenginiuose (nėra tobula, bet kadangi ji nemokama ...)
 • „Wi-Fi Inspector“, kad jūsų tinklas būtų saugus.
 • „Rescue Disk“ funkcija, skirta atkurti sistemą.
 • „Software Updater“, kuris ieško pasenusių programų, įdiegtų jūsų kompiuteryje.
 • Naršyklės priedų integravimas, siekiant saugumo, kol naršote internete.
 • „SafePrice“ priedas už geriausias kainas perkant internetu.

Apsaugos požiūriu, tai yra didžiulė virusų bazė, o aptikimo rodikliai yra šiek tiek didesni nei vidutiniai. Kalbant apie trūkumus (ir jų turi ir kiekvienas produktas), „Avast“ procesoriaus veikla kartais gali būti problema.

Laimei, galite tai suvaržyti įjungę žaidimo režimą „Avast“ valdymo skydelyje.

Jei jus domina geras ir patikimas antivirusinis sprendimas, „Avast Free Antivirus“ galite rasti čia.

Esminė antivirusinė apsauga „avast“ logotipo pareigūnasSudėtingos funkcijos:
 • Saugus slaptažodžių tvarkyklė
 • VPT
 • „WebCam Shield“
 • Naršyklės valymas
Dabar patikrinkite kainų planus

Avira

Windows 7 antivirusinė

„Avira“ tapo mažu alternatyviu antivirusiniu sprendimu, kuris suteikė visišką malonumą vartotojams, kurie mėgsta nemokamus antimalware įrankius.

Tai paprasta naudoti ir sukonfigūruoti, tačiau pakuojama vertingų funkcijų, susijusių su kenkėjiškų programų patikrinimu pagal pareikalavimą ir apsauga realiuoju laiku.

Tai pažymi daugumą laukelių, susijusių su tuo, bet pasižymi įvairiomis papildomomis funkcijomis, kurias galite atsisiųsti.

Su jais galite sukurti savo kovos su kenkėjiškomis programomis rinkinį keliose platformose ir pritaikyti jį savo nuožiūra.

Kai kurios žinomos funkcijos, kurias galite gauti naudodami nemokamą antivirusinės versiją:

 • Apsauga realiuoju laiku ir naršyklės sauga;
 • Slaptažodžių tvarkyklė;
 • „Avira Phantom VPN“ - nemokama VPT paslauga, apribota iki 1 GB. Norėdami pratęsti ridą, turėsite sumokėti.
 • Optimizavimo įrankiai vienu paspaudimu.

Jų yra daugiau ir juos lengvai rasite, kai įdiegsite šį puikų mažą antimalware įrankį.

Tačiau, nors ji daro viską, ką turėtų padaryti, Avira tikrai užtrunka šiek tiek laiko nuskaitydama ar atnaujindama, o tai kai kuriems gali būti blokatorius.

Galite palyginti tai su aukščiausios klasės mokamų versijų funkcijomis ir pasirinkti planą, kuris jums labiausiai tinka.

Naujos kartos AI technologijos „Avira Antivirus“ svetainės logotipasstiprumas:
 • Užblokuota 300 tūkstančių grasinimų per dieną
 • Kenkėjiškų programų nuskaitymas
 • 100 milijonų jutiklių grėsmėms aptikti
Patikrinkite kainų planą

Tai turėtų užbaigti šį straipsnį. Tikimės, kad mes šiek tiek nušvietėme šią temą, kad priartintume prie jūsų galutinio pasirinkimo.

Ir tai net neturi būti galutinė, nes visus išbandytus sprendimus galite išbandyti nemokamai. Žinoma, po vieną.

Kai nuspręsite, nedvejodami praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje. Džiaugiamės galėdami apie tai sužinoti.


DUK: Sužinokite daugiau apie „Windows 7“ OS apsaugą

 • Ar yra nemokama antivirusinė, skirta „Windows 7“?

Taip, jūs turite keletą nemokamų antivirusinių programų galimybių. Kadangi vis dar yra svarbi „Windows 7“ vartotojų bazė, kai kurios geriausios domeno įmonės siūlo jai apsaugą.

 • Kuri antivirusinė programa yra visiškai nemokama?

Yra daugybė antivirusinės programinės įrangos, kuri yra nemokama; daug svarbių antivirusinių programų kūrėjų siūlo nemokamus leidimus su ribotomis funkcijomis.

 • Ar galiu naudoti „Windows 7“ po 2020 m.

„Microsoft“ nebepalaiko šios OS, o tai reiškia, kad nebėra nemokamų saugos pataisų. Tačiau OS vis dar yra puikiai naudojama ir populiari.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Lapkričio mėn., O atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.