10 geriausių gitaros stiprintuvų programinės įrangos, skirtos „Windows“ kompiuteriui, kad būtų sukurtas tinkamas triukšmas

 • Technologijų pažanga leido programinės įrangos gitaros stiprintuvų simuliatorius būti vienodai ar net galingesnius nei aparatinės.
 • Jei esate trokštantis muzikantas, pažvelkite į penkis geriausius mūsų gitaros įrašymo programinės įrangos sprendimus.
 • Nors nemanote, kad jums to reikia, metronomo programa gali būti būtent tai, ko jums trūksta dabar, jei kovojate su ritmu.
gitaros stiprintuvo programinė įranga

Gitaros stiprintuvo programinė įranga iš esmės suteikia panašų garsą kaip ir tikrieji stiprintuvai. Ši programinė įranga nuėjo ilgą kelią, kai jų garso kokybę ir tikroviškumą sunku atskirti nuo tikrojo.

Kai kurios šios programinės įrangos yra geresnės nei kitos tam tikruose muzikos žanruose, o kitos iš tikrųjų suteikia puikius garsus skirtingais žanrais.

Gitaros stiprintuvo programinės įrangos populiarumas buvo labai pastebimas dėl to, kad atsirado skaitmeninis signalo apdorojimas, kuris leidžia programinei įrangai suderinti imponanso lygius, įgyti etapų ir grandinės elgseną žymiausių pasaulyje gitaros stiprintuvų su kuo mažesniu vėlavimu.

Reklama

Geriausia gitaros stiprintuvo programinė įranga, skirta „Windows 10“ kompiuteriams

Debesuota TH-U

Pagrindinis „Overloud TH-U“ ekranas„Overloud TH-U“ yra pagrindinė gitaros stiprintuvo programinė įranga, turinti daugybę funkcijų, dėl kurių tai yra būtina programinė įranga.

Ši programinė įranga yra supaprastinta „drag and drop“ sąsaja, sąsaja su daugiau nei 203 modeliais su oficialiais modeliais, tokiais kaip „Randall“, „DVmark“, „Brunetti“ ir THD autorizuoti modeliai, kuriuos patvirtino originalūs gamintojai.

„Overloud TH-U“ taip pat yra 69 gitaros stiprintuvai, 3 bosiniai stiprintuvai, 35 gitarų spintelės ir 2 bosinės spintelės.

Vartotojai taip pat gali naudotis 75 pedalo ir stovo efektais su 18 mikrofonų modeliais, kiekviename modelyje yra iki keturių mikrofonų.

„Overloud TH-U“ naudoja patentuotą nelinijinį algoritmą, kuris suteikia geresnį tikroviškumo jausmą, palyginti su ankstesnėmis versijomis.

Grafikos vartotojo sąsaja buvo atnaujinta juoda ir oranžine tema, suteikiančia gražų vizualinį grįžtamąjį ryšį, imituojantį studijos ar scenos aplinką.

Amp programinėje įrangoje yra daugiau nei 1000 išankstinių nustatymų, kurie yra tinkamai išdėstyti į gerai pažymėtus aplankus, kuriuose yra 128 lizdai.

Programinė įranga puikiai teikia oficialiai patvirtintus modelius ir suteikia vartotojams galimybę perjungti 35 W, 16 W ir 4 W galios stiprintuvus.

Argumentai už:

 • Paprasta sąsaja
 • Puikūs nauji modeliai

Tai gera programinė įranga pradedantiesiems, tačiau norint sužinoti daugiau funkcijų ir funkcijų, galite patikrinti „Ik Multimedia Amplitude 4“.

Atsisiųskite čia


Gaukite geriausią garsą naudodami geriausią gitaros derinimo programinę įrangą!

„Ik Multimedia Amplitube 4“

gitaros stiprintuvo programinė įrangaŠis gitaros programinės įrangos stiprintuvas yra vienas populiariausių ir seniausių gitaros stiprintuvų sim.

Iš esmės tai yra „Windows PC“ gitaros ir boso tono studija, kuri, pasak gamintojų, atkuria visą gitaros / boso signalo grandinę nuo instrumento iki įrašymo įrenginio ir daro tai labai realistiškai ir intuityviai.

„Ik Multimedia Amplitube 4“ yra daugybė funkcijų, tokių kaip garsiakalbių pakeitimas, patobulintas signalo nukreipimas, daugybė naujų stiprintuvų ir akustinio simuliatoriaus pedalas.

Programinė įranga taip pat pakelia gitaros stiprintuvą į naują lygį su savo nauja kabelinės patalpos funkcija, suteikiančia unikalų pritaikymo ir lankstumo pojūtį.

Kitas svarbus „Amplitube 4“ priedas yra klasikinė „britų kolekcija“, suteikianti 5 senovinius stiprintuvus, būtent („Brit 8000“, „Brit 9000“, „Red Pig“, „Brit Silver“ ir „Brit Valve-Pre“).

„Amplitube 4“ taip pat leidžia vartotojams pasirinkti iš 6 įrašų studijos kambarių, būtent „Big Live Room“, „Booth“, „Garage“, „Studio A“, vietos ir „B“ studijos.

Atsisiųskite čia

Argumentai už:

 • Puikus garsas ir lankstumas
 • Masyvi spintelė ir kambario variantai
 • Puikios modelių kolekcijos

Minusai:

 • Daug papildomų išlaidų modeliams
 • Sąsaja pradedantiesiems nėra lengva

„IK Multimedia Amplitube 4“ turi neribotą pasirinktinę pavarą, kurią galima įsigyti, kad suteiktų daugiau norimų funkcijų.

Tai tikrai verta kainos, kaip vienos iš aukščiausios kokybės gitaros stiprintuvų programinės įrangos.


Ieškote geriausių foninio triukšmo mažinimo priemonių? Čia yra mūsų geriausi pasirinkimai.

Bangos GTR3

gitaros stiprintuvo programinė įranga„Waves GTR3“ yra viena iš pirmųjų programinės įrangos kompanijų, gaminančių stiprintuvų ir efektų modeliavimo programinę įrangą gitaristams, ir toliau gamina stiprintuvo programinę įrangą su savo unikaliu „Guitar“ įrankiu „Rack“.

Programinė įranga taip pat turėjo unikalią DI dėžutę, kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su legendiniu Paulu Reedu Smithu, kad suteiktų kokybišką DI elektrinės gitaros signalą.

„Waves GTR3“ turi daugiau nei 30 amperų, ​​30 kabinų ir 25 „stompbox“. Jis palaiko „Fender“, „Vox“, „Mesa“, „Marshall“ ir kitų modelius.

„Guitar tool Rack“ taip pat yra pilnas papildinys, apimantis „stomp“ efektus ir du stiprintuvo / kabinos modelius su specialiu derintuvo puslapiu.

Įžeminimo valdiklis yra gana geras, nes jis gerai integruojamas į derintuvo programinę įrangą, tačiau turi tam tikrų trūkumų, nes suteikia mažai valdymo galimybių, išskyrus pagrindinius dalykus, o tai yra gana apmaudu.

Atsisiųskite čia

Argumentai už:

 • Puikūs garsai
 • Pakanka amperų parinkčių

Minusai:

 • Prasta žemės valdiklio integracija

„Waves GTR3“ yra gera programinė įranga, turinti gerų savybių, todėl puikiai tinka gitaristams. Bet suteikia prastą integraciją su antžeminiais valdikliais.


Pagerinkite savo garsą naudodami geriausią kompiuterio vartotojams skirtą muzikos kūrimo programinę įrangą!

Teigiamas tinklelis BIAS

gitaros stiprintuvo programinė įranga„Positive Grid Bias“ stiprintuvų programinė įranga yra unikali tarp stiprintuvų programinės įrangos, nes iš pradžių ji buvo gitaros programinė įranga, prieš perkeliant ją į „Windows PC“, o kompiuterių rinkoje konkurencija buvo aštri, pavyzdžiui, „Wave GTR3“ ir „IK Multimedia“ „AmpliTube“.

Ši programinė įranga suteikia kitokį gitaros stiprintuvo pojūtį su savo unikalia stiprintuvo projektavimo funkcija, kuri leidžia vartotojams konfigūruoti virtualiame stiprintuve be problemų, susijusių su fiziniu stiprintuvu.

Be to, „Positive Grid Bias“ turi tokių funkcijų kaip stiprintuvo dizainas ir stiprintuvo modeliavimas.

Profesionalioje „Bias“ versijoje yra speciali atitikimo technologija, leidžianti vartotojams atrinkti tikrąjį garsą, sukurtą taikant tikslinį garsą. Tada jis naudoja unikalų algoritmą pradiniam garsui apdoroti, kad gautų tikslinį garsą.

Teigiamo tinklelio šališkumo vartotojo sąsaja yra gana gera, kai elementus galima pasiekti iš pagrindinio papildinio lango, kuris yra padalintas į keturias horizontalias sritis.

Pasirinktinis variantas leidžia konfigūruoti virtualias rankenėles, kad suteiktų norimą toną taip, kaip būtų naudojant tikrus stiprintuvus.

Atsisiųskite čia

Argumentai už:

 • Labai gera vartotojo sąsaja
 • Gera stiprintuvo atitikimo technologija
 • Skleidžia kokybiškus garsus

Minusai:

 • Riboti modeliai
 • Nėra stovo efektų
 • Jokios pakopos dėžutės

Tai yra gera programinė įranga gitaristams, kuriems ypač patiks stiprintuvų atitikimo technologija.

Gimtoji instrumentų gitaros platforma 5

gitaros stiprintuvo programinė įrangaŠi gitaros stiprintuvo programinė įranga buvo gana ilgą laiką ir yra viena iš svarbiausių gitaros stiprintuvo programinės įrangos. Jį mėgsta vartotojai dėl paprastumo naudoti išlaikant išsamias savybes.

5 gitaros stende yra 15ampų, išlaikant populiarius modelius, tokius kaip Satriani, Van Halen, Rammstein, ZZ Top, Hendrix ir daug kitų.

5 gitaros stende yra valdymo kambarys, kuris gali subalansuoti 8 garsus, kad gautų norimų rezultatų. Naujasis „Stereo Tune“ efektas puikiai skleidžia monofoninės gitaros stereo vaizdą, suteikdamas daug platesnį stereofoninį vaizdą.

Atsisiųskite čia

Argumentai už:

 • Gana lankstus ir universalus
 • Puikus valdymo kambarys
 • Kokybiški stiprintuvai

Minusai:

 • Reikia būti tikroviškesniu
 • Valdymo kambarys gali būti sunkus procesoriaus

5 gitaros įranga suteikia vartotojams naujų stiprintuvų, efektų ir „Control Room Pro“, kuris idealiai tinka visų žanrų gitaristams.


Jūs būsite roko žvaigždė su šiais puikiais garso stiprintuvais, skirtais „Windows 10“!

„Amplion Pro“

gitaros stiprintuvo programinė įranga„AmpLion Pro“ yra atskira gitaristų programa. Jis gali būti naudojamas su „aDAW“ pagrindiniu kompiuteriu, o „AmpLion Pro“ gali atidaryti kaip monofoninį įtaisą monofoniniame takelyje arba kaip stereofoninį papildinį stereofoniniame takelyje, atsižvelgiant į vartotojo pageidavimus.

Tarp „AmpLion“ yra 9 gitaros stiprintuvai, 7 galios stiprintuvai, 12 garsiakalbių, 8 mikrofonai ir 30 efektų, suteikiančių daugybę unikalių gitaros garsų.

Jis taip pat susideda iš 9 amperų modelio, kuris apima „Fender“ „Super Clean“, „Deluxe Clean“, „Bass Crunch“, „Super Reverb“, „Deluxe Reverb“ ir „59 Bassman“ emuliacijas, kad suteiktų įvairiausių švarių garsų.

„AmpLion Pro“ suteikia vartotojams galimybę lanksčiai keisti mikrofono padėtį. Mikrofonas gali judėti iš vienos pusės į kitą garsiakalbio kūgyje, be to, galima reguliuoti mikrofono kampą.

Atsisiųskite čia

Argumentai už:

 • Geri modelių garsai
 • Mikrofonus galima reguliuoti skirtingomis kryptimis

Minusai:

 • Nepakanka klasikinių stiprintuvų modelių
 • Autonominis įrašymas yra sudėtingas

Tai siūlo tikrą kainos ir kokybės santykį, tačiau gitaristai, ieškantys daugiau funkcijų, gali patikrinti 4 amplitudę arba „Wave GTR3“, tačiau tai naudinga dėl mikrofono padėties valdymo.

„Softtube Vintage Amp“ kambarys

gitaros stiprintuvo programinė įrangaŠi programinė įranga yra viena iš paprasčiausių ir paprasčiausių programų. Jis skiriasi nuo kitų modeliavimo paketų, kuriuose yra dešimtys stiprintuvų, keičiamų garsiakalbių, efektų ir pedalų; „Vintage Amp Room“ siūlo tik tris klasikinius stiprintuvus.

Vartotojai gali reguliuoti valdiklius spustelėdami ir vilkdami pereiti iš vieno stiprintuvo į kitą, o pele taip pat galima naudoti norint perkelti virtualų mikrofoną priešais spintelę.

Stiprintuvai tikrai gerai skamba, kai vartotojai turi dirbti su valdikliais ir mikrofono padėtimi, kad gautų geriausią garsą.

Atsisiųskite čia

Argumentai už:

 • Paprasta ir paprasta naudoti
 • Gera garso kokybė

Minusai:

 • Nebrangus kainos ir kokybės santykis

Programinė įranga specializuojasi ties keliais klasikiniais modeliais, kurie yra geri, nes vartotojai gauna gerą kokybę naudodamiesi paprasta sąsaja.


Peržiūrėkite mūsų naują sąrašą ir naudokite geriausią programinę įrangą, kad pagerintumėte savo gitaros garsą!

„Pod Farm“ 2.5

gitaros stiprintuvo programinė įranga„Pod Farm 2.5“ yra aukščiausios kokybės stiprintuvo programinė įranga, siūlanti stiprintuvų ir efektų modeliavimą gitaristams. Jis pateikiamas dviem versijomis, tai yra įprasta ir platinos versija. Platinos versijoje yra daugiau modelių stiprintuvų, kabinų, „stomp-box“ efektų ir studijos efektų.

„Pod Farm 2.5“ yra unikali vartotojo sąsaja, naudojanti paprastą karuselės stiliaus įrankių naršyklę, kurioje grafiškai pavaizduotos kabinos, efektai ir stiprintuvai.

"Pod farm" yra lengva naudoti, kai mygtukai yra tinkamai išdėstyti ir pavadinti, kad vartotojai galėtų greitai pasiekti.

Tačiau ši programinė įranga turi didžiulį stiprintuvų asortimentą, kuris suteikia kokybiškus garsus, o vartotojai gali lengvai pasirinkti kelis juos dominančius garsus.

Platinos versija suteikia vartotojams prieigą prie 78 amperų, ​​taip pat 24 spintelių, 28 bosinių amperų, ​​22 bosinių kabinų, 97 efektų ir šešių mikrofonų išankstinių stiprintuvų, kuriuos galima pakoreguoti, kad vartotojai gautų optimalias galimybes.

Atsisiųskite čia

Argumentai už:

 • Pakankama stiprintuvų modelių kolekcija
 • Geri garsai
 • Lengva vartotojo sąsaja

Minusai:

 • Garsai turi būti autentiškesni

„Pod Farm 2.5“ yra labai gera alternatyva kitai gitaros stiprintuvo programinei įrangai, turinti deramą stiprintuvų rinkinį, gerą vartotojo sąsają ir lankstumą.

„Peavey ReValver 4“

gitaros stiprintuvo programinė įrangaŠi programinė įranga yra viena iš geriausių gitaros stiprintuvo programinės įrangos. Tai iš tikrųjų nemokamai atsisiųsti, tačiau vartotojai turi įsigyti gamintojo paketą, kad galėtų pasiekti daugybę funkcijų.

Tai leidžia vartotojams patikrinti jo šlovės ypatybes per demonstracinę versiją; vartotojai gali pirkti ir atsisiųsti stiprintuvus ir kabinas iš įmontuotų programų parduotuvės.

„Peavey ReValver 4“ suteikia vartotojams įvairias tonines parinktis su dideliu išankstinių nustatymų skaičiumi, kurį vartotojai gali naudotis universalumu, kurį suteikia šis virtualios įrangos derinys, ir bosui bei akustinei gitarai.

Atsisiųskite čia

Argumentai už:

 • Nemokama parsisiųsti
 • Kokybiški garsai su daugybe toninių pasirinkimų

Minusai:

 • Reikia atnaujinti stiprintuvo profiliavimą

„PeavayReValver 4“ suteikia vartotojams lankstumo ir gero kainos ir kokybės santykio, net jei programinė įranga gali nesuteikti šios unikalios vartotojų patirties, kaip ir kitos konkurentų programinės įrangos.


Kurkite muziką kaip profesionalas naudodamiesi šiais įrankiais, skirtais „Windows“ kompiuterių vartotojams!

„Studio Devil“ „AmpModeller Pro“

gitaros stiprintuvo programinė įranga

gitaros stiprintuvo programinė įranga

„Studio velnias“ turi daugybę funkcijų. Ši programinė įranga turi tokius įrankius kaip vožtuvo išankstinis stiprintuvas, galios stiprintuvo modeliavimas, o pasigirti keturiais „stompbox“ stiliaus efektais, impulsais grįstomis spintelių emuliacijomis, 7 juostų grafiniu EQ, 1 juostos parametriniu EQ, kompresoriumi, vartais, echo ir reverb.

Be to, vartotojai gali sukonfigūruoti viską, net jei pagrindiniai išankstinio stiprintuvo valdikliai turi didelį poveikį.

Atsisiųskite čia

Argumentai už:

 • Supaprastinta vartotojo sąsaja
 • Gera garso kokybė

Minusai:

 • Yra keletas papildinių

Tai gera „amp sim“ programinė įranga, suteikianti visapusišką jausmą su savo patirtimi. Tai lengva naudoti ir gamina kokybišką garsą.

Šiais laikais tokia programinė įranga yra labai svarbi kiekvienam gitaristui, nes kuriant gerą ir įsimintiną muziką svarbiausia yra garso kokybė.

Pasidalykite su mumis savo patirtimi, naudojant bet kurią aukščiau paminėtą gitaros stiprintuvo programinę įrangą. Nedvejodami pakomentuokite žemiau.

Kokios yra geriausios gitaros mokymosi programos? 

Jei esate trokštantis muzikantas arba tiesiog siekiate patobulinti savo įgūdžius, galite pažvelgti į 5 geriausius mūsų geriausios gitaros mokymosi programinės įrangos pasirinkimus.

Kaip prijungti gitarą prie kompiuterio? 

Jei jūsų kompiuteryje yra palaikoma garso plokštė, gitarą turėsite prijungti prie jos „Line-In“ lizdo. Tačiau, kadangi jūsų gitaros kabelio lizdo skersmuo yra 6,3 mm (1/4 ″), o įvesties linijos lizdo - 3,5 mm (1/8 ″) angos, turėsite naudoti adapterį. Geresnė alternatyva būtų naudoti mažos delsos USB sąsają.

Kokie yra geriausi gitaros derinimo programinės įrangos sprendimai?

 Jei jums nėra pakankamai patogu derinti gitarą iš ausies, galite pabandyti mūsų 5 geriausias gitaros derinimo programines įrangą.

Susijusios istorijos, kurias reikia patikrinti:

 • Geriausios muzikos programos, skirtos „Windows 10“
 • 5 geriausios gitaros derinimo programinės įrangos, padėsiančios rasti tinkamą garsą
 • 5 geriausia kompiuteriui skirta triukšmo slopinimo programinė įranga, skirta sumažinti foninį triukšmą

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.