Geriausios pasaulio kūrimo priemonės rašytojams ir žaidimų kūrėjams

 • Šiame vadove pateikiama visa informacija, reikalinga norint priimti pagrįstą sprendimą apie tai, kokios pasaulio kūrimo priemonės geriausiai tinka jūsų poreikiams.
 • Mūsų geriausias pasirinkimas yra „WorldAnvil“, kuris siūlo neįtikėtiną priemonių rinkinį, kuris padės jums kuriant pasaulį.
 • Jei norite ištirti keletą kitų naudingų vadovų ir rekomendacijų, peržiūrėkite išsamų skyrių „Techniniai apibrėžimai“.
 • Naršykite mūsų RPG žaidimų centrą ir įsitikinkite, kad būsite pasirengę bet kokiems RPG žaidimams.
pasaulio kūrimo įrankiai

Nesvarbu, ar esate rašytojas, ar pradedantis žaidimų kūrėjas, pasaulio kūrimo įrankis bus būtina jūsų kūrybinio proceso dalis. Šie įrankiai leidžia sukurti visą, gyvą pasaulį už savo neįtikėtinų knygų, žaidimų ir meno.

Be to, ne visi pasaulio kūrimo įrankiai yra vienodi. Kai kurie siūlo minimalias funkcijas, kad galėtumėte pradėti, o kiti turi visas funkcijas, kurių gali paprašyti pradedantysis ar profesionalas.

Šiame straipsnyje mes ištyrėme geriausius rašytojų ir žaidimų kūrėjų pasaulio kūrimo įrankius, kurie leidžia jums rašyti, kurti interaktyvius žemėlapius ir padėti efektyviau organizuoti savo darbą.

Reklama

Kokios yra geriausios rašytojų ir žaidimų kūrėjų pasaulio kūrimo priemonės?

PasaulisAvilas

Geriausi pasaulio kūrimo įrankiai

 • Kaina - nemokama / „Premium“

Nuo „WorldAnvil“ sukūrimo, kampanijos valdymo, romano planavimo iki didvyrio - visa tai siūlo po vienu stogu. „WorldAnvil“ yra populiarus pasaulio kūrimas, pateikiamas su specialiu žaidimų kūrėjų, rašytojų, kūrybinių profesionalų ir vaidmenų žaidėjų įrankių rinkiniu.

Pirmiausia „WorldAnvil“ gali laisvai naudoti. Tačiau aukščiausio lygio plane yra keletas pažangių funkcijų, kurias rimtas pasakotojas ir patyrę kūrėjai gali naudoti tobulindami savo darbą.

Pagrindinis planas siūlo 100 MB saugojimo vietos, prieigą prie dviejų pasaulių, iki 175 straipsnių ir 20 straipsnių juodraščių. Tai taip pat suteikia prieigą prie specializuotų pasaulio kūrimo šablonų, žemėlapių, laiko juostų ir kt.

Naujovinimas į aukščiausios kokybės planą suteikia galimybę dirbti su daugiau nei vienu kūrėju, pridėti pastabų, sekti straipsnių / pasaulio skaičių ir tikslus, tirti straipsnius, be skelbimų skelbimų, naudojant daugybę kitų funkcijų.

„WorldAnvil“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie žengia į pasaulio statybų pasaulį nemokamai, o po to palaipsniui tobulėja.

⇒Gauk Pasaulio priekalį

Rašytojų „viena stotelė“

Geriausi pasaulio kūrimo įrankiai

 • Kaina - „Premium“

Rašytojams skirta „viena stotelė“ yra galinga biblioteka, susidedanti iš rašymo šaltinių, sukurtų pasakojimui pakelti. Jis siūlo viską, ko reikia pradedančiam ar profesionaliam rašytojui, norint sukurti grožinę literatūrą, kad galėtumėte praleisti laiką savo amate, o ne ieškoti įrankių.

„One Stop for Writers“ pateikiama plati tezauro kolekcija, idėjų generavimas ir kiti šaltiniai, leidžiantys efektyviai kurti giliai sluoksniuotus simbolius.

Kitos žymios šio įrankio siūlomos funkcijos yra siužeto žemėlapiai, skirti struktūros demistifikavimui, scenos žemėlapiai ir laiko juostos, padedančios planuoti bendrą istoriją, pasaulinio masto apklausos, padėsiančios organizuoti išsamią informaciją ir idėjų generatorius, teikiantis konkrečius pasiūlymus rašytojui.

Rašytojams skirta „viena stotelė“ yra aukščiausios kokybės įrankis, tačiau kartu su 2 savaičių bandymu. Prieš pirkdami naudokite bandomąjį laikotarpį ir patikrinkite, ar jis atitinka jūsų reikalavimus.

⇒Gaukite vieną langelį rašytojams

Sklypų fabrikas

Geriausi pasaulio kūrimo įrankiai

 • Kaina - nemokama / „Premium“

„Plot Factory“ yra internetinis istorijų planavimo įrankis, leidžiantis rašytojui planuoti, organizuoti ir rašyti istorijas ir išgalvotas visatas vienoje vietoje. Tai yra debesies įrankis, kurį reikia įdiegti.

Pažangus rankraščių redaktorius leidžia organizuoti sudėtingus projektus ir rašyti kokybiškas istorijas. Kūrėjai gali prisijungti prie „Plot Factory“ išmaniuoju telefonu, kompiuteriu ar bet kuriuo kitu įrenginiu, kuriame veikia internetas.

Galite nustatyti tikslą ir pamatyti vizualinę jų pažangos ataskaitą. Taip pat galite sekti savo dienos, savaitės ir mėnesio žodžių statistiką.

Pagrindinės „Plot Factory“ savybės yra visapusiškas internetinis redaktorius, simbolių sąrašai, leidžiantys sekti charakterio savybes, visatos užrašų knygelė, siužeto pagalbininko metmenys, padėsiantys sukurti jūsų siužetą, ir dalijimasis nuorodomis, kad galėtumėte pasidalinti savo darbu su draugais ir šeima.

⇒Gaukite siužetų fabriką

Užrašų knygelė.ai

Geriausi pasaulio kūrimo įrankiai

 • Kaina - Pagrindinis nemokamas / „Premium“

„Notebook.ai“ yra mažas sąsiuvinis, skirtas pasaulio kūrėjams. Rašytojai gali naudoti „Notebook.ai“, kad sukurtų turtingą, įtraukiantį pasaulį savo romanams, istorijoms ir pjesėms.

Vaidmenų žaidėjai gali naudoti įrankį kurti savo kampanijų pasaulius ir dalytis jais su žaidėjais. Dėl dizaino „Notebook.ai“ siūlo įrankius bendradarbiauti ir viską sinchronizuoti.

„Notebook.ai“ leidžia jums sukurti savo istorijos veikėjus. Galite dar labiau patobulinti istoriją sukurdami vietą ir pridėdami tokius daiktus kaip ginklai, dirbiniai ir knygos.

„Notebook.ai“ yra platforma be skelbimų ir saugo jūsų darbą amžinai. Be to, kūrėjai gali pakviesti draugus ir šeimos narius peržiūrėti savo darbą ar sužinoti nuomonę.

„Notebook.ai“ yra protingas pasirinkimas pasaulio statybininkams kurti ir organizuoti savo darbus vienoje vietoje.

⇒Gaukite Notebook.ai

„Evernote“

Geriausi pasaulio kūrimo įrankiai

 • Kaina - nemokama / „Premium“

„Evernote“ gali būti paskutinė programa, kurią pagalvosite kaip apie „worldbuilder“ įrankį. „Evernote“ iš tikrųjų yra labiau orientuota į užrašų sudarymą ir skirtuko tvarkaraštyje laikymą bei darbų sąrašą. Tačiau pagrindinė programos pastabų ypatybė daro ją idealiu pasirinkimu pasaulio kūrėjams.

Be puikių redagavimo ir tvarkymo funkcijų, „Evernote“ naršyklės plėtinys siūlo keletą puikių funkcijų, pavyzdžiui, leidžia jums iškarpyti turinį ir vaizdus iš interneto ir išsaugoti juos „Evernote“. Tyrimą galima automatiškai susieti ir su jūsų šaltiniu.

„Evernote“ yra tiek nemokamų, tiek aukščiausios kokybės planų. Priklausomai nuo to, ar jį naudojate norėdami atkreipti dėmesį, tvarkyti dalykus ar suburti savo komandą, galite pasirinkti nemokamą pagrindinį, „premium“ ar verslo planą.

Gaukite „Evernote“


Pasaulio kūrimas yra įsivaizduojamo pasaulio konstravimo procesas, kuriame autoriai kada nors gali sukurti visą išgalvotą visatą. Kad ir kaip jaudintų ši idėja, naujiems autoriams šis procesas gali būti didžiulis.

Naudodamiesi rekomenduojamais pasaulio kūrimo įrankiais, galite supaprastinti pasaulio kūrimo procesą praleisdami laiką kurdami, o ne ieškodami tinkamų įrankių.


DUK: Skaitykite daugiau apie pasaulio kūrimo įrankius

 • Nuo ko pradėti nuo „Worldbuilding“?

Norint pradėti „Worldbuilding“ romano ar žaidimo procesą, rekomenduojama sukurti istoriją, apimančią svarbiausius ir gerai apgalvotus istorijos elementus. Tai leis jums kurti pasaulį palaipsniui, nepraleidžiant jokių svarbių detalių.

 • Ar „Worldanvil“ yra nemokamas?

Taip, „Worldanvil“ yra visiškai nemokama naudoti.

 • Kas yra „Wonderdraft“?

„Wonderdraft“ yra fantazijos žemėlapių kūrimo įrankis, suteikiantis visus reikalingus elementus, kad sukurtumėte sudėtingus ir patrauklius žemėlapius.