Geriausia „Windows 10“ skirta 6 „stop motion“ animacijos programinė įranga

 • „Stop motion“ yra animacijos technika, kai fiziškai manipuliuojama nejudančiais, nejudančiais objektais taip, kad jie sukurtų judėjimo iliuziją.
 • Kitaip tariant, atitinkami objektai perkeliami labai mažais atstumais ir tada nufotografuojami atskirai, kad kiekvienas judesys būtų užfiksuotas vienu nejudančiu vaizdu, vadinamu kadru.
 • Jei esate animacijos entuziastas, būtinai peržiūrėkite mūsų specialų animacijos programinės įrangos skyrių.
 • Mūsų vaizdo įrašų redagavimo programinės įrangos skyriuje yra didelis įrankių rinkinys, kuris taip pat gali būti naudingas.
„Stop Motion“

„Stop motion“ yra animacijos technika, apimanti fizinį manipuliavimą objektais, kad būtų sukurta judėjimo iliuzija. Kitaip tariant, atitinkami objektai yra perkeliami labai trumpais atstumais ir tada fotografuojami atskirai.

Tada nuotraukos atkuriamos kaip greita judesio seka. Taigi, jei užsiimate sustojimo judesio animacija , savo kūrybai taip pat reikės specialaus sustojimo judesio animacijos įrankio .

Šiame straipsnyje išvardinsime geriausią „stop motion animation“ programinę įrangą, kurią galite naudoti „Windows“ kompiuteryje.

Perskaitykite produkto aprašymą ir atsisiųskite jį į savo kompiuterį, jei konkretus įrankis atitinka jūsų poreikius.

„Stop motion animation“ programinė įranga

„Adobe Premiere Pro“ (siūloma)

„Adobe Premiere Pro“ animacijos vaizdas

„Adobe Premiere Pro“ yra gerai žinomas dėl stiprių vaizdo ir garso funkcijų. Manau, mes jūsų nenustebiname paminėję, kad „Adobe“ gali padėti sukurti animacinius „stop motion“ efektus.

Savo animacinius filmus galėsite padaryti dinamiškesnius naudodami „Motion effect“ funkcijas ir raktinius kadrus, kuriuos jums siūlo „Adobe“.

Redagavimo procesas tampa lengvesnis, nes galite laisvai naudoti „Adobe“ animuotus judesio šablonus arba galite sukurti savo judesio grafiką naudodami „Essential Graphics“ skydelio instrumentus. Be to, 2019 m. Lapkričio mėn. Buvo atlikti grafiniai patobulinimai, todėl tai žymiai palengvina greitą judesių seką.

Vaizdo įrašymo procese jums siūloma pasinaudoti spalvų korekcija, spalvų rūšiavimu, tikslia apipjauta medžiaga ir dar daugiau.

Nereikia jaudintis dėl „Adobe“ priemonių sudėtingumo, nes joje pateikiama daugybė vadovėlių, kad galėtumėte sukurti jums patinkančią kokybišką animaciją.

Gaukite „Adobe Premiere Pro“

Redaktoriaus pastaba: jei jus domina kita animacijos programinė įranga, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.

„Stop Motion Pro Eclipse“

„stop motion pro“ animacijos programinė įranga

„Stop Motion Pro“ yra įdomi animacijos programinė įranga, lengvai sujungiama su jūsų fotoaparatu ar internetine kamera.


Norint užfiksuoti geriausius vaizdus, ​​jums reikės nuostabios 4k kameros. Laimei, mes jus aprėpėme.


Jį galite naudoti norėdami užfiksuoti ir įklijuoti vaizdus bei perteikti įdomias istorijas per animacinius personažus.

Taip pat galite naudoti žymeklius sekdami ir planuodami savo personažų judėjimą. Įrankis gali atkurti iki 30 kadrų per sekundę ir leidžia įrašyti garsą atkuriant animaciją. Taip pat yra lūpų sinchronizavimo palaikymas.

Programinė įranga suderinama su daugybe kamerų ir turi pažangius projektų valdymo įrankius, kurie yra labai naudingi valdant ilgalaikius animacijos projektus.

„Stop Motion Pro“ vartotojo sąsaja pateikiama penkiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų ir kinų.

Pirkite dabar „Amazon“

Drakono rėmas

drakono rėmo animacijos programinė įranga

„Dragon Frame“ yra galingas sustabdymo judesio animacijos įrankis, kuris padės jums sukurti išties stulbinančius vaizdus.

Programinė įranga leidžia jums atgaivinti animacijas naudojant daugybę profesionalių ekrano įrankių.

„Dragon Frame“ leidžia jums užfiksuoti tikslius judesius, komponuoti ir apšviesti tobulą kadrą naudojant fotoaparato valdiklius ir redaguoti vaizdus naudojant pažangias vaizdo peržiūros priemones.


Norite redaguoti vaizdus kaip profesionalas? Peržiūrėkite šį sąrašą su geriausiais šiandien pasiekiamais nuotraukų redaktoriais.


Taip pat galite įterpti garsą ir redaguoti jį pagal savo personažų poreikius.

Pagrindinės funkcijos:

 • Laiko juosta : galite redaguoti rėmelį paprastu vilkimo ir nuleidimo judesiu, kad pakoreguotumėte laiką, perkeltumėte sekas arba atkurtumėte ištrintus rėmelius.
 • Piešimo įrankiai : Vektoriniai piešimo įrankiai leidžia geriau valdyti animaciją.
 • Tiesioginio vaizdo didinimo palaikymas
 • Spalvų aptikimas leidžia palyginti kadrų tonų diapazonus ir juos koreguoti.

Įrankį galite nemokamai naudoti 30 dienų. Bandomasis laikotarpis leidžia išbandyti programinę įrangą su fotoaparatu ir susipažinti su jos funkcijomis.

Atminkite, kad visi vaizdai, užfiksuoti naudojant bandomąją įrankio versiją, turės vandens ženklą.

„Dragon Frame“ tinka profesionalams ir patyrusiems animatoriams.

Antrasis „ „dragonframe“ animacijos programinės įrangos logotipasDragon Frame“
 • Draugiškas vartotojui
 • Geriausia palaikymo komanda
 • Puikus skaitmeninių fotoaparatų suderinamumas
Gaukite tai dabar „Amazon“

„IKITMovie“

„IKITMovie“ sustabdo filmo animaciją

„iKITMovie“ yra sustabdymo judesio animacijos įrankis, suderinamas su „Windows XP“ / „Vista“ / „Windows 7/8“ arba „Windows 10“ asmeniniais kompiuteriais.

Jei jus domina LEGO ar molis, tai puikus įrankis jums. Svarbiausia, kad, skirtingai nei dauguma „stop motion“ įrankių, šią programą gali naudoti bet kokio amžiaus vartotojai, įskaitant vyresnius vaikus ir paauglius.

„IKITMovie“ siūlo daugiau nei 2200 nemokamų garso efektų ir fono muzikos takelių, kad pritaikytumėte savo kūrybą.

Įrankyje taip pat yra žalias ekranas, kuris leidžia vartotojams pakeisti fonus nejudančiais arba judančiais vaizdais. Ši funkcija yra labai populiari tarp animatorių, naudojančių tokio tipo animacijos techniką.


Ieškote geriausios „Windows 10“ žalio ekrano programinės įrangos? Peržiūrėkite šį sąrašą su mūsų geriausiais pasirinkimais.


Jei dar nebenorite sustabdyti judesio animacijos, galite žiūrėti nuoseklius vaizdo įrašus, kad sužinotumėte, kaip geriau naudoti įrankį.

„IKITMovie“ puikiai tinka studentams ir pedagogams.

Atsisiųskite „IKITMovie“ 

Štai animacijos, sukurtos naudojant šią programinę įrangą, pavyzdys:

„Stop Motion Studio“

„Stop Motion Studio“

„Stop Motion Studio“ yra įdomi programa, pasiekiama „Microsoft Store“, leidžianti kurti „stop-motion“ vaizdo įrašus.

Jo kūrėjai išdidžiai teigia, kad tai yra „ lengviausia pasaulyje programa, leidžianti jums pradėti filmuotistop motion “. Jums nereikia pasitikėti jų žodžiais, geriausias sprendimas yra atsisiųsti ir įdiegti programą ir įsitikinti tuo patys.

„Stop Motion Studio“ leidžia jums iš karto sukurti animacinius filmus su sustabdymu kompiuteryje. Kai būsite patenkinti savo kūryba, galėsite jais pasidalinti „YouTube“ ir socialinės žiniasklaidos platformose.

    ⇒ Atsisiųskite „Stop Motion Studio“

    ⇒ Gaukite tai dabar „Amazon“


Susiekite „stop motion“ programą su vaizdo animacijos programine įranga. Čia yra geriausi animacijos įrankiai.


AnimatoriusHD

animatorius hd

„AnimatorHD“ yra „Windows“ pagrindu sukurta programinė įranga, kuria galite kurti sustojimo ir „time lapse“ animaciją.

Šis įrankis taip pat palaiko stereoskopinius 3D filmus ir DSLR fotoaparatus, įskaitant „Canon“ ir „Nikon Live View“, taip pat 3D stereofotografavimą.

Kaip įvesties šaltinius galite naudoti nešiojamojo kompiuterio internetinę kamerą ir kitus vaizdo įrašymo įrenginius. „RAM Player“ su tiesioginiais rėmeliais leidžia valdyti ir redaguoti kiekvieną rėmelį pagal savo poreikius.

Kai būsite patenkinti rezultatais, galėsite eksportuoti savo animacijas į „After Effects“ ir toliau jas patobulinti.

Atsisiųskite „AnimatorHD“


Norite sukurti keletą kvapą gniaužiančių projektų? Peržiūrėkite šį sąrašą su geriausia naudoti „time-lapse“ programine įranga.


Geriausios „stop motion animation“ programinės įrangos sąrašą užbaigsime čia. Jei naudojote kitus panašius įrankius, kuriuos, jūsų manymu, turėtume įtraukti į šį sąrašą, praneškite mums toliau pateiktose pastabose.

DUK: Sužinokite daugiau apie sustabdymo judesio animacijos programinę įrangą

 • Kaip sukurti sustabdymo judesio animaciją?

Principas skamba paprasčiau nei yra iš tikrųjų. Jei norite sukurti sustabdymo judesio animaciją, turėsite naudoti nejudančius objektus, juos taip lengvai judinti ir kiekvieną mažą judesį užfiksuoti atskirame kadre. Kai baigsite, sujungsite rėmus, kad pasiektumėte judėjimo iliuziją.

 • Kaip sustabdyti judesio animacijos programinę įrangą padeda pasiekti geresnių rezultatų?

Tiesa, naudodamiesi skaidrių demonstravimo kūrimo programine įranga galite pasiekti patenkinamų rezultatų, tačiau „stop motion“ programinė įranga siūlo pažangesnes funkcijas, pavyzdžiui, pridėti garsą, fiksuoti tiesiai iš programos ar koreguoti kadrų skaičių.

 • Kiek laiko reikia sukurti „stop motion“ animaciją?

Galutinio rezultato trukmė ir FPS skaičius yra milžiniški veiksniai, rodantys, kiek laiko reikia sukurti tokiai animacijai, tuo labiau, jei esate pradedantysis. Priklausomai nuo jūsų atsidavimo ir įgūdžių, vienos minutės animacija gali užtrukti nuo kelių valandų iki net dienų.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Sausio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.