5 geriausia programinė įranga, skirta tvarkyti muzikos biblioteką sistemoje „Windows 10“

  • Muzikos bibliotekos tvarkymas ir (arba) tvarkymas kartais gali būti sudėtingas. Tačiau naudodami tinkamus įrankius galite sukurti tobulą muzikos biblioteką ir išlaikyti ją tokią ilgą laiką.
  • Nors daugelį muzikos bibliotekos programinės įrangos atliktų užduočių galite atlikti patys, naudodami specializuotus įrankius galite sutaupyti šiek tiek laiko ir vargo.
  • Mūsų svetainėje yra įvairių muzikos programinės įrangos straipsnių. Būtinai patikrinkite juos!
  • Jei jus domina garso programinė įranga, jus aptarė mūsų specialus skyrius.

Muzikos bibliotekos tvarkymas ir (arba) tvarkymas gali būti šiek tiek sudėtingas. Tai ypač sunku, jei kompiuteryje yra daugybė įvairių žanrų muzikos failų.

Bandydami rūšiuoti šiuos failus, jūs dažnai praleidžiate per daug laiko, kuris galėjo būti nukreiptas į produktyvesnes pastangas.

Tačiau atsiradus muzikos bibliotekos programinei įrangai, dabar galite naršyti savo muzikos bibliotekoje neįsivaizduojamu patogumu. Tiesą sakant, dabar galite rasti, groti ir klausytis mėgstamų dainų vienu paspaudimu, pašalindami nereikalingą vargą ir sutaupydami brangų laiką.

Iš esmės, įprasta muzikos bibliotekos programinė įranga suteikia jums lankstumo pritaikyti muzikos biblioteką pagal savo poreikius. Taigi tai suteikia galimybę organizuoti bibliotekos hierarchiją abėcėlės tvarka, laiko (datos) tvarka, žanrine tvarka ir pan.

Nors rinkoje yra daugybė muzikos bibliotekos programinės įrangos, tik nedaugelis jų yra specialiai sukurtos veikti su naujausia „Windows“ versija - „Windows 10“. Ir mes apžvelgsime šešias geriausias „Windows 10“ muzikos bibliotekos programines įrangą.

Reklama

Geriausia „Windows 10“ muzikos bibliotekos programinė įranga

„MediaMonkey“

„MediaMonkey“ „Windows 10“ muzikos bibliotekos programinė įranga„VentM Media“ iš „MediaMonkey“ yra neabejotinai geriausia muzikos bibliotekos programinė įranga, skirta „Windows 10“. Programinė įranga yra universalus medijos bibliotekos įrankis, sukurtas veikti „Windows 10“ ir senesnėse versijose, taip pat „Android“ ir „iOS“ mobiliuosiuose įrenginiuose.

„MediaMonkey“ yra pažangus įrankis, galintis organizuoti daugiau nei 100 000 medijos failų jūsų kompiuteryje, kad kiekvienas jūsų muzikos / vaizdo failas būtų pasiekiamas keliais paspaudimais. Be to, jums suteikiama galimybė sinchronizuoti su išorine laikmena ar mobiliaisiais įrenginiais.

Pagrindinės „MediaMonkey“ savybės: „WiFi Sync“, palaikymas tarp platformų, automatinis bibliotekos organizatorius, „Auto-DJ“, vakarėlių režimas, DLNA dalijimasis, kelių formatų palaikymas (MP4, MP3, WMV ir pan.), „Podcasts“ palaikymas, mobilusis sinchronizavimas (su „Android“, „iPod“, „iPad“ ir „iPhone“), automatinis pervadinimas, kompaktinių diskų kopijavimas, techninė pagalba ir dar daugiau.

„MediaMonkey“ muzikos bibliotekos programinę įrangą galima įsigyti dviem kainų variantais: „Free“ ir „Gold“. „Premium“ leidimą - „MediaMonkey Gold“ - galima įsigyti už pradinę kainą - 24,95 USD.

Atsisiųskite dabar „Media Monkey“ nemokamai

„MusicBee“

„MusicBee Windows 10“ muzikos bibliotekos programinė įranga„MusicBee“ yra dar viena geriausiai įvertinta „Windows 10“ muzikos bibliotekos programinė įranga. Jis palaikomas visose „Windows“ versijose tarp „Windows 10“ ir „Windows 7“. „MusicBee“ sukurtas tam, kad padėtų tvarkyti muzikos biblioteką taip, kad surastumėte ir paleistumėte bet kurią dainą savo kompiuteryje tereikia vieno paspaudimo.

Programinėje įrangoje yra išplėstinė platforma, leidžianti integruotis su žymiomis muzikos programomis ir centrais, tokiais kaip tinklalaidės, „SoundCloud“, interneto radijo stotys ir pan.


Suderinkite visus laikmenų grojimo įpročius su „Media Center“ programine įranga, kurią rekomenduojame čia.


Keletas dėmesio vertų „MusicBee“ funkcijų yra: automatinis žymėjimas, ekvalaizeris (10 ir 15 juostų), DSP efektai, ASIO ir WASAPI palaikomos garso plokštės, logaritminis mastelio keitimas (tūrio), stereofoninis maišymas, pritaikomos odos, mobilusis sinchronizavimas (su „Android“ ir „Windows“), kompaktinių diskų kopijavimas, 3 GB atminties talpa ir daug daugiau.

„MusicBee“ yra nemokama programa, kurią finansuoja aukos iš viso pasaulio. Kaip tokią, ją galima atsisiųsti visiškai nemokamai.

Atsisiųskite „MusicBee“

„Windows Media Player“

„Windows Media Player“ muzikos bibliotekos programinė įranga, skirta „Windows 10“„Microsoft“ „Windows Media Player“ yra universali muzikos biblioteka ir medijos leistuvas, specialiai sukurtas „Windows“. Programinė įranga yra lanksčiai sukurta palaikyti „Windows PC“ ir „Windows mobile“. Taip pat yra specialių leidimų, skirtų trečiųjų šalių OS, pvz., „Mac“.

„Windows Media Player“ talpina galingus muzikos organizavimo ir medijos leistuvo funkcijų rinkinius, kurie veikia kartu, kad galėtumėte greitai ir nevaržomai pasiekti savo medijos biblioteką.

Kai kurios pagrindinės „Windows Media Player“ funkcijos yra kompaktinių diskų kopijavimas, naršymo sritis, išplėstinis žymių rengyklė, automatiniai grojaraščiai, kelių formatų palaikymas, diskų įrašymas, įrenginių sinchronizavimas, automatinio atkūrimo tvarkytuvai, dvigubos odos režimai, medijos atkūrimas, „Shell“ integravimas ir daugiau.

„Windows Media Player“ siūloma visiems „Windows“ vartotojams visiškai nemokamai. Tai yra, galite nemokamai atsisiųsti ir įdiegti muzikos bibliotekos programinę įrangą.

Gaukite „Windows Media Player“

„iTunes“

„iTunes Windows 10“ muzikos bibliotekos programinė įranga„iTunes“ iš „Apple“ yra garsi medijos leistuvė ir muzikos bibliotekos programinė įranga, sukurta „Windows“ ir „MacOS“ kompiuteriams. Programinė įranga palaikoma visose šiuolaikinėse „Windows“ operacinėse sistemose, pradedant „Windows 7“ ir baigiant „Windows 10“.

Iš esmės „iTunes“ yra skirtas atsisiųsti, tvarkyti / tvarkyti, rasti ir leisti muzikos (ir kitų laikmenų) failus „Windows PC“ ir „Macbook“. Jis siūlo pažangią muzikos biblioteką, sukurtą muzikos failams rinkti, saugoti ir tvarkyti jūsų sistemoje.

Kitos „iTunes“ funkcijos yra Žymų rengyklė, kompaktinių diskų kopijavimas, dinaminiai grojaraščiai, vakarėlių maišymas, muzikos importas, bibliotekų bendrinimas, garso patikrinimas, meno kūriniai ir temos, muzikos srautas, interneto radijo srautas, tinklalaidžių palaikymas ir dar daugiau.

„iTunes“ talpina nemokamos programos licenciją, o tai reiškia, kad ją „Windows“ ir „Mac“ vartotojai gali gauti nemokamai.

Atsisiųskite „iTunes“

„Foobar2000“

„Foobar2000 Windows 10“ muzikos bibliotekos programinė įranga„Foobar2000“ yra universali muzikos bibliotekos programinė įranga, skirta „Windows“ kompiuteriams ir „Android“. Programinė įranga yra viena iš plačiausiai naudojamų muzikos bibliotekos įrankių ir grotuvų, turinti apie 30 milijonų vartotojų pasaulinę klientų bazę.

Jame yra visiškai pritaikoma sąsaja, suteikianti galimybę lanksčiai tvarkyti muzikos biblioteką pagal jūsų stilių. Be to, jums suteikiama galimybė konvertuoti garso failus iš vieno formato į kitą.

Kitos žymios „Foobar2000“ funkcijos yra pažangus žymėjimas, atkūrimas be spragų, „ReplayGain“ palaikymas, kompaktinių diskų kopijavimas, albumo viršelio atnaujinimas, kelių formatų palaikymas (MP3, AAC, MP4, WMV ir kt.), Spartieji klavišai, techninė pagalba ir daug daugiau.

„Foobar2000“ yra nemokama programa, o tai reiškia, kad ją galima atsisiųsti nemokamai.

Atsisiųskite „Foobar2000“

Apibendrinant galima pasakyti, kad aukščiau išvardyti įrankiai yra vieni geriausių „Windows 10“ muzikos bibliotekos programinės įrangos. Taigi, jei naudojate „Windows 10“ asmeninį kompiuterį ir jums reikia ilgalaikio muzikos bibliotekos sprendimo, čia apžvelgta programinė įranga yra jums rekomenduojami sprendimai.

DUK: Sužinokite daugiau apie muzikos bibliotekos programinę įrangą

  • Kokia yra geriausia muzikos bibliotekos programinė įranga?

Jei norite įrankio, kuris padėtų efektyviai tvarkyti muzikos biblioteką, visos mūsų sąraše esančios programos gali padėti tai padaryti nepriekaištingai. Tačiau sutarėme, kad „Media Monkey“, be abejonės, šiuo metu yra geriausia rinkoje.

  • Kaip galiu sutvarkyti savo muzikos biblioteką?

Įsitikinkite, kad jūsų takeliuose yra visa pagrindinė informacija, tada, jei norite, pradėkite pridėti meno kūrinių, dainų tekstų, žanro ir net BPM. Tai lengva padaryti savarankiškai (tačiau šiek tiek varginantis), tačiau dar lengviau, jei užduočiai atlikti naudojate specializuotą programinę įrangą.

  • Ar muzikos bibliotekos programinė įranga gali išvalyti mano biblioteką?

Taip, kai kurios iš mūsų sąraše esančių programų turi gana nuostabių funkcijų, įskaitant pasikartojančią aptikimą ir pašalinimą. Tokiu būdu jums nereikia jaudintis dėl pasikartojančių takelių, dėl kurių visa jūsų saugojimo vieta yra nieko.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.