NUSTATYTI: „YouTube“ visas ekranas neveikia jūsų naršyklėje

pataisyti „YouTube“ per visą ekraną neveikia

„YouTube“ yra galbūt populiariausias internetinis vaizdo kanalas, kurį visame pasaulyje naudoja nešiojamieji, jutikliniai arba darbalaukio įrenginiai, nepaisant to, kokią operacinę sistemą galime sugalvoti.

Taigi, kai kyla problemų su „Youtube“, svarbu kuo greičiau išspręsti šias problemas, nes kitaip negalėsite tinkamai pasiekti ir peržiūrėti mėgstamų filmų, vaizdo įrašų, muzikos ir pan.

neveikia „YouTube“ viso ekrano ekranas

Panašiai kaip ir „Youtube“ žalio ekrano problemoje, dar viena erzinanti problema, apie kurią pranešė „Windows 10“, „8“ ir „Windows 8.1“ vartotojai, yra susijusi su viso ekrano režimu, kuris neveikia tinkamai, kai naudojate tam tikrą žiniatinklio naršyklės klientą.

Taigi, jei pastebėjote, kad „Windows 10/8“ planšetiniame kompiuteryje, nešiojamame kompiuteryje ar darbalaukyje negalite žiūrėti „Youtube“ klipų viso ekrano režimu, nedvejodami perskaitykite žemiau pateiktas gaires, kuriose bandysime išspręsti jūsų problemas, kad išspręstume ir pagerinkite savo „YouTube“ patirtį.

Kaip išspręsti „YouTube“ viso ekrano problemą sistemoje „Windows 10“, 8

 1. Patikrinkite „Chrome“ turinio nustatymus
 2. Uždarykite fonines programas ir programas
 3. Išjunkite aparatūros pagreitį
 4. Iš naujo įdiekite naršyklę
 5. Išjunkite naršyklės plėtinius / priedus
 6. Atnaujinkite savo naršyklę
 7. Naudokite kitą naršyklę

1. Patikrinkite „Chrome“ turinio nustatymus

Pirmiausia įsitikinkite, kad turite teisingus turinio nustatymus, nes kitaip gali kilti „YouTube“ viso ekrano problema.

Štai ką jums reikia padaryti:

 • naršyklės URL juostoje įveskite: „chrome: // settings / content“ ir paspauskite Enter;
 • tada pasirinkite Apsaugotas turinys;
 • čia yra du variantai ir abu jie turi būti įjungti.

Kaip išspręsti „YouTube“ viso ekrano neveikimą „Chrome“

Jei naudojate senesnę „Google Chrome“ versiją, gali būti įdiegti du „Flash“ grotuvai, o ne vienas. Greitą patikrinimą galite atlikti įvesdami „chrome: // plugins“ URL juostoje ir paspauskite Enter.

Jei turite du „flash“ grotuvus, turite išjungti vieną. Pirmiausia suraskite grotuvo įrašą, įskaitant „pepflashplayer.dll“, tada spustelėkite Išjungti.

Galiausiai iš naujo paleiskite „Chrome“ ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

Taip pat bus svarbu naudoti „Flash Player“, nes „HTML 5“ grotuvas yra tarsi klaidingas.

 • Taip pat skaitykite: 10 geriausių ekrano įrašymo programinės įrangos, naudojamų „Windows 10“

2. Uždarykite fono programas ir programas

Kitas dalykas, kurį galite pabandyti, yra uždaryti visus procesus, susijusius su jūsų naršyklės veikla ir „Youtube“, kiekvieną kartą, kai susiduriate su viso ekrano problema - tiesiog atidarykite „Windows“ užduočių tvarkyklę ir uždarykite minėtus procesus.

3. Išjunkite aparatūros pagreitį

Be to, žiniatinklio naršyklės nustatymuose išjunkite aparatūros pagreitį ir nustatykite istoriją į „Never Remember“. Daugelis vartotojų patvirtino, kad šis greitas sprendimas jiems tinka, todėl verta pabandyti.

Reikia daugiau informacijos apie šį sprendimą? Dabar patikrinkite, kaip išjungti aparatūros pagreitį.

4. Iš naujo įdiekite savo naršyklę

Taip pat galite pasirinkti iš naujo įdiegti žiniatinklio naršyklės klientą ir bandyti dar kartą, nes švarus diegimas gali lengvai išspręsti jūsų problemas.

- SUSIJ:: 5 geriausios naršyklės seniems, lėtiems kompiuteriams

5. Išjunkite naršyklės plėtinius / priedus

Kartais naršyklės plėtiniai gali neleisti žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašų viso ekrano režimu. Norėdami išspręsti problemą, laikinai išjunkite visus plėtinius, kad nustatytumėte šio „YouTube“ viso ekrano trikties kaltininką.

Kai atpažinsite, žinosite, kurį plėtinį reikia išjungti, kai norite leisti „YouTube“ vaizdo įrašus visame ekrane.

6. Atnaujinkite savo naršyklę

Įsitikinkite, kad kompiuteryje naudojate naujausią naršyklės versiją. Visos pagrindinės rinkoje esančios naršyklės reguliariai gauna atnaujinimus, kurie pagerina bendrą naršymo patirtį ir pašalina vartotojų praneštas klaidas.

Jei „YouTube“ viso ekrano problemą sukelia žinoma problema, galbūt problema buvo išspręsta naujausioje naršyklės versijoje, todėl patikrinkite, ar nėra naujinių. Tas pats galioja ir „Windows OS“ naujiniams, todėl nepamirškite apsilankyti „Windows Update“ ir patikrinti, ar nėra naujinimų.

- SUSIJED: Čia yra geriausia „Opera“ naršyklės antivirusinė programa

7. Naudokite kitą naršyklę

Visų pirma svarbu pastebėti, kai sprendžiate minėtą problemą. Pvz., Turėtumėte išbandyti, ar „YouTube“ viso ekrano problemą sukelia tik viena žiniatinklio naršyklės klientas, ar bet kuri kita panaši platforma.

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, bus naudoti „Google Chrome“, „Internet Explorer“, „Mozilla Firefox“ ar kitas žiniatinklio naršyklės programas - tikriausiai „Youtube“ sklandžiai veiks naudodama kitą nei dabartinė programą.

Keli vartotojai pranešė apie „Youtube“ problemas naudojant „Google Chrome“ - panašu, kad žiniatinklio naršyklės programa gavo naują atnaujinimą, dėl kurio kilo ši problema. Jei naudojate „Google Chrome“, geriausia bus laikinai pereiti į kitą platformą.

Rekomenduojame įdiegti „UR Browser“.

Taip galite išspręsti „YouTube“ viso ekrano problemas sistemose „Windows 10“, „8“ ar „Windows 8.1“.

Jei žinote kitus trikčių šalinimo sprendimus, nedvejokite ir pasidalykite tuo pačiu su mumis (šiuo klausimu naudokite žemiau pateiktą komentarų lauką) ir mes atitinkamai atnaujinsime šią pamoką.

Susijusios istorijos, kurias reikia patikrinti:

 • „Google Chrome“ viso ekrano parinktis neužpildo ekrano [FIX]
 • „Windows 10“ programose perjunkite į viso ekrano režimą
 • 5 populiariausios „YouTube“ tiesioginio srauto programinės įrangos, kad sulauktumėte daugiau stebėtojų

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2014 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.