5 populiariausi piešimo žaidimai, kuriuos galima žaisti internete

  • Šiame straipsnyje mes ištyrėme keletą geriausių internetinių piešimo žaidimų, kuriuos galite žaisti internete.
  • Šiame sąraše yra ir dėlionė, ir „Pictionary“ piešimo žaidimas, kurį galite žaisti su draugais arba vieni.
  • Apsvarstykite galimybę pažymėti mūsų „Gaming Hub“, kad gautumėte išsamesnius trikčių šalinimo vadovus ir žaidimų rekomendacijas.
  • Peržiūrėkite mūsų specialų internetinių žaidimų skyrių, kuriame rasite visų rūšių naršyklių internetinius žaidimus.
Žodžių žaidimai internete

Piešimo žaidimai gali būti įdomūs ir mokantys vaikus. Jei esate suaugęs, žaisdami piešimo žaidimus galite parodyti savo vaizduotę ir kūrybą savo mene.

Kiti piešimo žaidimai leidžia dirbti su savo draugu ar net žaidėjais iš kitų pasaulio šalių. Žaidėjai gali ką nors nupiešti ekrane, o jų komandos draugai turėtų atspėti piešinyje esantį objektą ir įvesti jį į pateiktą langelį.

Šiame straipsnyje mes ištyrėme 5 geriausius piešimo kompiuterinius žaidimus, kuriuos galite rasti internete, kuriuos galite žaisti naudodami žiniatinklio naršyklę.

Nors galite žaisti internetinius žaidimus bet kurioje šiuolaikinėje naršyklėje, „ Opera GX“ yra speciali naršyklės „ Opera“ versija, sukurta specialiai žaidimams papildyti.

Jame yra unikalių funkcijų, kurios padės jums kuo geriau išnaudoti žaidimus ir naršymą.

„Opera GX“

„Opera GX“

Ši naršyklė siūlo nepaprastai naudingas žaidimų funkcijas ir greitą naršymą internete. Laisvas

Parsisiųsti dabar

Naudodamiesi „Opera GX“ naršykle galite nustatyti tinklo ribotuvą, kad nuspręstumėte, kiek duomenų naršyklė gali naudoti. Jis taip pat yra su RAM ir CPU ribotuvu, kad būtų galima kontroliuoti išteklių naudojimą.

Reklama

5 geriausi piešimo žaidimai, kuriuos galima žaisti internete

Lygiosios

piešimo žaidimai internete

„Drawize“ yra įdomus mažas piešimo žaidimas internete, kurį galite žaisti su savo draugais ar kitais žaidėjais internete. Visi komandos nariai gauna galimybę nupiešti vieną iš anksto pasirinktų objektų, o kiti komandos nariai turėtų teisingai atspėti nupieštą objektą, kad surinktų taškus.

Jei žaidžiate vienas, komandos formavimui naudokite „Play Online“ funkciją, kuri jus suderina su kitais žaidėjais. Naudodamiesi „Žaisk su draugais“ sukurk naują kambarį ir žaisk su draugais. Norėdami pakviesti juos į savo kambarį, turite pasidalinti URL su draugu.

⇒Gaukite Drawize

Skribbl.io

piešimo žaidimai internete

Skribble.io yra populiarus nemokamas internetinis daugelio žaidėjų piešimo ir atspėjimo žaidimas. Tai panašu į „Drawize“, kur piešiate, o jūsų draugas gali atspėti piešinyje esantį objektą.

Norėdami žaisti žaidimą, įveskite savo vardą ir spustelėkite „Žaisti“. Jei norite žaisti su draugais, sukurkite privatų kambarį ir siųskite jiems kvietimus prisijungti prie jūsų komandos.

Atnaujintoje „Skribble“ versijoje dabar yra naujų kalbų, įskaitant italų, estų, korėjiečių, vengrų ir tagalogų kalbas, papildymų. Jame taip pat yra daugiau žaidėjų palaikymo, pritaikytų žodžių ir piešimo laiko privačiuose kambariuose.

⇒Gauk Skribble.io

Greitas piešimas iš „Google“

piešimo žaidimai internete

„Quick Draw“ yra „Google“ iniciatyva, kurios pagrindinis tikslas yra mokyti nervų tinklą atpažinti logotipą. Bet ar tai įmanoma?

Čia jūs atėjote. „Quick Draw“ iš „Google“ yra internetinis piešimo žaidimas, kuriame jums pavesta nupiešti iš anksto duotą objektą.

Jei padėsite įmonės iniciatyvai, pridėdami piešinius prie didžiausio pasaulyje papuoštų logotipų duomenų rinkinio, kuris viešai bendrinamas, kad būtų lengviau atlikti mašininio mokymosi tyrimus, tada gaukite piešinį.

⇒Gaukite greitą piešimą

Spalvotas „Pixel Art Classic“

piešimo žaidimai internete

„Color Pixel Art Classic“ yra įdomus pikselinis piešimo žaidimas, kuriame galite rinktis iš įvairių iš anksto paruoštų objektų ir išbandyti juos naudodami nurodytas spalvas.

Galite pasirinkti vieną iš bibliotekos objektų. Tikslas yra surasti ir pritaikyti tinkamas spalvas, piešiant tikslą užbaigti piešinį.

Galite artinti drobę, kad lengviau pamatytumėte piešimo sritį. Leiskite savo vaizduotei siautėti ir sukurkite šedevrą naudodami „Color Pixel Art Classic“.

⇒Gaukite „Color Pixel Art Classic“

Meilės stiklas

piešimo žaidimai internete

„Love Glass“ yra įdomus dėlionės žaidimas, kuriame turite pademonstruoti savo piešimo įgūdžius, kad pripildytumėte vandens iki stiklinių. Jei manote, kad anksčiau žaidėte kažką panašaus, tai yra todėl, kad „Love Glass“ yra populiaraus dėlionės „Happy Glass“ tęsinys.

Yra du įsimylėję akiniai. Pieštuku nubrėžkite liniją ar formą, kad pakeistumėte vandens srautą. Privalote prekiauti atsargiai, nes kiekviename lygyje yra tik ribotas vandens kiekis. Nubrėžkite liniją, kuri gali padalinti ir užpildyti abu stiklinius vienodai.

Turite užpildyti abu akinius pro languotą liniją, kad užbaigtumėte lygį su trimis žvaigždėmis, kad patektumėte į kitą lygį. Kiekvienas lygis kelia daugiau sunkumų.

⇒Gauk meilės stiklą


Visus straipsnyje išvardytus piešinių žaidimus galima žaisti nemokamai, ir jūs galite turėti savo draugams ir šeimos nariams keistis logotipo piešiniais. Jūs žaidžiate spėjančius žaidimus, pvz., „Skribbl“, arba žengiate dar vieną mylią, spręsdami galvosūkius su „Love Glass“, tyrinėdami savo kūrybinę pusę.

DUK: Sužinokite daugiau apie internetinius piešimo žaidimus

  • Koks yra tas žaidimas, kuriame atspėji piešinį?

Daugelio žaidėjų žodyne naudojama piešimo ir atspėjimo žaidimų mechanika. „Drawize“ ir „Skribbl“ yra vieni populiariausių „Pictionary“ žaidimų, kuriuos galima žaisti internete.

  • Ar yra internetinis žodynų žaidimas?

Yra daugybė žodynų žaidimų, tokių kaip „Drawzie“, „Skribbl“ ir „Online Pictionary“, tačiau dar įdomesnis yra „Uno“ žaidimas. Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite šį išsamų „Uno“ straipsnį.

  • Kas yra lygiųjų ir atspėjimų žaidimas?

Lygiosios ir spėliojimo žaidimai apima kelis žaidėjus, kur vienas žaidėjas piešia tam tikrą objektą, o kiti žaidėjai turi tiksliai atspėti piešinį, kad surinktų taškų.